Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  156  157  158  159  160    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
5 marca 2019, 10:32 [cytuj]
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza
Edytowano dnia: 5 marca 2019, 10:33
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza
TO DARE IS TO DO
5 marca 2019, 10:39 [cytuj]
Grunt to koncentracja . Ważny jest dobry początek ,żeby nie stracić szybko bramki ,bo może zacząć się nerwowka. Z czasem BVB na pewno zacznie bardziej ryzykować , wtedy i dla nas większa okazja będzie do strzelenia. 1:1 typuje . COYS
Grunt to koncentracja . Ważny jest dobry początek ,żeby nie stracić szybko bramki ,bo może zacząć się nerwowka. Z czasem BVB na pewno zacznie bardziej ryzykować , wtedy i dla nas większa okazja będzie do strzelenia. 1:1 typuje . COYS
5 marca 2019, 11:05 [cytuj]
Jak dla mnie to teraz wszystko może się zdarzyć. Jakoś z Atletico wygrali na swoim stadionie 4:0. Mimo wszystko myślę, że strzelimy jeszcze 1 bramkę u nich i powinno być OK. Wtedy będą musieli strzelić 6 goli i będzie mu praktycznie pozamiatane. Jednak trzeba uważać, bo umieją zagrać dobrze. COYS :D
Jak dla mnie to teraz wszystko może się zdarzyć. Jakoś z Atletico wygrali na swoim stadionie 4:0. Mimo wszystko myślę, że strzelimy jeszcze 1 bramkę u nich i powinno być OK. Wtedy będą musieli strzelić 6 goli i będzie mu praktycznie pozamiatane. Jednak trzeba uważać, bo umieją zagrać dobrze. COYS :D
5 marca 2019, 16:13 [cytuj]
Z Atletico grali pierwszy lub drugi mecz w grupie. Nie musieli gonić wyniku, tutaj dojdzie presja na szybkie strzelenie bramki i z każdą minutą będzie jeszcze większa. Wychodzenie z wyniku 3:0 jest prawie niemożliwe.
Jak w pierwszych 15 minutach nie strzeli gola Dortmund to można otwierać szampany.....:cwaniak:
Z Atletico grali pierwszy lub drugi mecz w grupie. Nie musieli gonić wyniku, tutaj dojdzie presja na szybkie strzelenie bramki i z każdą minutą będzie jeszcze większa. Wychodzenie z wyniku 3:0 jest prawie niemożliwe. Jak w pierwszych 15 minutach nie strzeli gola Dortmund to można otwierać szampany.....:cwaniak:
TO DARE IS TO DO
5 marca 2019, 19:54 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
Jak nastroje przed rewanżem ? 2 tygodnie temu myślałem że będzie to formalność , natomiast po ostatnich popisach naszego zespołu to nie jestem tego taki pewien... Nawet biorąc pod uwagę że mamy pełny skład do dyspozycji ,poza Allim...:mysli:

Ja do tego meczu podchodzę z dużą dozą spokoju, w pierwszym meczu Tottenham zagrał znakomitą drugą połowę i wynik który zanotował pozwala (przynajmniej) mi myśleć o rewanżu w spokoju. Trzymajmy Kciuki!
Ja do tego meczu podchodzę z dużą dozą spokoju, w pierwszym meczu Tottenham zagrał znakomitą drugą połowę i wynik który zanotował pozwala (przynajmniej) mi myśleć o rewanżu w spokoju. Trzymajmy Kciuki!
6 marca 2019, 11:08 [cytuj]
Pochettino został zawieszony na dwa mecze ( z Southampton i Liverpoolem) w związku z tym całym zajściem z sedzią Dean'em. Co on mu powiedział, ze az taka kara? :bezradny:
Pochettino został zawieszony na dwa mecze ( z Southampton i Liverpoolem) w związku z tym całym zajściem z sedzią Dean'em. Co on mu powiedział, ze az taka kara? :bezradny:
6 marca 2019, 15:21 [cytuj]
Nie dość, że ten cały Dean nie potrafi sędziować, to jeszcze federacja reaguje agresją na wytykanie mu tego. Święte krowy jak widzę są nie tylko u nas.
Nie dość, że ten cały Dean nie potrafi sędziować, to jeszcze federacja reaguje agresją na wytykanie mu tego. Święte krowy jak widzę są nie tylko u nas
6 marca 2019, 17:12 [cytuj]
coś głupiego, bo poch powiedział wcześniej ze nie bedzie sie nawet odwoływać od kary
coś głupiego, bo poch powiedział wcześniej ze nie bedzie sie nawet odwoływać od kary
6 marca 2019, 23:01 [cytuj]
Hahaha nie wierzę ... PSG . Co za śmieszny klub :rotfl:
Hahaha nie wierzę ... PSG . Co za śmieszny klub :rotfl:
7 marca 2019, 11:27 [cytuj]
Skoro miejsce Tottenhamu z takimi funduszami to 6 w lidze (ktoś tak kiedyś napisał), to gdzie ze swoimi funduszami powinno być PSG? Chyba z takim Mbappe i resztą nie powinno się odpadać z Man Utd :D Szczególnie, że Manchester ma z 10 kontuzjowanych zawodników.
Skoro miejsce Tottenhamu z takimi funduszami to 6 w lidze (ktoś tak kiedyś napisał), to gdzie ze swoimi funduszami powinno być PSG? Chyba z takim Mbappe i resztą nie powinno się odpadać z Man Utd :D Szczególnie, że Manchester ma z 10 kontuzjowanych zawodników
7 marca 2019, 14:10 [cytuj]
Z MU w ćwierćfinale limit szczęścia w tym sezonie już wykorzystali!
Z MU w ćwierćfinale limit szczęścia w tym sezonie już wykorzystali!
7 marca 2019, 17:33 [cytuj]
Wolalbym uniknac angielskich druzyn w LM. Ligowe puchary pokazuja, ze na dalszym etapie w dwumeczu z ekipami TOP6, bez wzgledu na to w jakiej znajduja sie formie, zupelnie sobie nie radzimy. Z potencjalnych rywalow najwieksze szanse widzialbym z Atletico. Wydaje mi sie, ze zderzenie naszych dwoch styli mogloby wyjsc z korzyscia dla nas.
Wolalbym uniknac angielskich druzyn w LM. Ligowe puchary pokazuja, ze na dalszym etapie w dwumeczu z ekipami TOP6, bez wzgledu na to w jakiej znajduja sie formie, zupelnie sobie nie radzimy. Z potencjalnych rywalow najwieksze szanse widzialbym z Atletico. Wydaje mi sie, ze zderzenie naszych dwoch styli mogloby wyjsc z korzyscia dla nas
8 marca 2019, 16:08 [cytuj]
Dele wraca, Trippier kontuzjowany, a Winks = ?
Dele wraca, Trippier kontuzjowany, a Winks = ?
9 marca 2019, 09:03 [cytuj]
A winks jest za słaby nawet na Brighton czy fulham , więc żadna strata jeśli go nie będzie ...
A winks jest za słaby nawet na Brighton czy fulham , więc żadna strata jeśli go nie będzie
13 marca 2019, 15:13 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Wolalbym uniknac angielskich druzyn w LM. Ligowe puchary pokazuja, ze na dalszym etapie w dwumeczu z ekipami TOP6, bez wzgledu na to w jakiej znajduja sie formie, zupelnie sobie nie radzimy. Z potencjalnych rywalow najwieksze szanse widzialbym z Atletico. Wydaje mi sie, ze zderzenie naszych dwoch styli mogloby wyjsc z korzyscia dla nas

Już nierealne :D
Już nierealne :D
13 marca 2019, 18:55 [cytuj]
A szkoda, bo Atletico po tym co zaprezentowalo z Juve wydawalo sie do pykniecia. Rewanz wygladal tak, jak wyobrazalem sobie nasza ewentualna potyczke z nimi. Atletico jest strasznie niewygodnym rywalem, ale przy szybkich oraz wysokich zawodnikach potrafia sie gubic.

Jezeli Lyon nie sprawi dzisiaj sensacji, to cwiercfinaly beda mocno obstawione. Na papierze najslabszymi zespolami nie liczac nas sa Porto i Ajax. Holendrzy maja mega mocna pake i wlasciwie udowonili juz, ze kazda druzyna powinna sie z nimi liczyc, a Porto to zespol, ktory zawsze jest mocno niedoceniany.

A szkoda, bo Atletico po tym co zaprezentowalo z Juve wydawalo sie do pykniecia. Rewanz wygladal tak, jak wyobrazalem sobie nasza ewentualna potyczke z nimi. Atletico jest strasznie niewygodnym rywalem, ale przy szybkich oraz wysokich zawodnikach potrafia sie gubic. Jezeli Lyon nie sprawi dzisiaj sensacji, to cwiercfinaly beda mocno obstawione. Na papierze najslabszymi zespolami nie liczac nas sa Porto i Ajax. Holendrzy maja mega mocna pake i wlasciwie udowonili juz, ze kazda druzyna powinna sie z nimi liczyc, a Porto to zespol, ktory zawsze jest mocno niedoceniany.
13 marca 2019, 19:19 [cytuj]
Szczerze mówiąc tyle stało się w fazie pucharowej LM w tej edycji, że chyba jest więcej niespodzianek niż w całych edycjach poprzednich. Mnie już nic nie zdziwi. A raczej zdziwi mnie tylko wygranie LM przez Porto, Ajax lub Lyon (jeśli przejdzie, a szanse wcale nie są takie małe).
Szczerze mówiąc tyle stało się w fazie pucharowej LM w tej edycji, że chyba jest więcej niespodzianek niż w całych edycjach poprzednich. Mnie już nic nie zdziwi. A raczej zdziwi mnie tylko wygranie LM przez Porto, Ajax lub Lyon (jeśli przejdzie, a szanse wcale nie są takie małe)
13 marca 2019, 21:27 [cytuj]
Ej, ludzie
Oglądam sobie z ciekawości mecz Barcelona Lyon. A tam nagle na trybunach pokazują......... Pochettino i Pereza siedzących obok siebie na tym meczu. Jak myślicie o co chodzi?
Ej, ludzie Oglądam sobie z ciekawości mecz Barcelona Lyon. A tam nagle na trybunach pokazują......... Pochettino i Pereza siedzących obok siebie na tym meczu. Jak myślicie o co chodzi?
13 marca 2019, 23:05 [cytuj]
Pojechali przeca na małe zgrupowanie do Hiszpanii... Dokładnie do Barcelony
Edytowano dnia: 13 marca 2019, 23:06
Pojechali przeca na małe zgrupowanie do Hiszpanii... Dokładnie do Barcelony
13 marca 2019, 23:14 [cytuj]
Nie wiem, ale o Pochettino raczej bym sie nie bal. Juz nie chodzi o to, ze obecnie wszystkie potencjalne kluby z topki maja obsadzone lawki, a same zarobki argentynczyka. Wlasciwie wczesniej o tym nie wiedzialem, a okazuje sie, ze Poch jest jednym z najlepiej zarabiajacych trenerow na swiecie. Inkasuje 10 mln za sezon. Dla porownania: Allegri 8, Klopp 8.5, Zidane po podpisaniu w tym tygodniu umowy 12 (wczesniej 7.5). Tak wiec puchary pucharami, projekt projektem, ambicje ambicjami, ale wiadomo, ze finalnie kasa misi sie zgadzac, a jak widac wladze klubu, w przeciwienstwie do tygodniowek sporej czesci zawodnikow, nie szczedza na trenerze.
Nie wiem, ale o Pochettino raczej bym sie nie bal. Juz nie chodzi o to, ze obecnie wszystkie potencjalne kluby z topki maja obsadzone lawki, a same zarobki argentynczyka. Wlasciwie wczesniej o tym nie wiedzialem, a okazuje sie, ze Poch jest jednym z najlepiej zarabiajacych trenerow na swiecie. Inkasuje 10 mln za sezon. Dla porownania: Allegri 8, Klopp 8.5, Zidane po podpisaniu w tym tygodniu umowy 12 (wczesniej 7.5). Tak wiec puchary pucharami, projekt projektem, ambicje ambicjami, ale wiadomo, ze finalnie kasa misi sie zgadzac, a jak widac wladze klubu, w przeciwienstwie do tygodniowek sporej czesci zawodnikow, nie szczedza na trenerze
|<  <<  <  156  157  158  159  160    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się