Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
27 sierpnia 2014, 16:07 [cytuj]
Podobnie jak w ankiecie, kto Waszym zdaniem powinien zostać teraz kapitanem i dlaczego?
Podobnie jak w ankiecie, kto Waszym zdaniem powinien zostać teraz kapitanem i dlaczego?
27 sierpnia 2014, 16:53 [cytuj]
Lloris albo Janek, ale patrząc na ostatni sezon to Lloris, obaj są kapitanami swoich reprezentacji, mysle ze i u nas mogli by nadać sie na przywódców. Reprezentacja Francji i Belgi mają troche gwiazd;P

nie głosowałem, bo w sumie nie wiem na którego, ale bardziej bym szedł w strone francuską
Lloris albo Janek, ale patrząc na ostatni sezon to Lloris, obaj są kapitanami swoich reprezentacji, mysle ze i u nas mogli by nadać sie na przywódców. Reprezentacja Francji i Belgi mają troche gwiazd;P nie głosowałem, bo w sumie nie wiem na którego, ale bardziej bym szedł w strone francuską
27 sierpnia 2014, 20:00 [cytuj]
Lloris zdecydowanie według mnie. W zeszłym sezonie był to chyba nasz najlepszy zawodnik, teraz myślę, że też wiele razy nas uratuje.
Lloris zdecydowanie według mnie. W zeszłym sezonie był to chyba nasz najlepszy zawodnik, teraz myślę, że też wiele razy nas uratuje
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 sierpnia 2014, 20:56 [cytuj]
ja także za Hugo, oglądacie Arsenal?
ja także za Hugo, oglądacie Arsenal?
27 sierpnia 2014, 21:32 [cytuj]
Ta, po tym golu nic się nie zmienia. Dalej trzeba liczyć na gol Besiktasu.
Ta, po tym golu nic się nie zmienia. Dalej trzeba liczyć na gol Besiktasu
LMAO
27 sierpnia 2014, 21:36 [cytuj]
turki przez pewien okres grały naprawdę fajną piłke i licze ze jeszcze 2 wrzucą i bedzie 2:1
turki przez pewien okres grały naprawdę fajną piłke i licze ze jeszcze 2 wrzucą i bedzie 2:1
27 sierpnia 2014, 21:37 [cytuj]
dokładnie tak, ale słabiutko Arsenal, a współpraca Ozila i Sancheza... bez komentarza :D Demba Ba musi wjebać jakąś bramę z niczego bo innej opcji nie widzę..
dokładnie tak, ale słabiutko Arsenal, a współpraca Ozila i Sancheza... bez komentarza :D Demba Ba musi wjebać jakąś bramę z niczego bo innej opcji nie widzę
27 sierpnia 2014, 22:18 [cytuj]
Chciałbym oficjalnie przeprosić za to że optowałem za tym by Benitez został Naszym menago. Przepraszam, szczególnie zwracam honor Barometrowi.
Chciałbym oficjalnie przeprosić za to że optowałem za tym by Benitez został Naszym menago. Przepraszam, szczególnie zwracam honor Barometrowi
Offence win games, defence wins titles
27 sierpnia 2014, 22:31 [cytuj]
Jezu,ale ten Besiktas jest chvjowy... Żenua.
Jezu,ale ten Besiktas jest chvjowy... Żenua
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 sierpnia 2014, 22:34 [cytuj]
i już się zaczynają klasyczne turki, kopią po nogach. Bramkę strzelcie a nie czas tracicie :|
i już się zaczynają klasyczne turki, kopią po nogach. Bramkę strzelcie a nie czas tracicie :|
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 sierpnia 2014, 23:05 [cytuj]
Panowie, Yedlin przychodzi do nas zimą czy dopiero w przyszłym sezonie?
Panowie, Yedlin przychodzi do nas zimą czy dopiero w przyszłym sezonie?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 sierpnia 2014, 23:09 [cytuj]
Gramy w trzeciej rundzie Pucharu ligi z Nottingham Forrest.
Gramy w trzeciej rundzie Pucharu ligi z Nottingham Forrest
Offence win games, defence wins titles
27 sierpnia 2014, 23:21 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Panowie, Yedlin przychodzi do nas zimą czy dopiero w przyszłym sezonie?

Tego nikt nie wie. Nawet kluby podawały sprzeczne informacje z tego co pamiętam. :P


Nottingham może być ciekawym przeciwnikiem, patrząc na to jak do tej pory radzą sobie w Championship.
Tego nikt nie wie. Nawet kluby podawały sprzeczne informacje z tego co pamiętam. :P Nottingham może być ciekawym przeciwnikiem, patrząc na to jak do tej pory radzą sobie w Championship
LMAO
27 sierpnia 2014, 23:38 [cytuj]
Forest bardzo dobra marka, może być ciekawie :)
Forest bardzo dobra marka, może być ciekawie :)
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 13:08 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Forest bardzo dobra marka, może być ciekawie :)


Tak ciekawie jak w meczu MK Dons - United ? :rotfl:
Tak ciekawie jak w meczu MK Dons - United ? :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 sierpnia 2014, 13:10 [cytuj]
A co do kapitana. Zawsze byłem za bramkarzami. Muszą motywować obrońców, w razie w opierd...lić. Jedyny minus takiej opcji - Hugo nie poleci pod drugi koniec boiska bronić zawodnika przed drugą żółtą kartką. Zawodnik z pola może teoretycznie wywierać presje na arbitrze
A co do kapitana. Zawsze byłem za bramkarzami. Muszą motywować obrońców, w razie w opierd...lić. Jedyny minus takiej opcji - Hugo nie poleci pod drugi koniec boiska bronić zawodnika przed drugą żółtą kartką. Zawodnik z pola może teoretycznie wywierać presje na arbitrze
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 sierpnia 2014, 13:51 [cytuj]
przecież sędzia jak ma dać kartke to da, jakoś nie przypominam sobie aby cofnął taką decyzje ;P
przecież sędzia jak ma dać kartke to da, jakoś nie przypominam sobie aby cofnął taką decyzje ;P
28 sierpnia 2014, 14:12 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Chciałbym oficjalnie przeprosić za to że optowałem za tym by Benitez został Naszym menago. Przepraszam, szczególnie zwracam honor Barometrowi

Wyrobiłeś sobie zdanie po meczu jednym czy dwóch?? Jak byłeś "za" to dlatego ,że widziałeś 1 połowę w "derbach słońca" ??

jin_tae powiedział/a:
A co do kapitana. Zawsze byłem za bramkarzami. Muszą motywować obrońców, w razie w opierd...lić. Jedyny minus takiej opcji - Hugo nie poleci pod drugi koniec boiska bronić zawodnika przed drugą żółtą kartką. Zawodnik z pola może teoretycznie wywierać presje na arbitrze


Chyba nie tylko jest od tego ,żeby do arbitra latać?? Mecz to tylko część. To musi być gość z charyzmą i najlepiej etosem pracy. Grający bardzo często i powodujący, że to coś znaczy, a nie tylko noszący opaskę. Akurat bramkarze wiele z tych cech spełniają relatywnie rzadko. Na pewno nie spełnia HL. MA to "coś" Buffon, może za jakiś czas Neuer, miał Iker. Dla mnie od kiedy pamiętam ideałem kapitana był Roy Keane. Viera, który jeździł po większości jak po łysej kobyle, widział ,że Roy mu nigdy niczego nie odpuści. Jaja jak arbuzy i cała ferajna grała jak potrzeba, niezależnie czy to boisko Oldham czy Camp Nou. Teraz już takich graczy nie robią, albo się ich sprzedaje ;)
Wyrobiłeś sobie zdanie po meczu jednym czy dwóch?? Jak byłeś "za" to dlatego ,że widziałeś 1 połowę w "derbach słońca" ?? [quote=jin_tae]A co do kapitana. Zawsze byłem za bramkarzami. Muszą motywować obrońców, w razie w opierd...lić. Jedyny minus takiej opcji - Hugo nie poleci pod drugi koniec boiska bronić zawodnika przed drugą żółtą kartką. Zawodnik z pola może teoretycznie wywierać presje na arbitrze
Kogucie życie!
28 sierpnia 2014, 14:40 [cytuj]
Rose i Townsend powołani do reprezentacji. Ogólnie w tych powołaniach jest parę nieporozumień, Hodgson chce na siłę odmładzać skład. Miejmy nadzieję, że Rose zadebiutuje.
Rose i Townsend powołani do reprezentacji. Ogólnie w tych powołaniach jest parę nieporozumień, Hodgson chce na siłę odmładzać skład. Miejmy nadzieję, że Rose zadebiutuje
28 sierpnia 2014, 15:29 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Tak ciekawie jak w meczu MK Dons - United ? :rotfl:
Jeszcze ciekawiej niż w tym meczu będzie jak Soldado strzeli bramkę :luzik: Ale wiesz Jin o co chodzi, Forest ma renomę w Anglii i wolę zobaczyć mecz z takim zespołem niż mecz z MK Dons czy Boltonem, oczywiście nie ujmując nic tym drużynom, Forest jeden z najstarszych klubów w Anglii, który powinien grać w PL a tułacze się od FL 1 do Championship.
Jeszcze ciekawiej niż w tym meczu będzie jak Soldado strzeli bramkę :luzik: Ale wiesz Jin o co chodzi, Forest ma renomę w Anglii i wolę zobaczyć mecz z takim zespołem niż mecz z MK Dons czy Boltonem, oczywiście nie ujmując nic tym drużynom, Forest jeden z najstarszych klubów w Anglii, który powinien grać w PL a tułacze się od FL 1 do Championship
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się