Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  158  159  160  161  162    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
7 kwietnia 2019, 17:23 [cytuj]
Arsenal dostał baty od Evertonu, znowu mamy 3 miejsce. Brawo Arsenal, oby tak dalej!
Arsenal dostał baty od Evertonu, znowu mamy 3 miejsce. Brawo Arsenal, oby tak dalej!
16 kwietnia 2019, 00:20 [cytuj]
Dzis na farcie wzieli Watford. wlasciwie poza wolves to nie maja z kim przegrac, my w lidze z City na pewno nie wygramy zwlaszcza ze pojdziemy na maksa w 1/4..
jedyny plus ze na LE bedzie latwiej bilety dostac..
Dzis na farcie wzieli Watford. wlasciwie poza wolves to nie maja z kim przegrac, my w lidze z City na pewno nie wygramy zwlaszcza ze pojdziemy na maksa w 1/4.. jedyny plus ze na LE bedzie latwiej bilety dostac
16 kwietnia 2019, 08:09 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Dzis na farcie wzieli Watford. wlasciwie poza wolves to nie maja z kim przegrac, my w lidze z City na pewno nie wygramy zwlaszcza ze pojdziemy na maksa w 1/4..
jedyny plus ze na LE bedzie latwiej bilety dostac
w Lidze mistrzów są 4 miejsca a nie 3 więc nie sądzę żebyśmy wypadli z Top4 . Arsenal niestety prawdopodobnie nas wyprzedzi ale Chelsea i united mają mecz między sobą a united dodatkowo z city . Więc wszystko w naszych rękach
w Lidze mistrzów są 4 miejsca a nie 3 więc nie sądzę żebyśmy wypadli z Top4 . Arsenal niestety prawdopodobnie nas wyprzedzi ale Chelsea i united mają mecz między sobą a united dodatkowo z city . Więc wszystko w naszych rękach
16 kwietnia 2019, 11:39 [cytuj]
jemu chyba chodziło też o to ze w LE jest jeszcze arsenal i chelsea, no i wygrali ostatnio swoje mecze, tażke duża szansa ze obie będę w pół finale, a na siebie mogą trafić dopiero w finale
jemu chyba chodziło też o to ze w LE jest jeszcze arsenal i chelsea, no i wygrali ostatnio swoje mecze, tażke duża szansa ze obie będę w pół finale, a na siebie mogą trafić dopiero w finale
16 kwietnia 2019, 11:43 [cytuj]
Aaa , jeśli tak to przepraszam :ok:
Aaa , jeśli tak to przepraszam :ok:
17 kwietnia 2019, 11:00 [cytuj]
Ajax wczoraj wchodził w obronę Juventusu jak w masło .
Jak oni to zrobili ?? W jeden rok z męczenia buły z Manchesterem w finale LE to tego co teraz prezentują, a skład praktycznie się nie zmienił.
Ajax wczoraj wchodził w obronę Juventusu jak w masło . Jak oni to zrobili ?? W jeden rok z męczenia buły z Manchesterem w finale LE to tego co teraz prezentują, a skład praktycznie się nie zmienił.
TO DARE IS TO DO
17 kwietnia 2019, 11:41 [cytuj]
Nie wiem czy dobrze pamiętam że finał z united był w 2017, czyli dwa lata temu. Co nie zmienia faktu,że grają bajecznie. Inny trener , kilku młodych zawodników weszło no i są efekty.
Nie wiem czy dobrze pamiętam że finał z united był w 2017, czyli dwa lata temu. Co nie zmienia faktu,że grają bajecznie. Inny trener , kilku młodych zawodników weszło no i są efekty
17 kwietnia 2019, 12:31 [cytuj]
qwela powiedział/a:
Ajax wczoraj wchodził w obronę Juventusu jak w masło .
Jak oni to zrobili ?? W jeden rok z męczenia buły z Manchesterem w finale LE to tego co teraz prezentują, a skład praktycznie się nie zmienił.

I bardzo dobrze, że tak się dzieje. Po ewentualnym przejściu do półfinału wolę Ajax. Nie dlatego, że będzie łatwiej. To bardzo dobra drużyna. Wolę ich, bo szanują innych, w przeciwieństwie do Juventusu ze Szczęsnym na czele.
I bardzo dobrze, że tak się dzieje. Po ewentualnym przejściu do półfinału wolę Ajax. Nie dlatego, że będzie łatwiej. To bardzo dobra drużyna. Wolę ich, bo szanują innych, w przeciwieństwie do Juventusu ze Szczęsnym na czele
17 kwietnia 2019, 12:38 [cytuj]
Od ostatniego meczu z City śniły mi się ze 3 mecze z nimi. A dzisiaj konkretny wynik 5-1 dla nas :D:D:D
Ten ostatni to chyba jakiś science-fiction :D
Od ostatniego meczu z City śniły mi się ze 3 mecze z nimi. A dzisiaj konkretny wynik 5-1 dla nas :D:D:D Ten ostatni to chyba jakiś science-fiction :D
17 kwietnia 2019, 13:39 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
I bardzo dobrze, że tak się dzieje. Po ewentualnym przejściu do półfinału wolę Ajax. Nie dlatego, że będzie łatwiej. To bardzo dobra drużyna. Wolę ich, bo szanują innych, w przeciwieństwie do Juventusu ze Szczęsnym na czele

nie wiem czy na pewno Ajax jest łatwiejszym przeciwnikiem od Juve
nie wiem czy na pewno Ajax jest łatwiejszym przeciwnikiem od Juve
17 kwietnia 2019, 14:12 [cytuj]
Robert powiedział/a:
nie wiem czy na pewno Ajax jest łatwiejszym przeciwnikiem od Juve
.

No skoro ich wyeliminował to niekoniecznie.
No skoro ich wyeliminował to niekoniecznie
17 kwietnia 2019, 14:31 [cytuj]
Rewanż na Juventusie za zeszły rok też byłby ok, także dla mnie nie ma znaczenia z kim, ważne aby był ten wymarzony półfinał. Już od rana czuje niepokój, co to dopiero będzie dziś o 20.
Rewanż na Juventusie za zeszły rok też byłby ok, także dla mnie nie ma znaczenia z kim, ważne aby był ten wymarzony półfinał. Już od rana czuje niepokój, co to dopiero będzie dziś o 20
TO DARE IS TO DO
17 kwietnia 2019, 14:57 [cytuj]
Robert powiedział/a:
nie wiem czy na pewno Ajax jest łatwiejszym przeciwnikiem od Juve

No przecież piszę, że to bardzo dobra drużyna (czytaj: Ajax).
Chodziło mi o Szczęsnego i jego wypowiedzi + hamskie zachowanie Pjanića, czyli przejście po Sonie i żadnej kartki za to. Bardziej chodziło więc o sytuacje z 1/8 finału LM w tamtym sezonie. I dlatego wolę spotkać się z Ajaxem. Jest to pożądna drużyna, którą trzeba szanować. No ale, najpierw musimy do półfinału dojść.
No przecież piszę, że to bardzo dobra drużyna (czytaj: Ajax). Chodziło mi o Szczęsnego i jego wypowiedzi + hamskie zachowanie Pjanića, czyli przejście po Sonie i żadnej kartki za to. Bardziej chodziło więc o sytuacje z 1/8 finału LM w tamtym sezonie. I dlatego wolę spotkać się z Ajaxem. Jest to pożądna drużyna, którą trzeba szanować. No ale, najpierw musimy do półfinału dojść
18 kwietnia 2019, 14:53 [cytuj]
Janssen i Dier powinni wrócić jutro do treningów z 1 drużyną.
Aurier i Winks kontynuują rehabilitację.
Nie wiadomo co z Sissoko i Lamelą.
Janssen i Dier powinni wrócić jutro do treningów z 1 drużyną. Aurier i Winks kontynuują rehabilitację. Nie wiadomo co z Sissoko i Lamelą
18 kwietnia 2019, 16:58 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Janssen i Dier powinni wrócić jutro do treningów z 1 drużyną.
Aurier i Winks kontynuują rehabilitację.
Nie wiadomo co z Sissoko i Lamelą


Z Sissoko rzeczywiście jeszcze nie wiadomo, ale Poch mówił dzisiaj, że nastroje nie są optymistyczne. Więc może być problem.
Z Sissoko rzeczywiście jeszcze nie wiadomo, ale Poch mówił dzisiaj, że nastroje nie są optymistyczne. Więc może być problem
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 kwietnia 2019, 07:29 [cytuj]
Wracając do tematu City w LM i naszego meczu z nimi w środę, to nikt nie pamięta, że to był dwumecz, który zagraliśmy bardzo dobrze w Londynie, gdzie City nie strzeliło nam gola (nie wiem kiedy ostatni raz tak mieli). Tam dokonało się nasze zwycięstwo :)
Wracając do tematu City w LM i naszego meczu z nimi w środę, to nikt nie pamięta, że to był dwumecz, który zagraliśmy bardzo dobrze w Londynie, gdzie City nie strzeliło nam gola (nie wiem kiedy ostatni raz tak mieli). Tam dokonało się nasze zwycięstwo :)
21 kwietnia 2019, 11:26 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Wracając do tematu City w LM i naszego meczu z nimi w środę, to nikt nie pamięta, że to był dwumecz, który zagraliśmy bardzo dobrze w Londynie, gdzie City nie strzeliło nam gola (nie wiem kiedy ostatni raz tak mieli). Tam dokonało się nasze zwycięstwo :)
I w tym sezonie na Etihad Stadium tylko Crystal Palace i my zdobyliśmy 3 bramki.
I w tym sezonie na Etihad Stadium tylko Crystal Palace i my zdobyliśmy 3 bramki
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
22 kwietnia 2019, 23:05 [cytuj]
Po remisie Chelsea i przegranych Arsenalu i united top3 na wyciągnięcie ręki . Myślę że nie możemy tego popsuć biorąc pod uwagę terminarz . Jutro koniecznie 3 pkt z Mewami. ! COYS
Po remisie Chelsea i przegranych Arsenalu i united top3 na wyciągnięcie ręki . Myślę że nie możemy tego popsuć biorąc pod uwagę terminarz . Jutro koniecznie 3 pkt z Mewami. ! COYS
24 kwietnia 2019, 21:28 [cytuj]
Hehe Arsenal już 2-0 w plecy z wilkami . Brawo :muza:
Hehe Arsenal już 2-0 w plecy z wilkami . Brawo :muza:
24 kwietnia 2019, 21:34 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
Hehe Arsenal już 2-0 w plecy z wilkami . Brawo :muza:
wróć, 3:0 :kotek:
wróć, 3:0 :kotek:
|<  <<  <  158  159  160  161  162    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się