Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  159  160  161  162  163    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
24 kwietnia 2019, 21:41 [cytuj]
Oglądałem AFTV w niedziele i Troops mówił że Arsenal wygra :rotfl::rotfl::rotfl:
po meczu dziś też będę oglądał
Oglądałem AFTV w niedziele i Troops mówił że Arsenal wygra :rotfl::rotfl::rotfl: po meczu dziś też będę oglądał
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 kwietnia 2019, 21:47 [cytuj]
Wolves sa super mocni w tym sezonie. Nawet ja pesymistycznie patrzac na ich(Arsenalu) kalendarz mowilem ze z wolves straca punkty
Edytowano dnia: 24 kwietnia 2019, 21:49
Wolves sa super mocni w tym sezonie. Nawet ja pesymistycznie patrzac na ich(Arsenalu) kalendarz mowilem ze z wolves straca punkty
24 kwietnia 2019, 21:49 [cytuj]
No to prawda . Szczególnie u siebie są mocni .My też się o tym przekonaliśmy w maratonie świątecznym ( 1:3 na Wembley ) tak poza tym to bardzo fajna ekipa .
No to prawda . Szczególnie u siebie są mocni .My też się o tym przekonaliśmy w maratonie świątecznym ( 1:3 na Wembley ) tak poza tym to bardzo fajna ekipa
24 kwietnia 2019, 21:50 [cytuj]
Oba nasze mecze byly trudne, choc ten pierwszy na wlasne zyczenie
Oba nasze mecze byly trudne, choc ten pierwszy na wlasne zyczenie
24 kwietnia 2019, 21:59 [cytuj]
Są mocni z silniejszą ekipą, kiedy nie muszą prowadzić gry. Oni przegrali z Huddersfield niedawno i zremisowali z Brighton. Rola faworyta Wilkom nie leży, ale świetnie się czują w grze z kontry
Są mocni z silniejszą ekipą, kiedy nie muszą prowadzić gry. Oni przegrali z Huddersfield niedawno i zremisowali z Brighton. Rola faworyta Wilkom nie leży, ale świetnie się czują w grze z kontry
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 kwietnia 2019, 22:05 [cytuj]
Trochę szkoda że tak sfrajerzyli się z watfordem w półfinale FA Cup . Liczyłem że udany sezon zwieńcza finałem z city.
Trochę szkoda że tak sfrajerzyli się z watfordem w półfinale FA Cup . Liczyłem że udany sezon zwieńcza finałem z city
24 kwietnia 2019, 22:41 [cytuj]
No i elegancko . Nawet jeśli jeden mecz przegramy mamy 3 miejsce niezależnie od wyników reszty zespołów. Dość bezpieczna przewaga . Teraz Podtrzymać zwycięska passę u siebie z west hamem w sobotę i ruszamy na Ajax !!! :muza:
No i elegancko . Nawet jeśli jeden mecz przegramy mamy 3 miejsce niezależnie od wyników reszty zespołów. Dość bezpieczna przewaga . Teraz Podtrzymać zwycięska passę u siebie z west hamem w sobotę i ruszamy na Ajax !!! :muza:
25 kwietnia 2019, 07:53 [cytuj]
Teoretycznie po następnej kolejce możemy sobie zaklepać 3 miejsce jeśli wyniki się dobrze ułożą bo mamy bezpieczny bilans bramkowy, Arsenal jedzie na Lisy a MU u siebie z Chelsea.
Teoretycznie po następnej kolejce możemy sobie zaklepać 3 miejsce jeśli wyniki się dobrze ułożą bo mamy bezpieczny bilans bramkowy, Arsenal jedzie na Lisy a MU u siebie z Chelsea
25 kwietnia 2019, 16:43 [cytuj]
Na tym etapie LM u nas to tylko Toby byl, prawda?
Na tym etapie LM u nas to tylko Toby byl, prawda?
25 kwietnia 2019, 22:27 [cytuj]
przecież w Arsenalu na pierwszą 11 zasługuje 3/4 obecnych graczy...z drugiej strony nie moje małpki i nie moje zoo:)
przecież w Arsenalu na pierwszą 11 zasługuje 3/4 obecnych graczy...z drugiej strony nie moje małpki i nie moje zoo:)
26 kwietnia 2019, 07:48 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Na tym etapie LM u nas to tylko Toby byl, prawda?

Llorente w 2015 grał w finale. Kilka minut, ale zawsze coś.
Llorente w 2015 grał w finale. Kilka minut, ale zawsze coś
27 kwietnia 2019, 12:31 [cytuj]
Kacper Kurylowicz w podstawowej 11 na mecz Tottenham U18 - Leicester U18. Ostatni mecz w Premier League U18. COYS :D
Kacper Kurylowicz w podstawowej 11 na mecz Tottenham U18 - Leicester U18. Ostatni mecz w Premier League U18. COYS :D
27 kwietnia 2019, 12:55 [cytuj]
https://www.meczyki.pl/newsy/danny-rose-czarnoskorzy-trenerzy-nie-dostaja-szansy-nie-zamierzam-tracic-czasu-na-zostanie-szkoleniowcem/110919-n

Dla mnie to jest mega głupie tłumaczenie, jeszcze taki przykład, chłopa który może spaść z League 2
Henry też dał popis w Monaco, że aż przeprosili się z trenerem którego zastępował
https://www.meczyki.pl/newsy/danny-rose-czarnoskorzy-trenerzy-nie-dostaja-szansy-nie-zamierzam-tracic-czasu-na-zostanie-szkoleniowcem/110919-n Dla mnie to jest mega głupie tłumaczenie, jeszcze taki przykład, chłopa który może spaść z League 2 Henry też dał popis w Monaco, że aż przeprosili się z trenerem którego zastępował
27 kwietnia 2019, 16:06 [cytuj]
tak swoja droga, wiecie ze Ajax ma tydzien na przygotowanie sie przed pierwszym meczem i 8 dni miedzy polfinalami?
tak swoja droga, wiecie ze Ajax ma tydzien na przygotowanie sie przed pierwszym meczem i 8 dni miedzy polfinalami?
27 kwietnia 2019, 16:12 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
tak swoja droga, wiecie ze Ajax ma tydzien na przygotowanie sie przed pierwszym meczem i 8 dni miedzy polfinalami?


awans do finału można po dzisiejszym czołganiu rozpatrywać w kategoriach cudu
awans do finału można po dzisiejszym czołganiu rozpatrywać w kategoriach cudu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 kwietnia 2019, 14:50 [cytuj]
Dzięki Leicester :kwiatek: :F tak myślę o tym wczorajszym meczu , sporo pomyj się wylało na naszych piłkarzy , ale z drugiej strony co sie dziwić . Sezon w którym mamy mnóstwo kontuzji ,niektórzy zawodnicy grają co 3 dni , brak kluczowych piłkarzy w waznych spotkaniach . w końcu musi być widoczne zmęczenie . Na ten moment nie ma za bardzo kim grac... Top4 już myślę że dowieziemy , wykrzesać resztki sił z ajaxem i może ten finał będzie. Niezależnie czy odpadniemy czy awansujemy będę uważał że to był dobry sezon . A w kolejnym może być tylko lepiej .
Dzięki Leicester :kwiatek: :F tak myślę o tym wczorajszym meczu , sporo pomyj się wylało na naszych piłkarzy , ale z drugiej strony co sie dziwić . Sezon w którym mamy mnóstwo kontuzji ,niektórzy zawodnicy grają co 3 dni , brak kluczowych piłkarzy w waznych spotkaniach . w końcu musi być widoczne zmęczenie . Na ten moment nie ma za bardzo kim grac... Top4 już myślę że dowieziemy , wykrzesać resztki sił z ajaxem i może ten finał będzie. Niezależnie czy odpadniemy czy awansujemy będę uważał że to był dobry sezon . A w kolejnym może być tylko lepiej
28 kwietnia 2019, 15:41 [cytuj]
Nie na pilkarzy tylko na Daniela. caly czas brakuje zmiennika dla eriksena i box to boxa..
chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie obwinia pilkarzy za nasza sytuacje kadrowa..
Edytowano dnia: 28 kwietnia 2019, 15:47
Nie na pilkarzy tylko na Daniela. caly czas brakuje zmiennika dla eriksena i box to boxa.. chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie obwinia pilkarzy za nasza sytuacje kadrowa
2 maja 2019, 20:53 [cytuj]
Cześć, jestem Paula jestem tu nowa. Kibic Tottenhamu z warszawskiego Grochowa. Chwilowo oglądam mecze Spursów w gronie mniej zaangażowanych emocjonalnie znajomych. Fajnie byłoby pokibicować w doborowym towarzystwie. ;)
Cześć, jestem Paula jestem tu nowa. Kibic Tottenhamu z warszawskiego Grochowa. Chwilowo oglądam mecze Spursów w gronie mniej zaangażowanych emocjonalnie znajomych. Fajnie byłoby pokibicować w doborowym towarzystwie. ;)
Nie przegadasz ;)
3 maja 2019, 10:47 [cytuj]
Witamy :D
O tematy do rozmowy nie powinno być problemu ;)
Ja jestem tu 5 miesiąc, fajna strona dobrze prowadzona.
Jak oceniasz nasze szanse na awans do finału LM?
Witamy :D O tematy do rozmowy nie powinno być problemu ;) Ja jestem tu 5 miesiąc, fajna strona dobrze prowadzona. Jak oceniasz nasze szanse na awans do finału LM?
3 maja 2019, 11:30 [cytuj]
Serge Aurier przechodzi ostatnie etapy rehabilitacji.
Jan Verthongen na pewno nie zagra w meczu z AFC Bournemouth (taka sama linia obrony co z WHU?).
Serge Aurier przechodzi ostatnie etapy rehabilitacji. Jan Verthongen na pewno nie zagra w meczu z AFC Bournemouth (taka sama linia obrony co z WHU?)
|<  <<  <  159  160  161  162  163    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się