Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  161  162  163  164  165    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
7 maja 2019, 17:35 [cytuj]
Serge Aurier i Erik Lamela wrócili do treningów z drużyną.
Davinson Sanchez doznał kontuzji uda i nie zagra.
Jan Verthongen będzie mógł grać, ale tylko i wyłącznie z maską na nosie (no to nie jest zaskakujące).
Serge Aurier i Erik Lamela wrócili do treningów z drużyną. Davinson Sanchez doznał kontuzji uda i nie zagra. Jan Verthongen będzie mógł grać, ale tylko i wyłącznie z maską na nosie (no to nie jest zaskakujące)
7 maja 2019, 19:30 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Serge Aurier i Erik Lamela wrócili do treningów z drużyną.
Davinson Sanchez doznał kontuzji uda i nie zagra.
Jan Verthongen będzie mógł grać, ale tylko i wyłącznie z maską na nosie (no to nie jest zaskakujące)

Od razu człowiekowi cieplej na sercu, Erik powróci. Może znowu na kilka spotkań, o ile nie dozna kontuzji, ewentualnie jego ukochany pupil nie planuje wyzionąć ducha i chłopak nie przejdzie rocznej depresji. Nie ma chyba zawodnika którego chętniej bym pożegnał, i już nie musiał się łudzić, że cudownie odmieni losy spotkania.
Od razu człowiekowi cieplej na sercu, Erik powróci. Może znowu na kilka spotkań, o ile nie dozna kontuzji, ewentualnie jego ukochany pupil nie planuje wyzionąć ducha i chłopak nie przejdzie rocznej depresji. Nie ma chyba zawodnika którego chętniej bym pożegnał, i już nie musiał się łudzić, że cudownie odmieni losy spotkania
7 maja 2019, 19:39 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Od razu człowiekowi cieplej na sercu, Erik powróci. Może znowu na kilka spotkań, o ile nie dozna kontuzji, ewentualnie jego ukochany pupil nie planuje wyzionąć ducha i chłopak nie przejdzie rocznej depresji. Nie ma chyba zawodnika którego chętniej bym pożegnał, i już nie musiał się łudzić, że cudownie odmieni losy spotkania

Nasz piłkarz to nasz piłkarz.
Gra dobrze czy źle, wraca, więc trzeba go uwzględnić.
O ile pamiętam z jakiegoś artykułu na Tottenham 24, Lamela miał też inny problem. Chyba jego brat miał jakiś wypadek czy coś takiego i wtedy powrócił do Argentyny. A tak pozatym w pełni się zgadzam, czas się z nim pożegnać.
Nasz piłkarz to nasz piłkarz. Gra dobrze czy źle, wraca, więc trzeba go uwzględnić. O ile pamiętam z jakiegoś artykułu na Tottenham 24, Lamela miał też inny problem. Chyba jego brat miał jakiś wypadek czy coś takiego i wtedy powrócił do Argentyny. A tak pozatym w pełni się zgadzam, czas się z nim pożegnać
7 maja 2019, 20:01 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Od razu człowiekowi cieplej na sercu, Erik powróci. Może znowu na kilka spotkań, o ile nie dozna kontuzji, ewentualnie jego ukochany pupil nie planuje wyzionąć ducha i chłopak nie przejdzie rocznej depresji. Nie ma chyba zawodnika którego chętniej bym pożegnał, i już nie musiał się łudzić, że cudownie odmieni losy spotkania


Dziwne że do Winksa nikt nie ma pretensji. Ciągle kontuzjowany, asyst i goli ma mniej niż Lamela
Dziwne że do Winksa nikt nie ma pretensji. Ciągle kontuzjowany, asyst i goli ma mniej niż Lamela
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
7 maja 2019, 21:18 [cytuj]
1. To dwie inne pozycje. To tak jak ktoś porównywał na jakiejś stronie Edena Hazarda do Christiana Eriksena.
2. Jeden raz w sezonie (tyle, że przez 3 miesiące) lub 2 to ciągle? W ten sposób to chyba prawie wszyscy u nas są ciągle kontuzjowani.
3. Wiek. Harry 23, Lamela 27.
4. Różnica w ograniu. Chyba to pierwszy prawie pełny sezon Winksa w 1 składzie. Jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.
Porównanie środkowego pomocnika do skrzydłowego raczej nie idzie w parze. To inne zadania na boisku, rozmieszczenie na nim itp.
1. To dwie inne pozycje. To tak jak ktoś porównywał na jakiejś stronie Edena Hazarda do Christiana Eriksena. 2. Jeden raz w sezonie (tyle, że przez 3 miesiące) lub 2 to ciągle? W ten sposób to chyba prawie wszyscy u nas są ciągle kontuzjowani. 3. Wiek. Harry 23, Lamela 27. 4. Różnica w ograniu. Chyba to pierwszy prawie pełny sezon Winksa w 1 składzie. Jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi. Porównanie środkowego pomocnika do skrzydłowego raczej nie idzie w parze. To inne zadania na boisku, rozmieszczenie na nim itp
7 maja 2019, 21:25 [cytuj]
Tak poza tym zdecydujmy się. Po meczu z Borussią Winks klasa światowa. Przychodzi czas na 3 czy 2 porażki - słabiak, nadaje się do Fulham.
To samo z Eriksenem. Tu akurat mi się zdarzyło narzekać, ale jednak ratuje nam dupę kiedy trzeba. Załatwił nam 6 punktów z Burnley i Brighton. Gdybyśmy nie mieli tych punktów nie byłoby 4 miejsca w lidze. Wycofuję się więc ze swojej dawnej wypowiedzi, to bardzo ważny dla nas gracz.
Nie wiem, czy coś można jeszcze wymienić, ale czasem jesteśmy jak chorągiewki na wietrze. Coś powinniśmy niektórzy zmienić. Ja na pewno się postaram.
Tak poza tym zdecydujmy się. Po meczu z Borussią Winks klasa światowa. Przychodzi czas na 3 czy 2 porażki - słabiak, nadaje się do Fulham. To samo z Eriksenem. Tu akurat mi się zdarzyło narzekać, ale jednak ratuje nam dupę kiedy trzeba. Załatwił nam 6 punktów z Burnley i Brighton. Gdybyśmy nie mieli tych punktów nie byłoby 4 miejsca w lidze. Wycofuję się więc ze swojej dawnej wypowiedzi, to bardzo ważny dla nas gracz. Nie wiem, czy coś można jeszcze wymienić, ale czasem jesteśmy jak chorągiewki na wietrze. Coś powinniśmy niektórzy zmienić. Ja na pewno się postaram
7 maja 2019, 21:46 [cytuj]
na eriksena wystarczy popatrzeć że on już ma chyba najwiecej asyst w tottenhamie albo jest drugi

a co do Winksa, to chyba wielu dalej w to wierzy ze to jest nasz xavi :D
na eriksena wystarczy popatrzeć że on już ma chyba najwiecej asyst w tottenhamie albo jest drugi a co do Winksa, to chyba wielu dalej w to wierzy ze to jest nasz xavi :D
7 maja 2019, 22:09 [cytuj]
varba powiedział/a:
Dziwne że do Winksa nikt nie ma pretensji. Ciągle kontuzjowany, asyst i goli ma mniej niż Lamela

Winks? Akurat nigdy nie byłem nadmiernym zwolennikiem jego talentu, więc niekoniecznie jestem odpowiednim adresatem. Czysto na marginesie, jak powyżej już wspomniano, Harry gra na innej pozycji, a niżeli Erik. Parker/Dembele to było dla mnie to "coś", w tej strefie boiska, dopasowanym na możliwości Tottenhamu. Inna sprawa, Lamela przychodził do nas z Romy jako młody, wielki talent. Rozumiem, że niektórzy doceniają jego zaangażowanie (dla mnie częściej to głupia brutalność) w trakcie spotkania, ale czysto realnie, ile przez sześć sezonów miał udanych chwil? Całościowo 20-25% góra.
Xavi był tylko jeden, i tutaj nie odpływajmy :)
Winks? Akurat nigdy nie byłem nadmiernym zwolennikiem jego talentu, więc niekoniecznie jestem odpowiednim adresatem. Czysto na marginesie, jak powyżej już wspomniano, Harry gra na innej pozycji, a niżeli Erik. Parker/Dembele to było dla mnie to "coś", w tej strefie boiska, dopasowanym na możliwości Tottenhamu. Inna sprawa, Lamela przychodził do nas z Romy jako młody, wielki talent. Rozumiem, że niektórzy doceniają jego zaangażowanie (dla mnie częściej to głupia brutalność) w trakcie spotkania, ale czysto realnie, ile przez sześć sezonów miał udanych chwil? Całościowo 20-25% góra. Xavi był tylko jeden, i tutaj nie odpływajmy :)
7 maja 2019, 22:59 [cytuj]
ktoś tak kiedyś tam mówił i tylko powtarzam, ja to bym jego trzymał co najwyżej na drugą 10 ligi angielskiej i na puchary krajowe ;)
ktoś tak kiedyś tam mówił i tylko powtarzam, ja to bym jego trzymał co najwyżej na drugą 10 ligi angielskiej i na puchary krajowe ;)
7 maja 2019, 23:33 [cytuj]
Tak czysto na marginesie, ten sezon, mimo tragicznej końcówki jest wyjątkowo udany (z przewagą na szczęśliwy), i ciężko mieć szczególne życzenia na maj/czerwiec; ale jednocześnie oglądałem to co zrobił Liverpool. Jakbym ja jutro chciał chociaż cudowne 1:2 na korzyść gości. Ktoś może mnie poprawić, ale nie przypominam sobie wyszarpanego awansu ze stanu 0:3 w 1/2 LM. Z jednej, mamy wyniki ponad stan, z drugiej ogromnie zazdroszczę takich emocji.
Żeby nie było - oglądałem też spotkanie w weekend; i chyba za to uwielbiam Tottenham. Jedna z niewielu drużyn która potrafi wytrzymać 45 minut grając w dziewiątkę, i na ostatniej prostej, w doliczonym czasie nawalić. Taki już urok :)
Tak czysto na marginesie, ten sezon, mimo tragicznej końcówki jest wyjątkowo udany (z przewagą na szczęśliwy), i ciężko mieć szczególne życzenia na maj/czerwiec; ale jednocześnie oglądałem to co zrobił Liverpool. Jakbym ja jutro chciał chociaż cudowne 1:2 na korzyść gości. Ktoś może mnie poprawić, ale nie przypominam sobie wyszarpanego awansu ze stanu 0:3 w 1/2 LM. Z jednej, mamy wyniki ponad stan, z drugiej ogromnie zazdroszczę takich emocji. Żeby nie było - oglądałem też spotkanie w weekend; i chyba za to uwielbiam Tottenham. Jedna z niewielu drużyn która potrafi wytrzymać 45 minut grając w dziewiątkę, i na ostatniej prostej, w doliczonym czasie nawalić. Taki już urok :)
8 maja 2019, 20:02 [cytuj]
Winks to Winks, żaden Xavi. Piszę tylko, że może jeszcze się rozwinie. Może będzie chociaż tym grajkiem, który wchodząc z ławki nie obniży jakości gry. Może będzie w pierwszym składzie. Może nie będzie nam potrzebny. W kolejnym sezonie powinniśmy już to wiedzieć (albo za 2).
Winks to Winks, żaden Xavi. Piszę tylko, że może jeszcze się rozwinie. Może będzie chociaż tym grajkiem, który wchodząc z ławki nie obniży jakości gry. Może będzie w pierwszym składzie. Może nie będzie nam potrzebny. W kolejnym sezonie powinniśmy już to wiedzieć (albo za 2)
8 maja 2019, 20:11 [cytuj]
to nie jest polska ekstraklasa, żeby 23-letni zawodnik dostawał 2 lata na pokazanie na co go stać
to nie jest polska ekstraklasa, żeby 23-letni zawodnik dostawał 2 lata na pokazanie na co go stać
8 maja 2019, 20:29 [cytuj]
Robert powiedział/a:
to nie jest polska ekstraklasa, żeby 23-letni zawodnik dostawał 2 lata na pokazanie na co go stać

Sorry, znowu wiek mi się pomylił (jakoś czasem mi się wydaje, że ma 22). W takim razie w kolejnym sezonie musi pokazać co potrafi, bo faktycznie, w wieku 24 lat coś już koniecznie trzeba pokazać. 25 lat to już nie czas na ogrywanie się, a już na pewno nie w takich mocnych ligach jak angielska czy hiszpańska.
Sorry, znowu wiek mi się pomylił (jakoś czasem mi się wydaje, że ma 22). W takim razie w kolejnym sezonie musi pokazać co potrafi, bo faktycznie, w wieku 24 lat coś już koniecznie trzeba pokazać. 25 lat to już nie czas na ogrywanie się, a już na pewno nie w takich mocnych ligach jak angielska czy hiszpańska
9 maja 2019, 13:42 [cytuj]
https://twitter.com/VTMNIEUWS/status/1126429570075451392?fbclid=IwAR0z6A-Cp30bo54n0GLfLkg0GjChFW93Kh0TQobUdT2WHZ0qh9tMMpYoX9M

Verts kontka :zly:
https://twitter.com/VTMNIEUWS/status/1126429570075451392?fbclid=IwAR0z6A-Cp30bo54n0GLfLkg0GjChFW93Kh0TQobUdT2WHZ0qh9tMMpYoX9M Verts kontka :zly:
9 maja 2019, 20:32 [cytuj]
Panowie, czysto hipotetycznie,
Jeżeli wygramy ten finał to jak sądzicie w która strone pójdzie klub? Czy jest duża różnica jeżeli chodzi o finanse między finalistą a zwycięzcą? Ja wiem że teraz ciężko chłodno myśleć oczywiste jest to że każdy popadł w euforie ale uważacie że Llorente powinien zostać? (nie ma ąz tak małej tygodniówki) Wygranie tego finału może mieć też ogromny wpływ na Tobiego i Eriksena i ich dalsze losy kontraktowe. Myślicie że dojście do tego finału pozwoli stawiać Tottenham w gronie takich zespołów jak Real, City, Liverpool, Barca, Juve, Bayern? Ja nie wierze w to co się stało, dzięki lidze mistrzów(kiedy pokonaliśmy Milan, Inter) moja sympatia do Tottenhamu przerodziła się w miłość(jak się nazywał ten asystent HR co Gatusso do niego skakał?) Teraz jesteśmy w historycznym momencie. W przełomowym momencie. Od lat kibicuję Spurs i uważam to za mękę - inni kibice wiecznie drwią - czy jak przegramy będą drwić dalej? Co będą mówić jeśli wygramy? Jest tyle pytań, tyle możliwości, przecież piłkarze(cele transferowe) po tym co zrobili Spurs będą chętniejsi na podpisywanie kontraktów z nami. Otwierają się nowe możliwości. Można narzekać, można go nie lubić, można mówić że jest bardziej chytry niż chytra z Radomia ale DANIEL LEVY prawdziwy YIDDO realizuje swój plan i świetnie mu to wychodzi no i trafił mu się ten Pochettino. Mauricio Pochettino, mamy niesamowite szczęście że mamy takiego trenera. Wolałbym oddać Kane'a do Arsenalu niż Pocha gdziekolwiek, oby był tutaj jak najdłużej, oby pewnego dnia na jego cześć została nazwana jakaś trybuna.

Jest wiele znaków zapytania ale wydaje mi się, jestem prawie pewny -
Tłuste lata nadchodzą
Tyle lat kibicowania tyle nerwów nie pójdzie na marne, często się mnie pytali czemu Spurs, zawsze mówiłem "zobaczycie za pare lat" Śmiali się, potem się zaczęli bać i śmiali się jeszcze bardziej a teraz niedowierzają i śmieje się ja.

Pamiętacie zamknięcie WHL? ulewny deszcz a na koniec tęcza? Cały czas miałem w głowie gdzieś że to jest zwiastun tego sezonu. Tęcza już jest, teraz tylko znajdźmy garnek złota

COYS!

DUMA!
Panowie, czysto hipotetycznie, Jeżeli wygramy ten finał to jak sądzicie w która strone pójdzie klub? Czy jest duża różnica jeżeli chodzi o finanse między finalistą a zwycięzcą? Ja wiem że teraz ciężko chłodno myśleć oczywiste jest to że każdy popadł w euforie ale uważacie że Llorente powinien zostać? (nie ma ąz tak małej tygodniówki) Wygranie tego finału może mieć też ogromny wpływ na Tobiego i Eriksena i ich dalsze losy kontraktowe. Myślicie że dojście do tego finału pozwoli stawiać Tottenham w gronie takich zespołów jak Real, City, Liverpool, Barca, Juve, Bayern? Ja nie wierze w to co się stało, dzięki lidze mistrzów(kiedy pokonaliśmy Milan, Inter) moja sympatia do Tottenhamu przerodziła się w miłość(jak się nazywał ten asystent HR co Gatusso do niego skakał?) Teraz jesteśmy w historycznym momencie. W przełomowym momencie. Od lat kibicuję Spurs i uważam to za mękę - inni kibice wiecznie drwią - czy jak przegramy będą drwić dalej? Co będą mówić jeśli wygramy? Jest tyle pytań, tyle możliwości, przecież piłkarze(cele transferowe) po tym co zrobili Spurs będą chętniejsi na podpisywanie kontraktów z nami. Otwierają się nowe możliwości. Można narzekać, można go nie lubić, można mówić że jest bardziej chytry niż chytra z Radomia ale DANIEL LEVY prawdziwy YIDDO realizuje swój plan i świetnie mu to wychodzi no i trafił mu się ten Pochettino. Mauricio Pochettino, mamy niesamowite szczęście że mamy takiego trenera. Wolałbym oddać Kane'a do Arsenalu niż Pocha gdziekolwiek, oby był tutaj jak najdłużej, oby pewnego dnia na jego cześć została nazwana jakaś trybuna. Jest wiele znaków zapytania ale wydaje mi się, jestem prawie pewny - Tłuste lata nadchodzą Tyle lat kibicowania tyle nerwów nie pójdzie na marne, często się mnie pytali czemu Spurs, zawsze mówiłem "zobaczycie za pare lat" Śmiali się, potem się zaczęli bać i śmiali się jeszcze bardziej a teraz niedowierzają i śmieje się ja. Pamiętacie zamknięcie WHL? ulewny deszcz a na koniec tęcza? Cały czas miałem w głowie gdzieś że to jest zwiastun tego sezonu. Tęcza już jest, teraz tylko znajdźmy garnek złota COYS! DUMA!
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
9 maja 2019, 22:02 [cytuj]
Ja w rok temu zacząłem interesować się piłką nożną i zacząłem kibicować Spurs, więc nie mam złych wspomnień :tak:.
A arsenal też walczy o finał, może troche niższej ligi ale też coś. :wysmiewacz:
Ja w rok temu zacząłem interesować się piłką nożną i zacząłem kibicować Spurs, więc nie mam złych wspomnień :tak:. A arsenal też walczy o finał, może troche niższej ligi ale też coś. :wysmiewacz:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
9 maja 2019, 23:36 [cytuj]
Sam napisałeś, Levy ma jakiś swój plan, od dawna nie ma tam za bardzo dokładania kasy, ale jak będzie chciał rzucić kasą to i kasę będzie musiał rzucić Joe Lewis. Patrząc już na te dobre kilka lat jak kibicuje Tottenhamowi, to oni za bardzo nie dorzucają do interesu, widząc to po okienkach gdzie bilans kasy zawsze kończył się na 0.

Zdecydowanie bardziej wolę Llorente jak Jansena, któremu też trzeba płacić. W ostatnim meczu dopiero pokazali jak najlepiej można wykorzystać Llorene, dlatego to chyba też jego najlepszy mecz w Tottenhamie.
Sam napisałeś, Levy ma jakiś swój plan, od dawna nie ma tam za bardzo dokładania kasy, ale jak będzie chciał rzucić kasą to i kasę będzie musiał rzucić Joe Lewis. Patrząc już na te dobre kilka lat jak kibicuje Tottenhamowi, to oni za bardzo nie dorzucają do interesu, widząc to po okienkach gdzie bilans kasy zawsze kończył się na 0. Zdecydowanie bardziej wolę Llorente jak Jansena, któremu też trzeba płacić. W ostatnim meczu dopiero pokazali jak najlepiej można wykorzystać Llorene, dlatego to chyba też jego najlepszy mecz w Tottenhamie
10 maja 2019, 04:42 [cytuj]
Llorente zagrał fantastyczny rewanż z Ajaxem i generalnie w ostatnich tygodniach jego gra się poprawiła, pewnie Poch z nim popracował. Strzelił dla nas w tym sezonie ze trzy ważne gole, a w pewnych aspektach gry jak właśnie gra w powietrzu jest światową czołówka, ale... To w zasadzie jego jedyne zalety jako piłkarza. Jest cholernie wolny, mało ruchliwy, nie ma dryblingu, raczej słaby przegląd pola i wykańczanie akcji. Jako typowy zadaniowiec do ściągania wysokich piłek i robienia miejsca kolegom spoko, ale to nie jest w żadnym stopniu kompletny napastnik, ktory jest w stanie zastąpić Kane'a. Kiedy Llorente jest na boisku to w zasadzie jedyny sposób w jaki możemy grać to właśnie na długie piłki na
niego, bo ani do ataku pozycyjnego ani do gry z kontry sympatyczny Hiszpan się już nie nadaje. Spokojnie w okolicach jego tygodniówki możemy sprowadzić za male pieniądze lepszego zawodnika. Janssen swoje szanse też już dostał, dla mnie obaj out przy całej sympatii.
Llorente zagrał fantastyczny rewanż z Ajaxem i generalnie w ostatnich tygodniach jego gra się poprawiła, pewnie Poch z nim popracował. Strzelił dla nas w tym sezonie ze trzy ważne gole, a w pewnych aspektach gry jak właśnie gra w powietrzu jest światową czołówka, ale... To w zasadzie jego jedyne zalety jako piłkarza. Jest cholernie wolny, mało ruchliwy, nie ma dryblingu, raczej słaby przegląd pola i wykańczanie akcji. Jako typowy zadaniowiec do ściągania wysokich piłek i robienia miejsca kolegom spoko, ale to nie jest w żadnym stopniu kompletny napastnik, ktory jest w stanie zastąpić Kane'a. Kiedy Llorente jest na boisku to w zasadzie jedyny sposób w jaki możemy grać to właśnie na długie piłki na niego, bo ani do ataku pozycyjnego ani do gry z kontry sympatyczny Hiszpan się już nie nadaje. Spokojnie w okolicach jego tygodniówki możemy sprowadzić za male pieniądze lepszego zawodnika. Janssen swoje szanse też już dostał, dla mnie obaj out przy całej sympatii
10 maja 2019, 14:44 [cytuj]
Wypadało by mieć jednak tych 3 napastników, dlatego tylko Janssena bym wymienił, chyba ze znowu końcówka sezonu ma pójść na straty.

Ogólnie patrząc to bym jednak wiecej zawodników ściągnął jak sprzedał, bo znowu nie będzie rezerwy

Skip gdzieś na wypożyczenie do premier league, żeby grał jak najwiecej
Wypadało by mieć jednak tych 3 napastników, dlatego tylko Janssena bym wymienił, chyba ze znowu końcówka sezonu ma pójść na straty. Ogólnie patrząc to bym jednak wiecej zawodników ściągnął jak sprzedał, bo znowu nie będzie rezerwy Skip gdzieś na wypożyczenie do premier league, żeby grał jak najwiecej
10 maja 2019, 21:26 [cytuj]
Od długiego czasu moje zdanie jest takie, że Janssen powinien zostać wypożyczony do jakiegoś angielskiego klubu, nawet jakiegoś z górnej połowy tabeli Championship. Tymczasem wysłano go do Turcji a potem na parę miesięcy przepadł. Nie uważam absolutnie, że to zmarnowany przez nas utalentowany napastnik ale myślę, że można było coś z niego jednak zrobić(chyba, że sam miał coś do powiedzenia). Na początku mi imponował swoim zachowaniem w ofensywie, szukaniem sobie miejsca, opanowaniem, umiejętnością przetrzymania piłki czy nawet przeglądem pola ale niestety teraz jest raczej pierwszy w kolejce do odejścia.
Od długiego czasu moje zdanie jest takie, że Janssen powinien zostać wypożyczony do jakiegoś angielskiego klubu, nawet jakiegoś z górnej połowy tabeli Championship. Tymczasem wysłano go do Turcji a potem na parę miesięcy przepadł. Nie uważam absolutnie, że to zmarnowany przez nas utalentowany napastnik ale myślę, że można było coś z niego jednak zrobić(chyba, że sam miał coś do powiedzenia). Na początku mi imponował swoim zachowaniem w ofensywie, szukaniem sobie miejsca, opanowaniem, umiejętnością przetrzymania piłki czy nawet przeglądem pola ale niestety teraz jest raczej pierwszy w kolejce do odejścia
|<  <<  <  161  162  163  164  165    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 87 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się