Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  162  163  164  165  166    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
12 maja 2019, 22:07 [cytuj]
Mozna gdzies kupic online bilety na final LM do obejrzenia na stadionie w Londynie?
Mozna gdzies kupic online bilety na final LM do obejrzenia na stadionie w Londynie?
13 maja 2019, 00:17 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Mozna gdzies kupic online bilety na final LM do obejrzenia na stadionie w Londynie?


Będzie info
https://www.tottenhamhotspur.com/news/2019/may/uefa-champions-league-final-live-screening-at-tottenham-hotspur-stadium/
Będzie info https://www.tottenhamhotspur.com/news/2019/may/uefa-champions-league-final-live-screening-at-tottenham-hotspur-stadium/
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
21 maja 2019, 20:02 [cytuj]
Juan Foyth w kadrze Argentyny na Copa America.
Juan Foyth w kadrze Argentyny na Copa America
23 maja 2019, 13:19 [cytuj]
Lameli nie ma wiadomo ,ale Lucasa też nie, co jest śmieszne,choć dla nas dobrze, odpocznie ,nie dostanie kontuzji, jednak dla niego to pewnie spory zawód. Fabihno też nie ma, a są chyba wszyscy, którzy potencjalnie zmienią kluby latem, ależ to brudne:blee:
Lameli nie ma wiadomo ,ale Lucasa też nie, co jest śmieszne,choć dla nas dobrze, odpocznie ,nie dostanie kontuzji, jednak dla niego to pewnie spory zawód. Fabihno też nie ma, a są chyba wszyscy, którzy potencjalnie zmienią kluby latem, ależ to brudne:blee:
26 maja 2019, 09:03 [cytuj]
https://i.imgur.com/X0LTuBC_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Koszulki na nowy sezon. Eleganckie i miła odmiana po tegorocznym eksperymencie.
https://i.imgur.com/X0LTuBC_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium Koszulki na nowy sezon. Eleganckie i miła odmiana po tegorocznym eksperymencie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 maja 2019, 18:18 [cytuj]
Dla mnie koszulki rewelacja ! Bardzo ładnie się prezentują .
Do finału tylko 4 dni . Z tego co widziałem na treningu cała drużyna gotowa , nie ma żadnych kontuzji .
Jaki skład widzicie w tym historycznym dniu ? Gdyby to ode mnie zależało zagrałbym tak :
Lloris- Aurier ( ciekawe w jakiej jest formie po kontuzji , ale mimo wszystko wolę jego niż trippiera) Toby, Jan , Rose - Winks, Sissoko- Son Eriksen Alli- Kane .
Oczywiście zakładając że wszyscy będą gotowi na 100%.
Dla mnie koszulki rewelacja ! Bardzo ładnie się prezentują . Do finału tylko 4 dni . Z tego co widziałem na treningu cała drużyna gotowa , nie ma żadnych kontuzji . Jaki skład widzicie w tym historycznym dniu ? Gdyby to ode mnie zależało zagrałbym tak : Lloris- Aurier ( ciekawe w jakiej jest formie po kontuzji , ale mimo wszystko wolę jego niż trippiera) Toby, Jan , Rose - Winks, Sissoko- Son Eriksen Alli- Kane . Oczywiście zakładając że wszyscy będą gotowi na 100%
29 maja 2019, 08:34 [cytuj]
Ja bym zaczął Lucasem. Son jako joker z ławki.
Ja bym zaczął Lucasem. Son jako joker z ławki
29 maja 2019, 08:45 [cytuj]
Nie wyobrażam sobie, żeby Lucas usiadł na ławce po tym jak samodzielnie nas wprowadził do finału, na pewno zagra. Jeżeli Kane dojdzie do pełni sprawności, na co wygląda, to Alli powinien zacząć na ławce, bo jest w słabej formie. Nawet pomimo tych dwóch asyst w poprzednim meczu.

Najbardziej obawiam się naszych boków obrony. Trippier jest ostatnio dramatycznie słaby, a Aurierowi w ważnych meczach często wyłącza się mózg i lubi sprokurować jakiegoś karnego. Rose też ma wahania formy. Z drugiej strony jest Robertson i Alexander-Arnold, który w ostatnich 6 meczach miał 8 asyst, więc stąd będzie duże zagrożenie.
Nie wyobrażam sobie, żeby Lucas usiadł na ławce po tym jak samodzielnie nas wprowadził do finału, na pewno zagra. Jeżeli Kane dojdzie do pełni sprawności, na co wygląda, to Alli powinien zacząć na ławce, bo jest w słabej formie. Nawet pomimo tych dwóch asyst w poprzednim meczu. Najbardziej obawiam się naszych boków obrony. Trippier jest ostatnio dramatycznie słaby, a Aurierowi w ważnych meczach często wyłącza się mózg i lubi sprokurować jakiegoś karnego. Rose też ma wahania formy. Z drugiej strony jest Robertson i Alexander-Arnold, który w ostatnich 6 meczach miał 8 asyst, więc stąd będzie duże zagrożenie
30 maja 2019, 14:26 [cytuj]
Tak z totalnie innej beczki dzięki chelsea. :wysmiewacz:
Tak z totalnie innej beczki dzięki chelsea. :wysmiewacz:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
30 maja 2019, 15:09 [cytuj]
a co do chelsea, Barkley ma astme? Wczoraj pierwszy raz widziałem, żeby jakiś piłkarz używał takiego inhalatora jak astmatycy, szczególnie zaraz przed wejściem na boisko
a co do chelsea, Barkley ma astme? Wczoraj pierwszy raz widziałem, żeby jakiś piłkarz używał takiego inhalatora jak astmatycy, szczególnie zaraz przed wejściem na boisko
30 maja 2019, 21:18 [cytuj]
D.Beckham też miał astmę i używał takiego inhalatora. Więc stawiam, że tak.
D.Beckham też miał astmę i używał takiego inhalatora. Więc stawiam, że tak
31 maja 2019, 15:32 [cytuj]
Tak patrząc w przyszłość to arsenal ma coraz mniej kasy bo nie gra w lidze mistrzów i chelsea ma ban transferowy i nachodzi 1 pytanie czy one nie zejdą z poziomu? (tak arsenal nie trzyma już poziomu) :cwaniak:
Tak patrząc w przyszłość to arsenal ma coraz mniej kasy bo nie gra w lidze mistrzów i chelsea ma ban transferowy i nachodzi 1 pytanie czy one nie zejdą z poziomu? (tak arsenal nie trzyma już poziomu) :cwaniak:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
31 maja 2019, 16:56 [cytuj]
Arsenal jest w bardzo złej sytuacji. Ich kadra trąci bylejakością i jest warta tyle co nic, gwiazdy tj. Laca i Auba mają już swoje lata i nigdzie za duże pieniądze nie odejdą, młodzi raczej nie pokazują jakiegoś turbo potencjału, kolejny rok bez LM, kolejny rok z trenerem bez jaj.
Chelsea to zupełnie inna para kaloszy. Paradoksalnie uważam, że ban transferowy na dobre im wyjdzie, przede wszystkim dlatego, że mają najszerszą kadrę w EPL. Odejście Hazarda i brak transferów IN powoduje, że ich walka o top4 będzie bardzo ciężka, ale to będzie rok na selekcję, sprawdzenie wszystkich grajków, ogranie się młodych z dużym potencjałem tj. Abraham, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Pulisic, a po roku Rusek wyłoży skrille i z transferami IN będą walczyć o mistrza, mam nadzieję, że z marnym efektem końcowym.
Arsenal jest w bardzo złej sytuacji. Ich kadra trąci bylejakością i jest warta tyle co nic, gwiazdy tj. Laca i Auba mają już swoje lata i nigdzie za duże pieniądze nie odejdą, młodzi raczej nie pokazują jakiegoś turbo potencjału, kolejny rok bez LM, kolejny rok z trenerem bez jaj. Chelsea to zupełnie inna para kaloszy. Paradoksalnie uważam, że ban transferowy na dobre im wyjdzie, przede wszystkim dlatego, że mają najszerszą kadrę w EPL. Odejście Hazarda i brak transferów IN powoduje, że ich walka o top4 będzie bardzo ciężka, ale to będzie rok na selekcję, sprawdzenie wszystkich grajków, ogranie się młodych z dużym potencjałem tj. Abraham, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Pulisic, a po roku Rusek wyłoży skrille i z transferami IN będą walczyć o mistrza, mam nadzieję, że z marnym efektem końcowym
1 czerwca 2019, 14:31 [cytuj]
w ostatnim finale LE, grał Ozil, jak komentatorzy zaczeli mówić ze powinien być zmieniony, dopiero ogarnąłem ze on jednak jest na boisku, tak dobrze grał:rotfl:

Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, to obaj mają chyba uszkodzonego achillesa, także rożnie może z nimi być

Odejście Hazarda to u nich tak jak odejście od nas Bale, nie da się takiego zawodnika zastąpić kilkoma średnimi;P
w ostatnim finale LE, grał Ozil, jak komentatorzy zaczeli mówić ze powinien być zmieniony, dopiero ogarnąłem ze on jednak jest na boisku, tak dobrze grał:rotfl: Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, to obaj mają chyba uszkodzonego achillesa, także rożnie może z nimi być Odejście Hazarda to u nich tak jak odejście od nas Bale, nie da się takiego zawodnika zastąpić kilkoma średnimi;P
17 czerwca 2019, 13:59 [cytuj]
Zanosi się na mocne rozpoczęcie, w drugiej kolejce wyjazd na mecz z MC, w czwartej Arsenal. Ogólnie w pierwszej części sezonu wyjazdy na Liverpool, MU, Everton, Leicester, WHU, Wolverhampton.
Edytowano dnia: 17 czerwca 2019, 13:59
Zanosi się na mocne rozpoczęcie, w drugiej kolejce wyjazd na mecz z MC, w czwartej Arsenal. Ogólnie w pierwszej części sezonu wyjazdy na Liverpool, MU, Everton, Leicester, WHU, Wolverhampton
21 czerwca 2019, 16:29 [cytuj]
Jak myślicie, czy w arsenalu za Mustafiego mógłby wskoczyć Bielik? bo na me u21 robi na mnie coraz większe wrażenie. I żeż szkoda że akurat arsenal go kupił. ;|
Jak myślicie, czy w arsenalu za Mustafiego mógłby wskoczyć Bielik? bo na me u21 robi na mnie coraz większe wrażenie. I żeż szkoda że akurat arsenal go kupił. ;|
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
21 czerwca 2019, 20:01 [cytuj]
Michał Juchniewicz powiedział/a:
Jak myślicie, czy w arsenalu za Mustafiego mógłby wskoczyć Bielik? bo na me u21 robi na mnie coraz większe wrażenie. I żeż szkoda że akurat arsenal go kupił. ;|

Proszę, jak ma już wskoczyć do składu Arsenalu, to za Xhakę. Chyba ten gracz najbardziej mnie wnerwia. W kółko głupie faule i prawie zawsze brak jakichkolwiek kartek. A do nas wraca z wypożyczenia CCV. 30 meczy w Swansea (jeden nawet z Man City w Pucharze Anglii) robi swoje. Myślę, że można by zacząć na niego stawiać (przynajmniej w meczach pucharowych).
Proszę, jak ma już wskoczyć do składu Arsenalu, to za Xhakę. Chyba ten gracz najbardziej mnie wnerwia. W kółko głupie faule i prawie zawsze brak jakichkolwiek kartek. A do nas wraca z wypożyczenia CCV. 30 meczy w Swansea (jeden nawet z Man City w Pucharze Anglii) robi swoje. Myślę, że można by zacząć na niego stawiać (przynajmniej w meczach pucharowych)
26 czerwca 2019, 01:07 [cytuj]
Panowie chyba bedzie pierwszy nabytek!!!
Tanguy Ndombele
https://www.skysports.com/football/news/11675/11749003/tottenham-agree-65m-deal-for-lyons-tanguy-ndombele
Panowie chyba bedzie pierwszy nabytek!!! Tanguy Ndombele https://www.skysports.com/football/news/11675/11749003/tottenham-agree-65m-deal-for-lyons-tanguy-ndombele
26 czerwca 2019, 08:28 [cytuj]
Świetny transfer. Siła, drybling i świetne prostopadłe podanie. Będzie taki Dembele tylko z lepszymi liczbami.
Świetny transfer. Siła, drybling i świetne prostopadłe podanie. Będzie taki Dembele tylko z lepszymi liczbami
26 czerwca 2019, 11:11 [cytuj]
Fahrenheit powiedział/a:
Świetny transfer. Siła, drybling i świetne prostopadłe podanie. Będzie taki Dembele tylko z lepszymi liczbami

Dokładnie, fajny grajek.
Dokładnie, fajny grajek
|<  <<  <  162  163  164  165  166    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się