Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  163  164  165  166  167    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
26 czerwca 2019, 19:42 [cytuj]
Jack Clarke. Czytałem że ponoć po transferze ma zastać w Leeds na wypożyczeniu. Ktoś go widział?
Jack Clarke. Czytałem że ponoć po transferze ma zastać w Leeds na wypożyczeniu. Ktoś go widział?
27 czerwca 2019, 16:43 [cytuj]
Sarabia za 18 mln w PSG ,poszli po rozum szejkowie, a nam przybył konkurent w wyciąganiu porządnych piłkarzy za rozsądne pieniądze
Sarabia za 18 mln w PSG ,poszli po rozum szejkowie, a nam przybył konkurent w wyciąganiu porządnych piłkarzy za rozsądne pieniądze
2 lipca 2019, 11:09 [cytuj]
Nie przybył nam konkurent, my przeszliśmy na poziom nie wyciągania żadnych porządnych piłkarzy.
Nie przybył nam konkurent, my przeszliśmy na poziom nie wyciągania żadnych porządnych piłkarzy
2 lipca 2019, 12:06 [cytuj]
Coraz więcej mówi się o przeprowadzce Eriskena do Realu.
Coraz więcej mówi się o przeprowadzce Eriskena do Realu
2 lipca 2019, 13:49 [cytuj]
Ndombele podobno przyjechał dziś na badania medyczne do naszego ośrodka treningowego. Mamy zapłacić 65 mln funtów + bonusy (razem coś około 70-75 mln funtów)
Ndombele podobno przyjechał dziś na badania medyczne do naszego ośrodka treningowego. Mamy zapłacić 65 mln funtów + bonusy (razem coś około 70-75 mln funtów)
2 lipca 2019, 17:53 [cytuj]
Ndombele juz praktycznie pewny. Na naszych forach zagranicznych ekstaza. U mnie umiarkowany optymizm. Co sądzicie?
Ndombele juz praktycznie pewny. Na naszych forach zagranicznych ekstaza. U mnie umiarkowany optymizm. Co sądzicie?
2 lipca 2019, 18:29 [cytuj]
#TanguyTuesday
Można już oficjalnie świętować :D
#TanguyTuesday Można już oficjalnie świętować :D
2 lipca 2019, 19:13 [cytuj]
oficjalny fanpage na fejsie oficjalnie juz potwierdził :cwaniak:
oficjalny fanpage na fejsie oficjalnie juz potwierdził :cwaniak:
2 lipca 2019, 20:20 [cytuj]
No i pięknie, mega transfer :D
Jeszcze jakiś bramkarz, bo jak Hugo dozna kontuzji, a zastępujący go Gazzaniga też będzie kontuzjowany to nie ma nikogo. Pamiętam jak po przyjściu Gazzanigi niektórzy narzekali, ale w meczu z Crystal Palace (w którym zadebiutował) przydał się, bo i Lloris i Vorm byli kontuzjowani/niedostępni. No i środkowy napastnik (gdyby Llorente został sprzedany). Środek pola Sissoko - Ndombele + Winks na ławce (wierzę, że jeszcze bardziej się rozwinie i w tym sezonie pokaże, na co go stać) wszystko pięknie, mam nadzieję, że nasz środek pola będzie w tym sezonie nie do przejścia. Martwię się trochę o prawą obronę. Z jednej strony Trippier swój okres dobrej gry ma za sobą. Z drugiej strony po jego sprzedaży zostaną nam: Aurier, Walker-Peters i ewentualnie Foyth. Aurier prawdopodobnie opuści początek sezonu (kontuzja w meczu z Maroko) i dość często jest kontuzjowany. Walker-Peters musiałby popracować nad warunkami fizycznymi i nabrać regularności w grze. Foyth często głupio fauluje, ale przyznam, że w meczu z City nie zagrał najgorzej. Tak więc przydałhy się prawy obrońca.
No i pięknie, mega transfer :D Jeszcze jakiś bramkarz, bo jak Hugo dozna kontuzji, a zastępujący go Gazzaniga też będzie kontuzjowany to nie ma nikogo. Pamiętam jak po przyjściu Gazzanigi niektórzy narzekali, ale w meczu z Crystal Palace (w którym zadebiutował) przydał się, bo i Lloris i Vorm byli kontuzjowani/niedostępni. No i środkowy napastnik (gdyby Llorente został sprzedany). Środek pola Sissoko - Ndombele + Winks na ławce (wierzę, że jeszcze bardziej się rozwinie i w tym sezonie pokaże, na co go stać) wszystko pięknie, mam nadzieję, że nasz środek pola będzie w tym sezonie nie do przejścia. Martwię się trochę o prawą obronę. Z jednej strony Trippier swój okres dobrej gry ma za sobą. Z drugiej strony po jego sprzedaży zostaną nam: Aurier, Walker-Peters i ewentualnie Foyth. Aurier prawdopodobnie opuści początek sezonu (kontuzja w meczu z Maroko) i dość często jest kontuzjowany. Walker-Peters musiałby popracować nad warunkami fizycznymi i nabrać regularności w grze. Foyth często głupio fauluje, ale przyznam, że w meczu z City nie zagrał najgorzej. Tak więc przydałhy się prawy obrońca
2 lipca 2019, 20:21 [cytuj]
I powodzonka dla Foytha w półfinale Copa América ;)
I powodzonka dla Foytha w półfinale Copa América ;)
3 lipca 2019, 00:19 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Z drugiej strony po jego sprzedaży zostaną nam: Aurier, Walker-Peters i ewentualnie Foyth.


KWP i ewentualnie Foyth? Foyth jest w hierarchii zespolu znacznie wyżej niż KWP, chłopak jest młodszy, gra w reprezentacji Argentyny i wielokrotnie już udowodnił u nas na co go stać. KWP ma już 22 lata, zagrał ledwie w kilku meczach i poza debiutem każdy był fatalny. Zdziwię się jak zostanie na kolejny sezon.
KWP i ewentualnie Foyth? Foyth jest w hierarchii zespolu znacznie wyżej niż KWP, chłopak jest młodszy, gra w reprezentacji Argentyny i wielokrotnie już udowodnił u nas na co go stać. KWP ma już 22 lata, zagrał ledwie w kilku meczach i poza debiutem każdy był fatalny. Zdziwię się jak zostanie na kolejny sezon
3 lipca 2019, 08:27 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
KWP i ewentualnie Foyth? Foyth jest w hierarchii zespolu znacznie wyżej niż KWP, chłopak jest młodszy, gra w reprezentacji Argentyny i wielokrotnie już udowodnił u nas na co go stać. KWP ma już 22 lata, zagrał ledwie w kilku meczach i poza debiutem każdy był fatalny. Zdziwię się jak zostanie na kolejny sezon

Chodziło mi o główną pozycję Foytha (czyli środkowy obrońca, nie prawy). A tak to się zgadzam. Foyth jest dużo lepszym obrońcą, chociaż czasem głupio fauluje, ale myślę, że w końcu się tego oduczy. Ktoś tu kiedyś pisał, że Verts miał podobne początki (głupie faule i śmiechy po nich). Nie wiem ile w tym prawdy. Nie zmienia to jednak faktu, że Foyth jest lepszy od KWP.
Edytowano dnia: 3 lipca 2019, 08:30
Chodziło mi o główną pozycję Foytha (czyli środkowy obrońca, nie prawy). A tak to się zgadzam. Foyth jest dużo lepszym obrońcą, chociaż czasem głupio fauluje, ale myślę, że w końcu się tego oduczy. Ktoś tu kiedyś pisał, że Verts miał podobne początki (głupie faule i śmiechy po nich). Nie wiem ile w tym prawdy. Nie zmienia to jednak faktu, że Foyth jest lepszy od KWP
3 lipca 2019, 08:35 [cytuj]
Ja myślę że Foyth będzie głównie grał na prawej. Raz że na środku obrony raczej nie mamy bólu głowy, a dwa że Foyth pokazuje zaskakująca jakość z boku co udowodnił w repce. Dla mnie chłopak ma papiery nawet żeby miejsce w pierwszym składzie sobie wywalczyć w tym sezonie.
Zobaczcie co z Coutinho zrobil:
https://streamable.com/zf0lx
Dlatego na ten moment, potrzebujemy moim zdaniem tylko zmiennika dla Kane'a, ze dwóch w miejsce Eriksena który raczej odejdzie no i trzeci bramkarz ale to najmniejszy problem.
Ja myślę że Foyth będzie głównie grał na prawej. Raz że na środku obrony raczej nie mamy bólu głowy, a dwa że Foyth pokazuje zaskakująca jakość z boku co udowodnił w repce. Dla mnie chłopak ma papiery nawet żeby miejsce w pierwszym składzie sobie wywalczyć w tym sezonie. Zobaczcie co z Coutinho zrobil: https://streamable.com/zf0lx Dlatego na ten moment, potrzebujemy moim zdaniem tylko zmiennika dla Kane'a, ze dwóch w miejsce Eriksena który raczej odejdzie no i trzeci bramkarz ale to najmniejszy problem
3 lipca 2019, 08:35 [cytuj]
Skoro już wspomniałeś o sprzedaży KWP, to może popiszmy też o tym, kogo sprzedać oprócz niego?
Jak dla mnie to powinni to być Lamela, Trippier, Nkoudou, Janssen.
Skoro już wspomniałeś o sprzedaży KWP, to może popiszmy też o tym, kogo sprzedać oprócz niego? Jak dla mnie to powinni to być Lamela, Trippier, Nkoudou, Janssen
3 lipca 2019, 08:38 [cytuj]
Ha, ha, ha. Nieźle go okiwał :rotfl:
Fajny filmik znalazłeś :D
Ha, ha, ha. Nieźle go okiwał :rotfl: Fajny filmik znalazłeś :D
3 lipca 2019, 08:42 [cytuj]
A Lo Celso, który wszedł z ławki jak zagrał? Interesowaliśmy się nim kiedyś. Może to byłby dobry zastępca Eriksena. Tyle, że nie wiem, jak się spisuje na boisku.
A Lo Celso, który wszedł z ławki jak zagrał? Interesowaliśmy się nim kiedyś. Może to byłby dobry zastępca Eriksena. Tyle, że nie wiem, jak się spisuje na boisku
3 lipca 2019, 12:52 [cytuj]
Po tym jak nam United sprzątnęli Wan Bissake, nie ma na rynku dostępnego dla nas lepszego PO niż Trippier. A Aurier kontka za kontką. Ja bym go nie oddawał. :bezradny:
Po tym jak nam United sprzątnęli Wan Bissake, nie ma na rynku dostępnego dla nas lepszego PO niż Trippier. A Aurier kontka za kontką. Ja bym go nie oddawał. :bezradny:
3 lipca 2019, 13:46 [cytuj]
Joao Cancelo?
https://www.goal.pl/386074-transfer-trippiera-uzalezniony-od-przyszlosci-joao-cancelo.html
Trochę stara wiadomość, może wynegocjować pójście na wymianę? Trippier do Juve, Cancelo do nas. Może Poch coś z niego wyciągnie? Chociaż jeśli City o niego walczy może być ciężko. A niedawno do walki włączył się Bayern.
Joao Cancelo? https://www.goal.pl/386074-transfer-trippiera-uzalezniony-od-przyszlosci-joao-cancelo.html Trochę stara wiadomość, może wynegocjować pójście na wymianę? Trippier do Juve, Cancelo do nas. Może Poch coś z niego wyciągnie? Chociaż jeśli City o niego walczy może być ciężko. A niedawno do walki włączył się Bayern
3 lipca 2019, 14:14 [cytuj]
Aurier niestety jest szklany, szkoda chłopa.
Aurier niestety jest szklany, szkoda chłopa
3 lipca 2019, 16:37 [cytuj]
Trochę szkoda patrzeć co się zrobiło z formą Trippiera. Poprzedni sezon miał świetny, szczególnie końcówkę i zagrał rewelacyjne MŚ. Brakuje jego świetnych wejść ofensywnych i wrzutek w pole karne. Szkoda, że Aurier taki szklany bo liczyłem na to, że w końcu zastąpi Anglika na prawej stronie.
Trochę szkoda patrzeć co się zrobiło z formą Trippiera. Poprzedni sezon miał świetny, szczególnie końcówkę i zagrał rewelacyjne MŚ. Brakuje jego świetnych wejść ofensywnych i wrzutek w pole karne. Szkoda, że Aurier taki szklany bo liczyłem na to, że w końcu zastąpi Anglika na prawej stronie
|<  <<  <  163  164  165  166  167    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się