Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  164  165  166  167  168    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
3 lipca 2019, 17:58 [cytuj]
https://mobile.twitter.com/LastWordOnSpurs
3 filmik na dole, Sissoko już trenuje :D
Ciekawe jak reszta i kiedy wracamy do treningów (tzn.kiedy wszyscy w klubie).
https://mobile.twitter.com/LastWordOnSpurs 3 filmik na dole, Sissoko już trenuje :D Ciekawe jak reszta i kiedy wracamy do treningów (tzn.kiedy wszyscy w klubie)
17 lipca 2019, 01:29 [cytuj]
Słyszeliście że Rose odchodzi najpewniej? :zly:
Słyszeliście że Rose odchodzi najpewniej? :zly:
17 lipca 2019, 08:13 [cytuj]
Wymieniamy skład na młodszy, ale czy na lepszy? Za Rose'a pewnie przyjdzie Sessegnon, ale to przecież nie jest jeszcze ten poziom.
Trippier dogadany z Atletico. Nie słychać nic o szukaniu potencjalnego zastępcy, więc może Mauricio chce na stałe przestawić Foytha na PO.
Wymieniamy skład na młodszy, ale czy na lepszy? Za Rose'a pewnie przyjdzie Sessegnon, ale to przecież nie jest jeszcze ten poziom. Trippier dogadany z Atletico. Nie słychać nic o szukaniu potencjalnego zastępcy, więc może Mauricio chce na stałe przestawić Foytha na PO
17 lipca 2019, 10:21 [cytuj]
Sessegnon nie ma papierów na granie na lewej obronie, to jest lewy skrzydłowy, który myśli tylko o bieganiu do przodu, w obronie będzie walił więcej kiksow niż Trippier i Rose razem wzięci. Poza tym przy odejściu ww. dwojki jesteśmy bardzo zdesperowani na pozyskanie angikow. To pozwala Fulham podbijać cenę. Co do prawej obrony to Foyth ma we mnie swojego fana ale Aurier częściej jest w szpitalu niż na boisku, a KWP ze swoimi umiejętnościami nie wiem czy w Championship by się łapał do szerokiej kadry. Nie wyobrażam sobie zeby nie przyszedł zarówno lewy jak i prawy obrońca. Problemem znowu jest cena. Podobno zarówno za Trippsa jak i Rose'a mamy dostać po 25 baniek. Co za tyle można kupić? Leicester za Chillwella pewnie zaśpiewa s 80, Everton za Digne niewiele mniej. Czarno to widzę.
Sessegnon nie ma papierów na granie na lewej obronie, to jest lewy skrzydłowy, który myśli tylko o bieganiu do przodu, w obronie będzie walił więcej kiksow niż Trippier i Rose razem wzięci. Poza tym przy odejściu ww. dwojki jesteśmy bardzo zdesperowani na pozyskanie angikow. To pozwala Fulham podbijać cenę. Co do prawej obrony to Foyth ma we mnie swojego fana ale Aurier częściej jest w szpitalu niż na boisku, a KWP ze swoimi umiejętnościami nie wiem czy w Championship by się łapał do szerokiej kadry. Nie wyobrażam sobie zeby nie przyszedł zarówno lewy jak i prawy obrońca. Problemem znowu jest cena. Podobno zarówno za Trippsa jak i Rose'a mamy dostać po 25 baniek. Co za tyle można kupić? Leicester za Chillwella pewnie zaśpiewa s 80, Everton za Digne niewiele mniej. Czarno to widzę
17 lipca 2019, 10:55 [cytuj]
Zgadzam się. Biorąc pod uwagę, że potrzebujemy jeszcze zmiennika Kane'a, zastępce Eriksena i walczymy o Salibę, który może po sezonie wejść za Tobiego, to nie dodawałbym sobie kolejnych problemów z transferami bocznych obrońców z pierwszego składu.

Martwi mnie trochę, że rozglądamy się za 19 latkami (Sessegnon, Zaniolo, Saliba) i wydaje się, że chcemy nimi zastąpić ukształtowanych zawodników z podstawowego składu.
Zgadzam się. Biorąc pod uwagę, że potrzebujemy jeszcze zmiennika Kane'a, zastępce Eriksena i walczymy o Salibę, który może po sezonie wejść za Tobiego, to nie dodawałbym sobie kolejnych problemów z transferami bocznych obrońców z pierwszego składu. Martwi mnie trochę, że rozglądamy się za 19 latkami (Sessegnon, Zaniolo, Saliba) i wydaje się, że chcemy nimi zastąpić ukształtowanych zawodników z podstawowego składu
17 lipca 2019, 13:28 [cytuj]
ogłosili skład na singapur, brakuje właśnie Rose, Trippiera, Sancheza ,Wenyame i Diera, ale ostatnio pisali ze Dier nie pojedzie bo wyszły jakieś problemy u niego z badaniami

Ale za to jest Toby i Eriksen co mnie najbardziej cieszy, bo może jednak przedłuży kontrakt
ogłosili skład na singapur, brakuje właśnie Rose, Trippiera, Sancheza ,Wenyame i Diera, ale ostatnio pisali ze Dier nie pojedzie bo wyszły jakieś problemy u niego z badaniami Ale za to jest Toby i Eriksen co mnie najbardziej cieszy, bo może jednak przedłuży kontrakt
21 lipca 2019, 12:51 [cytuj]
Spurs: Gazzaniga, Walker-Peters, Alderweireld, Tanganga, Georgiou, Winks, Skipp, Lamela, Dele, Son, Parrott
COYS :D
Liczę na Ndombele w 2 połowie.
Spurs: Gazzaniga, Walker-Peters, Alderweireld, Tanganga, Georgiou, Winks, Skipp, Lamela, Dele, Son, Parrott COYS :D Liczę na Ndombele w 2 połowie
21 lipca 2019, 13:20 [cytuj]
jest wreszcie znowu Georgiou , ja na niego bardzo liczę, choć wcześniej grał na skrzydle ,teraz będzie rywalizował najpewniej z Sessegnonem o lewą obronę po odejściu Rose`a ,nie rozumiem tych sprzedaży naszych bocznych obroncow, zwlaszcza za takie smieszne pieniadze, juz predzej trzeba bylo Diera sprzedać
jest wreszcie znowu Georgiou , ja na niego bardzo liczę, choć wcześniej grał na skrzydle ,teraz będzie rywalizował najpewniej z Sessegnonem o lewą obronę po odejściu Rose`a ,nie rozumiem tych sprzedaży naszych bocznych obroncow, zwlaszcza za takie smieszne pieniadze, juz predzej trzeba bylo Diera sprzedać
21 lipca 2019, 13:25 [cytuj]
tutaj to trzeba dokupić zawodników a nie ich wyprzedawać;)

Sessegnon to juz chyba jest bardziej pomocnikiem/napasnikiem a nie lewym obroncą ;P
tutaj to trzeba dokupić zawodników a nie ich wyprzedawać;) Sessegnon to juz chyba jest bardziej pomocnikiem/napasnikiem a nie lewym obroncą ;P
21 lipca 2019, 15:34 [cytuj]
Co to było!!!!!
Tą bramkę Kane'a to chyba jeszcze długo będę pamiętać :D
Co to było!!!!! Tą bramkę Kane'a to chyba jeszcze długo będę pamiętać :D
23 lipca 2019, 16:07 [cytuj]
Podobno Sessegnon i Lo Celso u nas jeszcze w tym tygodniu.
Szczególnie prawdopodobne ze względu na transfer Fekira do Realu Betis.
Podobno Sessegnon i Lo Celso u nas jeszcze w tym tygodniu. Szczególnie prawdopodobne ze względu na transfer Fekira do Realu Betis
26 lipca 2019, 09:36 [cytuj]
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-tottenham-podpisal-duza-umowe-sponsorska-czas-na-kolejne-transfery/127018
Być może niedługo doczekamy się kolejnych transferów.
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-tottenham-podpisal-duza-umowe-sponsorska-czas-na-kolejne-transfery/127018 Być może niedługo doczekamy się kolejnych transferów
26 lipca 2019, 10:51 [cytuj]
Hej. Mam Pytanie. Zna ktoś jakieś książki o Tottenhamie lub Pochettino? szukam wszędzie i nie mogę nic znależć
Może ktoś podsunie jakiś ciekawy tytuł
Hej. Mam Pytanie. Zna ktoś jakieś książki o Tottenhamie lub Pochettino? szukam wszędzie i nie mogę nic znależć Może ktoś podsunie jakiś ciekawy tytuł
26 lipca 2019, 11:08 [cytuj]
mateuszgranica powiedział/a:
Hej. Mam Pytanie. Zna ktoś jakieś książki o Tottenhamie lub Pochettino? szukam wszędzie i nie mogę nic znależć
Może ktoś podsunie jakiś ciekawy tytuł


http://sportowaksiazkaroku.pl/odwazny-swiat-pochettino/
http://sportowaksiazkaroku.pl/odwazny-swiat-pochettino/
26 lipca 2019, 11:22 [cytuj]
Brave new world narazie tylko po angielsku. We wrzesniu chyba wychodzi polska edycja.

Tobiemu wygasla klauzula wiec zostaje na kolejny rok
Edytowano dnia: 26 lipca 2019, 11:22
Brave new world narazie tylko po angielsku. We wrzesniu chyba wychodzi polska edycja. Tobiemu wygasla klauzula wiec zostaje na kolejny rok
26 lipca 2019, 12:34 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Brave new world narazie tylko po angielsku. We wrzesniu chyba wychodzi polska edycja.


Ano. Nieocenione wydawnictwo SQN zapowiada tę książkę na jesień.

Z podobnych rzeczy: autobiografia 'Arry'ego. Krąży za grosze w sklepach z tanią ksiazka. Coś o THFC powinno być też w niedawno wydanej książce Michalea Coxa.
Ano. Nieocenione wydawnictwo SQN zapowiada tę książkę na jesień. Z podobnych rzeczy: autobiografia 'Arry'ego. Krąży za grosze w sklepach z tanią ksiazka. Coś o THFC powinno być też w niedawno wydanej książce Michalea Coxa
26 lipca 2019, 15:23 [cytuj]
Ksiazka HR jest swietna.
Kibice Liver beda tez mieli zabawe bo W&amp;N( ci sami od BNW) maja niedlugo wydac ksiazke milnera
Ciekawy jestem o ile lepiej sie sprzeda niz BNW.

Jak ktos czyta ebooki i nie boi sie angielskiego.. mysle ze przed premiera ksiazki millnera BNW bedzie po 0.99 p w promocji na kindle, kobo, iTunesach i g.play
Edytowano dnia: 26 lipca 2019, 15:42
Ksiazka HR jest swietna. Kibice Liver beda tez mieli zabawe bo W&amp;N( ci sami od BNW) maja niedlugo wydac ksiazke milnera Ciekawy jestem o ile lepiej sie sprzeda niz BNW. Jak ktos czyta ebooki i nie boi sie angielskiego.. mysle ze przed premiera ksiazki millnera BNW bedzie po 0.99 p w promocji na kindle, kobo, iTunesach i g.play
31 lipca 2019, 21:28 [cytuj]
Czy wogóle ktoś wie, że gramy dziś z Bayernem w Audi Cup? Póki co wygrywamy 1-0, gol Lameli, asystował mu Nkoudou. A wczoraj wygraliśmy 1-0 z Realem, po bramce Kane'a.
Czy wogóle ktoś wie, że gramy dziś z Bayernem w Audi Cup? Póki co wygrywamy 1-0, gol Lameli, asystował mu Nkoudou. A wczoraj wygraliśmy 1-0 z Realem, po bramce Kane'a
31 lipca 2019, 21:44 [cytuj]
Tak, wiemy.

Lamela bardzo fajnie pokazal sie na tym turnieju. Mam nadzieje, ze podtrzyma forme i uchroni sie od kontuzji. Wszyscy go skreslaja, a ja uwazam, ze argentynczyk w gazie jest bardzo dobrym zawodnikiem wnoszacym wartosc dodana na boisku.
Tak, wiemy. Lamela bardzo fajnie pokazal sie na tym turnieju. Mam nadzieje, ze podtrzyma forme i uchroni sie od kontuzji. Wszyscy go skreslaja, a ja uwazam, ze argentynczyk w gazie jest bardzo dobrym zawodnikiem wnoszacym wartosc dodana na boisku
24 sierpnia 2019, 21:43 [cytuj]
Jutro 3 punkty to obowiązek. Tym bardziej przy potknięciach ManU i Arsenalu.
Jutro 3 punkty to obowiązek. Tym bardziej przy potknięciach ManU i Arsenalu
|<  <<  <  164  165  166  167  168    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się