Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  165  166  167  168  169    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
25 sierpnia 2019, 13:46 [cytuj]
https://www.meczyki.pl/newsy/ogromna-klotnia-abidala-z-dembele-i-agentem-pilkarza-fc-barcelona-ma-dosyc-zachowania-francuza/121150-n
What? To nasz Sissoko? Czy jest jeszcze jakiś inny?
https://www.meczyki.pl/newsy/ogromna-klotnia-abidala-z-dembele-i-agentem-pilkarza-fc-barcelona-ma-dosyc-zachowania-francuza/121150-n What? To nasz Sissoko? Czy jest jeszcze jakiś inny?
25 sierpnia 2019, 14:40 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
https://www.meczyki.pl/newsy/ogromna-klotnia-abidala-z-dembele-i-agentem-pilkarza-fc-barcelona-ma-dosyc-zachowania-francuza/121150-n
What? To nasz Sissoko? Czy jest jeszcze jakiś inny?

:wysmiewacz:

jak dobrze ogarnąłem to ten po prawej :
https://www.afrikmag.com/wp-content/uploads/2018/11/DIVyJ-bXkAA3hHW.jpg
:wysmiewacz: jak dobrze ogarnąłem to ten po prawej : https://www.afrikmag.com/wp-content/uploads/2018/11/DIVyJ-bXkAA3hHW.jpg
25 sierpnia 2019, 20:44 [cytuj]
Robert powiedział/a:
:wysmiewacz:

jak dobrze ogarnąłem to ten po prawej :
https://www.afrikmag.com/wp-content/uploads/2018/11/DIVyJ-bXkAA3hHW.jpg

Ha, ha, ha :D
Dzięki. Gdyby nasz Sissoko nie był Francuzem tak jak Dembele, to nie interesowałoby mnie to, bo prawdopodobieństwo byłoby dla mnie mniejsze.
Ha, ha, ha :D Dzięki. Gdyby nasz Sissoko nie był Francuzem tak jak Dembele, to nie interesowałoby mnie to, bo prawdopodobieństwo byłoby dla mnie mniejsze
28 sierpnia 2019, 12:49 [cytuj]
Podobno jesteśmy blisko podpisania nowego kontraktu z Tobim.
Oby ;)
Podobno jesteśmy blisko podpisania nowego kontraktu z Tobim. Oby ;)
28 sierpnia 2019, 12:50 [cytuj]
Podobno jest jakiś konflikt w klubie. Wie ktoś coś?
Podobno jest jakiś konflikt w klubie. Wie ktoś coś?
10 września 2019, 20:41 [cytuj]
Papuga dwa mecze eliminacyjne dla Irlandii U-21 -> 2 brameczki! Będą z niego ludzie cos czuje :)
Papuga dwa mecze eliminacyjne dla Irlandii U-21 -> 2 brameczki! Będą z niego ludzie cos czuje :)
10 września 2019, 23:19 [cytuj]
Oskarrito powiedział/a:
Papuga dwa mecze eliminacyjne dla Irlandii U-21 -> 2 brameczki! Będą z niego ludzie cos czuje :)


Będą z niego ludzie :brawo:
Będą z niego ludzie :brawo:
14 września 2019, 20:53 [cytuj]
O ja......
Brawo Norwich!
Dzięki nim mamy małą szansę na zbliżenie się do City.
O ja...... Brawo Norwich! Dzięki nim mamy małą szansę na zbliżenie się do City
17 września 2019, 22:54 [cytuj]
dobry dzien w CL. Chelsea i Liverpool w plecy, Llorente strzela, Barkley psuje karnego
dobry dzien w CL. Chelsea i Liverpool w plecy, Llorente strzela, Barkley psuje karnego
18 września 2019, 00:59 [cytuj]
o tak na marginesie, "Ryan Sessegnon has not travelled with the squad to Greece as he is undergoing assessment after reporting irritation in his hamstring"
Ryan prawdopodobnie kolejna kontuzja

fajny zakup
o tak na marginesie, "Ryan Sessegnon has not travelled with the squad to Greece as he is undergoing assessment after reporting irritation in his hamstring" Ryan prawdopodobnie kolejna kontuzja fajny zakup
18 września 2019, 13:05 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
o tak na marginesie, "Ryan Sessegnon has not travelled with the squad to Greece as he is undergoing assessment after reporting irritation in his hamstring"
Ryan prawdopodobnie kolejna kontuzja

fajny zakup


No właśnie, fajny szpital kupiliśmy :milczek:
No właśnie, fajny szpital kupiliśmy :milczek:
18 września 2019, 18:02 [cytuj]
Sessengnon gdy przyszedł, już był w trakcie leczenia. Lo Celso zagrał parę minut, a klub nie miał całkowicie nic wspólnego z jego kontuzją. Bez kitu szpital. Całe szczęście, że ten na którego najbardziej liczyliśmy gra, i to nawet dobrze sobie radzi, chociaż i on już zdążył lekarza zaliczyć. Dobrze, że w pomocy mamy dosyć zawodników do rotacji.
Sessengnon gdy przyszedł, już był w trakcie leczenia. Lo Celso zagrał parę minut, a klub nie miał całkowicie nic wspólnego z jego kontuzją. Bez kitu szpital. Całe szczęście, że ten na którego najbardziej liczyliśmy gra, i to nawet dobrze sobie radzi, chociaż i on już zdążył lekarza zaliczyć. Dobrze, że w pomocy mamy dosyć zawodników do rotacji
18 września 2019, 23:50 [cytuj]
ale sessegnon juz trenowal i teraz ma nowa kontke
ale sessegnon juz trenowal i teraz ma nowa kontke
22 września 2019, 21:09 [cytuj]
W meczu z Colchester chcę zobaczyć przynajmniej z ławki Parrotta, Tangangę, White'a i może Whitemana. Gazzaniga ostatnio bardzo słabo, drugi gol padł podobnie do tego w meczu z Bayernem w Audi Cup.

Ehh..... powiedzcie mi, czemu daliśmy odejść Llorente, nie umiem tego zrozumieć. A pamiętam jak go kupiliśmy w ostatnim dniu okienka. Prawie wszyscy narzekali, że po co, że już sporo lat ma jak na piłkarza z pola itp.
A jednak przydał się i jeszcze długo będziemy za nim tęsknić ;(
W meczu z Colchester chcę zobaczyć przynajmniej z ławki Parrotta, Tangangę, White'a i może Whitemana. Gazzaniga ostatnio bardzo słabo, drugi gol padł podobnie do tego w meczu z Bayernem w Audi Cup. Ehh..... powiedzcie mi, czemu daliśmy odejść Llorente, nie umiem tego zrozumieć. A pamiętam jak go kupiliśmy w ostatnim dniu okienka. Prawie wszyscy narzekali, że po co, że już sporo lat ma jak na piłkarza z pola itp. A jednak przydał się i jeszcze długo będziemy za nim tęsknić ;(
27 września 2019, 21:00 [cytuj]
Sissoko z kontraktem do 2023!
Chociaż jedna dobra rzecz na tygodniu.
Sissoko z kontraktem do 2023! Chociaż jedna dobra rzecz na tygodniu
1 października 2019, 14:03 [cytuj]
Lo celso doznal kontuzji leczac kontuzje i nie wroci do konca listopada. :bezradny:
Lo celso doznal kontuzji leczac kontuzje i nie wroci do konca listopada. :bezradny:
1 października 2019, 15:35 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Lo celso doznal kontuzji leczac kontuzje i nie wroci do konca listopada. :bezradny:

WHAT????????
WHAT????????
1 października 2019, 18:37 [cytuj]
Cos z udem.. nie wiem dokladnie. Kontuzja nie wydaje sie byc zwiazana z poprzednia, ktora byla efektem agresywnego wejscia na stope
Cos z udem.. nie wiem dokladnie. Kontuzja nie wydaje sie byc zwiazana z poprzednia, ktora byla efektem agresywnego wejscia na stope
6 października 2019, 18:03 [cytuj]
Właśnie komuś udało się wygrać z City na Etihad.
Właśnie komuś udało się wygrać z City na Etihad
6 października 2019, 19:14 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Właśnie komuś udało się wygrać z City na Etihad



marne pocieszenie
marne pocieszenie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  165  166  167  168  169    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się