Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  166  167  168  169  170    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
6 października 2019, 20:04 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
marne pocieszenie

Czemu? Każda strata punktów Arsenalu/Leicester/City jest dla nas dobra pod względem miejsca w tabeli.
United przegrało z Newcastle. To też dobra wiadomość.
Czemu? Każda strata punktów Arsenalu/Leicester/City jest dla nas dobra pod względem miejsca w tabeli. United przegrało z Newcastle. To też dobra wiadomość
7 października 2019, 06:05 [cytuj]
Z jednej strony tak, z drugiej nie. W ciągu 2 lat LFC wygra LM i PL, a niedawno to my wyglądaliśmy na lepszy klub, to boli najbardziej.
Z jednej strony tak, z drugiej nie. W ciągu 2 lat LFC wygra LM i PL, a niedawno to my wyglądaliśmy na lepszy klub, to boli najbardziej
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 października 2019, 20:09 [cytuj]
https://pilkarskiswiat.com/hugo-lloris-w-tym-roku-juz-nie-zagra/
Mnie też ciekawi jak Gazzaniga będzie grał przez 3 miesiące, ale nie wiem czy się cieszyć, czy smucić......
https://pilkarskiswiat.com/hugo-lloris-w-tym-roku-juz-nie-zagra/ Mnie też ciekawi jak Gazzaniga będzie grał przez 3 miesiące, ale nie wiem czy się cieszyć, czy smucić
14 października 2019, 16:21 [cytuj]
https://pilkarskiswiat.com/michel-vorm-moze-wrocic-do-tottenhamu/
Co Wy na to????
https://pilkarskiswiat.com/michel-vorm-moze-wrocic-do-tottenhamu/ Co Wy na to????
14 października 2019, 16:25 [cytuj]
w środku tygodnia sam zastanawiałem się gdzie odszedł Vorm i widziałem że jest wolny, jak dla mnie warto było go zostawić na jeszcze jeden sezon, bo jak jest wolny to raczej nie miał cisnienia na granie
Teraz to nie wiem jak bedzie wyglądać, chyba ze gdzieś trenuje
w środku tygodnia sam zastanawiałem się gdzie odszedł Vorm i widziałem że jest wolny, jak dla mnie warto było go zostawić na jeszcze jeden sezon, bo jak jest wolny to raczej nie miał cisnienia na granie Teraz to nie wiem jak bedzie wyglądać, chyba ze gdzieś trenuje
14 października 2019, 17:34 [cytuj]
Trzeci bramkarz i tak praktycznie nie gra w pierwszej 11, widać Levy uznał, że nie będzie płacił pensji zawodnikowi który tylko trenuje. Bramkarz z akademii na pewno dostaje mniejszą gażę :) Musielibyśmy mieć ogromnego pecha żeby teraz jeszcze Gazzaniga doznał kontuzji. Co nie znaczy, że nie chciałbym żeby Vorm został z nami.
Trzeci bramkarz i tak praktycznie nie gra w pierwszej 11, widać Levy uznał, że nie będzie płacił pensji zawodnikowi który tylko trenuje. Bramkarz z akademii na pewno dostaje mniejszą gażę :) Musielibyśmy mieć ogromnego pecha żeby teraz jeszcze Gazzaniga doznał kontuzji. Co nie znaczy, że nie chciałbym żeby Vorm został z nami
14 października 2019, 20:41 [cytuj]
To wywolaliscie wilka z lasu. Vorm podpisal dzisiaj z nami nowa umowe:rotfl:
To wywolaliscie wilka z lasu. Vorm podpisal dzisiaj z nami nowa umowe:rotfl:
17 października 2019, 10:35 [cytuj]
Ktoś chętny na piwko przed meczem z Watfordem na stadionie? Sekcja 252 jak coś.
Edytowano dnia: 17 października 2019, 10:35
Ktoś chętny na piwko przed meczem z Watfordem na stadionie? Sekcja 252 jak coś
17 października 2019, 17:32 [cytuj]
Podobno Pochettino wypowiedział się w mediach na temat styczniowych transferów. A dokładniej, że się ich nie spodziewa. Nasza polityka transferowa jest genialna... chociaż z finansowego jej aspektu na pewno Levy jest zadowolony :X
Podobno Pochettino wypowiedział się w mediach na temat styczniowych transferów. A dokładniej, że się ich nie spodziewa. Nasza polityka transferowa jest genialna... chociaż z finansowego jej aspektu na pewno Levy jest zadowolony :X
19 października 2019, 11:33 [cytuj]
Poch kolejny raz zaprzecza sam sobie. Ostatnio mówił o rewolucji w styczniowym okienku. Może to Levy chcę kogoś kupić, a Pochettino upiera się przy obecnym składzie?

Z drugiej strony to może być zagranie na motywację zespołu. Ale jak dzisiaj wyjdziemy znowu tym samym składem co na Brighton to nie spodziewam się, że Pochettino dotrwa do końca sezonu.
Poch kolejny raz zaprzecza sam sobie. Ostatnio mówił o rewolucji w styczniowym okienku. Może to Levy chcę kogoś kupić, a Pochettino upiera się przy obecnym składzie? Z drugiej strony to może być zagranie na motywację zespołu. Ale jak dzisiaj wyjdziemy znowu tym samym składem co na Brighton to nie spodziewam się, że Pochettino dotrwa do końca sezonu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 października 2019, 12:06 [cytuj]
chłopaki ostatnio na podcast mówili coś o tym ze bylo jakieś spotkanie i Levy przekazał ze są jakieś obciążenia finansowe. Stąd pewnie juz nie bedzie transferów
chłopaki ostatnio na podcast mówili coś o tym ze bylo jakieś spotkanie i Levy przekazał ze są jakieś obciążenia finansowe. Stąd pewnie juz nie bedzie transferów
11 listopada 2019, 14:35 [cytuj]
Kiedy kolejny podcast?
Kiedy kolejny podcast?
19 listopada 2019, 20:43 [cytuj]
Zaraz...Poch właśnie wyleciał, czy mam zwidy?
Zaraz...Poch właśnie wyleciał, czy mam zwidy?
19 listopada 2019, 21:30 [cytuj]
Wyleciał! :brawo: Szkoda tylko, że tak późno, zwłaszcza, że nowy trener mógłby się już aklimatyzować w przerwie reprezentacyjnej. Ale szacuneczek i sympatia do Pocha dożywotnio. Kogo byście teraz chcieli?
Ja bym baardzo chciał Mourinho, Allegriego, Ten Haga albo Rodgersa ale pierwsi dwaj to gigantyczne pensje, drudzy dwaj bardzo trudni o ile w ogóle możliwi dla nas do wyjęcia. Z realistyczniejszych opcji Eddie Howe to bardzo dobry trener, tylko to znowu kontynuacja projektu na lata i brak trofeów. Ale i tak bym go brał jeśli pierwsi czterej nie do wzięcia. Nie chciałbym Niemców u nas. Nagelsmann raczej i tak by nie przyszedł, oby, bo niczym mnie nie przekonuje, a Klinsmann jest moim zdaniem (poza tym, że piłkarską legendą i imo również legendą THFC) trenerem miernym i w dodatku lubi być największa gwiazdą w szatni, a my potrzebujemy kogoś kto rozumie, że musimy grać pod Kane'a, tak samo jak Barca pod Messiego a Bayern Lewego.
Wyleciał! :brawo: Szkoda tylko, że tak późno, zwłaszcza, że nowy trener mógłby się już aklimatyzować w przerwie reprezentacyjnej. Ale szacuneczek i sympatia do Pocha dożywotnio. Kogo byście teraz chcieli? Ja bym baardzo chciał Mourinho, Allegriego, Ten Haga albo Rodgersa ale pierwsi dwaj to gigantyczne pensje, drudzy dwaj bardzo trudni o ile w ogóle możliwi dla nas do wyjęcia. Z realistyczniejszych opcji Eddie Howe to bardzo dobry trener, tylko to znowu kontynuacja projektu na lata i brak trofeów. Ale i tak bym go brał jeśli pierwsi czterej nie do wzięcia. Nie chciałbym Niemców u nas. Nagelsmann raczej i tak by nie przyszedł, oby, bo niczym mnie nie przekonuje, a Klinsmann jest moim zdaniem (poza tym, że piłkarską legendą i imo również legendą THFC) trenerem miernym i w dodatku lubi być największa gwiazdą w szatni, a my potrzebujemy kogoś kto rozumie, że musimy grać pod Kane'a, tak samo jak Barca pod Messiego a Bayern Lewego
19 listopada 2019, 21:39 [cytuj]
@DaddyCool
Ten Hag powiedział ze na pewno jest do konca sezonu w Ajaxie, później pewnie pójdzie do bayernu

Jakies 2h temu widziałem że według buków Mou jest najwieksza szansa
@DaddyCool Ten Hag powiedział ze na pewno jest do konca sezonu w Ajaxie, później pewnie pójdzie do bayernu Jakies 2h temu widziałem że według buków Mou jest najwieksza szansa
19 listopada 2019, 21:59 [cytuj]
Według buków Benitez też jest w czołówce. Jezu błagam tylko nie jego. Gorsi od Beniteza byliby chyba tylko Pardew, Warnock i Big Fat Sam. :boisie:
Według buków Benitez też jest w czołówce. Jezu błagam tylko nie jego. Gorsi od Beniteza byliby chyba tylko Pardew, Warnock i Big Fat Sam. :boisie:
20 listopada 2019, 08:19 [cytuj]
No to macie Jose
No to macie Jose
20 listopada 2019, 08:56 [cytuj]
The Special One. Ciekawe czy ochłonął i nagle ten sezon skończymy w top 6, następny z trofeum i trzeci sezon do piachu jak to z nim już jest. W sumie fajnie by było. Niby słabo się prezentowaliśmy, niby trzeba było coś zmienić a i tak smutno, że trzeba było go pożegnać.
The Special One. Ciekawe czy ochłonął i nagle ten sezon skończymy w top 6, następny z trofeum i trzeci sezon do piachu jak to z nim już jest. W sumie fajnie by było. Niby słabo się prezentowaliśmy, niby trzeba było coś zmienić a i tak smutno, że trzeba było go pożegnać
20 listopada 2019, 09:52 [cytuj]
Ja się jaram, najlepszy z możliwych wyborów. Może i rozjebie zespół i i po 2/3 latach odejdzie z hukiem, ale to trener znający ligę, mający wiele do udowodnienia i dający nam największą szansę na jakieś trofea. A potencjał mamy wystarczająco duży by je zdobywać. Niech Mourinho zrobi swoje a potem przyjdzie jakiś Nagelsmann, Ten Hag czy inny Howe i niech znowu robi tu długofalowy projekt jak Poche. Poche dał nam bardzo wiele ale zabrakło kropki nad i. Mourinho to człowiek kropka nad i. Cieszę się, że Levy zdecydował się na high risk high reward wybór, bo kiedy jak nie teraz.
Ja się jaram, najlepszy z możliwych wyborów. Może i rozjebie zespół i i po 2/3 latach odejdzie z hukiem, ale to trener znający ligę, mający wiele do udowodnienia i dający nam największą szansę na jakieś trofea. A potencjał mamy wystarczająco duży by je zdobywać. Niech Mourinho zrobi swoje a potem przyjdzie jakiś Nagelsmann, Ten Hag czy inny Howe i niech znowu robi tu długofalowy projekt jak Poche. Poche dał nam bardzo wiele ale zabrakło kropki nad i. Mourinho to człowiek kropka nad i. Cieszę się, że Levy zdecydował się na high risk high reward wybór, bo kiedy jak nie teraz
14 grudnia 2019, 18:42 [cytuj]
CFC - lost , Lisy - tylko 1 pkt ... a my jutro mecz o 6 pkt ; musimy to wygrać , musimy !
CFC - lost , Lisy - tylko 1 pkt ... a my jutro mecz o 6 pkt ; musimy to wygrać , musimy !
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  166  167  168  169  170    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się