Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  167  168  169  170  171    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
16 grudnia 2019, 12:21 [cytuj]
ale fart mieliśmy Lipsk/albo Barcę
ale fart mieliśmy Lipsk/albo Barcę
20 grudnia 2019, 12:23 [cytuj]
jak Toby przedłużył to czas na Janka i Eriksena :cwaniak:
jak Toby przedłużył to czas na Janka i Eriksena :cwaniak:
22 grudnia 2019, 11:57 [cytuj]
Świetna wiadomość z Tobym. Uwielbiam tego zawodnika, rzadko schodzi poniżej swojego poziomu i może być filarem obrony jeszcze przez te 4 kolejne lata.
Świetna wiadomość z Tobym. Uwielbiam tego zawodnika, rzadko schodzi poniżej swojego poziomu i może być filarem obrony jeszcze przez te 4 kolejne lata
28 grudnia 2019, 12:06 [cytuj]
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-carter-vickers-i-kazaiah-sterling-wracaja-do-tottenhamu-z-wypozyczen/131923
Ciekawe co zamierzają dalej z nimi zrobić. Ja tam z chęcią zobaczę CCV w meczu z Middlesbrough.
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-carter-vickers-i-kazaiah-sterling-wracaja-do-tottenhamu-z-wypozyczen/131923 Ciekawe co zamierzają dalej z nimi zrobić. Ja tam z chęcią zobaczę CCV w meczu z Middlesbrough
28 grudnia 2019, 17:02 [cytuj]
Jak tak patrze to raczej cała trójka jest ściągnieta po to żeby ich wypożyczyć do innych klubów, CCV może do kogoś lepszego, ale ta dwójka musi mocno szukać grania.

https://www.transfermarkt.pl/jack-clarke/leistungsdaten/spieler/559794
https://www.transfermarkt.pl/cameron-carter-vickers/leistungsdaten/spieler/341049
https://www.transfermarkt.pl/kazaiah-sterling/leistungsdaten/spieler/357397

Jak tak patrze to raczej cała trójka jest ściągnieta po to żeby ich wypożyczyć do innych klubów, CCV może do kogoś lepszego, ale ta dwójka musi mocno szukać grania. https://www.transfermarkt.pl/jack-clarke/leistungsdaten/spieler/559794 https://www.transfermarkt.pl/cameron-carter-vickers/leistungsdaten/spieler/341049 https://www.transfermarkt.pl/kazaiah-sterling/leistungsdaten/spieler/357397
1 stycznia 2020, 19:44 [cytuj]
Swoją drogą Jack Clarke za którego dalismy 11 baniek nie zagrał przez pól roku w ani jednym meczu w Leeds. Bielsa chyba uznał, że nie bedzie ogrywał cudzego zawodnika za frajer.
Swoją drogą Jack Clarke za którego dalismy 11 baniek nie zagrał przez pól roku w ani jednym meczu w Leeds. Bielsa chyba uznał, że nie bedzie ogrywał cudzego zawodnika za frajer
8 stycznia 2020, 11:08 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Swoją drogą Jack Clarke za którego dalismy 11 baniek nie zagrał przez pól roku w ani jednym meczu w Leeds. Bielsa chyba uznał, że nie bedzie ogrywał cudzego zawodnika za frajer


innych ogrywał jakoś za frajer, takiego np. Nkeith
nigdy nie wiadomo czego się można spodziewać po Bielsie
innych ogrywał jakoś za frajer, takiego np. Nkeith nigdy nie wiadomo czego się można spodziewać po Bielsie
8 stycznia 2020, 22:13 [cytuj]
Dosyć głośno mówi się o Piątku w Spurs. Mam spore wątpliwości ale z drugiej strony chyba fajnie byłoby zobaczyć rodaka u nas. Jakie Wasze odczucia?
Dosyć głośno mówi się o Piątku w Spurs. Mam spore wątpliwości ale z drugiej strony chyba fajnie byłoby zobaczyć rodaka u nas. Jakie Wasze odczucia?
www.facebook.com/OgienOdSkaja
9 stycznia 2020, 18:24 [cytuj]
Z perspektywy polskiego podworka, to chyba nic lepszego nie mogloby nas - kibicow spotkac. Piatek w Spurs = wieksza ilosc transmisji w TV. Co do jego stylu gry, to uwazam, ze gdyby zachowal swoj poziom z Genoi, to moglby sie wkomponowac w nasz zespol. Dyspozycji z Milanu nie oceniam, bo tam cala druzyna gra padake, a pomocnicy stwarzaja mu tyle okazji, co kot naplakal. Jezeli jest taki temat, to powinnismy sprobowac go wypozyczyc z opcja mozliwosci wykupienia.

Jedno jest pewne - dopoki Harry nie bedzie mial rywala na lawce, dopoty co sezon bedzie lapal kontuzje. Nie da sie grac od dechy do dechy pelnego sezonu.
Z perspektywy polskiego podworka, to chyba nic lepszego nie mogloby nas - kibicow spotkac. Piatek w Spurs = wieksza ilosc transmisji w TV. Co do jego stylu gry, to uwazam, ze gdyby zachowal swoj poziom z Genoi, to moglby sie wkomponowac w nasz zespol. Dyspozycji z Milanu nie oceniam, bo tam cala druzyna gra padake, a pomocnicy stwarzaja mu tyle okazji, co kot naplakal. Jezeli jest taki temat, to powinnismy sprobowac go wypozyczyc z opcja mozliwosci wykupienia. Jedno jest pewne - dopoki Harry nie bedzie mial rywala na lawce, dopoty co sezon bedzie lapal kontuzje. Nie da sie grac od dechy do dechy pelnego sezonu
9 stycznia 2020, 20:20 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Dosyć głośno mówi się o Piątku w Spurs. Mam spore wątpliwości ale z drugiej strony chyba fajnie byłoby zobaczyć rodaka u nas. Jakie Wasze odczucia?


Jak najbardziej za. I to bez związku z kontuzją Kane'a.

Oglądam Piątka regularnie w zasadzie od kiedy trafił do Serie A.

Zwalanie na niego dziś całej winy za problemy Milanu jest tak samo idiotyczne jak wcześniejsze robienie z niego nowego Szewczenki. Milan to dziś zbieranina łaków. Przecież taki Suso czy Kessie to są kurioza.

On ma swoje ograniczenia, wiadomo. Nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu, nie wejdzie na ten najwyższy, za duże braki. Potrzebuje żeby mu wyłożyć piłkę i wtedy sobie dobrze radzi.

Biorąc pod uwagę, że magików w drugiej linii mamy pod dostatkiem a środkowego napastnika to już tylko szczyla Parotta to taki Piątek zdecydowanie by się przydał.
Jak najbardziej za. I to bez związku z kontuzją Kane'a. Oglądam Piątka regularnie w zasadzie od kiedy trafił do Serie A. Zwalanie na niego dziś całej winy za problemy Milanu jest tak samo idiotyczne jak wcześniejsze robienie z niego nowego Szewczenki. Milan to dziś zbieranina łaków. Przecież taki Suso czy Kessie to są kurioza. On ma swoje ograniczenia, wiadomo. Nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu, nie wejdzie na ten najwyższy, za duże braki. Potrzebuje żeby mu wyłożyć piłkę i wtedy sobie dobrze radzi. Biorąc pod uwagę, że magików w drugiej linii mamy pod dostatkiem a środkowego napastnika to już tylko szczyla Parotta to taki Piątek zdecydowanie by się przydał
9 stycznia 2020, 20:46 [cytuj]
W milanie chcą się go pewnie pozbyć jak najszybciej, to może idzie ugrać jakąś fajną kwote wykupu. W Tottenhamie myśle ze jednak strzeliłby troche bramek, bo miałby kto dograć, w przeciwieństwie do milanu, tej drużyny nie da się oglądać. Ostatnio myślałem ze gramy tragicznie, obejrzałem troche milanu i już tak nie twierdze

Według mnie lepiej ściągnąć Piątka jak grać w ataku Son/Moura, a parrott mógłby ogrywać się np w championship
W milanie chcą się go pewnie pozbyć jak najszybciej, to może idzie ugrać jakąś fajną kwote wykupu. W Tottenhamie myśle ze jednak strzeliłby troche bramek, bo miałby kto dograć, w przeciwieństwie do milanu, tej drużyny nie da się oglądać. Ostatnio myślałem ze gramy tragicznie, obejrzałem troche milanu i już tak nie twierdze Według mnie lepiej ściągnąć Piątka jak grać w ataku Son/Moura, a parrott mógłby ogrywać się np w championship
10 stycznia 2020, 00:14 [cytuj]
parrott nie pojdzie na wypozyczenie, Jose powiedzial niedawno, ze 17 lat to za wczesnie by opuszczac klub (na wypozyczenie)
Edytowano dnia: 10 stycznia 2020, 00:14
parrott nie pojdzie na wypozyczenie, Jose powiedzial niedawno, ze 17 lat to za wczesnie by opuszczac klub (na wypozyczenie)
10 stycznia 2020, 19:18 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Dosyć głośno mówi się o Piątku w Spurs. Mam spore wątpliwości ale z drugiej strony chyba fajnie byłoby zobaczyć rodaka u nas. Jakie Wasze odczucia?



oby to nie doszło do skutku :nie:
oby to nie doszło do skutku :nie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 stycznia 2020, 00:54 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
oby to nie doszło do skutku :nie:


Jakiego lepszego napadziora za 30 baniek proponujesz? Bo wg mnie takowy nie istnieje. Ale niestety pesymistyczne są najnowsze doniesienia.
Jakiego lepszego napadziora za 30 baniek proponujesz? Bo wg mnie takowy nie istnieje. Ale niestety pesymistyczne są najnowsze doniesienia
11 stycznia 2020, 02:16 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Jakiego lepszego napadziora za 30 baniek proponujesz? Bo wg mnie takowy nie istnieje. Ale niestety pesymistyczne są najnowsze doniesienia



Vedat Muriqi

50% ceny co za przereklamowanego Piątka
Vedat Muriqi 50% ceny co za przereklamowanego Piątka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 stycznia 2020, 13:33 [cytuj]
Przepraszam, kto???

Jaki przereklamowany? Pociagnal dobry sezon, w mocnej i dosc defensywnej lidze ladujac sporo bramek. Czy sie zacial? Imo nie, Milan to po prostu nieodpowiednie miejsce dla napastnikow. Koledzy nie stwarzaja mu nawet pol okazji na mecz. Mecze w kadrze pokazuja, ze Pio nie stracil instynktu. mu po prostu trzeba wylozyc pilke. Mam dosc tego obrzucania gownem Piatka jakby to byla jego wina, ze Milan gra obecnie najgorsza pilke w Europie. Ibra tez tam utonie.
Edytowano dnia: 11 stycznia 2020, 13:35
Przepraszam, kto??? Jaki przereklamowany? Pociagnal dobry sezon, w mocnej i dosc defensywnej lidze ladujac sporo bramek. Czy sie zacial? Imo nie, Milan to po prostu nieodpowiednie miejsce dla napastnikow. Koledzy nie stwarzaja mu nawet pol okazji na mecz. Mecze w kadrze pokazuja, ze Pio nie stracil instynktu. mu po prostu trzeba wylozyc pilke. Mam dosc tego obrzucania gownem Piatka jakby to byla jego wina, ze Milan gra obecnie najgorsza pilke w Europie. Ibra tez tam utonie
13 stycznia 2020, 21:42 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Przepraszam, kto???

Jaki przereklamowany? Pociagnal dobry sezon, w mocnej i dosc defensywnej lidze ladujac sporo bramek. Czy sie zacial? Imo nie, Milan to po prostu nieodpowiednie miejsce dla napastnikow. Koledzy nie stwarzaja mu nawet pol okazji na mecz. Mecze w kadrze pokazuja, ze Pio nie stracil instynktu. mu po prostu trzeba wylozyc pilke. Mam dosc tego obrzucania gownem Piatka jakby to byla jego wina, ze Milan gra obecnie najgorsza pilke w Europie. Ibra tez tam utonie



temat już zakończony na szczęście - mądry Mou
temat już zakończony na szczęście - mądry Mou
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 stycznia 2020, 21:42 [cytuj]
Gedson Fernandes zmierza dzisiaj do Londynu, gdzie ma przejść testy medyczne przy N17! - HITC, The Times. :mysli:
Gedson Fernandes zmierza dzisiaj do Londynu, gdzie ma przejść testy medyczne przy N17! - HITC, The Times. :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 stycznia 2020, 22:09 [cytuj]
ale tak szczerze to po co on?
ale tak szczerze to po co on?
14 stycznia 2020, 01:28 [cytuj]
Bo od odejscia Dembele nie mamy zadnego rozgrywajacego. Fernandes gra w zasadzie na tej samej pozycji. Dobry drybling, dobre zastawianie sie, dobry odbior. Jezeli omina go kontuzje, to moze byc ten brakujacy element, ktorego brakuje od roku.
Bo od odejscia Dembele nie mamy zadnego rozgrywajacego. Fernandes gra w zasadzie na tej samej pozycji. Dobry drybling, dobre zastawianie sie, dobry odbior. Jezeli omina go kontuzje, to moze byc ten brakujacy element, ktorego brakuje od roku
|<  <<  <  167  168  169  170  171    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się