Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  167  168  169  170  171    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
14 stycznia 2020, 04:57 [cytuj]
NDOMBELE Miał byc tym elementem któtego nam brakuje.. :glupek: nam potrzebny jest Napastnik a nie pomocnik.
NDOMBELE Miał byc tym elementem któtego nam brakuje.. :glupek: nam potrzebny jest Napastnik a nie pomocnik
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
14 stycznia 2020, 09:10 [cytuj]
Tak apropos Piątka. To byłby niewypał dramatyczny. Czy u nas pomocnicy czy nawet boczni obrońcy kreują sytuacje? Jeszcze za Tripiera czy w formie Daviesa to szły świetne centry w pole karne. A my przecież gramy bez skrzydłowych i wszystko jest oparte na indywidualnych umiejętnościach. Na zrywach. Nawet prostopadłych piłek nie ma. Jedyny schemat jaki ja widzę to Toby, długie i celne podanie do Dele. A tak, to życie napastnika u nas to w sumie jest mordęga. Kane sam musi sobie kreować i harować aby mieć te sytuacje. Ogólnie nie znam statystyk, ale liczba asyst u nas musi być na dramatycznym poziomie. Więc taki Piątek, który za czasów Genui czy Milanu kiedy strzelał, miał po kilka podać ze skrzydeł gdzie potrafił uderzyć głową, dostawić nogę czy nawet w rewelacyjny sposób oddać strzał. A u niego nic z formy nie pozostało, a u nas podań by nie dostawał...

A co do Ndombele, to naprawdę fajny grajek. Tylko, albo on jest niedoleczony cały czas albo coś mu nie pasi ogólnie. Po wyrazie twarzy ciągle widać, że coś jest nie tak. Ciągle jest poobijany jak gra. Wiem, taki jego styl bo mija świetnym balansem przeciwników, a wtedy dostaje po kościach. No ale bez przesady...
Edytowano dnia: 14 stycznia 2020, 09:15
Tak apropos Piątka. To byłby niewypał dramatyczny. Czy u nas pomocnicy czy nawet boczni obrońcy kreują sytuacje? Jeszcze za Tripiera czy w formie Daviesa to szły świetne centry w pole karne. A my przecież gramy bez skrzydłowych i wszystko jest oparte na indywidualnych umiejętnościach. Na zrywach. Nawet prostopadłych piłek nie ma. Jedyny schemat jaki ja widzę to Toby, długie i celne podanie do Dele. A tak, to życie napastnika u nas to w sumie jest mordęga. Kane sam musi sobie kreować i harować aby mieć te sytuacje. Ogólnie nie znam statystyk, ale liczba asyst u nas musi być na dramatycznym poziomie. Więc taki Piątek, który za czasów Genui czy Milanu kiedy strzelał, miał po kilka podać ze skrzydeł gdzie potrafił uderzyć głową, dostawić nogę czy nawet w rewelacyjny sposób oddać strzał. A u niego nic z formy nie pozostało, a u nas podań by nie dostawał... A co do Ndombele, to naprawdę fajny grajek. Tylko, albo on jest niedoleczony cały czas albo coś mu nie pasi ogólnie. Po wyrazie twarzy ciągle widać, że coś jest nie tak. Ciągle jest poobijany jak gra. Wiem, taki jego styl bo mija świetnym balansem przeciwników, a wtedy dostaje po kościach. No ale bez przesady
14 stycznia 2020, 09:20 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Bo od odejscia Dembele nie mamy zadnego rozgrywajacego. Fernandes gra w zasadzie na tej samej pozycji. Dobry drybling, dobre zastawianie sie, dobry odbior. Jezeli omina go kontuzje, to moze byc ten brakujacy element, ktorego brakuje od roku


pytam po co, on bo jak patrze na przegląd jego występów to od połowy ostatniego sezonu ma problem z graniem, a teraz jak gra to na prawej pomocy i to są problemy z graniem w lidze portugalskiej
pytam po co, on bo jak patrze na przegląd jego występów to od połowy ostatniego sezonu ma problem z graniem, a teraz jak gra to na prawej pomocy i to są problemy z graniem w lidze portugalskiej
14 stycznia 2020, 09:29 [cytuj]
@Emilian
z 2-3 długie piłki od Tobiego, Aurier tez wykonuje sporo wrzutek, Rose też by miał pewnie taki przykaz, bo z tego co widze Mou jest jednak bardziej elastyczny co do grania jak ostatni dwaj trenerzy Piątka, czyli mają coś ułożone w głowie i nie ważne co zastali to tak mają grać

Co do wyrazu Ndombele, ma taki styl ze jego dość mocno okopują, też byś miał taki wyraz twarzy jak by Cie co chwile kopali:luzik:
@Emilian z 2-3 długie piłki od Tobiego, Aurier tez wykonuje sporo wrzutek, Rose też by miał pewnie taki przykaz, bo z tego co widze Mou jest jednak bardziej elastyczny co do grania jak ostatni dwaj trenerzy Piątka, czyli mają coś ułożone w głowie i nie ważne co zastali to tak mają grać Co do wyrazu Ndombele, ma taki styl ze jego dość mocno okopują, też byś miał taki wyraz twarzy jak by Cie co chwile kopali:luzik:
14 stycznia 2020, 12:34 [cytuj]
Gedson Fernandes to zawodnik może pokroju West Hamu, na pewno nie jest to wzmocnienie dla nas.
Gedson Fernandes to zawodnik może pokroju West Hamu, na pewno nie jest to wzmocnienie dla nas
14 stycznia 2020, 16:17 [cytuj]
Co do Piątka to się dopiero okaże czy ma słabszy sezon czy jest "one season wonder". Dlatego w zasadzie nie mam zdania co do tego transferu, bo w tej chwili nikt nie jest w stanie rozstrzygnąć tej kwestii. Możemy zgadywać i ja strzelam, w opcję "one season wonder", ale to dopiero zobaczymy.

A Gedson Fernandes to mam wrażenie może być solidne wzmocnienie, ale nie na już (on ma dopiero 21 lat). Środek pomocy kuleje, ale to nie prawa obrona, gdzie każdy jest lepszy niż Aurier. Też nie widzę powodów ani do zachwytu, ani do krytyki tego transferu.
Co do Piątka to się dopiero okaże czy ma słabszy sezon czy jest "one season wonder". Dlatego w zasadzie nie mam zdania co do tego transferu, bo w tej chwili nikt nie jest w stanie rozstrzygnąć tej kwestii. Możemy zgadywać i ja strzelam, w opcję "one season wonder", ale to dopiero zobaczymy. A Gedson Fernandes to mam wrażenie może być solidne wzmocnienie, ale nie na już (on ma dopiero 21 lat). Środek pomocy kuleje, ale to nie prawa obrona, gdzie każdy jest lepszy niż Aurier. Też nie widzę powodów ani do zachwytu, ani do krytyki tego transferu
COYS!
15 stycznia 2020, 14:01 [cytuj]
i jest podobno Ze Luis też wypożyczony , czyli jak wcześniej pisałem wymiana trenerów , będzie kosztować brakiem kasy na transfery przez jakiś czas. I tak brawa dla Levy`ego ,że mu się udaje wyciągać te wypożyczenia
i jest podobno Ze Luis też wypożyczony , czyli jak wcześniej pisałem wymiana trenerów , będzie kosztować brakiem kasy na transfery przez jakiś czas. I tak brawa dla Levy`ego ,że mu się udaje wyciągać te wypożyczenia
15 stycznia 2020, 16:19 [cytuj]
Ze Luis to juz totalny żart. Nie wiem czy go widziałem w akcji ale przecież chłop to jakiś bob. Wolałbym żeby Parrott grał.
Ze Luis to juz totalny żart. Nie wiem czy go widziałem w akcji ale przecież chłop to jakiś bob. Wolałbym żeby Parrott grał
16 stycznia 2020, 18:24 [cytuj]
Jack Clarke został wypożyczony do końca sezonu do Queens Park Rangers , oby więcej sobie tam pograł
Jack Clarke został wypożyczony do końca sezonu do Queens Park Rangers , oby więcej sobie tam pograł
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
18 stycznia 2020, 13:17 [cytuj]
Gedson - ławka , może dziś debiut ?? .... i bramka
Gedson - ławka , może dziś debiut ?? .... i bramka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 stycznia 2020, 13:19 [cytuj]
Gedson - ławka , może dziś debiut ?? .... i bramka
Gedson - ławka , może dziś debiut ?? .... i bramka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 stycznia 2020, 13:19 [cytuj]
Gedson - ławka , może dziś debiut ?? .... i bramka
Gedson - ławka , może dziś debiut ?? .... i bramka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 stycznia 2020, 13:21 [cytuj]
przycieło ..
przycieło ..
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 lutego 2020, 12:41 [cytuj]
Skoro Man City prawdopodobnie zostanie wykluczone z pucharów, to 5 miejsce daje LM?
Skoro Man City prawdopodobnie zostanie wykluczone z pucharów, to 5 miejsce daje LM?
15 lutego 2020, 13:43 [cytuj]
Tak.

Póki co mamy wyścig żółwi do miejsc 4-5, więc nie jest wykluczone (chociaż mało prawdopodobne), że w przyszłym sezonie Champions League Anglię będą reprezentować - poza Liverpoolem - Leicester, Sheffield United i Wolverhampton.
Edytowano dnia: 15 lutego 2020, 13:44
Tak. Póki co mamy wyścig żółwi do miejsc 4-5, więc nie jest wykluczone (chociaż mało prawdopodobne), że w przyszłym sezonie Champions League Anglię będą reprezentować - poza Liverpoolem - Leicester, Sheffield United i Wolverhampton
COYS!
16 lutego 2020, 14:00 [cytuj]
Między 10. Burnley a 5. Sheffield Utd jest 5 punktów róznicy na 12 (u niektórych 13, tak jak u Nas) kolejek do końca sezonu, więc z jakich fusów wróżyłeś? I z jakich jeszcze jesteś dobry?
Między 10. Burnley a 5. Sheffield Utd jest 5 punktów róznicy na 12 (u niektórych 13, tak jak u Nas) kolejek do końca sezonu, więc z jakich fusów wróżyłeś? I z jakich jeszcze jesteś dobry?
18 lutego 2020, 18:25 [cytuj]
Son kontuzjowany do końca sezonu. To jest kur.... a koszmar.
Zostaje tylko Papuga. Jak Mu nie da mu szansy to chyba nigdy jej u nas nie dostanie. ;(;(;(
Son kontuzjowany do końca sezonu. To jest kur.... a koszmar. Zostaje tylko Papuga. Jak Mu nie da mu szansy to chyba nigdy jej u nas nie dostanie. ;(;(;(
TO DARE IS TO DO
18 lutego 2020, 19:11 [cytuj]
Jak do konca sezonu? ze zlamaną ręką?Mou dramatyzuje.Zrobią mu miękki gips i za 3 tyg.bedzie grał,bez przesady,Dele jakos krótko pauzowal ze złamaniem.Pocieszam się;(
Edytowano dnia: 18 lutego 2020, 19:12
Jak do konca sezonu? ze zlamaną ręką?Mou dramatyzuje.Zrobią mu miękki gips i za 3 tyg.bedzie grał,bez przesady,Dele jakos krótko pauzowal ze złamaniem.Pocieszam się;(
18 lutego 2020, 20:36 [cytuj]
no wlasnie w meczu z AV już miał jakiś opatrunek czy coś i jak go na chwilę zsunał to było widać wielką czarną krechę, zastanawiałem się co to jest, więc teraz już wiem i wygląda na to, że to dość poważne złamanie ,tylko kiedy on to zrobił ,na treningu?? ;( no jak Parrott teraz nie dostanie szansy to ja na jego miejscu bym odszedł. Miałem nadzieję że Son zastąpi Lucasa na 9tce ,a przynajmniej częsciej podczas meczów, bo lepiej tam pasuje....a tu tragedia
może to był tylko rękaw ,ale to by znaczyło,że to w tej pierwszej akcji meczu się tego nabawił i grał 90 min potem szacun
Edytowano dnia: 18 lutego 2020, 20:41
no wlasnie w meczu z AV już miał jakiś opatrunek czy coś i jak go na chwilę zsunał to było widać wielką czarną krechę, zastanawiałem się co to jest, więc teraz już wiem i wygląda na to, że to dość poważne złamanie ,tylko kiedy on to zrobił ,na treningu?? ;( no jak Parrott teraz nie dostanie szansy to ja na jego miejscu bym odszedł. Miałem nadzieję że Son zastąpi Lucasa na 9tce ,a przynajmniej częsciej podczas meczów, bo lepiej tam pasuje....a tu tragedia może to był tylko rękaw ,ale to by znaczyło,że to w tej pierwszej akcji meczu się tego nabawił i grał 90 min potem szacun
4 marca 2020, 08:24 [cytuj]
https://www.mlssoccer.com/post/2020/03/03/victor-wanyama-signed-montreal-impact-designated-player-tottenham-hotspur
Victor Wanyama w Montrealu Impact.
https://www.mlssoccer.com/post/2020/03/03/victor-wanyama-signed-montreal-impact-designated-player-tottenham-hotspur Victor Wanyama w Montrealu Impact
|<  <<  <  167  168  169  170  171    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się