Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  167  168  169  170  171  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
4 marca 2020, 17:05 [cytuj]
Wanyama musiał naprawdę kiepsko wyglądać na treningach, bo zarówno Pochettino i Mou go olewali w tym sezonie, a grał Winks czy Dier. A przecież jeszcze do niedawna Wanyama był jak skała w środku pola, wydawał się być świetnym transferem.
Wanyama musiał naprawdę kiepsko wyglądać na treningach, bo zarówno Pochettino i Mou go olewali w tym sezonie, a grał Winks czy Dier. A przecież jeszcze do niedawna Wanyama był jak skała w środku pola, wydawał się być świetnym transferem
4 marca 2020, 20:01 [cytuj]
ja miałem nadzieję, że Pitołaj odbuduje Wanyame, jego ulubiony typ pilkarza, a przy tym z dużo większą techniką od takiego Diera....szkoda, a propo dzisiejszego składu na Norwich Skipp dostaje szanse i nawet Vorm, czego się mocno obawiam ,jak przypomne sobie jak go Poch też dał po długim niegraniu, w słabej formie na półfinał FA z MUtd, a Parrott oczywiście na ławce, gdzie tu jakakolwiek logika, chłopak się jeszcze depresji nabawi....
ja miałem nadzieję, że Pitołaj odbuduje Wanyame, jego ulubiony typ pilkarza, a przy tym z dużo większą techniką od takiego Diera....szkoda, a propo dzisiejszego składu na Norwich Skipp dostaje szanse i nawet Vorm, czego się mocno obawiam ,jak przypomne sobie jak go Poch też dał po długim niegraniu, w słabej formie na półfinał FA z MUtd, a Parrott oczywiście na ławce, gdzie tu jakakolwiek logika, chłopak się jeszcze depresji nabawi
4 marca 2020, 21:13 [cytuj]
Nie rozumiem co się stało z Wanyamą. W swoim peaku był dużo lepszy niż Dier w swoim peaku. Jego pierwszy sezon u nas był fantastyczny i Wanyama był jednym z najlepszych DM na świecie. A potem pare kontuzji, troche zniknął, zmiana trenera i to samo i nagle nikt nie chce złamanego grosza dać za niego i musimy go oddawać za darmo mimo ważnego kontraktu żeby tylko się go pozbyć. Więc musi być z nim coś nie tak. Nie rozumiem.
Nie rozumiem co się stało z Wanyamą. W swoim peaku był dużo lepszy niż Dier w swoim peaku. Jego pierwszy sezon u nas był fantastyczny i Wanyama był jednym z najlepszych DM na świecie. A potem pare kontuzji, troche zniknął, zmiana trenera i to samo i nagle nikt nie chce złamanego grosza dać za niego i musimy go oddawać za darmo mimo ważnego kontraktu żeby tylko się go pozbyć. Więc musi być z nim coś nie tak. Nie rozumiem
5 marca 2020, 13:50 [cytuj]
Musiałby się odbudować, zresztą zobacz konkurencje na jego pozycje:
Dier, Winks, Skip, Ndombele, Sissoko, Gedson, a miejsc tylko dwa, a do tego może tam zagrać jeszcze Lo Celso czy Ali. Dlatego nie ma za bardzo jak odbudować się.

Jedyne co dziwi to, że nie został w europie i nikt nie chcial dać mu szansy odbudowania się, tak jak np, Krychowiak, może tygodniówka za duża, dlatego też woleli oddać za darmo.
Musiałby się odbudować, zresztą zobacz konkurencje na jego pozycje: Dier, Winks, Skip, Ndombele, Sissoko, Gedson, a miejsc tylko dwa, a do tego może tam zagrać jeszcze Lo Celso czy Ali. Dlatego nie ma za bardzo jak odbudować się. Jedyne co dziwi to, że nie został w europie i nikt nie chcial dać mu szansy odbudowania się, tak jak np, Krychowiak, może tygodniówka za duża, dlatego też woleli oddać za darmo.
|<  <<  <  167  168  169  170  171  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się