Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
7 czerwca 2014, 21:58 [cytuj]
Dla mnie dziewczyna ma racje, a to że tego nie tłumaczy to sorry, ale ma siksa dopiero 17 lat, wrzucają ją od razu na głęboką telewizyjną wodę, tylko wyłącznie po to ażeby ją zdyskredytować. Polska jest jak stalinowski związek radziecki, nic złego o wodzu powiedzieć nie można.
Dla mnie dziewczyna ma racje, a to że tego nie tłumaczy to sorry, ale ma siksa dopiero 17 lat, wrzucają ją od razu na głęboką telewizyjną wodę, tylko wyłącznie po to ażeby ją zdyskredytować. Polska jest jak stalinowski związek radziecki, nic złego o wodzu powiedzieć nie można
7 czerwca 2014, 22:19 [cytuj]
Można ale słuszna krytyka nie poparta argumentami jest gorsza od konstruktywnej niesłusznej krytyki.
Można ale słuszna krytyka nie poparta argumentami jest gorsza od konstruktywnej niesłusznej krytyki
7 czerwca 2014, 22:55 [cytuj]
Przypominam Ci drogi Gan1982, że w Polsce po 1989 rządzili i Millery i Kaczyńskie(oba) i Polska zawsze była tak samo wolna i niepodległa jak jest teraz i nikt z nich nie był zdrajcą.
Przypominam Ci drogi Gan1982, że w Polsce po 1989 rządzili i Millery i Kaczyńskie(oba) i Polska zawsze była tak samo wolna i niepodległa jak jest teraz i nikt z nich nie był zdrajcą
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 czerwca 2014, 23:01 [cytuj]
Z UE jest więcej korzyści jak strat. Nato i ONZ to samo

Mamy mocną pozycję w świecie. Polska idąca i brnąca bardziej w suwerenność i maczanie się we własnych sosach byłaby dużo słabsza od Polski nastawionej na integrację ze światem
Z UE jest więcej korzyści jak strat. Nato i ONZ to samo Mamy mocną pozycję w świecie. Polska idąca i brnąca bardziej w suwerenność i maczanie się we własnych sosach byłaby dużo słabsza od Polski nastawionej na integrację ze światem
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 czerwca 2014, 23:44 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Przypominam Ci drogi Gan1982, że w Polsce po 1989 rządzili i Millery i Kaczyńskie(oba) i Polska zawsze była tak samo wolna i niepodległa jak jest teraz i nikt z nich nie był zdrajcą


Miller czerwona świnia, a Kaczyńskiego wynieśli na ołtarze po Smoleńsku, dla mnie bardzo mierny prezydent.

jin_tae powiedział/a:
Z UE jest więcej korzyści jak strat. Nato i ONZ to samo

Mamy mocną pozycję w świecie. Polska idąca i brnąca bardziej w suwerenność i maczanie się we własnych sosach byłaby dużo słabsza od Polski nastawionej na integrację ze światem



Unia dobra dopóki daje, jak zaczną wchodzić jeszcze biedniejsze kraje wszyscy przejrzą na oczy co to za interes i że trzeba było powrócić do pierwotnej idei tego tworu. ONZ dowiodło już swojego męstwa i poświecenia w Afryce i Bałkanach w latach 90.
Miller czerwona świnia, a Kaczyńskiego wynieśli na ołtarze po Smoleńsku, dla mnie bardzo mierny prezydent. [quote=jin_tae]Z UE jest więcej korzyści jak strat. Nato i ONZ to samo Mamy mocną pozycję w świecie. Polska idąca i brnąca bardziej w suwerenność i maczanie się we własnych sosach byłaby dużo słabsza od Polski nastawionej na integrację ze światem
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
7 czerwca 2014, 23:46 [cytuj]
Tylko że ani za Millera ani za Kaczora nie było takich przewałów jak teraz. Nikt nam nie zabraniał wędzić kiełbasy według naszej tradycji. Nikt nam nie podnosił wieku emerytalnego i podatków. Nikt nam też nie zabierał pieniędzy z OFE ( naszych pieniędzy ) i nie wmawiał nam że to dla naszego dobra. I nie mów mi proszę o korzyściach, bo jedyną jaką mamy to otwarte granice ( przepływ ludzi i kapitału ), ale w zamian dostajemy zmuszeni do żarówek, ślimaków czyli ryb, odpowiednio krzywych bananów, biurokracji pseudoeuropejskiej wartej miliardy Euro, europosłów co kursują między Brukselą a Hagą za nasze pieniądze itp.
Przestań mi proszę opowiadać że tusk to taki fajny gość bo przez tego zdrajcę musiałem wyjechać z kraju. I jeśli jest tak fajnie, to czemu kraj opuszcza rocznie po 300 tysięcy ludzi ? czemu Ty go opuściłeś ? Nie o taką Polskę walczyli ludzie podczas 2WŚ. Nie o taki kołchoz jaki nam stworzyli panowie z wiejskiej. I wiesz co mnie najbardziej wkurwia ? To całe kumoterstwo, obsadzanie wszystkich wolnych miejsc w urzędach - swoimi ludźmi, a jak zabraknie miejsc, to się specjalnie stworzy kolejne. W Warszawie miałem to widoczne jak na talerzu. Tusk to zdrajca i praktycznie każdy emigrant Ci to powie.
Tylko że ani za Millera ani za Kaczora nie było takich przewałów jak teraz. Nikt nam nie zabraniał wędzić kiełbasy według naszej tradycji. Nikt nam nie podnosił wieku emerytalnego i podatków. Nikt nam też nie zabierał pieniędzy z OFE ( naszych pieniędzy ) i nie wmawiał nam że to dla naszego dobra. I nie mów mi proszę o korzyściach, bo jedyną jaką mamy to otwarte granice ( przepływ ludzi i kapitału ), ale w zamian dostajemy zmuszeni do żarówek, ślimaków czyli ryb, odpowiednio krzywych bananów, biurokracji pseudoeuropejskiej wartej miliardy Euro, europosłów co kursują między Brukselą a Hagą za nasze pieniądze itp. Przestań mi proszę opowiadać że tusk to taki fajny gość bo przez tego zdrajcę musiałem wyjechać z kraju. I jeśli jest tak fajnie, to czemu kraj opuszcza rocznie po 300 tysięcy ludzi ? czemu Ty go opuściłeś ? Nie o taką Polskę walczyli ludzie podczas 2WŚ. Nie o taki kołchoz jaki nam stworzyli panowie z wiejskiej. I wiesz co mnie najbardziej wkurwia ? To całe kumoterstwo, obsadzanie wszystkich wolnych miejsc w urzędach - swoimi ludźmi, a jak zabraknie miejsc, to się specjalnie stworzy kolejne. W Warszawie miałem to widoczne jak na talerzu. Tusk to zdrajca i praktycznie każdy emigrant Ci to powie
7 czerwca 2014, 23:49 [cytuj]
lukempire powiedział/a:
Jej ojciec pewnie oglądając Trudne sprawy z piwem w ręku pod nosem narzekał na Tuska bo za jego rządów nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem. Mała Marysia bawiac sie lalkami na dywanie podchwycila temat nie wglebiajac się w niego. Ludzie o inteligencji podobnej do jej z reguły nie poddają większym przemyślenia tego co usłyszą a skoro tata to powiedział to pewnie jest prawda



Na pytanie czy Donald T. jest zdrajcą każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. Polecam zapoznać się z III procedurą sanacyjną ,którą do spółki z Rostowskim chcieli wprowadzić.
Na pytanie czy Donald T. jest zdrajcą każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. Polecam zapoznać się z III procedurą sanacyjną ,którą do spółki z Rostowskim chcieli wprowadzić
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
7 czerwca 2014, 23:52 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Tylko że ani za Millera ani za Kaczora nie było takich przewałów jak teraz. Nikt nam nie zabraniał wędzić kiełbasy według naszej tradycji. Nikt nam nie podnosił wieku emerytalnego i podatków. Nikt nam też nie zabierał pieniędzy z OFE ( naszych pieniędzy ) i nie wmawiał nam że to dla naszego dobra. I nie mów mi proszę o korzyściach, bo jedyną jaką mamy to otwarte granice ( przepływ ludzi i kapitału ), ale w zamian dostajemy zmuszeni do żarówek, ślimaków czyli ryb, odpowiednio krzywych bananów, biurokracji pseudoeuropejskiej wartej miliardy Euro, europosłów co kursują między Brukselą a Hagą za nasze pieniądze itp.
Przestań mi proszę opowiadać że tusk to taki fajny gość bo przez tego zdrajcę musiałem wyjechać z kraju. I jeśli jest tak fajnie, to czemu kraj opuszcza rocznie po 300 tysięcy ludzi ? czemu Ty go opuściłeś ? Nie o taką Polskę walczyli ludzie podczas 2WŚ. Nie o taki kołchoz jaki nam stworzyli panowie z wiejskiej. I wiesz co mnie najbardziej wkurwia ? To całe kumoterstwo, obsadzanie wszystkich wolnych miejsc w urzędach - swoimi ludźmi, a jak zabraknie miejsc, to się specjalnie stworzy kolejne. W Warszawie miałem to widoczne jak na talerzu. Tusk to zdrajca i praktycznie każdy emigrant Ci to powie



Za Millerka i Kwasa było podobnie tylko część z nas (na przykład ja) miała po 10(?) lat i nie obchodziło nas co się na świecie dzieje.

Mówię oczywiście o łapówkarstwie i przekrętach o jakich nam się nie śniło.
Za Millerka i Kwasa było podobnie tylko część z nas (na przykład ja) miała po 10(?) lat i nie obchodziło nas co się na świecie dzieje. Mówię oczywiście o łapówkarstwie i przekrętach o jakich nam się nie śniło
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
8 czerwca 2014, 00:53 [cytuj]
Odpowiem Ci w prosty sposób. Opuściłem kraj, bo mogę. Mogę opuścić kraj i po paru latach wrócić(co czynię) Nigdy nie było to tak łatwe. Przepływ ludzi między krajami podoba mi się bardzo(jak i wizja wielkiego państwa Europa)

Do 67 roku życia pracuje się w 3/4 krajach europy i nikt nie o to nie pyskuje. Tacy Duńczycy sami z siebie pracują do 70 i więcej(jeśli mają siły), bo im się chce. My potrafimy tylko szczekać(związkowcy). Mundurowi idą na emeryturę w wieku takim, że powinni jeszcze z 15 lat pracować a siedzieli za biurkiem.

Ślimak - ryba etc. wiesz co to jest? To jest załatwianie spraw dla swoich obywateli.Portugalczycy potrafili załatwić dla swoich przetworników zmianę marchwi z warzywa na owoc. Od tej pory przetwornicy marchwi w Portugalii mogą tworzyć dżem marchwiowy i sprzedawać go w całej EU

Z kiełbasą z tego co wiem, to zwykłe medialne halo. Smakować będzie tak samo jak zawsze. Ludzie powinni być zmuszani do ekologii. Za niesortowane śmieci powinny iść mandaty, za nie sprzątanie kup tak samo(pismo z urzędu miasta i gminy, którą dostałem dziś pocztą
informuje: za niesprzątnięcie psiej kupy bądź wypuszczenie psa bez smyczy w niedozwolonym miejscu mandat w wysokości 160 euro) Jakby jeden z drugim w Polsce dostali taki mandat, to chodziliby z torebkami w kieszeni. To samo się tyczy radarów. W całej Unii są radary(w NL czułe do 2 km tolerancji) i nikt nie szczeka. Nikt z radarami nie walczy. Kto chce jechać szybciej jedzie i liczy się z tym, że zapłaci mandat(za prędkość, za przejazd na światłach) Radary są na praktycznie każdej większej drodze(jak nie radary to auta incognito z kamerami). Dochodzę do przejścia dla pieszych na odległość 4 metrów i auta już hamują. Nikt nie depcze w gaz, nikt nie wyprzedza tego, który mnie wpuszcza na jezdnie. Byłem 3 tygodnie temu w kraju. Jeden wielki pisk, trąbienie i wyzywanie zza szyby, bo jeden ch...j z drugim się spieszą i uważają, że są pany na drodze

Polakom się od tej wolności we łbach poprzewracało i uważają, że prawo ma być dostosowane do nich a nie na odwrót.
Odpowiem Ci w prosty sposób. Opuściłem kraj, bo mogę. Mogę opuścić kraj i po paru latach wrócić(co czynię) Nigdy nie było to tak łatwe. Przepływ ludzi między krajami podoba mi się bardzo(jak i wizja wielkiego państwa Europa) Do 67 roku życia pracuje się w 3/4 krajach europy i nikt nie o to nie pyskuje. Tacy Duńczycy sami z siebie pracują do 70 i więcej(jeśli mają siły), bo im się chce. My potrafimy tylko szczekać(związkowcy). Mundurowi idą na emeryturę w wieku takim, że powinni jeszcze z 15 lat pracować a siedzieli za biurkiem. Ślimak - ryba etc. wiesz co to jest? To jest załatwianie spraw dla swoich obywateli.Portugalczycy potrafili załatwić dla swoich przetworników zmianę marchwi z warzywa na owoc. Od tej pory przetwornicy marchwi w Portugalii mogą tworzyć dżem marchwiowy i sprzedawać go w całej EU Z kiełbasą z tego co wiem, to zwykłe medialne halo. Smakować będzie tak samo jak zawsze. Ludzie powinni być zmuszani do ekologii. Za niesortowane śmieci powinny iść mandaty, za nie sprzątanie kup tak samo(pismo z urzędu miasta i gminy, którą dostałem dziś pocztą informuje: za niesprzątnięcie psiej kupy bądź wypuszczenie psa bez smyczy w niedozwolonym miejscu mandat w wysokości 160 euro) Jakby jeden z drugim w Polsce dostali taki mandat, to chodziliby z torebkami w kieszeni. To samo się tyczy radarów. W całej Unii są radary(w NL czułe do 2 km tolerancji) i nikt nie szczeka. Nikt z radarami nie walczy. Kto chce jechać szybciej jedzie i liczy się z tym, że zapłaci mandat(za prędkość, za przejazd na światłach) Radary są na praktycznie każdej większej drodze(jak nie radary to auta incognito z kamerami). Dochodzę do przejścia dla pieszych na odległość 4 metrów i auta już hamują. Nikt nie depcze w gaz, nikt nie wyprzedza tego, który mnie wpuszcza na jezdnie. Byłem 3 tygodnie temu w kraju. Jeden wielki pisk, trąbienie i wyzywanie zza szyby, bo jeden ch...j z drugim się spieszą i uważają, że są pany na drodze Polakom się od tej wolności we łbach poprzewracało i uważają, że prawo ma być dostosowane do nich a nie na odwrót
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2014, 12:33 [cytuj]
Oglądaj więcej tefałenu bo widzę że z takich źródeł czerpiesz informacje.
Oglądaj więcej tefałenu bo widzę że z takich źródeł czerpiesz informacje
8 czerwca 2014, 19:28 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Oglądaj więcej tefałenu bo widzę że z takich źródeł czerpiesz informacje


Nie oglądam telewizji informacyjnych, a Ty wrzucasz wszystkich dla których Polska nie jest zniewolona do TVN'owskiego wora. Tak to ja moglbym napisac kontrując Twoją wypowiedź: Czytaj więcej bzdur na niezalezna.pl czy blogach niejakiego Stanislasa balceraca, bo widze w nich Twoje zrodlo informajci
Nie oglądam telewizji informacyjnych, a Ty wrzucasz wszystkich dla których Polska nie jest zniewolona do TVN'owskiego wora. Tak to ja moglbym napisac kontrując Twoją wypowiedź: Czytaj więcej bzdur na niezalezna.pl czy blogach niejakiego Stanislasa balceraca, bo widze w nich Twoje zrodlo informajci
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2014, 19:58 [cytuj]
Po prostu Polak sobie inaczej wyobrażał wolność po 89 roku, a tu psikus.

A co do podobania się wizji wielkiego państwa Europa... no cóż, utopia jakich mało, wiara w coś takiego jest dość zabawna. Unii na dobrą sprawę być nie musi, wystarczy kilka umów z kilkoma państwami, tak jak to wyglądało na początku. Początkowo Unia była nastawiona na gospodarczą integrację, teraz od dłuższego czasu zaczyna narzucać krajom rzeczy, które nie powinny ich interesować. Z tego powodu do parlamentu europejskiego dostało się tylu ludzi, którzy chcą mocno tę Unię zmienić. Czy się komuś to podoba czy nie, obecna Unia powoli staje się takim tworem feudalnopodobnym: coraz biedniejsze kraje wchodzą i ludzie z tych biednych krajów stają się tanią siłą roboczą, wypierając pracowników z rodzimych krajów, którzy przyzwyczajeni byli do lepszych zarobków. Już nawet Polacy w niektórych przedsiębiorstwach są "za drodzy", tańsi są Rumuni albo Litwini. Taki system dąży do samounicestwienia, Putin zaciera ręce, ale tak to jest, że zamiast kalkulacji, analiz i zdrowego rozsądku, to głosu dochodzą wizje fantastów, "bo nam się tak podoba i koniec". Takich wizjonerów w historii Europy trochę było, zawsze kończyło się tak samo, a jakoś nikt nie wyciąga wniosków.
Po prostu Polak sobie inaczej wyobrażał wolność po 89 roku, a tu psikus. A co do podobania się wizji wielkiego państwa Europa... no cóż, utopia jakich mało, wiara w coś takiego jest dość zabawna. Unii na dobrą sprawę być nie musi, wystarczy kilka umów z kilkoma państwami, tak jak to wyglądało na początku. Początkowo Unia była nastawiona na gospodarczą integrację, teraz od dłuższego czasu zaczyna narzucać krajom rzeczy, które nie powinny ich interesować. Z tego powodu do parlamentu europejskiego dostało się tylu ludzi, którzy chcą mocno tę Unię zmienić. Czy się komuś to podoba czy nie, obecna Unia powoli staje się takim tworem feudalnopodobnym: coraz biedniejsze kraje wchodzą i ludzie z tych biednych krajów stają się tanią siłą roboczą, wypierając pracowników z rodzimych krajów, którzy przyzwyczajeni byli do lepszych zarobków. Już nawet Polacy w niektórych przedsiębiorstwach są "za drodzy", tańsi są Rumuni albo Litwini. Taki system dąży do samounicestwienia, Putin zaciera ręce, ale tak to jest, że zamiast kalkulacji, analiz i zdrowego rozsądku, to głosu dochodzą wizje fantastów, "bo nam się tak podoba i koniec". Takich wizjonerów w historii Europy trochę było, zawsze kończyło się tak samo, a jakoś nikt nie wyciąga wniosków
8 czerwca 2014, 19:58 [cytuj]
Jin, jeśli uważasz że po zawarciu umowy można sobie zmienić jej tresc to ja nie mam słów.
Jin, jeśli uważasz że po zawarciu umowy można sobie zmienić jej tresc to ja nie mam słów
8 czerwca 2014, 20:46 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Jin, jeśli uważasz że po zawarciu umowy można sobie zmienić jej tresc to ja nie mam słów


Jakiej umowy? Jeśli podpisałem umowę z klauzulą bądź gwiazdką, że umowa może zostać zerwana bądź zmieniona w dowolnym momencie, to można. Jeśli podpisałem umowę z prywatną firmą np na abonament telefonii komórkowej, to logiczne jest, że do końca trwania umowy powinienem mieć ją cały czas w niezmienionym stanie. Po tym okresie firma ma prawo podnieść mi abonament o 200 500 procent, a ja zrezygnować(jeśli nie podobają mi się zapisy w nowej umowie)

Jeśli nie było takiego zapisu, to nie. Przez cały okres umowy musi być taka sama.

Jeśli mówimy o umowach typu Państwo obywatel, to tak umowy można zmieniać. Między innymi dlatego, że zapisy w umowie się nie sprawdziły, że generują straty dla Państwa.

Nie może być tak, że przykładowo Miller podpisał ustawę o minimalnej pensji dla policjanta w kwocie 3000 zł i nikomu z później rządzących nie wolno tego zmienić.
Jakiej umowy? Jeśli podpisałem umowę z klauzulą bądź gwiazdką, że umowa może zostać zerwana bądź zmieniona w dowolnym momencie, to można. Jeśli podpisałem umowę z prywatną firmą np na abonament telefonii komórkowej, to logiczne jest, że do końca trwania umowy powinienem mieć ją cały czas w niezmienionym stanie. Po tym okresie firma ma prawo podnieść mi abonament o 200 500 procent, a ja zrezygnować(jeśli nie podobają mi się zapisy w nowej umowie) Jeśli nie było takiego zapisu, to nie. Przez cały okres umowy musi być taka sama. Jeśli mówimy o umowach typu Państwo obywatel, to tak umowy można zmieniać. Między innymi dlatego, że zapisy w umowie się nie sprawdziły, że generują straty dla Państwa. Nie może być tak, że przykładowo Miller podpisał ustawę o minimalnej pensji dla policjanta w kwocie 3000 zł i nikomu z później rządzących nie wolno tego zmienić
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2014, 21:11 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Nie oglądam telewizji informacyjnych, a Ty wrzucasz wszystkich dla których Polska nie jest zniewolona do TVN'owskiego wora. Tak to ja moglbym napisac kontrując Twoją wypowiedź: Czytaj więcej bzdur na niezalezna.pl czy blogach niejakiego Stanislasa balceraca, bo widze w nich Twoje zrodlo informajci


Nie mam zielonego pojęcia o kim do mnie piszesz. Nie znam poglądów ani tej persony ani tej strony. Ale czytając Twoje posty widzę że uważasz że smarowanie kiełbasy chemiczną bejcą jest zdrowsze aniżeli wędzenie nad drewnem. Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale piszesz dla zasady wybielania. Już kiedyś pisałem że UE sama w sobie nie jest zła, ale na chwilę obecną to jest wypaczenie idei tejże unii. Chcesz zdrowej żywności, tylko nie wiesz że większość tego pseudo europejskiego zdrowia jest przepychana przez lobby które ze zdrowiem nie ma nic wspólnego. Sorry ale UE dba tylko o pieniądze a nie o zdrowie obywateli. UE narzuca nam ciągle co ma być dobre a co złe. Czy jakby wymyślili że gówno jest smaczne i zdrowe to też byś pisał że tak jest ? Bo właśnie ta bejca to takie gówno ( tyle że nie śmierdzi ). Obudź się wreszcie.
Nie mam zielonego pojęcia o kim do mnie piszesz. Nie znam poglądów ani tej persony ani tej strony. Ale czytając Twoje posty widzę że uważasz że smarowanie kiełbasy chemiczną bejcą jest zdrowsze aniżeli wędzenie nad drewnem. Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale piszesz dla zasady wybielania. Już kiedyś pisałem że UE sama w sobie nie jest zła, ale na chwilę obecną to jest wypaczenie idei tejże unii. Chcesz zdrowej żywności, tylko nie wiesz że większość tego pseudo europejskiego zdrowia jest przepychana przez lobby które ze zdrowiem nie ma nic wspólnego. Sorry ale UE dba tylko o pieniądze a nie o zdrowie obywateli. UE narzuca nam ciągle co ma być dobre a co złe. Czy jakby wymyślili że gówno jest smaczne i zdrowe to też byś pisał że tak jest ? Bo właśnie ta bejca to takie gówno ( tyle że nie śmierdzi ). Obudź się wreszcie
8 czerwca 2014, 21:18 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Nie mam zielonego pojęcia o kim do mnie piszesz. Nie znam poglądów ani tej persony ani tej strony. Ale czytając Twoje posty widzę że uważasz że smarowanie kiełbasy chemiczną bejcą jest zdrowsze aniżeli wędzenie nad drewnem. Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale piszesz dla zasady wybielania. Już kiedyś pisałem że UE sama w sobie nie jest zła, ale na chwilę obecną to jest wypaczenie idei tejże unii. Chcesz zdrowej żywności, tylko nie wiesz że większość tego pseudo europejskiego zdrowia jest przepychana przez lobby które ze zdrowiem nie ma nic wspólnego. Sorry ale UE dba tylko o pieniądze a nie o zdrowie obywateli. UE narzuca nam ciągle co ma być dobre a co złe. Czy jakby wymyślili że gówno jest smaczne i zdrowe to też byś pisał że tak jest ? Bo właśnie ta bejca to takie gówno ( tyle że nie śmierdzi ). Obudź się wreszcie


Papierosy też gówno, a większość z nas o nich nie psioczy. Psioczyli palacze na zakazy i przestali. To samo będzie z wędzarniami. Poza tym nie wiem czy wiesz co to jest benzopiren. To takie małe cuś w dymie, które powoduje raka(tak samo jak substancje smoliste w fajkach)
Papierosy też gówno, a większość z nas o nich nie psioczy. Psioczyli palacze na zakazy i przestali. To samo będzie z wędzarniami. Poza tym nie wiem czy wiesz co to jest benzopiren. To takie małe cuś w dymie, które powoduje raka(tak samo jak substancje smoliste w fajkach)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2014, 21:58 [cytuj]
Najbardziej mnie drażni uważanie Unii za coś wspaniałego, gdy nie zauważa się, jak bardzo ona się zmieniła na niekorzyść. Radzę przestudiować zmiany, które zachodziły w niej na przestrzeni lat. Rozumiem, że się można zachwycać tym i owym, ale to nie jest tak, że mamy chwalić Unię na wieki wieków, gdy po prostu odbiegła od tego, czym miała być. Pycha jej polityków ją zjada od środka, ludzie mają jej dość, nie sprawdza się ten utopijny projekt, sprawdza się dla najbogatszych, ale prosty człowiek się dusi, no chyba że weźmie dupę i wyjedzie z kraju. Ale Włosi czy Anglicy nie mają już za bardzo gdzie wyjeżdżać.

Coś w dymie, co powoduje raka... ja pierdolę, jaki ten człowiek jest tępy :D ciekawe, że ludzie tak żywili się przez setki lat, a rak na taką skalę jakoś jest wytworem współczesności :D trzymajcie mnie, bo się posikam ze śmiechu
Najbardziej mnie drażni uważanie Unii za coś wspaniałego, gdy nie zauważa się, jak bardzo ona się zmieniła na niekorzyść. Radzę przestudiować zmiany, które zachodziły w niej na przestrzeni lat. Rozumiem, że się można zachwycać tym i owym, ale to nie jest tak, że mamy chwalić Unię na wieki wieków, gdy po prostu odbiegła od tego, czym miała być. Pycha jej polityków ją zjada od środka, ludzie mają jej dość, nie sprawdza się ten utopijny projekt, sprawdza się dla najbogatszych, ale prosty człowiek się dusi, no chyba że weźmie dupę i wyjedzie z kraju. Ale Włosi czy Anglicy nie mają już za bardzo gdzie wyjeżdżać. Coś w dymie, co powoduje raka... ja pierdolę, jaki ten człowiek jest tępy :D ciekawe, że ludzie tak żywili się przez setki lat, a rak na taką skalę jakoś jest wytworem współczesności :D trzymajcie mnie, bo się posikam ze śmiechu
8 czerwca 2014, 22:09 [cytuj]
Jeśli już tak wierzymy w to, że wędzić nam chcą zakazać dla naszego zdrowia, a papierosów już dla naszego zdrowia nie zakażą nam palić (żelazna logika, ale jak widać ludzie wyjeżdżający do Holandii mają poziom IQ dużo niższy od wymaganego), to pragnę cię poinformować, że już dawno temu wymyślono sposób zapobiegania rakowi. Wystarczy spożywać pestki różnych owoców, zwłaszcza zbawienne są pestki moreli. Niestety okazało się to tak innowacyjne i tanie, że lobby farmaceutyczne uwaliło te dowody na to, ponieważ zostaliby puszczeni z torbami. Nikomu nie zależy na tym, żeby ludzie byli zdrowi. Ludzie przestali jeść pestki z owoców i od tego czasu zaczęły się problemy ludzi z nowotworami. A dlaczego przestali? Bo jedzenia mamy za dużo i już nikt nie zjada całych owowców razem z ogryzkami. A teraz gdy mogłyby istnieć proste terapie przy użyciu substancji z pestek np moreli, to się to utajnia i tylko mały procent ludzi jest świadomy. U mnie w rodzinie np różne pestki spożywa się od zawsze, dziadek je całe życie i mimo bardzo złego odżywiania, braku śledziony, zdrowie ma końskie a ma lat 90.

Ale trzeba używać mózgu, a nie wierzyć w jakąś pseudointeligentną papkę, która ci wciskają lewackie środowiska
Jeśli już tak wierzymy w to, że wędzić nam chcą zakazać dla naszego zdrowia, a papierosów już dla naszego zdrowia nie zakażą nam palić (żelazna logika, ale jak widać ludzie wyjeżdżający do Holandii mają poziom IQ dużo niższy od wymaganego), to pragnę cię poinformować, że już dawno temu wymyślono sposób zapobiegania rakowi. Wystarczy spożywać pestki różnych owoców, zwłaszcza zbawienne są pestki moreli. Niestety okazało się to tak innowacyjne i tanie, że lobby farmaceutyczne uwaliło te dowody na to, ponieważ zostaliby puszczeni z torbami. Nikomu nie zależy na tym, żeby ludzie byli zdrowi. Ludzie przestali jeść pestki z owoców i od tego czasu zaczęły się problemy ludzi z nowotworami. A dlaczego przestali? Bo jedzenia mamy za dużo i już nikt nie zjada całych owowców razem z ogryzkami. A teraz gdy mogłyby istnieć proste terapie przy użyciu substancji z pestek np moreli, to się to utajnia i tylko mały procent ludzi jest świadomy. U mnie w rodzinie np różne pestki spożywa się od zawsze, dziadek je całe życie i mimo bardzo złego odżywiania, braku śledziony, zdrowie ma końskie a ma lat 90. Ale trzeba używać mózgu, a nie wierzyć w jakąś pseudointeligentną papkę, która ci wciskają lewackie środowiska
9 czerwca 2014, 01:09 [cytuj]
spurscfaniak powiedział/a:
Jeśli już tak wierzymy w to, że wędzić nam chcą zakazać dla naszego zdrowia, a papierosów już dla naszego zdrowia nie zakażą nam palić (żelazna logika, ale jak widać ludzie wyjeżdżający do Holandii mają poziom IQ dużo niższy od wymaganego), to pragnę cię poinformować, że już dawno temu wymyślono sposób zapobiegania rakowi. Wystarczy spożywać pestki różnych owoców, zwłaszcza zbawienne są pestki moreli. Niestety okazało się to tak innowacyjne i tanie, że lobby farmaceutyczne uwaliło te dowody na to, ponieważ zostaliby puszczeni z torbami. Nikomu nie zależy na tym, żeby ludzie byli zdrowi. Ludzie przestali jeść pestki z owoców i od tego czasu zaczęły się problemy ludzi z nowotworami. A dlaczego przestali? Bo jedzenia mamy za dużo i już nikt nie zjada całych owowców razem z ogryzkami. A teraz gdy mogłyby istnieć proste terapie przy użyciu substancji z pestek np moreli, to się to utajnia i tylko mały procent ludzi jest świadomy. U mnie w rodzinie np różne pestki spożywa się od zawsze, dziadek je całe życie i mimo bardzo złego odżywiania, braku śledziony, zdrowie ma końskie a ma lat 90.

Ale trzeba używać mózgu, a nie wierzyć w jakąś pseudointeligentną papkę, która ci wciskają lewackie środowiska


Jak to się ma do tego, że moja ŚP ciocia całe życie jadała kilogramami pestki z dyni i zmarła na raka żołądka?

Na prawdę sądzisz, że lek na raka istnieje i jest ukrywany, bo koncerny farmaceutyczne chcą zarabiać kasę?Inie widzę innego powodu) :wysmiewacz: Jak jesteś taki mądry to zrób ten lek z Moreli. Kupię Ci nawet kilogram. Zjesz go sobie i może Ci przejdzie obrażanie ludzi.

Z takim chamskim zachowaniem w prokuraturze to Ty daleko nie zajedziesz(jeśli zajedziesz, to nie ma się co dziwić stanem naszej władzy sądowniczej).

Rak to nie wymysł współczesności jeszcze przed naszą erą(nie chce mi się zaglądać do encyklopedii) ludzie wiedzieli co to rak. Właśnie z tego okresu pochodzi nazwa Rak.

PS

Jakbyś nie wiedział(pewnie wiesz i udajesz głupa) przemysł tytoniowy jest 12345676545678987654 razy większy od przemysłu wędzarskiego i niektóre gospodarki na świecie opierają swój dochód głównie na wyrobach tytoniowych(miejsca, gdzie produkuje się cygara). Za koncernami tytoniowymi idą miliardowe pieniądze i cud, że w ogóle udaje się wprowadzać jakiekolwiek zmiany(zdjęcia na opakowaniach). Od lat stosuje się w miarę możliwości walkę z nałogiem palenia. Zakaz mentoli, próba zakazu slimów czy brak finansowania leczenia osób, które zachorowały przez palenie tytoniu. Mało? Oczywiście, że mało. Chciałbym zakazu palenia, ale żyjemy w takim świecie a nie innym.

PS2 Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że Unia jest w 100% tworem doskonałym? Nie! Po prostu jest znacznie więcej plusów niż minusów.
Jak to się ma do tego, że moja ŚP ciocia całe życie jadała kilogramami pestki z dyni i zmarła na raka żołądka? Na prawdę sądzisz, że lek na raka istnieje i jest ukrywany, bo koncerny farmaceutyczne chcą zarabiać kasę?Inie widzę innego powodu) :wysmiewacz: Jak jesteś taki mądry to zrób ten lek z Moreli. Kupię Ci nawet kilogram. Zjesz go sobie i może Ci przejdzie obrażanie ludzi. Z takim chamskim zachowaniem w prokuraturze to Ty daleko nie zajedziesz(jeśli zajedziesz, to nie ma się co dziwić stanem naszej władzy sądowniczej). Rak to nie wymysł współczesności jeszcze przed naszą erą(nie chce mi się zaglądać do encyklopedii) ludzie wiedzieli co to rak. Właśnie z tego okresu pochodzi nazwa Rak. PS Jakbyś nie wiedział(pewnie wiesz i udajesz głupa) przemysł tytoniowy jest 12345676545678987654 razy większy od przemysłu wędzarskiego i niektóre gospodarki na świecie opierają swój dochód głównie na wyrobach tytoniowych(miejsca, gdzie produkuje się cygara). Za koncernami tytoniowymi idą miliardowe pieniądze i cud, że w ogóle udaje się wprowadzać jakiekolwiek zmiany(zdjęcia na opakowaniach). Od lat stosuje się w miarę możliwości walkę z nałogiem palenia. Zakaz mentoli, próba zakazu slimów czy brak finansowania leczenia osób, które zachorowały przez palenie tytoniu. Mało? Oczywiście, że mało. Chciałbym zakazu palenia, ale żyjemy w takim świecie a nie innym. PS2 Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że Unia jest w 100% tworem doskonałym? Nie! Po prostu jest znacznie więcej plusów niż minusów
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
9 czerwca 2014, 07:31 [cytuj]
Czyli Jin uważasz że nie powinno być żadnych podziałów na państwa? Taki internacjonalizm? Wiesz kto miał podobne poglądy do takich?
Czyli Jin uważasz że nie powinno być żadnych podziałów na państwa? Taki internacjonalizm? Wiesz kto miał podobne poglądy do takich?
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się