Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
13 czerwca 2014, 12:36 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Obawiam się "trochę" tego lotu :boisie: bo mam w przed wylotem z Polski zabieg dentystyczny(ekstrakcja) i nie wiem jakie są zalecenia względem lotu po usunięciu zęba(google wypluwa sprzeczne informacje)


Najprościej będzie pewnie spytać dentystę przed zabiegiem. :]


varba powiedział/a:
Daj spokój moja żona cały czas chodzi do dentysty i nie ma z tym zadnego problemu. Nie ma żadnych przeciwskazań. A Gana nie słuchaj tej jego czarnej wizji. Latają normalni ludzie jak ja i ty. Czasem trafi się czarną owca ale musiałbyś mieć pecha żeby usiąść koło niej. Wszystko jest kwestią nastawienia. Jak nastawisz się pozytywnie to nic nie będzie kłopotem. Nawet jak ktos poprosi cię żebyś go puścił do toalety raz w ciągu 2 godzinnego lotu. Ja lecę w środę na Canary i lot trwa 4,5 godziny, jakoś się tym nie martwie, raczej cieszę i nastawiam bardzo pozytywnie


Płaczące dzieci akurat się często zdarzają. :D
Najprościej będzie pewnie spytać dentystę przed zabiegiem. :] [quote=varba]Daj spokój moja żona cały czas chodzi do dentysty i nie ma z tym zadnego problemu. Nie ma żadnych przeciwskazań. A Gana nie słuchaj tej jego czarnej wizji. Latają normalni ludzie jak ja i ty. Czasem trafi się czarną owca ale musiałbyś mieć pecha żeby usiąść koło niej. Wszystko jest kwestią nastawienia. Jak nastawisz się pozytywnie to nic nie będzie kłopotem. Nawet jak ktos poprosi cię żebyś go puścił do toalety raz w ciągu 2 godzinnego lotu. Ja lecę w środę na Canary i lot trwa 4,5 godziny, jakoś się tym nie martwie, raczej cieszę i nastawiam bardzo pozytywnie
LMAO
13 czerwca 2014, 22:14 [cytuj]
varba powiedział/a:
Daj spokój moja żona cały czas chodzi do dentysty i nie ma z tym zadnego problemu. Nie ma żadnych przeciwskazań. A Gana nie słuchaj tej jego czarnej wizji. Latają normalni ludzie jak ja i ty. Czasem trafi się czarną owca ale musiałbyś mieć pecha żeby usiąść koło niej. Wszystko jest kwestią nastawienia. Jak nastawisz się pozytywnie to nic nie będzie kłopotem. Nawet jak ktos poprosi cię żebyś go puścił do toalety raz w ciągu 2 godzinnego lotu. Ja lecę w środę na Canary i lot trwa 4,5 godziny, jakoś się tym nie martwie, raczej cieszę i nastawiam bardzo pozytywnie


Varba wiem. Nie jestem Pan wygodnicki. Nigdy nie leciałem Biznes klasą. Nie oczekuję wygód, tylko spokojnego przelotu(jakbym chciał luksus to brałbym KLM Amsterdam Warszawa 1300 euro w jedną stronę)
Varba wiem. Nie jestem Pan wygodnicki. Nigdy nie leciałem Biznes klasą. Nie oczekuję wygód, tylko spokojnego przelotu(jakbym chciał luksus to brałbym KLM Amsterdam Warszawa 1300 euro w jedną stronę)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
16 czerwca 2014, 22:26 [cytuj]
Za 2 dni ogłoszenie terminarza Premier League, ale na FB pojawił się jakiś rpzeciek. Jesli to prawda, to w pierwszej kolejce mamy Leicester u siebie.

Jest kilka ciekawych meczów:
Chelsea - Everton
Liverpool - Arsenal
Manchester City - Southampton

Zobaczymy :)
Za 2 dni ogłoszenie terminarza Premier League, ale na FB pojawił się jakiś rpzeciek. Jesli to prawda, to w pierwszej kolejce mamy Leicester u siebie. Jest kilka ciekawych meczów: Chelsea - Everton Liverpool - Arsenal Manchester City - Southampton Zobaczymy :)
18 czerwca 2014, 10:12 [cytuj]
inny rozkład walu, ale w pierwszym meczu zagramy z trepami od wbijania gwoździ.
inny rozkład walu, ale w pierwszym meczu zagramy z trepami od wbijania gwoździ
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 czerwca 2014, 10:19 [cytuj]
Pierwszy mecz z Młotami na wyjeździe i od razu szansa na rewanż za upokorzenia w poprzednim sezonie.:cwaniak:
A tutaj pełny terminarz:

http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2014-15/jun/fixture-list-for-2014-2015-season-released.html
Pierwszy mecz z Młotami na wyjeździe i od razu szansa na rewanż za upokorzenia w poprzednim sezonie.:cwaniak: A tutaj pełny terminarz: http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2014-15/jun/fixture-list-for-2014-2015-season-released.html
18 czerwca 2014, 10:27 [cytuj]
W sumie to zajebisty ten terminarz w teorii się wydaje. Mecze z mocnymi ekipami, poprzeplatane tymi ze słabszymi. Nawet przełom roku, ma ten plus, że gramy 2 razy u siebie. Poczatek lutego może być cięzki, ale ogólnie , teoretycznie - podkreślam , wszystko jest ok.
W sumie to zajebisty ten terminarz w teorii się wydaje. Mecze z mocnymi ekipami, poprzeplatane tymi ze słabszymi. Nawet przełom roku, ma ten plus, że gramy 2 razy u siebie. Poczatek lutego może być cięzki, ale ogólnie , teoretycznie - podkreślam , wszystko jest ok
Kogucie życie!
18 czerwca 2014, 10:32 [cytuj]
DERBY W 1 KOLEJCE! :D czy moze byc cos piekniejszego?! COME ON YOU SPURS! Terminarz wydaje sie byc naprawde dobry, koncowka grudnia z ManU i Chelsea troszke trudniejsza ale oba mecze na WHL. Bedzie dobrze, walke o top 4 czas zaczac!
DERBY W 1 KOLEJCE! :D czy moze byc cos piekniejszego?! COME ON YOU SPURS! Terminarz wydaje sie byc naprawde dobry, koncowka grudnia z ManU i Chelsea troszke trudniejsza ale oba mecze na WHL. Bedzie dobrze, walke o top 4 czas zaczac!
18 czerwca 2014, 12:14 [cytuj]
Great news for common sense.
Met police say using the term 'Yid' at White Hart Lane no longer an arrestable offence.
The police were asked for their position on the controversial term by Tottenham Hotspur Supporters Trust (THST) in a police and safety forum meeting last Monday.(16th June 2014)
However, Constable Steve Payne, Football Intelligence Officer for the Met, said fans could still be arrested for using the word if a complaint was made against them.
He added that there was a difference between anti-semitic holocaust songs directed at Spurs fans, which he said was an offence, and Spurs fans singing the Y-word, which was not.
Great news for common sense. Met police say using the term 'Yid' at White Hart Lane no longer an arrestable offence. The police were asked for their position on the controversial term by Tottenham Hotspur Supporters Trust (THST) in a police and safety forum meeting last Monday.(16th June 2014) However, Constable Steve Payne, Football Intelligence Officer for the Met, said fans could still be arrested for using the word if a complaint was made against them. He added that there was a difference between anti-semitic holocaust songs directed at Spurs fans, which he said was an offence, and Spurs fans singing the Y-word, which was not
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
19 czerwca 2014, 11:53 [cytuj]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadium:mk

- tu możemy grać ... jeśli budowa stadionu w końcu ruszy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadium:mk - tu możemy grać ... jeśli budowa stadionu w końcu ruszy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 czerwca 2014, 16:18 [cytuj]
Chyba będziemy mieli lekkie ułatwienie w meczu z Liverpoolem :D
http://transfery.info/66891,decyzja-fifa-w-sprawie-sureza

Swoją drogą,jak dla mnie to prawie dorównuje głupotą Balotelliemu.
Chyba będziemy mieli lekkie ułatwienie w meczu z Liverpoolem :D http://transfery.info/66891,decyzja-fifa-w-sprawie-sureza Swoją drogą,jak dla mnie to prawie dorównuje głupotą Balotelliemu
26 czerwca 2014, 16:41 [cytuj]
Młody powiedział/a:
Chyba będziemy mieli lekkie ułatwienie w meczu z Liverpoolem :D
http://transfery.info/66891,decyzja-fifa-w-sprawie-sureza

Swoją drogą,jak dla mnie to prawie dorównuje głupotą Balotelliemu


A może on po prostu chce sobie przedłużyć wakacje? :P Przecież rok temu było to samo, nie grał ostatnich 4 i pierwszych 6 kolejek w BPL
A może on po prostu chce sobie przedłużyć wakacje? :P Przecież rok temu było to samo, nie grał ostatnich 4 i pierwszych 6 kolejek w BPL
26 czerwca 2014, 18:40 [cytuj]
Może przez tą przerwę w poprzednim sezonie złapał taką formę i chce zobaczyć czy znów mu się uda. Z Suarezem trochę jak z Gołotą za najlepszych lat, nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy.:P
Może przez tą przerwę w poprzednim sezonie złapał taką formę i chce zobaczyć czy znów mu się uda. Z Suarezem trochę jak z Gołotą za najlepszych lat, nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy.:P
26 czerwca 2014, 18:55 [cytuj]
Młody powiedział/a:
Może przez tą przerwę w poprzednim sezonie złapał taką formę i chce zobaczyć czy znów mu się uda. Z Suarezem trochę jak z Gołotą za najlepszych lat, nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy.:P


Wy się śmiejecie, ale gryzienie jest reakcją obronną. Dzieci mojego kumpla jak sobie nie umiały poradzić z jakąś sytuacją, to gryzły. Psycholog nazwał to jakoś już nie pamiętam jak(byłem jako tłumacz). Nie leczone prowadzi do tego, że na każdą stresową i trudną do rozwiązania sytuacje dorosły człowiek będzie robił to samo co w dzieciństwie(bo nikt nie powiedział TAK NIEWOLNO)

Z Suarezem jest podobnie. Nie idzie mu, przegrywa starcia i w tym momencie gryzie. Taki objaw bezradności.
Wy się śmiejecie, ale gryzienie jest reakcją obronną. Dzieci mojego kumpla jak sobie nie umiały poradzić z jakąś sytuacją, to gryzły. Psycholog nazwał to jakoś już nie pamiętam jak(byłem jako tłumacz). Nie leczone prowadzi do tego, że na każdą stresową i trudną do rozwiązania sytuacje dorosły człowiek będzie robił to samo co w dzieciństwie(bo nikt nie powiedział TAK NIEWOLNO) Z Suarezem jest podobnie. Nie idzie mu, przegrywa starcia i w tym momencie gryzie. Taki objaw bezradności
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 czerwca 2014, 15:08 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=ric0xTz5g2A

z początku myslałem ze to jest jakaś dziewczyna, a to Lamela:rotfl:
https://www.youtube.com/watch?v=ric0xTz5g2A z początku myslałem ze to jest jakaś dziewczyna, a to Lamela:rotfl:
29 czerwca 2014, 15:43 [cytuj]
Chłopie, to jest takie stare że chyba starsze od internetu i każdy to widział. No każdy z wyjątkiem ciebie Traczu :plotki:
Chłopie, to jest takie stare że chyba starsze od internetu i każdy to widział. No każdy z wyjątkiem ciebie Traczu :plotki:
29 czerwca 2014, 15:51 [cytuj]
ja juz widziałem, dzisiaj ;d
ja juz widziałem, dzisiaj ;d
29 czerwca 2014, 15:59 [cytuj]
Traczu, tak w ogóle to co z toba będzie? Szukasz jakiejś roboty? Miało być WBA niby? :X:ok:
Traczu, tak w ogóle to co z toba będzie? Szukasz jakiejś roboty? Miało być WBA niby? :X:ok:
29 czerwca 2014, 18:45 [cytuj]
tylko gangsterka z bratem, Osą:rotfl:
tylko gangsterka z bratem, Osą:rotfl:
29 czerwca 2014, 21:50 [cytuj]
Robert powiedział/a:
tylko gangsterka z bratem, Osą:rotfl:


Osa stracił jaja. Ma żonę policjantkę. Z nim nie po gangsterzysz już 
Osa stracił jaja. Ma żonę policjantkę. Z nim nie po gangsterzysz już 
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 czerwca 2014, 22:09 [cytuj]
przeszczepi sie od grodzkiego i bedzie ok;d
przeszczepi sie od grodzkiego i bedzie ok;d
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się