Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
16 lipca 2014, 14:16 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Nie powiedziałbym , że Serie A to słaba liga . Zawsze przeciwko drużyną z Włoch gra się ciężko bo mają bardzo dobrą obronę


ok, może odrobinę przesadziłem, ale ostatnie sezony pokazały, że nie było tam zbyt wiele rywalizacji. może w przyszłym sezonie to się zmieni, Roma wygląda bardzo, bardzo mocno ...
ok, może odrobinę przesadziłem, ale ostatnie sezony pokazały, że nie było tam zbyt wiele rywalizacji. może w przyszłym sezonie to się zmieni, Roma wygląda bardzo, bardzo mocno
16 lipca 2014, 17:09 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
w sumie to decyzja Conte bardzo mnie zdziwiła, zachował się wręcz ... dziecinnie. Każdy szkoleniowiec musi liczyć się z tym, że może odejść jego najlepszy zawodnik (ponoć poszło o Vidala). Wenger zmaga się z tym od lat i żyje, kilka dni temu Rodgers stracił Suareza i nie wygląda na jakoś szczególnie zmartwionego. A Włoch rzuca zabawki i z fochem opuszcza Turyn na samym początku okresu przygotowawczego ... co, boi się, że sobie nie poradzi bez jednego piłkarza? W tak słabej lidze? Może nie jest aż tak dobrym trenerem, na jakiego się go kreuje i zdaje sobie z tego sprawę? Ciekawe.


To nie do końca tak. Podjęcie negocjacji z Manchesterm w sprawie Vidala po prostu przegło pałę. Nie od wczoraj można ułyszeć zarzuty wobec polityki transferowej prowadzonej przez Marottę. I podobno nieporozumienia na lini Conte-Marotta też trwają nie od wczoraj. Conte swego czasu usilnie domagał się sprowadzenia klasowego napastnika (miał być Van Persie, Suarez itd.) skończyło się jak się skończyło. W tym roku również Marotta zaproponował Contemu... 33-letniego Evrę. Słowem-Antonio Conte chciał zwojować LM i w tym celu domagał się zawodników z najwyższej półki a Marotta... Albo nie chciał, albo nie mógł, albo nie potrafił. To się ambitny Conte wpienił i rzucił robotę.
To nie do końca tak. Podjęcie negocjacji z Manchesterm w sprawie Vidala po prostu przegło pałę. Nie od wczoraj można ułyszeć zarzuty wobec polityki transferowej prowadzonej przez Marottę. I podobno nieporozumienia na lini Conte-Marotta też trwają nie od wczoraj. Conte swego czasu usilnie domagał się sprowadzenia klasowego napastnika (miał być Van Persie, Suarez itd.) skończyło się jak się skończyło. W tym roku również Marotta zaproponował Contemu... 33-letniego Evrę. Słowem-Antonio Conte chciał zwojować LM i w tym celu domagał się zawodników z najwyższej półki a Marotta... Albo nie chciał, albo nie mógł, albo nie potrafił. To się ambitny Conte wpienił i rzucił robotę
16 lipca 2014, 17:58 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
To nie do końca tak. Podjęcie negocjacji z Manchesterm w sprawie Vidala po prostu przegło pałę. Nie od wczoraj można ułyszeć zarzuty wobec polityki transferowej prowadzonej przez Marottę. I podobno nieporozumienia na lini Conte-Marotta też trwają nie od wczoraj. Conte swego czasu usilnie domagał się sprowadzenia klasowego napastnika (miał być Van Persie, Suarez itd.) skończyło się jak się skończyło. W tym roku również Marotta zaproponował Contemu... 33-letniego Evrę. Słowem-Antonio Conte chciał zwojować LM i w tym celu domagał się zawodników z najwyższej półki a Marotta... Albo nie chciał, albo nie mógł, albo nie potrafił. To się ambitny Conte wpienił i rzucił robotę


rozumiem ... miałem na to odrobinę inny pogląd, oparty na moich obserwacjach związanych z Serie A, ale też bez bicia się przyznam, że aż tak głęboko w tej lidze nie siedzę ... nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem mógł zachować się inaczej.

swoją drogą Juventus zatrudnił Allegriego ... czarno to widzę ;)
rozumiem ... miałem na to odrobinę inny pogląd, oparty na moich obserwacjach związanych z Serie A, ale też bez bicia się przyznam, że aż tak głęboko w tej lidze nie siedzę ... nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem mógł zachować się inaczej. swoją drogą Juventus zatrudnił Allegriego ... czarno to widzę ;)
16 lipca 2014, 18:02 [cytuj]
A ja, nomen omen, biało-czarno:) Jako, że Juventus jest mi nieobojętny, najbardziej bałem się Manciniego.
A ja, nomen omen, biało-czarno:) Jako, że Juventus jest mi nieobojętny, najbardziej bałem się Manciniego
16 lipca 2014, 18:17 [cytuj]
Chłopaki grał u nas jakiś zawodnik o nazwisku Curley z nr 8 na koszulce? Bo nie mogę znaleźć na necie, a znalazłem koszulkę z jego nazwiskiem na koszulce.
Chłopaki grał u nas jakiś zawodnik o nazwisku Curley z nr 8 na koszulce? Bo nie mogę znaleźć na necie, a znalazłem koszulkę z jego nazwiskiem na koszulce
16 lipca 2014, 18:50 [cytuj]
"Tune into Spurs TV this weekend to catch all the action from the first match of our Summer Tour against the Seattle Sounders. We'll be live streaming all our Tour 2014 matches, log-in to Tour 2014 Spurs TV Pass for free using your Client Reference Number "

mecze ze Stanów na Spurs TV! :brawo: szaczun Levy
-- no to Sobota wieczór piwko, chipsy i oglądamy :rotfl:
"Tune into Spurs TV this weekend to catch all the action from the first match of our Summer Tour against the Seattle Sounders. We'll be live streaming all our Tour 2014 matches, log-in to Tour 2014 Spurs TV Pass for free using your Client Reference Number " mecze ze Stanów na Spurs TV! :brawo: szaczun Levy -- no to Sobota wieczór piwko, chipsy i oglądamy :rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
16 lipca 2014, 19:37 [cytuj]
http://www.dailystar.co.uk/sport/football/388532/Tottenham-s-White-Hart-Lane-development-plans-boosted-as-government-give-the-green-light

jestem za Stadium:MK
http://www.dailystar.co.uk/sport/football/388532/Tottenham-s-White-Hart-Lane-development-plans-boosted-as-government-give-the-green-light jestem za Stadium:MK
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
16 lipca 2014, 20:23 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=hHsIzHLctgI

Jak mogliśmy go sprzedać ... i nie , że real przepłacił , nadarzyła się okazja to odszedł - tak serio to z Bale gówno dostaliśmy . Hala bank jest nam jeszcze winny kase za modrica a co dopiero za bale`a.
http://www.youtube.com/watch?v=hHsIzHLctgI Jak mogliśmy go sprzedać ... i nie , że real przepłacił , nadarzyła się okazja to odszedł - tak serio to z Bale gówno dostaliśmy . Hala bank jest nam jeszcze winny kase za modrica a co dopiero za bale`a
17 lipca 2014, 10:59 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
To nie do końca tak. Podjęcie negocjacji z Manchesterm w sprawie Vidala po prostu przegło pałę. Nie od wczoraj można ułyszeć zarzuty wobec polityki transferowej prowadzonej przez Marottę. I podobno nieporozumienia na lini Conte-Marotta też trwają nie od wczoraj. Conte swego czasu usilnie domagał się sprowadzenia klasowego napastnika (miał być Van Persie, Suarez itd.) skończyło się jak się skończyło. W tym roku również Marotta zaproponował Contemu... 33-letniego Evrę. Słowem-Antonio Conte chciał zwojować LM i w tym celu domagał się zawodników z najwyższej półki a Marotta... Albo nie chciał, albo nie mógł, albo nie potrafił. To się ambitny Conte wpienił i rzucił robotę

Jeżeli Twoja wersja jest bardziej prawdopodobna, to dla mnie jakoś inne wnioski płyną. A przynajmniej mogą. Conte dostał naprawdę uzbrojoną armię, we Włoszech odjechali bardzo daleko innym. To zrobił jednak szef, może nie sam, ale dużo dostał "na wejściu". W LM nie wykazał się niczym wielkim, odpadał w miejscach gdzie nie musiał i te błędy powielał. Komfort pracy miał świetny, a i tak nic ponad to co może zrobić wielu innych trenerów, z tego nie wyszło, wiec pytanie czy pompowanie pieniędzy na jego zachcianki ma sens. Prezes jest od tego, żeby od trenera wymagać, a nie mu dupę podcierać. To trochę tak jakby stwierdzić, że Juve w tym składzie kadrowym, może odpaść z LM, dzieki zdziadziałemu Galatasaray, które nie przeskakuje Fenerbahce w lidze. Fener , które nie ma Bóg wie jakiego składu. Miał czas pokazać swoj warsztat i jakoś dupy nie urwało. Druga sprawa, że Juve nigdy nie było budowane w stylu CFC, MC czy Realu, a i tak potrafiło wygrywać. Kto jak kto , ale Conte chyba ten model zna na wylot. Jak dla mnie decyzja głupia i raczej psuedohonorowo-masmedialna, niż realna. Może mysli, że teraz możni tego świata się po niego ustawią?? Jakoś szybciej wierzę, że zobaczę go w Parmie czy Zenicie, niż w Barcelonie ;) Jeszcze te sprawy za , które był zawieszony..... Przesadzona decyzja, więcej możńa wymagać od samego siebie - jakoś takie mam wrażenie.
Jeżeli Twoja wersja jest bardziej prawdopodobna, to dla mnie jakoś inne wnioski płyną. A przynajmniej mogą. Conte dostał naprawdę uzbrojoną armię, we Włoszech odjechali bardzo daleko innym. To zrobił jednak szef, może nie sam, ale dużo dostał "na wejściu". W LM nie wykazał się niczym wielkim, odpadał w miejscach gdzie nie musiał i te błędy powielał. Komfort pracy miał świetny, a i tak nic ponad to co może zrobić wielu innych trenerów, z tego nie wyszło, wiec pytanie czy pompowanie pieniędzy na jego zachcianki ma sens. Prezes jest od tego, żeby od trenera wymagać, a nie mu dupę podcierać. To trochę tak jakby stwierdzić, że Juve w tym składzie kadrowym, może odpaść z LM, dzieki zdziadziałemu Galatasaray, które nie przeskakuje Fenerbahce w lidze. Fener , które nie ma Bóg wie jakiego składu. Miał czas pokazać swoj warsztat i jakoś dupy nie urwało. Druga sprawa, że Juve nigdy nie było budowane w stylu CFC, MC czy Realu, a i tak potrafiło wygrywać. Kto jak kto , ale Conte chyba ten model zna na wylot. Jak dla mnie decyzja głupia i raczej psuedohonorowo-masmedialna, niż realna. Może mysli, że teraz możni tego świata się po niego ustawią?? Jakoś szybciej wierzę, że zobaczę go w Parmie czy Zenicie, niż w Barcelonie ;) Jeszcze te sprawy za , które był zawieszony..... Przesadzona decyzja, więcej możńa wymagać od samego siebie - jakoś takie mam wrażenie
Kogucie życie!
17 lipca 2014, 18:14 [cytuj]
Panowie co ja pacze w TV. Ktoś zestrzelił samolot pasażerski nad Ukrainą. Świat się kończy pora gasić światło, albo uje...ć Putinowi jaja przy samej dupie.
Panowie co ja pacze w TV. Ktoś zestrzelił samolot pasażerski nad Ukrainą. Świat się kończy pora gasić światło, albo uje...ć Putinowi jaja przy samej dupie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 lipca 2014, 18:45 [cytuj]
piszą ze separatyści, to tak nie do konca Putin;)

Rosji nie za bardzo opłaca sie wojna;)
piszą ze separatyści, to tak nie do konca Putin;) Rosji nie za bardzo opłaca sie wojna;)
17 lipca 2014, 18:58 [cytuj]
dobrze, że Spurs nie lecieli na jakieś tourne do .. Malezji/Hongkongu/Chin ...
dobrze, że Spurs nie lecieli na jakieś tourne do .. Malezji/Hongkongu/Chin
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 lipca 2014, 19:15 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
dobrze, że Spurs nie lecieli na jakieś tourne do .. Malezji/Hongkongu/Chin


Pytanie brzmi: po psi uj się tam teraz kręcić nad Ukrainą?(płacąc za korytarz powietrzny nad nimi) Nie lepiej ominąć? Nie rozumiem tego. Chodzi o paliwo? Krótszą drogę?
Pytanie brzmi: po psi uj się tam teraz kręcić nad Ukrainą?(płacąc za korytarz powietrzny nad nimi) Nie lepiej ominąć? Nie rozumiem tego. Chodzi o paliwo? Krótszą drogę?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 lipca 2014, 19:21 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Pytanie brzmi: po psi uj się tam teraz kręcić nad Ukrainą?(płacąc za korytarz powietrzny nad nimi) Nie lepiej ominąć? Nie rozumiem tego. Chodzi o paliwo? Krótszą drogę?


czego sie spodziewasz po firmie co ostatnio zgubiła swój samolot?
czego sie spodziewasz po firmie co ostatnio zgubiła swój samolot?
17 lipca 2014, 22:14 [cytuj]
Robert powiedział/a:
czego sie spodziewasz po firmie co ostatnio zgubiła swój samolot?


To nie jest linia no name. Mnóstwo ludzi nimi lata. Naliczyli już 50 holendrów. Zresztą ukraińsko ruskie kacapy od razu pokazywali hol paszporty. Dzieciaki wracały ze szkoły(dziś ostatni dzień) albo w ogóle nie szły i w samolot na wakacje(Bali). Znajomi mojej bratowej lecieli tym samolotem(połowa, druga połowa miała lot o innej godzinie, bo biletów już nie było).

Mam nadzieje, że Obama zrobi porządek z tym kurewstwem. Jakieś parchate gnojki z ulicy będą mówić, że oddają czarne skrzynki Moskwie.
To nie jest linia no name. Mnóstwo ludzi nimi lata. Naliczyli już 50 holendrów. Zresztą ukraińsko ruskie kacapy od razu pokazywali hol paszporty. Dzieciaki wracały ze szkoły(dziś ostatni dzień) albo w ogóle nie szły i w samolot na wakacje(Bali). Znajomi mojej bratowej lecieli tym samolotem(połowa, druga połowa miała lot o innej godzinie, bo biletów już nie było). Mam nadzieje, że Obama zrobi porządek z tym kurewstwem. Jakieś parchate gnojki z ulicy będą mówić, że oddają czarne skrzynki Moskwie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 lipca 2014, 10:42 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur.com/new-kit/

no i niestety okazuje się że koszulka, której projekt wyciekł do internetu jakiś czas temu będzie naszą oficjalną na ten sezon. Mi osobiście się nie podoba... W porównaniu do tej z 2013/14, która była świetna moim zdaniem (najlepsza w ciągu ostatnich paru lat), jest przepaść.
Tak na marginesie zobaczcie w czym będzie bronił Hugo...
http://www.tottenhamhotspur.com/new-kit/ no i niestety okazuje się że koszulka, której projekt wyciekł do internetu jakiś czas temu będzie naszą oficjalną na ten sezon. Mi osobiście się nie podoba... W porównaniu do tej z 2013/14, która była świetna moim zdaniem (najlepsza w ciągu ostatnich paru lat), jest przepaść. Tak na marginesie zobaczcie w czym będzie bronił Hugo
18 lipca 2014, 11:06 [cytuj]
Hugo bedzie bronił w różu, fiolecie? masakra te stroje, naprawde okronpe, nie ma zadnego porowniania ze strojami ktore mielismy w ostatnich sezonach..
Hugo bedzie bronił w różu, fiolecie? masakra te stroje, naprawde okronpe, nie ma zadnego porowniania ze strojami ktore mielismy w ostatnich sezonach
18 lipca 2014, 13:31 [cytuj]
Ja pierdole Hugo jak w pidżamie... Chociaż tyle, że wyjazdowe spoko
Ja pierdole Hugo jak w pidżamie... Chociaż tyle, że wyjazdowe spoko
18 lipca 2014, 13:36 [cytuj]
@jin_tae
tak, żeby zaraz nie wybijał tam ukrainców dronami, w sumie by mógł bo nic mnie nie obchodzą;p

najważniejsze jest tylko to zeby tam nie było otwartej wojny z rosją
@jin_tae tak, żeby zaraz nie wybijał tam ukrainców dronami, w sumie by mógł bo nic mnie nie obchodzą;p najważniejsze jest tylko to zeby tam nie było otwartej wojny z rosją
18 lipca 2014, 14:17 [cytuj]
Mi się tam wyjazdówki podobają - dość oryginalne. A strój bramkarza, mimo że okropny, ma pewnie swoją oczojebnością oślepiać przeciwnika.
Mi się tam wyjazdówki podobają - dość oryginalne. A strój bramkarza, mimo że okropny, ma pewnie swoją oczojebnością oślepiać przeciwnika
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się