Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
18 lipca 2014, 17:20 [cytuj]
kamildoma powiedział/a:
http://www.tottenhamhotspur.com/new-kit/

no i niestety okazuje się że koszulka, której projekt wyciekł do internetu jakiś czas temu będzie naszą oficjalną na ten sezon. Mi osobiście się nie podoba... W porównaniu do tej z 2013/14, która była świetna moim zdaniem (najlepsza w ciągu ostatnich paru lat), jest przepaść.
Tak na marginesie zobaczcie w czym będzie bronił Hugo


stroje mamy jak z manhattanu w Skarżysku
.
UA się nie postarało - wyjazd jest OK..
.
stroje mamy jak z manhattanu w Skarżysku . UA się nie postarało - wyjazd jest OK..
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 lipca 2014, 18:42 [cytuj]
Jedynie wyjazdowe dają rade ;o, domowe jak i bramkarza są okropne, szkoda, że nie poszliśmy bardziej w tradycyjny styl typu retro. A już najbardziej marzyłyby mi się koszulki praktycznie identyczne jak reprezentacji Francji :)
Jedynie wyjazdowe dają rade ;o, domowe jak i bramkarza są okropne, szkoda, że nie poszliśmy bardziej w tradycyjny styl typu retro. A już najbardziej marzyłyby mi się koszulki praktycznie identyczne jak reprezentacji Francji :)
18 lipca 2014, 21:21 [cytuj]
Jak już pisałem wcześniej, mi się podobają. Tylko ten czerwony...
Jeśli w wyjazdowym logo sponsora może być białe, to czemu w domowym nie może być granatowe ?
Jak już pisałem wcześniej, mi się podobają. Tylko ten czerwony... Jeśli w wyjazdowym logo sponsora może być białe, to czemu w domowym nie może być granatowe ?
19 lipca 2014, 00:32 [cytuj]
Ja tam wolę poczekać jak się będą prezentowały w trakcie meczu. W zeszzłym sezonie też nie wszystkim się stroje podobały, a teraz to jedne z najlepszych.
Ja tam wolę poczekać jak się będą prezentowały w trakcie meczu. W zeszzłym sezonie też nie wszystkim się stroje podobały, a teraz to jedne z najlepszych
LMAO
19 lipca 2014, 21:45 [cytuj]
#‎THFC‬ TEAM: Friedel, Naughton, Dawson, Fryers, Rose, Holtby, Capoue, Sigurdsson, Townsend, Kane, Lennon.
#‎THFC‬ TEAM: Friedel, Naughton, Dawson, Fryers, Rose, Holtby, Capoue, Sigurdsson, Townsend, Kane, Lennon
19 lipca 2014, 21:51 [cytuj]
Sigurdsson zastąpiony przez Carrola w wyjściowej jedenastce. To nie może być przypadek.
Sigurdsson zastąpiony przez Carrola w wyjściowej jedenastce. To nie może być przypadek
19 lipca 2014, 21:54 [cytuj]
na czym będziecie oglądać panowie?

Walu powiedział/a:
Sigurdsson zastąpiony przez Carrola w wyjściowej jedenastce. To nie może być przypadek


Też mnie to zastanawiało, jeżeli to się okaże prawdą co piszą pismaki to zrobiliśmy zajebisty interes :)
Też mnie to zastanawiało, jeżeli to się okaże prawdą co piszą pismaki to zrobiliśmy zajebisty interes :)
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
19 lipca 2014, 22:12 [cytuj]
Nie wiem o co chodziło z tym rudym, ale szkoda, że się nei wywrócił na piłce, byłoby śmiesznie :D Mało brakowało :D
Nie wiem o co chodziło z tym rudym, ale szkoda, że się nei wywrócił na piłce, byłoby śmiesznie :D Mało brakowało :D
19 lipca 2014, 22:23 [cytuj]
ładnie holtby na 1-0, oglądacie?
ładnie holtby na 1-0, oglądacie?
19 lipca 2014, 22:24 [cytuj]
Mr_Johny_Mk powiedział/a:
ładnie holtby na 1-0, oglądacie?


ja oglądam, Kane jakie podanie :O
ja oglądam, Kane jakie podanie :O
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
19 lipca 2014, 22:25 [cytuj]
Holtby!! Liczę na niego w tym sezonie.

P.S. obrona ser szwajcarski... : /
Holtby!! Liczę na niego w tym sezonie. P.S. obrona ser szwajcarski... : /
19 lipca 2014, 22:31 [cytuj]
dopiero włączyłem transmisję, i z tego co widzę to obrona gra jak w zeszłym sezonie. Poch masz coraz mniej czasu, bo z tej mąki chleba nie będzie...
dopiero włączyłem transmisję, i z tego co widzę to obrona gra jak w zeszłym sezonie. Poch masz coraz mniej czasu, bo z tej mąki chleba nie będzie
19 lipca 2014, 22:45 [cytuj]
nie mówiąc nawet o tym karnym - Dawson niestety narazie najgorszy
nie mówiąc nawet o tym karnym - Dawson niestety narazie najgorszy
19 lipca 2014, 22:46 [cytuj]
Baba prowadzi doping gospodarzy, jednak Seattle i San Francisco to najbardziej popieprzone miasta w USA.

Pięknie, myślę,że w nowym sezonie zostanie utrzymany poziom z zeszłego :pies:
Baba prowadzi doping gospodarzy, jednak Seattle i San Francisco to najbardziej popieprzone miasta w USA. Pięknie, myślę,że w nowym sezonie zostanie utrzymany poziom z zeszłego :pies:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
20 lipca 2014, 12:33 [cytuj]
http://www.matchhighlight.com/full-matches-review/friendly-full-matches-review/seattle-vs-tottenham-hotspur-friendly-full-matches/
http://www.matchhighlight.com/full-matches-review/friendly-full-matches-review/seattle-vs-tottenham-hotspur-friendly-full-matches/
20 lipca 2014, 13:05 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Baba prowadzi doping gospodarzy, jednak Seattle i San Francisco to najbardziej popieprzone miasta w USA.

Pięknie, myślę,że w nowym sezonie zostanie utrzymany poziom z zeszłego :pies:


może to dżender wkradł się na hamerykańskie boiska haha
może to dżender wkradł się na hamerykańskie boiska haha
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 lipca 2014, 13:55 [cytuj]
Muszę powiedzieć, że te stroje mi się nawet podobają. Ładie się prezentują w telewizji.
Muszę powiedzieć, że te stroje mi się nawet podobają. Ładie się prezentują w telewizji
LMAO
20 lipca 2014, 16:04 [cytuj]
okładka Fify 1 http://i.imgur.com/E7EAZgN.jpg

niestety dziady znowu w akcji(szpak i szaran) ;( ;( ;(
okładka Fify 15 http://i.imgur.com/E7EAZgN.jpg niestety dziady znowu w akcji(szpak i szaran) ;( ;( ;(
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 lipca 2014, 17:31 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
dopiero włączyłem transmisję, i z tego co widzę to obrona gra jak w zeszłym sezonie. Poch masz coraz mniej czasu, bo z tej mąki chleba nie będzie


Gan, proszę Cię...

Obrona w składzie Rose - Fryers, Dawson - Walker nie wystąpi zapewne nawet w jednym meczu ligowym przyszłego sezonu, więc CHILL OUT :F
Gan, proszę Cię... Obrona w składzie Rose - Fryers, Dawson - Walker nie wystąpi zapewne nawet w jednym meczu ligowym przyszłego sezonu, więc CHILL OUT :F
Can't Smile Without You!!!
20 lipca 2014, 17:31 [cytuj]
Ponakręcali się po prezentacjach drużyny tygodnia przez Smokowskiego. A niby prawdzie info. SKURWYSYNY!
Ponakręcali się po prezentacjach drużyny tygodnia przez Smokowskiego. A niby prawdzie info. SKURWYSYNY!
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 137 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się