Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Pub na mecze domowe/wyjazdowe sekcja Londyn
13 września 2014, 11:38 [cytuj]
Zwracam się przede wszystkim do londyńczyków. Gdzie oglądacie mecze? Ja najczęściej pojawiam się w Bricklayers Arms (803-805 High Road). Polecam ten pub wszystkim odwiedzającym Londyn, duża ilość pamiątek, szali i lokalizacja zaraz przy stadionie.
Pewnie wielu z was znany jest Bell & Hare (724 High Road), ja jakoś raczej omijam to miejsce. Odradzam pub (?) Pride of Tottenham, który znajduje się na High Road na południe od WHL.
Za to jeśli ktoś szuka kibicowskich wrażeń to warto zajść za PoT i odnaleźć mały pub Two Brewers. Otwarte tylko w dni meczów domowych i niech nie zwiodą was zamknięte drzwii- bywa, że gdy wizytują nas na WHL najwięksi rywale, drzwii są zabarykadowane. Dużo pamiątek, plakatów i atmosfera.
W okolicy jest też przyjemny pub The Antwerp Arms, spacer po Bruce Castle Park i piwo po północnej jego stronie to opcja na wolny leniwy dzień z meczem w Europa League. Dog friendly.
To tyle jeśli chodzi o okolice stadionu ale warto szukać dalej. Mnie interesują teraz najbardziej puby gdzie można obejrzeć mecz z tzw dodgy tv jako, że Sky i BT nie rozpieszczają nas w tym sezonie z transmisjami a pub na Camden, w którym puszczali wszystkie mecze Spurs zamienił się niedawno w mieszkania. Podobno jest jakiś na Kentish Town, ktoś coś wie? Gdzie oglądacie mecze?
Zwracam się przede wszystkim do londyńczyków. Gdzie oglądacie mecze? Ja najczęściej pojawiam się w Bricklayers Arms (803-805 High Road). Polecam ten pub wszystkim odwiedzającym Londyn, duża ilość pamiątek, szali i lokalizacja zaraz przy stadionie. Pewnie wielu z was znany jest Bell & Hare (724 High Road), ja jakoś raczej omijam to miejsce. Odradzam pub (?) Pride of Tottenham, który znajduje się na High Road na południe od WHL. Za to jeśli ktoś szuka kibicowskich wrażeń to warto zajść za PoT i odnaleźć mały pub Two Brewers. Otwarte tylko w dni meczów domowych i niech nie zwiodą was zamknięte drzwii- bywa, że gdy wizytują nas na WHL najwięksi rywale, drzwii są zabarykadowane. Dużo pamiątek, plakatów i atmosfera. W okolicy jest też przyjemny pub The Antwerp Arms, spacer po Bruce Castle Park i piwo po północnej jego stronie to opcja na wolny leniwy dzień z meczem w Europa League. Dog friendly. To tyle jeśli chodzi o okolice stadionu ale warto szukać dalej. Mnie interesują teraz najbardziej puby gdzie można obejrzeć mecz z tzw dodgy tv jako, że Sky i BT nie rozpieszczają nas w tym sezonie z transmisjami a pub na Camden, w którym puszczali wszystkie mecze Spurs zamienił się niedawno w mieszkania. Podobno jest jakiś na Kentish Town, ktoś coś wie? Gdzie oglądacie mecze?

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 89 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się