Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

30 grudnia 2014, 11:23 [cytuj]
Witam .

Panowie czy jest jakas realna szansa na zakup biletu na Arsenal ?? gdyz niestety na moim koncie wyswietlana jest informacja nastepujacej tresci ( Unfortunately, this time you don't have the correct privileges on your account to purchase tickets for this match. Why not return to ticket home and try another match? ) So maybe someone help me :)
Witam . Panowie czy jest jakas realna szansa na zakup biletu na Arsenal ?? gdyz niestety na moim koncie wyswietlana jest informacja nastepujacej tresci ( Unfortunately, this time you don't have the correct privileges on your account to purchase tickets for this match. Why not return to ticket home and try another match? ) So maybe someone help me :)
30 grudnia 2014, 16:11 [cytuj]
Nie masz już szans. Musisz mieć opłaconego membera i mieć opłaconą składkę Spurs Poland wtedy jestem w stanie Ci załatwić bilet bo nawet jeśli masz tylko membera to nie ma praktycznie szans na załatwienie biletu w normalnych cenach.....Zapraszamy do Poland Spurs i za rok jedziesz :-)
Nie masz już szans. Musisz mieć opłaconego membera i mieć opłaconą składkę Spurs Poland wtedy jestem w stanie Ci załatwić bilet bo nawet jeśli masz tylko membera to nie ma praktycznie szans na załatwienie biletu w normalnych cenach.....Zapraszamy do Poland Spurs i za rok jedziesz :-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 grudnia 2014, 16:15 [cytuj]
mistrzu ale ja jestem w Poland SPURS :), a przynajmniej sie zapisywalem jakos uu dosyc dawno temu. moge podac moj numer .Tak wiec poprosze o wiecej info .A co do skladki to jaka kwota co i jak, gdyz ja bardzo dawno nie zagladalem na stronke :(.
mistrzu ale ja jestem w Poland SPURS :), a przynajmniej sie zapisywalem jakos uu dosyc dawno temu. moge podac moj numer .Tak wiec poprosze o wiecej info .A co do skladki to jaka kwota co i jak, gdyz ja bardzo dawno nie zagladalem na stronke :(
30 grudnia 2014, 18:13 [cytuj]
Błagam....przeglądajcie Spursmanię. Temat biletów wałkowany jest od kilku lat a system zakupu się nie zmienia.

http://spursmania.org/index/news/3041/Stowarzyszenie_Poland_Spurs
Błagam....przeglądajcie Spursmanię. Temat biletów wałkowany jest od kilku lat a system zakupu się nie zmienia. http://spursmania.org/index/news/3041/Stowarzyszenie_Poland_Spurs
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 grudnia 2014, 13:23 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Błagam....przeglądajcie Spursmanię. Temat biletów wałkowany jest od kilku lat a system zakupu się nie zmienia.

http://spursmania.org/index/news/3041/Stowarzyszenie_Poland_Spurs

racja był wałkowany 32112 razy, ale dalej pojawiają się pytania o zakup biletu i fajnie jakby ktoś ogarnięty podjął się napisania prostej instrukcji, którą administrator wrzuciłby do zakładki "Dla kibiców" bądź gdzie uważa za słuszne
racja był wałkowany 32112 razy, ale dalej pojawiają się pytania o zakup biletu i fajnie jakby ktoś ogarnięty podjął się napisania prostej instrukcji, którą administrator wrzuciłby do zakładki "Dla kibiców" bądź gdzie uważa za słuszne
7 stycznia 2015, 22:13 [cytuj]
Bilet juz mam temat do zamkniecia , dzieki za nic .
Bilet juz mam temat do zamkniecia , dzieki za nic

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 113 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się