Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Fifa ultimate team
24 stycznia 2015, 14:38 [cytuj]
Witajcie, ciekaw jestem czy ktos moze grywa w nowa fifke w fut i chce sie podzielic jakimis radami odnosnie skladu i pilkarzy :)
Witajcie, ciekaw jestem czy ktos moze grywa w nowa fifke w fut i chce sie podzielic jakimis radami odnosnie skladu i pilkarzy :)
24 stycznia 2015, 14:39 [cytuj]
Tutaj pewnie wszyscy FMa katują.
Tutaj pewnie wszyscy FMa katują
24 stycznia 2015, 14:59 [cytuj]
A to swoja droga tez mily zabijacz czasu :D
A to swoja droga tez mily zabijacz czasu :D
24 stycznia 2015, 15:04 [cytuj]
Ja w UT to mam gdzieś jakieś porady. Jak robiłem Hiszpański skład w większości Athletic i Atletico to z Adurizem w składzie waliłem takich frajerów co mieli informy, totsy i inne elitarne karty. Wszystko masz w palcach a nie w kartach. Już przestałem w to grać. Wolę tryb kariery offline.

A ty w 15? 14? A może w World?

Nigdy tam nie czytałem żadnych poradników ani nic. Jedność, liga, narodowość i tyle.
Ja w UT to mam gdzieś jakieś porady. Jak robiłem Hiszpański skład w większości Athletic i Atletico to z Adurizem w składzie waliłem takich frajerów co mieli informy, totsy i inne elitarne karty. Wszystko masz w palcach a nie w kartach. Już przestałem w to grać. Wolę tryb kariery offline. A ty w 15? 14? A może w World? Nigdy tam nie czytałem żadnych poradników ani nic. Jedność, liga, narodowość i tyle
24 stycznia 2015, 15:11 [cytuj]
Tak jak powiedział Mateuszek - wszystko masz w palcach :D. Większość graczy w UT to małe dzieci które wydają hajs na monety i kupują najlepszych grajków co i tak nie wiele im daje. Ale w wyższych ligach można już fajnie pograć.
Tak jak powiedział Mateuszek - wszystko masz w palcach :D. Większość graczy w UT to małe dzieci które wydają hajs na monety i kupują najlepszych grajków co i tak nie wiele im daje. Ale w wyższych ligach można już fajnie pograć
24 stycznia 2015, 15:22 [cytuj]
Faktycznie mozna poznac dzieciakow co im rodzice milosc kupuja z reszta ja gram od listopada i dorobilem sie w koncu pozadnego napastnika za 40k monet a tutaj widze sklady z Aguerami Di Mariami ,Neymarami czy messimi no ale coz pay for win :D

Skoro Aduriz to pewnie skrzydlo i dosrodkowanie ? :)

Edit : Ja w 15, znajomy mi polecil wyspe gier gdzie wymieniaja gry itp wiec wymienilem 14 z doplata.
Faktycznie mozna poznac dzieciakow co im rodzice milosc kupuja z reszta ja gram od listopada i dorobilem sie w koncu pozadnego napastnika za 40k monet a tutaj widze sklady z Aguerami Di Mariami ,Neymarami czy messimi no ale coz pay for win :D Skoro Aduriz to pewnie skrzydlo i dosrodkowanie ? :) Edit : Ja w 15, znajomy mi polecil wyspe gier gdzie wymieniaja gry itp wiec wymienilem 14 z doplata
24 stycznia 2015, 15:29 [cytuj]
Gdzie tam... samymi wrzutkami to same dzieci grają. Aduriz mega grajek. U mnie sprawdził się na tip top. Żeby mi podmiankę ktoś proponował na jakiegoś topowego to bym go wyśmiał
Gdzie tam... samymi wrzutkami to same dzieci grają. Aduriz mega grajek. U mnie sprawdził się na tip top. Żeby mi podmiankę ktoś proponował na jakiegoś topowego to bym go wyśmiał
24 stycznia 2015, 15:41 [cytuj]
Tak patrze teraz na jego kart http://www.futhead.com/15/players/435/aduriz/

to szalu nie ma pomijajac fakt tej gry w powietrzu, ale cena jaka jest za niego nie jest duza wiec moze trzeba go przetestowac skoro polecasz
Tak patrze teraz na jego karte http://www.futhead.com/15/players/435/aduriz/ to szalu nie ma pomijajac fakt tej gry w powietrzu, ale cena jaka jest za niego nie jest duza wiec moze trzeba go przetestowac skoro polecasz
24 stycznia 2015, 15:45 [cytuj]
Ja w 14 nim rżnąłem :cwaniak:
Ja w 14 nim rżnąłem :cwaniak:
24 stycznia 2015, 17:12 [cytuj]
kupiłem jako zmiennika bo gram angielskim squadem a pierwszy napastnik raczej nietykalny zobaczymy co wart w 15 jest. Do mojego stylu gry niby pasuje to zobaczymy. Mnie wkurzają drużyny z Duambią z przodu , on jest za szybki dla Fazio :D
kupiłem jako zmiennika bo gram angielskim squadem a pierwszy napastnik raczej nietykalny zobaczymy co wart w 15 jest. Do mojego stylu gry niby pasuje to zobaczymy. Mnie wkurzają drużyny z Duambią z przodu , on jest za szybki dla Fazio :D
24 stycznia 2015, 20:37 [cytuj]
Dla Fazio to nawet Akinfenwa bylby za szybki :D Ja polecam dobierac graczy pod katem wlasnie szybkosci (w fifie 15 sprawdz sobie Aubameyanga na szpicy (mimo ze to prawy pomocnik), na pewno sporo nim nastrzelasz
Dla Fazio to nawet Akinfenwa bylby za szybki :D Ja polecam dobierac graczy pod katem wlasnie szybkosci (w fifie 15 sprawdz sobie Aubameyanga na szpicy (mimo ze to prawy pomocnik), na pewno sporo nim nastrzelasz
25 stycznia 2015, 00:42 [cytuj]
Osobiscie preferuje 4-3-3 z dwoma szybkimi napastnikami po bokach i srodkowym egzekutorze. Przyznam szczerze ze probowalem na prawym winklu najpierw Mosesa, potem z racji sympati Lamele i Lennona ale to niestety nie mialo prawa bytu.

W 14 duzo osob gralo wlasnie na szybkich napastnikow i wrzuty za obrone, teraz poprawili fizyke gry i taki np Fazio , Sakho czy Terry mimo speeda na niskim poziomie dosc mocno sie zastawia i wszelkiej masci sprinterzy bez 4,5 gwiazdek na zwodach albo techniki i strzalu na odpowiednim poziomie sa poprostu niewystarczajacy. Dla przykladu mialem kiedys w skladzie Remyego bo mial 90 speeda i nie mogl obleciec takiego Mertesackera wiec Aubumeyang odpada, poza tym raczej angielski sklad :D
Osobiscie preferuje 4-3-3 z dwoma szybkimi napastnikami po bokach i srodkowym egzekutorze. Przyznam szczerze ze probowalem na prawym winklu najpierw Mosesa, potem z racji sympati Lamele i Lennona ale to niestety nie mialo prawa bytu. W 14 duzo osob gralo wlasnie na szybkich napastnikow i wrzuty za obrone, teraz poprawili fizyke gry i taki np Fazio , Sakho czy Terry mimo speeda na niskim poziomie dosc mocno sie zastawia i wszelkiej masci sprinterzy bez 4,5 gwiazdek na zwodach albo techniki i strzalu na odpowiednim poziomie sa poprostu niewystarczajacy. Dla przykladu mialem kiedys w skladzie Remyego bo mial 90 speeda i nie mogl obleciec takiego Mertesackera wiec Aubumeyang odpada, poza tym raczej angielski sklad :D
25 stycznia 2015, 01:24 [cytuj]
Alista powiedział/a:
Osobiscie preferuje 4-3-3 z dwoma szybkimi napastnikami po bokach i srodkowym egzekutorze. Przyznam szczerze ze probowalem na prawym winklu najpierw Mosesa, potem z racji sympati Lamele i Lennona ale to niestety nie mialo prawa bytu.

W 14 duzo osob gralo wlasnie na szybkich napastnikow i wrzuty za obrone, teraz poprawili fizyke gry i taki np Fazio , Sakho czy Terry mimo speeda na niskim poziomie dosc mocno sie zastawia i wszelkiej masci sprinterzy bez 4,5 gwiazdek na zwodach albo techniki i strzalu na odpowiednim poziomie sa poprostu niewystarczajacy. Dla przykladu mialem kiedys w skladzie Remyego bo mial 90 speeda i nie mogl obleciec takiego Mertesackera wiec Aubumeyang odpada, poza tym raczej angielski sklad :D


Ja w 14 na skrzydło wrzucałem Lassa Bangoure http://www.futhead.com/14/players/9146/lassane-bangoura/ )
Szybkonogi, dobry drybling. Przepychał się zaskakująco dobrze. Myślałem, że będą nim rzucać jak szmatą, ale o dziwo mało kto potrafił go dogonić a potem przepchać. No i kosztował grosze.

Na środek zazwyczaj był Remy http://www.futhead.com/14/players/4652/loic-remy/ ), po statystykach nie wygląda, ale bramka na mecz to była norma.

Potem dobry bramkarz (ja miałem Cecha), szybcy skrzydłowi obrońcy, środkowych obrońców miałem słabych (Daws, Vlaar [imponował, szczególnie przy stałych fragmentach])

W Pomocy Big Tom(http://www.futhead.com/14/players/796/tom-huddlestone/ ) Tylko przez to, że miał kopyto z dystansu (bramki z 30-35 metrów jak był niepilnowany to norma) i Gylfi Sigurdsson (dużo gorzej walił z dystansu, więc zazwyczaj siedział na ławce. trzymałem go z sympatii :D).

A co do angielskiego składu - nie polecam. Ciężej się zbiera angielski dobry skład. Szczególnie jak chcesz grać z szybkimi skrzydłowymi.


Cały mój skład, który podałem, możecie krytykować, bo nie urywa dupy. Bangoura jednak, moim zdaniem, jest najbardziej przekozaczonym zawodnikiem w grze :D
Ja w 14 na skrzydło wrzucałem Lassa Bangoure ( http://www.futhead.com/14/players/9146/lassane-bangoura/ ) Szybkonogi, dobry drybling. Przepychał się zaskakująco dobrze. Myślałem, że będą nim rzucać jak szmatą, ale o dziwo mało kto potrafił go dogonić a potem przepchać. No i kosztował grosze. Na środek zazwyczaj był Remy ( http://www.futhead.com/14/players/4652/loic-remy/ ), po statystykach nie wygląda, ale bramka na mecz to była norma. Potem dobry bramkarz (ja miałem Cecha), szybcy skrzydłowi obrońcy, środkowych obrońców miałem słabych (Daws, Vlaar [imponował, szczególnie przy stałych fragmentach]) W Pomocy Big Tom (http://www.futhead.com/14/players/796/tom-huddlestone/ ) Tylko przez to, że miał kopyto z dystansu (bramki z 30-35 metrów jak był niepilnowany to norma) i Gylfi Sigurdsson (dużo gorzej walił z dystansu, więc zazwyczaj siedział na ławce. trzymałem go z sympatii :D). A co do angielskiego składu - nie polecam. Ciężej się zbiera angielski dobry skład. Szczególnie jak chcesz grać z szybkimi skrzydłowymi. Cały mój skład, który podałem, możecie krytykować, bo nie urywa dupy. Bangoura jednak, moim zdaniem, jest najbardziej przekozaczonym zawodnikiem w grze :D
25 stycznia 2015, 11:07 [cytuj]
No jezeli chodzi o angielskie sklady to faktycznie jest problem z nazbieraniem dobrych skrzydel. Najlepszy lewy skrzydlowy Hazard jest duuuuzo za drogi :D
No jezeli chodzi o angielskie sklady to faktycznie jest problem z nazbieraniem dobrych skrzydel. Najlepszy lewy skrzydlowy Hazard jest duuuuzo za drogi :D
25 stycznia 2015, 11:18 [cytuj]
Depay i wszystko jasne
Depay i wszystko jasne
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 stycznia 2015, 22:28 [cytuj]
maly Corssing ma Depay , cala reszta kozak :D

Wymienilem ostatnio Diego Coste na Falcao i poprostu nie wierze ze az tak malo kosztuje przy tak wykreconych statystykach , no i standardowo Chikaoui :D
maly Corssing ma Depay , cala reszta kozak :D Wymienilem ostatnio Diego Coste na Falcao i poprostu nie wierze ze az tak malo kosztuje przy tak wykreconych statystykach , no i standardowo Chikaoui :D
3 lutego 2015, 13:55 [cytuj]
W angielskim składzie para Sturridge - Jovetić wymiata
W pomocy przy ustawieniu 4-1-2-1-2 środkowym pomocnikiem jest nominalny lewy Eriksen i też szał pał (oczywiście za plecami ma Danego Róże )
W angielskim składzie para Sturridge - Jovetić wymiata W pomocy przy ustawieniu 4-1-2-1-2 środkowym pomocnikiem jest nominalny lewy Eriksen i też szał pał (oczywiście za plecami ma Danego Róże )
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się