Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Kocham polski kabaret!!!
26 marca 2009, 22:18 [cytuj]
tylko, że to nie on sam siebie do tablicy wywołał??
czuję, że chłopacy się rozgrzewają może będzie ciekawie?? :cwaniak:
tylko, że to nie on sam siebie do tablicy wywołał?? czuję, że chłopacy się rozgrzewają może będzie ciekawie?? :cwaniak:
Kogucie życie!
26 marca 2009, 22:48 [cytuj]
"żydowski" to pojęcie negatywne czy pozytywne?? Pytam bo już się sam pogubiłem. A tak na marginesie to co lubisz WH, bo już na razie to wychodzi, że nie lubisz nikogo i niczego?? Piłkarzy pokroju Modrica, Keano ( to akurat akceptuję ;) ) , na rapie też się znasz, nic cie nie śmieszy - obecnie, bo kiedyś coś podobno. Sama gorycz, czy coś jeszcze zostało?? Napisz może co i kogo lubisz i za co to może się sprawa trochę rozjaśni.
"żydowski" to pojęcie negatywne czy pozytywne?? Pytam bo już się sam pogubiłem. A tak na marginesie to co lubisz WH, bo już na razie to wychodzi, że nie lubisz nikogo i niczego?? Piłkarzy pokroju Modrica, Keano ( to akurat akceptuję ;) ) , na rapie też się znasz, nic cie nie śmieszy - obecnie, bo kiedyś coś podobno. Sama gorycz, czy coś jeszcze zostało?? Napisz może co i kogo lubisz i za co to może się sprawa trochę rozjaśni
Kogucie życie!
26 marca 2009, 22:53 [cytuj]
ja tam zawsze myślałem, że wolność słowa to wypowiadanie własnych poglądów, bez obrazy innych, ale...
ja tam zawsze myślałem, że wolność słowa to wypowiadanie własnych poglądów, bez obrazy innych, ale
Kogucie życie!
26 marca 2009, 23:00 [cytuj]
Otto to chyba lata 90-te oni jeszcze w ogóle coś tworzą bo ja nie słyszałem o nich od lat, i masz racje są beznadziejni, ale są inne fajne kabarety np. mumio, KMN ma fajne niektóre skecze, neonówka- ktoś tam wrzucił na prawdę przyzwoity kawałek, ani mru mru też im chyba jeden wyszedł, nikt nie miał na pewno na myśli otto. Poza tym nie ważne o czym żartujesz, tylko w jaki sposób to robisz, bo można z rzeczy banalnych śmieszną inteligentną zajawkę, zależy tylko kto to robi.
Otto to chyba lata 90-te oni jeszcze w ogóle coś tworzą bo ja nie słyszałem o nich od lat, i masz racje są beznadziejni, ale są inne fajne kabarety np. mumio, KMN ma fajne niektóre skecze, neonówka- ktoś tam wrzucił na prawdę przyzwoity kawałek, ani mru mru też im chyba jeden wyszedł, nikt nie miał na pewno na myśli otto. Poza tym nie ważne o czym żartujesz, tylko w jaki sposób to robisz, bo można z rzeczy banalnych śmieszną inteligentną zajawkę, zależy tylko kto to robi
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 marca 2009, 23:03 [cytuj]
nie ważne jaki jest temat, ważne gdzie jest dyskusja, a ona zaszła właśnie tutaj. Tak jak piszesz o ocenie tak samo jest z tą stroną ,oceniamy co ktoś gdzieś napisze. Wtedy do czegoś się odnosimy i trwa ta wymiana. Zawsze można poprzestać na samych wypowiedziach, bez jakiegokolwiek oceniania, zainteresowania czy nawet w jakimś sensie oceniania. Tylko na cholerę wtedy tu wogle być?
Jak nie chcesz się uzewnętrzniać to napisz chociaż co według ciebie oznacza "żydowska".
nie ważne jaki jest temat, ważne gdzie jest dyskusja, a ona zaszła właśnie tutaj. Tak jak piszesz o ocenie tak samo jest z tą stroną ,oceniamy co ktoś gdzieś napisze. Wtedy do czegoś się odnosimy i trwa ta wymiana. Zawsze można poprzestać na samych wypowiedziach, bez jakiegokolwiek oceniania, zainteresowania czy nawet w jakimś sensie oceniania. Tylko na cholerę wtedy tu wogle być? Jak nie chcesz się uzewnętrzniać to napisz chociaż co według ciebie oznacza "żydowska"
Kogucie życie!
26 marca 2009, 23:15 [cytuj]
chodziło o te ogólniki, zawsze się ich czepiam bo takie posty to można spotkać na onecie, a większości bywalców na spursmanii zależy żeby dyskusja odbywała się na poziomie, czyli każdy brał odpowiedzialność za pisane słowo. Mam na myśli że jeżeli coś krytykujesz bo masz do tego wszelkie prawo to dodaj co konkretnie ci się nie podoba i dlaczego, wtedy to jest post na poziomie i do którego można się ustosunkować, bo jak piszesz że teraźniejsze kabarety to dno, to mi się przypomina stara babunie która narzeka na dzisiejszą młodzież, że kiedyś to taka nie była, o to mi chodziło z tymi moherowymi beretami
chodziło o te ogólniki, zawsze się ich czepiam bo takie posty to można spotkać na onecie, a większości bywalców na spursmanii zależy żeby dyskusja odbywała się na poziomie, czyli każdy brał odpowiedzialność za pisane słowo. Mam na myśli że jeżeli coś krytykujesz bo masz do tego wszelkie prawo to dodaj co konkretnie ci się nie podoba i dlaczego, wtedy to jest post na poziomie i do którego można się ustosunkować, bo jak piszesz że teraźniejsze kabarety to dno, to mi się przypomina stara babunie która narzeka na dzisiejszą młodzież, że kiedyś to taka nie była, o to mi chodziło z tymi moherowymi beretami
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 marca 2009, 23:19 [cytuj]
ok, dobra mea culpa, chociaż byłem przeświadczony że sama konwencja forum dopuszcza na tyl luźny standard konwersacji, że to bez większego znaczenia. Zyjemy tu, teraz i w tej kulturze, więc jakby "z urzędu" podlegamy pewnym konwenansom, o prawie nie wspominając. To w zasadzie aksjomat, no chyba, że ktoś żył 25 lat w Kongo. Jeżeli nie , to siłą rzeczy miał do czynienia z taką a nie inną rzeczywistością. Idąc dalej tym tropem pojęcie "bez obrazy innych" wcale nie jest nie do określenia, powiem więcej jest dosyć mocno sprecyzowane, mimo, że granice nie muszą i nie są ostre (tym bardziej są jak najbardziej wielowymiarowe). Nie przemawia do mnie twój argument, bo w ten sposób można podważyć wszystko i zawsze. Jednak, żeby dyskusja była o czymś to musi być coś "uzgodnione". Nie można tłumaczyć abecadła.
ok, dobra mea culpa, chociaż byłem przeświadczony że sama konwencja forum dopuszcza na tyl luźny standard konwersacji, że to bez większego znaczenia. Zyjemy tu, teraz i w tej kulturze, więc jakby "z urzędu" podlegamy pewnym konwenansom, o prawie nie wspominając. To w zasadzie aksjomat, no chyba, że ktoś żył 25 lat w Kongo. Jeżeli nie , to siłą rzeczy miał do czynienia z taką a nie inną rzeczywistością. Idąc dalej tym tropem pojęcie "bez obrazy innych" wcale nie jest nie do określenia, powiem więcej jest dosyć mocno sprecyzowane, mimo, że granice nie muszą i nie są ostre (tym bardziej są jak najbardziej wielowymiarowe). Nie przemawia do mnie twój argument, bo w ten sposób można podważyć wszystko i zawsze. Jednak, żeby dyskusja była o czymś to musi być coś "uzgodnione". Nie można tłumaczyć abecadła
Kogucie życie!
26 marca 2009, 23:51 [cytuj]
Jaka schizofrenia! Że też tak nikt nie nazwał jeszcze kabaretu. A mega argumenty prof. Wolniewicza to sobie nagram i zachowam dzieciom pokazać, bo mam nadzieję, że zanim dorosną to już nie będzie takich problemów. Chociaż to wszystko nieźle się trzyma, skoro nawet przy kabaretach można zejśc na Żydów i ich organ czyli Wyborczą. Pan Bóg jak chce kogoś pokarać to mu temat w Internecie daje.
Jaka schizofrenia! Że też tak nikt nie nazwał jeszcze kabaretu. A mega argumenty prof. Wolniewicza to sobie nagram i zachowam dzieciom pokazać, bo mam nadzieję, że zanim dorosną to już nie będzie takich problemów. Chociaż to wszystko nieźle się trzyma, skoro nawet przy kabaretach można zejśc na Żydów i ich organ czyli Wyborczą. Pan Bóg jak chce kogoś pokarać to mu temat w Internecie daje
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
27 marca 2009, 00:17 [cytuj]
mnie najbardziej rozwala to, że takie stanowiska nie proponują kompletnie nic w zamian. To jest takie tragicznie mało konstruktywne, że aż groźne. Tak pozbawione wyobraźni, tak oderwane od rzeczywistości..
mnie najbardziej rozwala to, że takie stanowiska nie proponują kompletnie nic w zamian. To jest takie tragicznie mało konstruktywne, że aż groźne. Tak pozbawione wyobraźni, tak oderwane od rzeczywistości
Kogucie życie!
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 148 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się