Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Kocham polski kabaret!!!
27 marca 2009, 12:46 [cytuj]
Po pierwsze white_hart flaga jest izraelska, a dokładnie Państwa Izraela, ale teraz jest taka moda, że używa się na wszystko słów "żydowska". Po drugie to nie rozumiem, rozmawiamy o Wolniewiczu czy nie rozmawiamy? A w czym ten pan jest obiektywny, w jakiejś wymyślonej (przez Finkelsteina) kwocie, o której w kółko pieprzą w "prawdziwie polskich mediach". Mam Cię przekonywać, że nie Wyborcza tylko prof Wolniewiecz z panem Nowakiem, nie nam, tylko Tobie i nie manipuluje tylko robi Ci z głowy jesień średniowiecza? I tak mi nie uwierzysz choćbym nie wiadomo jakich argumentów uzywał więc skupmy sie na temacie czyli kabaretach, a jak nie potrafisz to nie bierz w tym udziału. Gówno mnie obchodzi kogo uważasz za Polaka, a kogo nie. Szabat Szalom!
Po pierwsze white_hart flaga jest izraelska, a dokładnie Państwa Izraela, ale teraz jest taka moda, że używa się na wszystko słów "żydowska". Po drugie to nie rozumiem, rozmawiamy o Wolniewiczu czy nie rozmawiamy? A w czym ten pan jest obiektywny, w jakiejś wymyślonej (przez Finkelsteina) kwocie, o której w kółko pieprzą w "prawdziwie polskich mediach". Mam Cię przekonywać, że nie Wyborcza tylko prof Wolniewiecz z panem Nowakiem, nie nam, tylko Tobie i nie manipuluje tylko robi Ci z głowy jesień średniowiecza? I tak mi nie uwierzysz choćbym nie wiadomo jakich argumentów uzywał więc skupmy sie na temacie czyli kabaretach, a jak nie potrafisz to nie bierz w tym udziału. Gówno mnie obchodzi kogo uważasz za Polaka, a kogo nie. Szabat Szalom!
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
27 marca 2009, 12:52 [cytuj]
No to ja zaargumentuję. Co to ma być za tłumaczenie, że Izrael to naród handlarzy, który wie jak to robić i jest z tego znany? Taka padła ocena i jest to punkt wyjścia całej dysputy a w zasadzie monologu. Powiem więcej prof. może z dziedziny filozofii jest dobry, ale handlem niech się lepiej nie zajmuje, bo kariery w tej materii nie zrobi, jeżeli takie wnioski mu płyną. To jest dla mnie argument z gatunku "lepiej bić żonę na trzeźwo, bo łatwiej trafić". Jest tak prostacki,że samo odnoszenie się do całego tematu zaczyna być mimo wszystko schodzeniem w dół, przynajmniej dla mnie. Od zawsze rozpie... mnie takie nazywanie czegokolwiek w stosunku do ludzi żydowski, niemiecki, polski. Czy lubię Żydów? nie wiem, pewnie jednego tak , a drugiemu bym w zębym dał, tak samo jak z jednym Polaków wódkim bym się napił, a drugiego ścigał po grób. Polski to może salceson, a niemiecki auto albo owczarek, żydowski co najwyżej karp. Takie ciągłe próby udowodnienia lobbowania jakielkolwiek nacji w świecie światłowodów, lotów kosmicznych i postglobalizacji, jest kompletnym zacofaniem i to na dodatek pozbawionym wszelakich znamion samooceny.
No to ja zaargumentuję. Co to ma być za tłumaczenie, że Izrael to naród handlarzy, który wie jak to robić i jest z tego znany? Taka padła ocena i jest to punkt wyjścia całej dysputy a w zasadzie monologu. Powiem więcej prof. może z dziedziny filozofii jest dobry, ale handlem niech się lepiej nie zajmuje, bo kariery w tej materii nie zrobi, jeżeli takie wnioski mu płyną. To jest dla mnie argument z gatunku "lepiej bić żonę na trzeźwo, bo łatwiej trafić". Jest tak prostacki,że samo odnoszenie się do całego tematu zaczyna być mimo wszystko schodzeniem w dół, przynajmniej dla mnie. Od zawsze rozpie... mnie takie nazywanie czegokolwiek w stosunku do ludzi żydowski, niemiecki, polski. Czy lubię Żydów? nie wiem, pewnie jednego tak , a drugiemu bym w zębym dał, tak samo jak z jednym Polaków wódkim bym się napił, a drugiego ścigał po grób. Polski to może salceson, a niemiecki auto albo owczarek, żydowski co najwyżej karp. Takie ciągłe próby udowodnienia lobbowania jakielkolwiek nacji w świecie światłowodów, lotów kosmicznych i postglobalizacji, jest kompletnym zacofaniem i to na dodatek pozbawionym wszelakich znamion samooceny
Kogucie życie!
27 marca 2009, 13:19 [cytuj]
tak się zastanawiam dlaczego ty WH tu jesteś, kibicujesz Spurs czy może nie?? Ja już pogubiłem w tym twoim światopoglądzie, bo na razie to wychodzi na to, że ktoś racji nie ma, a ty jej nie przedstawiasz? Negacja, negacja, negacja. Piszesz o wysokich wymaganiach, a sam takie stanowisz? Jeżeli tak to to argumentuj, bo jeżeli nie to jest to tylko gołosłowie.
tak się zastanawiam dlaczego ty WH tu jesteś, kibicujesz Spurs czy może nie?? Ja już pogubiłem w tym twoim światopoglądzie, bo na razie to wychodzi na to, że ktoś racji nie ma, a ty jej nie przedstawiasz? Negacja, negacja, negacja. Piszesz o wysokich wymaganiach, a sam takie stanowisz? Jeżeli tak to to argumentuj, bo jeżeli nie to jest to tylko gołosłowie
Kogucie życie!
27 marca 2009, 13:31 [cytuj]
Właśnie , ze bardzo istotnego, bo to on mówi, że się nie dziwi, jakby to było naturalne. Do tego handel jak mało co jest przyziemy jak cholera, więc jak ktoś go nie dotknął, to niech się nie wypowiada. A na jakiej podstawie? A ile razy ten łysy jegomość coś kupił czy sprzedał od... niech będzie , Żyda? A to jakby to Polak chcia zrobi to by to inacyej wyglądało? Jeżeli tak to byłby frajerem. Ty za to zakładasz, że to pewnik, bo co? bo oni są z tego znani i kojarzeni?? Co jeszcze powiesz, że Cyganie to złodzieje?? Ja się pytam o fakty, jakim prawem tak ich ocenia? Moze niech dla kontrastu ktoś przytoczy argumentację drugiej strony. A nie łysy dewiant buduje swoją opowieść na jakiś uprzedzeniach!
Właśnie , ze bardzo istotnego, bo to on mówi, że się nie dziwi, jakby to było naturalne. Do tego handel jak mało co jest przyziemy jak cholera, więc jak ktoś go nie dotknął, to niech się nie wypowiada. A na jakiej podstawie? A ile razy ten łysy jegomość coś kupił czy sprzedał od... niech będzie , Żyda? A to jakby to Polak chcia zrobi to by to inacyej wyglądało? Jeżeli tak to byłby frajerem. Ty za to zakładasz, że to pewnik, bo co? bo oni są z tego znani i kojarzeni?? Co jeszcze powiesz, że Cyganie to złodzieje?? Ja się pytam o fakty, jakim prawem tak ich ocenia? Moze niech dla kontrastu ktoś przytoczy argumentację drugiej strony. A nie łysy dewiant buduje swoją opowieść na jakiś uprzedzeniach!
Kogucie życie!
27 marca 2009, 14:15 [cytuj]
miałem historię, nie obawiaj się, z tym, że chyba bardziej światli ludzie mi to wykładali, bo dużo szersze wnioski z tej nauki wyciągnąłem. Tak jakoś mi się obiło o uszy, ze paru naukowców w tym małym narodzie było, odkrywców, finansistów, ekonomistów, ale... Jak sie chce to się udowodni. Gdyby wszyscy mieli poziom tego dewianta, to byśmy szli w stronę Korei Pn. No, ale to też można zawsze podważyć, bo przecież to nie oznacza jeszcze źle.... W zasadzie klasyczna postawa ludzi, którym pycha i egocentryzm miesza się pojeciami naród, patriotyzm. Co do tych czasowników to SPPolszczyzny nie znajduje "żydzić" ,a le to pewnie dlatego, że jakiś Jude go napisał. Cały czas nie podajesz argumentów, idziesz w zaparte, ale poparcia w słowach brak, tylko krótkie cięte riposty, niby pozbawione przekleństw, co ma chyba oznaczać jakiś rodzaj poprawności. Jak jesteśmy przy czasownikach to ostatnio słyszałem jeden nowy, kto wie może wejdzie do kanonu, "zblołdżobować się". Może to ci pomoże? Najlepiej w towarzystwie jakiejś murzynko-żydówki w koszulce reprezentacji Polski, w tle niech gra hejnał z wieży mariackiej, a w tv niech występuje ten twój 'ukochany" psor. Myslałem, ze podyskutujemy, ale jak mam czytać, że się czepiam, że nic konkretnego z moich wypowiedzi nie płynie, a w zamian dostaję ...NIC, to wybacz, ale partnerem jesteś do tego raczej słabym. "gud lak", jak mówią górale z Ostrołęki. Pozdrawiam :-)
miałem historię, nie obawiaj się, z tym, że chyba bardziej światli ludzie mi to wykładali, bo dużo szersze wnioski z tej nauki wyciągnąłem. Tak jakoś mi się obiło o uszy, ze paru naukowców w tym małym narodzie było, odkrywców, finansistów, ekonomistów, ale... Jak sie chce to się udowodni. Gdyby wszyscy mieli poziom tego dewianta, to byśmy szli w stronę Korei Pn. No, ale to też można zawsze podważyć, bo przecież to nie oznacza jeszcze źle.... W zasadzie klasyczna postawa ludzi, którym pycha i egocentryzm miesza się pojeciami naród, patriotyzm. Co do tych czasowników to SPPolszczyzny nie znajduje "żydzić" ,a le to pewnie dlatego, że jakiś Jude go napisał. Cały czas nie podajesz argumentów, idziesz w zaparte, ale poparcia w słowach brak, tylko krótkie cięte riposty, niby pozbawione przekleństw, co ma chyba oznaczać jakiś rodzaj poprawności. Jak jesteśmy przy czasownikach to ostatnio słyszałem jeden nowy, kto wie może wejdzie do kanonu, "zblołdżobować się". Może to ci pomoże? Najlepiej w towarzystwie jakiejś murzynko-żydówki w koszulce reprezentacji Polski, w tle niech gra hejnał z wieży mariackiej, a w tv niech występuje ten twój 'ukochany" psor. Myslałem, ze podyskutujemy, ale jak mam czytać, że się czepiam, że nic konkretnego z moich wypowiedzi nie płynie, a w zamian dostaję ...NIC, to wybacz, ale partnerem jesteś do tego raczej słabym. "gud lak", jak mówią górale z Ostrołęki. Pozdrawiam :-)
Kogucie życie!
27 marca 2009, 14:37 [cytuj]
MARCUS, a mówiłeś, że Ty tylko gołe baby i prosty chłopak jesteś. :) Cicha woda. Wcale zgrabnie Ci to poszło. Ja bym tak nie umiał, za nerwowy jestem.
MARCUS, a mówiłeś, że Ty tylko gołe baby i prosty chłopak jesteś. :) Cicha woda. Wcale zgrabnie Ci to poszło. Ja bym tak nie umiał, za nerwowy jestem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
27 marca 2009, 14:59 [cytuj]
To prawda była. Ja też jestem nerwowy. Raz kiedyś się nawet uspokoiłem i jak sobie zdąlem z tego sprawę to od razu strasznie się zdenerwowałem!
To prawda była. Ja też jestem nerwowy. Raz kiedyś się nawet uspokoiłem i jak sobie zdąlem z tego sprawę to od razu strasznie się zdenerwowałem!
Kogucie życie!
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się