Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Fantasy Premier League 2015/16
29 lipca 2015, 18:49 [cytuj]
Zapraszam do moich lig: Koguty & Armaty.
Będą kibice Spurs i Kanonierów, więc będzie komu dołożyć ;)
Oto kody dostepu:
Klasyczna: 33188-9956.
Head-to-head: 33188-16928.
W tej drugiej liczba miejsc ograniczona do 38.
http://fantasy.premierleague.com/
Zapraszam do moich lig: Koguty & Armaty. Będą kibice Spurs i Kanonierów, więc będzie komu dołożyć ;) Oto kody dostepu: Klasyczna: 33188-9956. Head-to-head: 33188-16928. W tej drugiej liczba miejsc ograniczona do 38. http://fantasy.premierleague.com/
michal77
29 lipca 2015, 19:38 [cytuj]
niechcący 2 razy dodałem ten sam post i nie mogę usunąć tego nadprogramowego, przepraszam za zamieszanie
niechcący 2 razy dodałem ten sam post i nie mogę usunąć tego nadprogramowego, przepraszam za zamieszanie
michal77
23 lutego 2016, 10:09 [cytuj]
Pierwszy sezon gram w Fantasy Premier league i w związku ze zbliżającą się kolejka mam małe zakłopotanie, ponieważ z powodu finału pucharu ligi w tej kolejce nie odbędą się 2 spotkania, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak będą punktowane te zaległe mecze i czy nie powinienem w tej kolejce wystawiac żadnego piłkarza z drużyn które nie zagraja w ten weekend w PL? Z Góry dziękuje za pomoc ;)
Pierwszy sezon gram w Fantasy Premier league i w związku ze zbliżającą się kolejka mam małe zakłopotanie, ponieważ z powodu finału pucharu ligi w tej kolejce nie odbędą się 2 spotkania, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak będą punktowane te zaległe mecze i czy nie powinienem w tej kolejce wystawiac żadnego piłkarza z drużyn które nie zagraja w ten weekend w PL? Z Góry dziękuje za pomoc ;)
23 lutego 2016, 11:41 [cytuj]
Powiem Ci jak to wyglądało w zeszłym sezonie. W tym na 95% będzie tak samo. Nie wystawiaj nikogo kto ma przełożone spotkanie w tej kolejcę. Niedługo będzie informacja (bodajże po 6 marca) do której kolejki te mecze będą dołożone i w niej zawodnicy z danych klubów będą grali 2 razy i zapunktują podwójnie :D Trochę to niesprawiedliwe ale cóż tak jest. Rok temu było identycznie ze Spurs i Chelsea, których mecze były w innym terminie z powodu finału CoC.

P.S. O widzę, że też kibic Spurs i Górnika Zabrze :rotfl: Można się zgadać kiedyś na jakiś mecz jeśli chodzisz na ekstraklase
Powiem Ci jak to wyglądało w zeszłym sezonie. W tym na 95% będzie tak samo. Nie wystawiaj nikogo kto ma przełożone spotkanie w tej kolejcę. Niedługo będzie informacja (bodajże po 6 marca) do której kolejki te mecze będą dołożone i w niej zawodnicy z danych klubów będą grali 2 razy i zapunktują podwójnie :D Trochę to niesprawiedliwe ale cóż tak jest. Rok temu było identycznie ze Spurs i Chelsea, których mecze były w innym terminie z powodu finału CoC. P.S. O widzę, że też kibic Spurs i Górnika Zabrze :rotfl: Można się zgadać kiedyś na jakiś mecz jeśli chodzisz na ekstraklase

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się