Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Bilety na mecz
3 stycznia 2016, 19:59 [cytuj]
Witam, czy jest jakakolwiek szansa na zakupienie indywidualnie biletu na mecz bez wykupionego membera?
Pozdrawiam
Witam, czy jest jakakolwiek szansa na zakupienie indywidualnie biletu na mecz bez wykupionego membera? Pozdrawiam
3 stycznia 2016, 21:50 [cytuj]
Zależy na jaki mecz. Na jakieś Bournemouth czy Norwich nie powinno być problemu, gorzej z meczami przeciwko czołówce czy derbami (Chelsea, WHU, nie tylko Arsenal)
Zależy na jaki mecz. Na jakieś Bournemouth czy Norwich nie powinno być problemu, gorzej z meczami przeciwko czołówce czy derbami (Chelsea, WHU, nie tylko Arsenal)
4 stycznia 2016, 23:52 [cytuj]
Myslalem o Soton na koniec sezonu, ale w takim wypadku chyba przełoże plany na WBA kilka tygodni wczesniej :)
Myslalem o Soton na koniec sezonu, ale w takim wypadku chyba przełoże plany na WBA kilka tygodni wczesniej :)
20 lipca 2016, 11:16 [cytuj]
cześć, a da rade kupić już bilety na mecz Juventusu na pazdziernik? Są juz terminarze?
cześć, a da rade kupić już bilety na mecz Juventusu na pazdziernik? Są juz terminarze?
20 lipca 2016, 14:10 [cytuj]
mikaaa89 powiedział/a:
cześć, a da rade kupić już bilety na mecz Juventusu na pazdziernik? Są juz terminarze?


Pewnie, że da radę. A masz wykupiony bilet do Melbourne?

http://premier.ticketek.com.au/shows/show.aspx?sh=ICCUPPUB16&v=MCG?utm_source=thfc&utm_medium=carousel&utm_campaign=icc-australia-16
Pewnie, że da radę. A masz wykupiony bilet do Melbourne? http://premier.ticketek.com.au/shows/show.aspx?sh=ICCUPPUB16&v=MCG?utm_source=thfc&utm_medium=carousel&utm_campaign=icc-australia-16
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 sierpnia 2016, 10:33 [cytuj]
Hej, prosiłbym o radę :) Chciałbym w grudniu polecieć w końcu na mecz. Wybrałem mecz ze Swansea. Powiedzcie mi, jaki membership powinienem wykupić aby móc kupić bilet w pierwszej lub drugiej kolejności. Oraz czy można na jeden membership kupić np. 2 bilety. Podpowiem że mam 22 lata (więc nie wiem czy young adult czy już adult) i czy bronze mem. czy lilywhite. Pozdrawiam
Hej, prosiłbym o radę :) Chciałbym w grudniu polecieć w końcu na mecz. Wybrałem mecz ze Swansea. Powiedzcie mi, jaki membership powinienem wykupić aby móc kupić bilet w pierwszej lub drugiej kolejności. Oraz czy można na jeden membership kupić np. 2 bilety. Podpowiem że mam 22 lata (więc nie wiem czy young adult czy już adult) i czy bronze mem. czy lilywhite. Pozdrawiam
25 sierpnia 2016, 12:08 [cytuj]
1. Jeden bilet na membera, ale memberzy moga kupowac w grupie.
2. Powyżej 17 musisz mieć Adult.
3. Jak tylko na jeden mecz to Bronze się chyba nie opłaca.
4. Teraz jest loteria przy kupowaniu biletów, więc tak czy inaczej musisz mieć trochę szczęścia.
5. Zawsze zostaje StubHub.
1. Jeden bilet na membera, ale memberzy moga kupowac w grupie. 2. Powyżej 17 musisz mieć Adult. 3. Jak tylko na jeden mecz to Bronze się chyba nie opłaca. 4. Teraz jest loteria przy kupowaniu biletów, więc tak czy inaczej musisz mieć trochę szczęścia. 5. Zawsze zostaje StubHub.
LMAO
3 września 2016, 14:21 [cytuj]
Ja wiem, że to raczej pytanie retoryczne...
ale czy myślicie, że są jakieś szanse na zdobycie biletów na derby Tottenhamu z Arsenalem na WHL?
Co ewentualnie trzeba by zrobić, żeby je dostać?

Pamiętam jak kupowałem bilety na Southampton rok temu to nie było żadnych problemów :).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!
Ja wiem, że to raczej pytanie retoryczne... ale czy myślicie, że są jakieś szanse na zdobycie biletów na derby Tottenhamu z Arsenalem na WHL? Co ewentualnie trzeba by zrobić, żeby je dostać? Pamiętam jak kupowałem bilety na Southampton rok temu to nie było żadnych problemów :). Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
3 września 2016, 14:40 [cytuj]
Zawsze można kupić na stronkach na których są bilety na różne wydarzenia w tym kulturalne i sportowe. Co prawda sporo przepłacisz, ale będziesz miał bilet. No i derby, to derby, wspomnienie na całe życie, a jeszcze lepiej jak wygrane :cwaniak:
Zawsze można kupić na stronkach na których są bilety na różne wydarzenia w tym kulturalne i sportowe. Co prawda sporo przepłacisz, ale będziesz miał bilet. No i derby, to derby, wspomnienie na całe życie, a jeszcze lepiej jak wygrane :cwaniak:
3 września 2016, 16:42 [cytuj]
@ Mecenas; dzięki wielkie za odpowiedź :).
Czyli rozumiem, że poprzez oficjalną stronkę nie ma co się nastawiać.

A mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie, czy ktoś z Was był na Stadium Tour?
Niestety nie mogę znaleźć informacji czy odbywają się również w dniu meczu (chociaż mało prawdopodobne mi się to wydaje)?
@ Mecenas; dzięki wielkie za odpowiedź :). Czyli rozumiem, że poprzez oficjalną stronkę nie ma co się nastawiać. A mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie, czy ktoś z Was był na Stadium Tour? Niestety nie mogę znaleźć informacji czy odbywają się również w dniu meczu (chociaż mało prawdopodobne mi się to wydaje)?
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
3 września 2016, 18:15 [cytuj]
My byliśmy na derbach jako fanklub w zeszłym roku. Taksiaż, który wiózł nas na stadion mówił że w dniu meczu ceny biletów dochodziły nawet do tysiąca funtów. A jeśli chodzi o Stadium Tour, to zaloguj się na oficjalnej, wejdź tak jakbyś chciał kupować bilety i tam będą wszystkie daty Stadium Tour z możliwością zakupu biletu, to sobie zobaczysz czy jest w dniu meczu.
My byliśmy na derbach jako fanklub w zeszłym roku. Taksiaż, który wiózł nas na stadion mówił że w dniu meczu ceny biletów dochodziły nawet do tysiąca funtów. A jeśli chodzi o Stadium Tour, to zaloguj się na oficjalnej, wejdź tak jakbyś chciał kupować bilety i tam będą wszystkie daty Stadium Tour z możliwością zakupu biletu, to sobie zobaczysz czy jest w dniu meczu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 września 2016, 18:49 [cytuj]
@ varba; mój błąd, bo przegapiłem rejestracje do funklubu...
Teraz moją alternatywą jest wyjazd na mecz ze Stoke 25 II.
I sprawdzałem tak jak mówiłeś i niestety można popatrzeć na max. 30 dni do przodu, a w tym okresie niestety nie gramy meczu w sobotę u siebie, bym mógł porównać... ;(
@ varba; mój błąd, bo przegapiłem rejestracje do funklubu... Teraz moją alternatywą jest wyjazd na mecz ze Stoke 25 II. I sprawdzałem tak jak mówiłeś i niestety można popatrzeć na max. 30 dni do przodu, a w tym okresie niestety nie gramy meczu w sobotę u siebie, bym mógł porównać... ;(
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
4 września 2016, 16:15 [cytuj]
@Lotar Bilety mopeds kupic na StubHub ale szybko idą i nie sa tanie.
W zeszłym sezonie bilet na Derby z arsenalem były od £140 w górę. Inna możliwość to zakup od przez jakiegoś Spurmaniaka, który sie nie wybiera na mecz.
@Lotar Bilety mopeds kupic na StubHub ale szybko idą i nie sa tanie. W zeszłym sezonie bilet na Derby z arsenalem były od £140 w górę. Inna możliwość to zakup od przez jakiegoś Spurmaniaka, który sie nie wybiera na mecz
5 września 2016, 13:57 [cytuj]
Czyli kupując bilety przez StubHub nie potrzebuję wykupionego membershipa?
Czyli kupując bilety przez StubHub nie potrzebuję wykupionego membershipa?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 września 2016, 14:01 [cytuj]
Dobra, znalazłem. Nie potrzebuję ;)
Dobra, znalazłem. Nie potrzebuję ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 września 2016, 14:31 [cytuj]
Więc wygląda na to, że wybieram się na mecz z Sunderlandem. Klawo :-)
Więc wygląda na to, że wybieram się na mecz z Sunderlandem. Klawo :-)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 września 2016, 22:14 [cytuj]
Powodzenia. I odwiedz Bill Nicka. Warto!!!!
Powodzenia. I odwiedz Bill Nicka. Warto!!!!
7 września 2016, 13:05 [cytuj]
Dzięki! Tak właśnie zamierzam :)
Dzięki! Tak właśnie zamierzam :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 marca 2020, 21:46 [cytuj]
Witam wszystkich,

wybieram się z kumplami w maju do Londynu i chcielibyśmy się wybrać na mecz TOT Leciester. Nigdy w Anglii na meczu nie byliśmy i nie za bardzo wiem jak się zabrać za zorganizowanie biletów na mecz. z tego co udało mi się ustalić bilet - na stronie klubu - kupić może tylko Member, a Memberem mogą zostać tylko anglicy. Nie wiem na ile w tym prawdy.

czy macie jakąś podpowiedź jak najlepiej się za pozyskanie biletów zabrać ?
Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

pozdrawiam

krzysiek
Witam wszystkich, wybieram się z kumplami w maju do Londynu i chcielibyśmy się wybrać na mecz TOT Leciester. Nigdy w Anglii na meczu nie byliśmy i nie za bardzo wiem jak się zabrać za zorganizowanie biletów na mecz. z tego co udało mi się ustalić bilet - na stronie klubu - kupić może tylko Member, a Memberem mogą zostać tylko anglicy. Nie wiem na ile w tym prawdy. czy macie jakąś podpowiedź jak najlepiej się za pozyskanie biletów zabrać ? Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie. pozdrawiam krzysiek
29 marca 2020, 17:18 [cytuj]
https://vimeo.com/401732601?ref=fb-share&fbclid=IwAR1ppRdsKwz5aq__Ek9hV274laEp5EiZur_WmZJjXorGgH1FLYKFotEq0os
https://vimeo.com/401732601?ref=fb-share&fbclid=IwAR1ppRdsKwz5aq__Ek9hV274laEp5EiZur_WmZJjXorGgH1FLYKFotEq0os
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 6 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się