Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Marzenia o końcu kariery graczy z obecnej kadry w Naszym klubie.
5 lutego 2016, 03:53 [cytuj]
Kogo chcielibyście/chciałybyście zobaczyć z obecnej kadry w Naszych barwach do końca swoich dni w profesjonalnej piłce ?
Moimi marzeniami są: Debmbele, Kane, Lloris, Alli, Verts...

A Wasze marzenia?
Kogo chcielibyście/chciałybyście zobaczyć z obecnej kadry w Naszych barwach do końca swoich dni w profesjonalnej piłce ? Moimi marzeniami są: Debmbele, Kane, Lloris, Alli, Verts... A Wasze marzenia?
5 lutego 2016, 11:21 [cytuj]
Oprócz wymienionych już przez ciebie: Toby, Dier, Eriksen no i Poch :D

Ale oczywiście trzeba brać poprawkę na to, że sytuacja w każdej chwili może się zmienić.
Oprócz wymienionych już przez ciebie: Toby, Dier, Eriksen no i Poch :D Ale oczywiście trzeba brać poprawkę na to, że sytuacja w każdej chwili może się zmienić
5 lutego 2016, 12:27 [cytuj]
Rose , Kane, Lloris, Dembele , Alli, i Onomah :3 chciałbym żeby ci piłkarze nigdzie się nigdy nie wybierali.
Rose , Kane, Lloris, Dembele , Alli, i Onomah :3 chciałbym żeby ci piłkarze nigdzie się nigdy nie wybierali
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
5 lutego 2016, 14:51 [cytuj]
Zdecydowanie Erik Lamela :D

A poważnie to temat jest tak abstrakcyjny, tyle rzeczy się może wydarzyć, każdego z graczy możemy pokochać albo znienawidzić (vide Sol)... Nie mam odpowiedniej wyobraźni żeby odpowiedzieć na to pytanie.
Zdecydowanie Erik Lamela :D A poważnie to temat jest tak abstrakcyjny, tyle rzeczy się może wydarzyć, każdego z graczy możemy pokochać albo znienawidzić (vide Sol)... Nie mam odpowiedniej wyobraźni żeby odpowiedzieć na to pytanie
COYS!
5 lutego 2016, 14:56 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Zdecydowanie Erik Lamela :D


Bez dwóch zdań!

Dorzuciłbym jeszcze Fazio - mam nadzieję, że po powrocie z Sevilli znów go zobaczę w koszulce Spurs!
Bez dwóch zdań! Dorzuciłbym jeszcze Fazio - mam nadzieję, że po powrocie z Sevilli znów go zobaczę w koszulce Spurs!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 lutego 2016, 15:25 [cytuj]
Kane i Dembele . moi ulubieńcy od czasów Rafy van der Vaarta :kotek:
Kane i Dembele . moi ulubieńcy od czasów Rafy van der Vaarta :kotek:
5 lutego 2016, 15:48 [cytuj]
Ryan Mason
Ryan Mason
5 lutego 2016, 19:22 [cytuj]
Wiadomo że kibic przywiązuje się w szczególności do wychowanków i graczy którzy utożsamiają się z klubem dlatego Harry Kane na pierwszym miejscu (oczywiście jeśli dalej będzie prezentował obecny poziom gry). Bardzo lubię też Hugo Llorisa ( o jego formę jestem zawsze spokojny)i dlatego chciałbym aby grał u nas do końca swojej mam nadzieje długiej i owocnej kariery. Tacy gracze jak Mousa Dembele i Christian Eriksen są dla nas również cenni i chciałbym aby również zostali z nami na lata .:]
Wiadomo że kibic przywiązuje się w szczególności do wychowanków i graczy którzy utożsamiają się z klubem dlatego Harry Kane na pierwszym miejscu (oczywiście jeśli dalej będzie prezentował obecny poziom gry). Bardzo lubię też Hugo Llorisa ( o jego formę jestem zawsze spokojny)i dlatego chciałbym aby grał u nas do końca swojej mam nadzieje długiej i owocnej kariery. Tacy gracze jak Mousa Dembele i Christian Eriksen są dla nas również cenni i chciałbym aby również zostali z nami na lata .:]
5 lutego 2016, 19:48 [cytuj]
Nie tak dawno był to Sandro. Z obecnych... wcześniej wspomniany Dembele. Ale tak naprawdę to mamy bardzo młody skład i najchętniej to widziałbym jak Kane, Alli, Eriksen czy Dier są odkupowani za pooootężny hajs przez taki Real czy Barcelonę, a zarobione pieniądze klub mądrze przeznacza na rozwój sportowy.
Nie tak dawno był to Sandro. Z obecnych... wcześniej wspomniany Dembele. Ale tak naprawdę to mamy bardzo młody skład i najchętniej to widziałbym jak Kane, Alli, Eriksen czy Dier są odkupowani za pooootężny hajs przez taki Real czy Barcelonę, a zarobione pieniądze klub mądrze przeznacza na rozwój sportowy
www.facebook.com/OgienOdSkaja
5 lutego 2016, 21:19 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Nie tak dawno był to Sandro.

Prawda!
Prawda!
COYS!
5 lutego 2016, 23:41 [cytuj]
Sandro zawsze najlepszy, ale pytanie było o obecnych :D
No i jeszcze Rafa! Wzór na boisku i w życiu :D

Osobiście żałuję też, że Soldado się u nas nie odnalazł.
Sandro zawsze najlepszy, ale pytanie było o obecnych :D No i jeszcze Rafa! Wzór na boisku i w życiu :D Osobiście żałuję też, że Soldado się u nas nie odnalazł
6 lutego 2016, 00:16 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Sandro zawsze najlepszy, ale pytanie było o obecnych :D
No i jeszcze Rafa! Wzór na boisku i w życiu :D

Osobiście żałuję też, że Soldado się u nas nie odnalazł


Koleś który bije swoją żonę jest dla Ciebie wzorem w życiu?
Koleś który bije swoją żonę jest dla Ciebie wzorem w życiu?
6 lutego 2016, 02:54 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Nie tak dawno był to Sandro. Z obecnych... wcześniej wspomniany Dembele. Ale tak naprawdę to mamy bardzo młody skład i najchętniej to widziałbym jak Kane, Alli, Eriksen czy Dier są odkupowani za pooootężny hajs przez taki Real czy Barcelonę, a zarobione pieniądze klub mądrze przeznacza na rozwój sportowy


To sie zapisz do szkolnego kółka menadzerskiego. sorry ale do czego to doszlo w pilce ze takie przyglupy jak ty wypowiadaja sie publicznie na forum fanow zespolu ze dobrze by bylo sprzedac najlepszego strzelca tegoz zespolu i najwazniejszych zawodnikow. Niepojete. Zeby pompowac kase w co? Tottenham w kwestii infrastuktury treningowej ma wszystko. A na nowym stadionie nie chce widziec Falcao i Pato tylko Kane'a i Eriksena. sorry dla mnie esencja pilki to druzyna z ktora sie utozsamiam ktora wygrywa. Odstaw football menagera
To sie zapisz do szkolnego kółka menadzerskiego. sorry ale do czego to doszlo w pilce ze takie przyglupy jak ty wypowiadaja sie publicznie na forum fanow zespolu ze dobrze by bylo sprzedac najlepszego strzelca tegoz zespolu i najwazniejszych zawodnikow. Niepojete. Zeby pompowac kase w co? Tottenham w kwestii infrastuktury treningowej ma wszystko. A na nowym stadionie nie chce widziec Falcao i Pato tylko Kane'a i Eriksena. sorry dla mnie esencja pilki to druzyna z ktora sie utozsamiam ktora wygrywa. Odstaw football menagera
6 lutego 2016, 03:35 [cytuj]
Swanlake powiedział/a:
To sie zapisz do szkolnego kółka menadzerskiego. sorry ale do czego to doszlo w pilce ze takie przyglupy jak ty wypowiadaja sie publicznie na forum fanow zespolu ze dobrze by bylo sprzedac najlepszego strzelca tegoz zespolu i najwazniejszych zawodnikow. Niepojete. Zeby pompowac kase w co? Tottenham w kwestii infrastuktury treningowej ma wszystko. A na nowym stadionie nie chce widziec Falcao i Pato tylko Kane'a i Eriksena. sorry dla mnie esencja pilki to druzyna z ktora sie utozsamiam ktora wygrywa. Odstaw football menagera

:brawo::ok:
:brawo::ok:
6 lutego 2016, 09:28 [cytuj]
Swanlake powiedział/a:
To sie zapisz do szkolnego kółka menadzerskiego. sorry ale do czego to doszlo w pilce ze takie przyglupy jak ...

Rozumiem twoja frustracje moja wypowiedzia. Prawda jest taka ze futbol jest tak mocno zwiazany z biznesem ze pozostaje nam sie tylko z tym pogodzic. Jesli chcesz byc w czolowce, musisz isc z duchem czasu, a jesli jestes zamkniety metalnie na inne spojrzenie to tytul przyglupa nalezy sie Tobie a nie mi :luzik: Kiedys tez chcialem zeby Carrick, Berba, Modric czy Bale grali w barwach Spurs do konca swych karier jak np. King. Teraz wiem ze przywiazanie do barw klubowych moga miec glownie wychowankowie (chciałbym, żeby Kane grał do końca kariery, ale wiem że szanse na to są minimalne - jak będzie wymiatał to prędzej czy później Levy (lub może i jego potencjalny następca) dobiją targu. A jeśli (odpukać) złapie kontuzję, straci formę to stanie się z nim dokładnie to samo co z Sandro, Dawsonem, Lennonem - i nie ma co się nad tym rozczulać - takie są realia).
Odpowiedz sobie na proste pytanie: gdzie bylby Tottenham gdyby dalej gral u nas niezadowolony Bale, majacy wahania formy, otoczony przecietnymi zawodnikami, ktorzy nie potrafia wziac ciezaru gry na siebie, gdy mecz sie nie uklada? Zeby bylo jasne: chce zobaczyc Onomaha ktory uczy sie gry od Eriksena i godnie go zastepuje za kilka lat, chce zobaczyc Toma Carrola jako nowego Dembele. Chce zobaczyc jak kolejni pilkarze kupieni za grosze, robia sensacje w lidze i rosna na swiatowe gwiazdy (Walker, Alli, Dier - tu chciałbym dopisać jak najwięcej nazwisk). Nie jestem fanem bezmyslnego sprzedawania zawodnikow (uważam, że np. Modrić był wart więcej), ale jesli rosnie nowy nastepca i kasa na stole jest bardziej niż konkret (a sam pilkarz nalega na transfer) to czemu nie? Mowisz, ze mamy wszystko jesli chodzi o infrastrukture. Nowego stadionu nie zasponsoruje Ci WOSP czy fundacja TVN. Rozwoj to jest cos do czego dazy kazdy dzisiaj. Im szybciej to zrozumiesz tym bedzie ci latwiej jako kibicowi. A my Spursmaniacy raczej latwego zywota nie mamy. Pozdro!
Rozumiem twoja frustracje moja wypowiedzia. Prawda jest taka ze futbol jest tak mocno zwiazany z biznesem ze pozostaje nam sie tylko z tym pogodzic. Jesli chcesz byc w czolowce, musisz isc z duchem czasu, a jesli jestes zamkniety metalnie na inne spojrzenie to tytul przyglupa nalezy sie Tobie a nie mi :luzik: Kiedys tez chcialem zeby Carrick, Berba, Modric czy Bale grali w barwach Spurs do konca swych karier jak np. King. Teraz wiem ze przywiazanie do barw klubowych moga miec glownie wychowankowie (chciałbym, żeby Kane grał do końca kariery, ale wiem że szanse na to są minimalne - jak będzie wymiatał to prędzej czy później Levy (lub może i jego potencjalny następca) dobiją targu. A jeśli (odpukać) złapie kontuzję, straci formę to stanie się z nim dokładnie to samo co z Sandro, Dawsonem, Lennonem - i nie ma co się nad tym rozczulać - takie są realia). Odpowiedz sobie na proste pytanie: gdzie bylby Tottenham gdyby dalej gral u nas niezadowolony Bale, majacy wahania formy, otoczony przecietnymi zawodnikami, ktorzy nie potrafia wziac ciezaru gry na siebie, gdy mecz sie nie uklada? Zeby bylo jasne: chce zobaczyc Onomaha ktory uczy sie gry od Eriksena i godnie go zastepuje za kilka lat, chce zobaczyc Toma Carrola jako nowego Dembele. Chce zobaczyc jak kolejni pilkarze kupieni za grosze, robia sensacje w lidze i rosna na swiatowe gwiazdy (Walker, Alli, Dier - tu chciałbym dopisać jak najwięcej nazwisk). Nie jestem fanem bezmyslnego sprzedawania zawodnikow (uważam, że np. Modrić był wart więcej), ale jesli rosnie nowy nastepca i kasa na stole jest bardziej niż konkret (a sam pilkarz nalega na transfer) to czemu nie? Mowisz, ze mamy wszystko jesli chodzi o infrastrukture. Nowego stadionu nie zasponsoruje Ci WOSP czy fundacja TVN. Rozwoj to jest cos do czego dazy kazdy dzisiaj. Im szybciej to zrozumiesz tym bedzie ci latwiej jako kibicowi. A my Spursmaniacy raczej latwego zywota nie mamy. Pozdro!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
6 lutego 2016, 10:53 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Koleś który bije swoją żonę jest dla Ciebie wzorem w życiu?


To była ironia, duh. Spodziewałem się, że ogarniesz żart.


Co do sprzedawania najlepszych zawodników - to jest to jedyna opcja, jeśli nie wygrywa się ligi i pucharów (vide sporo holenderskich klubów). Mi bardzo podoba się podejście do Levy'ego, bo zdaje się, że próbuje on coś zyskać, a nie tylko pompować hajs w klub.
Wolę właśnie takie podejście - jeśli zawodnik bardzo chce odejść a my możemy na tym zyskać sporo hajsu - doskonale. On już Yiddo nie jest, więc nie ma co go trzymać, a zastępstwo się znajdzie - prawdopodobnie za mniejsze pieniądze :D
Inna sprawa, że niektórych zawodników nie da się wymienić i są po prostu bezcenni - dla Realu to Cristiano, dla Barcy Neymar (United oferowało podobno ponad 130mln funtów), Messi i Suarez, dla nas to bez wąptienia Lloris, Kane, Eriksen i Alli.
Dlatego tej czwórki nie możemy sprzedać za żadne pieniądze, dopóki nie znajdziemy ich zastępstwa. A nawet, jak znajdziemy, a oni nie będą nalegali na transfer, powinni zostać :D
To była ironia, duh. Spodziewałem się, że ogarniesz żart. Co do sprzedawania najlepszych zawodników - to jest to jedyna opcja, jeśli nie wygrywa się ligi i pucharów (vide sporo holenderskich klubów). Mi bardzo podoba się podejście do Levy'ego, bo zdaje się, że próbuje on coś zyskać, a nie tylko pompować hajs w klub. Wolę właśnie takie podejście - jeśli zawodnik bardzo chce odejść a my możemy na tym zyskać sporo hajsu - doskonale. On już Yiddo nie jest, więc nie ma co go trzymać, a zastępstwo się znajdzie - prawdopodobnie za mniejsze pieniądze :D Inna sprawa, że niektórych zawodników nie da się wymienić i są po prostu bezcenni - dla Realu to Cristiano, dla Barcy Neymar (United oferowało podobno ponad 130mln funtów), Messi i Suarez, dla nas to bez wąptienia Lloris, Kane, Eriksen i Alli. Dlatego tej czwórki nie możemy sprzedać za żadne pieniądze, dopóki nie znajdziemy ich zastępstwa. A nawet, jak znajdziemy, a oni nie będą nalegali na transfer, powinni zostać :D
14 lutego 2016, 21:08 [cytuj]
Szybki update na pozostałe mecze:
Spurs:
WHU (A)
AFC (H)
LPool (A)
ManU (H)
CFC (A)
Stoke (A)
4 Bardzo trudne. WHU i Stoke na wyjeździe to też wcale nie spacerek. Oprócz tego Newcastle, ostatnio spłatali nam figla. Ciężko będzie.

Arsenal:
ManU (A)
THFC (A)
Everton (A)
WHU (A)
Man City (A)

Trzy trudne mecze, dwa takie sobie, reszta raczej łatwa.

Man City bardzo łatwy kalendarz:
Lpool (A)
Man U (H)
Chels (A)
Arsenal (H)

W tych jedynie powinni pogubić punkty (gdyby to nie była BPL)

Leicester:
Man U (A)
Chels (A)
Everton (H)


Kalendarz nie wygląda różowo, na szczęście ławka głęboka. Pożyjemy, zobaczymy :D
Szybki update na pozostałe mecze: Spurs: WHU (A) AFC (H) LPool (A) ManU (H) CFC (A) Stoke (A) 4 Bardzo trudne. WHU i Stoke na wyjeździe to też wcale nie spacerek. Oprócz tego Newcastle, ostatnio spłatali nam figla. Ciężko będzie. Arsenal: ManU (A) THFC (A) Everton (A) WHU (A) Man City (A) Trzy trudne mecze, dwa takie sobie, reszta raczej łatwa. Man City bardzo łatwy kalendarz: Lpool (A) Man U (H) Chels (A) Arsenal (H) W tych jedynie powinni pogubić punkty (gdyby to nie była BPL) Leicester: Man U (A) Chels (A) Everton (H) Kalendarz nie wygląda różowo, na szczęście ławka głęboka. Pożyjemy, zobaczymy :D

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się