Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Koszulka Tottenhamu
8 lipca 2009, 09:24 [cytuj]
to Wy nie bojkotujecie żółtych mazów? :)
to Wy nie bojkotujecie żółtych mazów? :)
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
8 lipca 2009, 14:58 [cytuj]
ja to tej nowej nie kupuje :P ta z zeszłego sezonu mi bardziej odpowiada:D
ja to tej nowej nie kupuje :P ta z zeszłego sezonu mi bardziej odpowiada:D
Tottenham 'Til I Die
22 lipca 2009, 23:19 [cytuj]
Dobra, odkopałem ten temat, gdyż... Niby zamówiłem sobie koszulkę away 10 lipca, no dobra, ładnie, pięknie, przyjęli jakoś moją kartę płatniczą (chodź mam visę electron, której niby nie przyjmują), no ale przyjęli. Uradowany czekam 2 tydzień, a w opcjach widać następujące treści: order status: on forward order (wtf?), despatch day: 31 july. Niby ładnie, pięknie, tylko sklep nie pobrał ode mnie pieniędzy, czy to oznacza, że nawet nie wiedzą, że pewien Jan K. chciałby kupić ów produkt i że nie jest to przesądzone, czy ją w ogóle dostanę? I do kiedy mam czekać z mailem objebujący cały wydział jak burą sukę?:rotfl:
Dobra, odkopałem ten temat, gdyż... Niby zamówiłem sobie koszulkę away 10 lipca, no dobra, ładnie, pięknie, przyjęli jakoś moją kartę płatniczą (chodź mam visę electron, której niby nie przyjmują), no ale przyjęli. Uradowany czekam 2 tydzień, a w opcjach widać następujące treści: order status: on forward order (wtf?), despatch day: 31 july. Niby ładnie, pięknie, tylko sklep nie pobrał ode mnie pieniędzy, czy to oznacza, że nawet nie wiedzą, że pewien Jan K. chciałby kupić ów produkt i że nie jest to przesądzone, czy ją w ogóle dostanę? I do kiedy mam czekać z mailem objebujący cały wydział jak burą sukę?:rotfl:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
23 lipca 2009, 07:45 [cytuj]
Ja mam despatch day 17 lipca czyli już niby wysłana, podejrzewam że dojdzie w dzień prezentacji czyli piątek jeśli nie to w poniedziałek będę dzwonił z zapytaniem where is my fucking shirt!? dam Ci znać jasiowaty
Ja mam despatch day 17 lipca czyli już niby wysłana, podejrzewam że dojdzie w dzień prezentacji czyli piątek jeśli nie to w poniedziałek będę dzwonił z zapytaniem where is my fucking shirt!? dam Ci znać jasiowaty
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lipca 2009, 08:50 [cytuj]
jasiowaty, jak nie ściągnęli kasy, to raczej nie przejdzie. Chić są takie karty electron, którymi mozna płacić w interku, ale nie wiem czy taka masz. Ogólnie współpraca z Angolami jest dośc specyficzna. Myśmy w Polsce nauczyli się dostawać czy wysyłac rózne potwierdzenia. U nich nic z tego. Jak dostanał kasę, po prostu wysyłaja towar i tyle. Podobnie miałem z biletami na Wisłę. Złożyłem aplikację, a ponieważ nie miałem odpowiedzi, dla pewności kupiłem bilety na Wiśle. Dwa dni przed meczem zaglądam do skrzynki, a tam bilety z Londka. Tyle, że Czapla skorzystał :)
jasiowaty, jak nie ściągnęli kasy, to raczej nie przejdzie. Chić są takie karty electron, którymi mozna płacić w interku, ale nie wiem czy taka masz. Ogólnie współpraca z Angolami jest dośc specyficzna. Myśmy w Polsce nauczyli się dostawać czy wysyłac rózne potwierdzenia. U nich nic z tego. Jak dostanał kasę, po prostu wysyłaja towar i tyle. Podobnie miałem z biletami na Wisłę. Złożyłem aplikację, a ponieważ nie miałem odpowiedzi, dla pewności kupiłem bilety na Wiśle. Dwa dni przed meczem zaglądam do skrzynki, a tam bilety z Londka. Tyle, że Czapla skorzystał :)
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
23 lipca 2009, 13:02 [cytuj]
aapa powiedział/a:
jasiowaty, jak nie ściągnęli kasy, to raczej nie przejdzie. Chić są takie karty electron, którymi mozna płacić w interku, ale nie wiem czy taka masz. Ogólnie współpraca z Angolami jest dośc specyficzna. Myśmy w Polsce nauczyli się dostawać czy wysyłac rózne potwierdzenia. U nich nic z tego. Jak dostanał kasę, po prostu wysyłaja towar i tyle. Podobnie miałem z biletami na Wisłę. Złożyłem aplikację, a ponieważ nie miałem odpowiedzi, dla pewności kupiłem bilety na Wiśle. Dwa dni przed meczem zaglądam do skrzynki, a tam bilety z Londka. Tyle, że Czapla skorzystał :)

Kurde, bo właśnie nie rozumiem, dlaczego mi nie pobrali kasy z konta. Bo jeśli by miało to nie przejść, to powinni normalnie napisać, że 'order is cancelled', a tak nie jest. Myślę, że gdzieś w następnym tygodniu napiszę moim niezbyt skomplikowanym amerykańskim parę zdań zawierających wszystko, co na ich temat myślę ;) jestem jednak dobrej myśli :)
varba powiedział/a:
dam Ci znać jasiowaty

Dzięki :) czyli prezentacja jest jutro. Niestety, z tego, co czytałem, wyjazdowa będzie oficjalnie okazana ogółowi dopiero... 8 sierpnia :wnerw:
Kurde, bo właśnie nie rozumiem, dlaczego mi nie pobrali kasy z konta. Bo jeśli by miało to nie przejść, to powinni normalnie napisać, że 'order is cancelled', a tak nie jest. Myślę, że gdzieś w następnym tygodniu napiszę moim niezbyt skomplikowanym amerykańskim parę zdań zawierających wszystko, co na ich temat myślę ;) jestem jednak dobrej myśli :) [quote=varba] dam Ci znać jasiowaty
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
23 lipca 2009, 16:57 [cytuj]
Jasiowaty moja koszulka doszła dziś rano :hejka:, czyli twoja powinna dojść 7 sierpnia czyli dzień przed oficjalną prezentacją ;)
Jasiowaty moja koszulka doszła dziś rano :hejka:, czyli twoja powinna dojść 7 sierpnia czyli dzień przed oficjalną prezentacją ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lipca 2009, 17:08 [cytuj]
Mam takową nadzieję :) A powiedz mi, jak złożyłeś zamówienie to pobrali od razu od Ciebie pieniądze z konta? Bo ta kwestia mnie najbardziej frasuje...
Mam takową nadzieję :) A powiedz mi, jak złożyłeś zamówienie to pobrali od razu od Ciebie pieniądze z konta? Bo ta kwestia mnie najbardziej frasuje
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
24 lipca 2009, 07:57 [cytuj]
Nie wiem jasiowaty bo nie sprawdzałem, z resztą ja nigdy nie wiem ile mam na koncie za dużo transakcji, zapamiętuję tylko pierwszą cyfrę, ale nie koniecznie muszą ci pobrać kasę od razu. Musisz czekać do oficjalnej prezentacji jak nie przyślą do tego czasu to na pewno coś jest nie tak :mysli:
Nie wiem jasiowaty bo nie sprawdzałem, z resztą ja nigdy nie wiem ile mam na koncie za dużo transakcji, zapamiętuję tylko pierwszą cyfrę, ale nie koniecznie muszą ci pobrać kasę od razu. Musisz czekać do oficjalnej prezentacji jak nie przyślą do tego czasu to na pewno coś jest nie tak :mysli:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 lipca 2009, 08:03 [cytuj]
Zajebiście mi się podoba ta granatowa treningówka bez tych żółtych wstawek, bardziej niż meczówka, ale chyba jej nie ma na oficjalnej,
Zajebiście mi się podoba ta granatowa treningówka bez tych żółtych wstawek, bardziej niż meczówka, ale chyba jej nie ma na oficjalnej,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 lipca 2009, 16:39 [cytuj]
Jak Ginola wróci z tego Turkemnistanu, czy gdzie to on się chwalił, ze jedzie na wykopki, to się może zainteresuje:D
A na serio-ile byś oczekiwał za koszulkę? Rozmiar? A sposób przesyłki?
Jak Ginola wróci z tego Turkemnistanu, czy gdzie to on się chwalił, ze jedzie na wykopki, to się może zainteresuje:D A na serio-ile byś oczekiwał za koszulkę? Rozmiar? A sposób przesyłki?
30 lipca 2009, 19:56 [cytuj]
Zapomniałeś o czymś bardzo istotnym,o cenie tej koszulki, ile za nią chcesz?
Zapomniałeś o czymś bardzo istotnym,o cenie tej koszulki, ile za nią chcesz?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 lipca 2009, 01:00 [cytuj]
Z Krymu Marcin, z Krymu:D Juz wrocilem. No proste ze jestem zainteresowany, ale pytanie nr 1 - jaka cena?!
Z Krymu Marcin, z Krymu:D Juz wrocilem. No proste ze jestem zainteresowany, ale pytanie nr 1 - jaka cena?!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
31 lipca 2009, 12:02 [cytuj]
No a Krym to niby gdzie.
Ale na serio-nie doczytalismy panowie-cena do uzgodnienia. Ale nie będzie wysoka. Choć to pojecie wzgledne jest. U mnie 'wysoka' zaczyna się tak od 5 dych.
No a Krym to niby gdzie. Ale na serio-nie doczytalismy panowie-cena do uzgodnienia. Ale nie będzie wysoka. Choć to pojecie wzgledne jest. U mnie 'wysoka' zaczyna się tak od 5 dych
31 lipca 2009, 13:04 [cytuj]
Varba, Ginola-droga wolna. Ja odpadam. Cena spoko ale za mam troszkę za dużo cm i dużo za dużo kg:D
Varba, Ginola-droga wolna. Ja odpadam. Cena spoko ale za mam troszkę za dużo cm i dużo za dużo kg:D
31 lipca 2009, 14:01 [cytuj]
Tępe ch*** ze Spursshop w końcu pobrali kasę i jestem teraz 'Fully Allocated, Awaiting Packing, On Picking List'. Nie ma niestety jeszcze podanej daty dostarczenia, ale cholernie cieszę się z progresu mojego zamówienia :rotfl::rotfl:
Tępe ch*** ze Spursshop w końcu pobrali kasę i jestem teraz 'Fully Allocated, Awaiting Packing, On Picking List'. Nie ma niestety jeszcze podanej daty dostarczenia, ale cholernie cieszę się z progresu mojego zamówienia :rotfl::rotfl:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 67 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się