Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Gramy z sercem - turniej kibiców
13 grudnia 2016, 21:23 [cytuj]
Chętni?

Witamy!
Klub Gramy z Sercem w imieniu całego sztabu organizacyjnego chciałby zaprosić Was na jubileuszową, 10-tą edycję Halowego Turnieju Kibiców, która odbędzie się w dniach 4-5 luty 2017 roku w Trzcianeckiej hali.

Intencją turnieju jest propagowanie zasad fair play oraz wzajemnego szacunku wśród kibiców. Poprzez wspólną zabawę dążymy do międzyklubowych przyjaźni, mówiąc stop wszystkim objawom zawiści.

Już od kilku lat przekonujemy, że barwy klubowe łączą, a nie dzielą! Udowodniamy, że kibicom nie jest obojętny los innych ludzi. Hasło „Gramy z Sercem” daje wyraz innej, równie ważnej idei imprezy.

Oprócz czysto sportowej rywalizacji, turniej ma bowiem wymiar charytatywny. Celem naszej akcji jest działanie na rzecz poprawy stanu zdrowia dzieci. Cel ten realizujemy poprzez zbiórkę funduszy, która przeznaczona jest na organizowanie szeroko pojętej rehabilitacji, integracji logopedycznej i psychologicznej oraz zajęć terapeutycznych. Aby realizować nasze zamierzenia potrzebny jest ogrom nakładów finansowych, bez których to wszystko się nie uda.

Tym samym łączymy nasze wysiłki w jedną ogólnopolską akcję na rzecz potrzebujących.

--


Z pozdrowieniami,

EKIPA GRAMY Z SERCEM
Chętni? Witamy! Klub Gramy z Sercem w imieniu całego sztabu organizacyjnego chciałby zaprosić Was na jubileuszową, 10-tą edycję Halowego Turnieju Kibiców, która odbędzie się w dniach 4-5 luty 2017 roku w Trzcianeckiej hali. Intencją turnieju jest propagowanie zasad fair play oraz wzajemnego szacunku wśród kibiców. Poprzez wspólną zabawę dążymy do międzyklubowych przyjaźni, mówiąc stop wszystkim objawom zawiści. Już od kilku lat przekonujemy, że barwy klubowe łączą, a nie dzielą! Udowodniamy, że kibicom nie jest obojętny los innych ludzi. Hasło „Gramy z Sercem” daje wyraz innej, równie ważnej idei imprezy. Oprócz czysto sportowej rywalizacji, turniej ma bowiem wymiar charytatywny. Celem naszej akcji jest działanie na rzecz poprawy stanu zdrowia dzieci. Cel ten realizujemy poprzez zbiórkę funduszy, która przeznaczona jest na organizowanie szeroko pojętej rehabilitacji, integracji logopedycznej i psychologicznej oraz zajęć terapeutycznych. Aby realizować nasze zamierzenia potrzebny jest ogrom nakładów finansowych, bez których to wszystko się nie uda. Tym samym łączymy nasze wysiłki w jedną ogólnopolską akcję na rzecz potrzebujących. -- Z pozdrowieniami, EKIPA GRAMY Z SERCEM
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
14 grudnia 2016, 09:28 [cytuj]
Jakby się udało zebrać ekipę to będę kombinował jak tylko będę mógł, żeby wziąć w tym udział.
Jakby się udało zebrać ekipę to będę kombinował jak tylko będę mógł, żeby wziąć w tym udział
COYS!
14 grudnia 2016, 11:47 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Jakby się udało zebrać ekipę to będę kombinował jak tylko będę mógł, żeby wziąć w tym udział


Brałem już dwa razy udział, fajna zabawa. Rodzime miasto Varby :)
Brałem już dwa razy udział, fajna zabawa. Rodzime miasto Varby :)
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
14 grudnia 2016, 20:06 [cytuj]
Ja będę na pewno niezależnie od tego, czy będzie ekipa do grania, czy nie. Nie odpuszczam żadnej edycji. Jak nie możecie zebrać składu to mogę wam załatwić kilku miejscowych do grania. :D Litra czystej też mogę postawić, żebyście mieli dobre humory :D
Ja będę na pewno niezależnie od tego, czy będzie ekipa do grania, czy nie. Nie odpuszczam żadnej edycji. Jak nie możecie zebrać składu to mogę wam załatwić kilku miejscowych do grania. :D Litra czystej też mogę postawić, żebyście mieli dobre humory :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 grudnia 2016, 11:16 [cytuj]
Ten litr to interesująca opcja.
Ten litr to interesująca opcja
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
19 grudnia 2016, 13:53 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Ten litr to interesująca opcja


Też mnie ten litr kusi :D
Też mnie ten litr kusi :D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
1 stycznia 2017, 20:53 [cytuj]
Litr i pizza za pokonanie Arsenalu.
Litr i pizza za pokonanie Arsenalu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się