Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » O stronie » Przyszłość Spursmanii
12 czerwca 2018, 11:25 [cytuj]
Chciałbym troszkę porozmawiać o samej stronie i Waszych niepokojach. Jakiś czas temu Snajper stworzył nową odsłonę strony. Kilku chłopaków pisało newsy a Paweł Morga pisze zawsze najlepsze zapowiedzi meczowe, lecz odzew był bardzo mizerny. Wielokrotnie zapowiedzi pozostały bez ani jednego komentarza.
W końcu tych kilku piszących przestało pisać, bo dla kogo?
Strona zostanie utrzymana i będziemy próbowali już od Mundialu trochę więcej materiału o naszych przedstawiać.
Jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą serdecznie zachęcamy. Stara gwardia płaci za utrzymanie serwera i naszego oficjalnego fanklubu a niech młodzi zaczną pisać!
Faktem jest, że wielu z Was przerzuciło się na FB i woli dyskutować na grupach typu Five’o clock czy Futbol w Anglii.
Ja osobiście nie komentuje już spraw związanych z Tottenhamem, ponieważ zauważyłem wielki hejt i ciągłe naśmiewanie się z nas.
Pamiętajcie, że Spursmania to jedyny oficjalny klub Tottenhamu w Polsce.
Zapraszam Wszystkich do kulturalnej dyskusji jak możemy wskrzesić naszą stronę i jakie macie propozycję.


Chciałbym troszkę porozmawiać o samej stronie i Waszych niepokojach. Jakiś czas temu Snajper stworzył nową odsłonę strony. Kilku chłopaków pisało newsy a Paweł Morga pisze zawsze najlepsze zapowiedzi meczowe, lecz odzew był bardzo mizerny. Wielokrotnie zapowiedzi pozostały bez ani jednego komentarza. W końcu tych kilku piszących przestało pisać, bo dla kogo? Strona zostanie utrzymana i będziemy próbowali już od Mundialu trochę więcej materiału o naszych przedstawiać. Jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą serdecznie zachęcamy. Stara gwardia płaci za utrzymanie serwera i naszego oficjalnego fanklubu a niech młodzi zaczną pisać! Faktem jest, że wielu z Was przerzuciło się na FB i woli dyskutować na grupach typu Five’o clock czy Futbol w Anglii. Ja osobiście nie komentuje już spraw związanych z Tottenhamem, ponieważ zauważyłem wielki hejt i ciągłe naśmiewanie się z nas. Pamiętajcie, że Spursmania to jedyny oficjalny klub Tottenhamu w Polsce. Zapraszam Wszystkich do kulturalnej dyskusji jak możemy wskrzesić naszą stronę i jakie macie propozycję.
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
12 czerwca 2018, 15:13 [cytuj]
Odnośnie samych zapowiedzi, częściowo biję się w pierś; wielokrotnie (niezależnie czy zalogowany/czy jako gość) patrzyłem na nie, może tylko w dwóch przypadkach coś napisałem. Zapowiedzi są świetne, ale jednocześnie chyba aż za dokładne. Nie wiem na ile jest to wykonalne, i na ile byłoby to do przyjęcia, ale biorę pod uwagę, że wiele osób ma podobne odczucia, i chwilami prosi się o coś mniej "sztywnego". Tak, aby pobudzić/zachęcić do rozmowy. W końcu ciężko kłócić się ze statystykami. Jednocześnie naprawdę doceniam ogrom pracy którą Ktoś musiał włożyć w to co było.
Być może gdyby te zapowiedzi były jednocześnie bardziej na bieżąco, i odrobinę bardziej skondensowane to tym większy byłby odzew.
Rozumiem zniechęcenie, ale chwilami lepiej jeżeli jest mniej, a aktualne; biorę pod uwagę, że sporo osób trafiających na www było zaskoczonych tabelą z października/listopada w maju. Niby nieważny detal, a można odnieść wrażenie, że strona jest wymarła.
Odnośnie samych zapowiedzi, częściowo biję się w pierś; wielokrotnie (niezależnie czy zalogowany/czy jako gość) patrzyłem na nie, może tylko w dwóch przypadkach coś napisałem. Zapowiedzi są świetne, ale jednocześnie chyba aż za dokładne. Nie wiem na ile jest to wykonalne, i na ile byłoby to do przyjęcia, ale biorę pod uwagę, że wiele osób ma podobne odczucia, i chwilami prosi się o coś mniej "sztywnego". Tak, aby pobudzić/zachęcić do rozmowy. W końcu ciężko kłócić się ze statystykami. Jednocześnie naprawdę doceniam ogrom pracy którą Ktoś musiał włożyć w to co było. Być może gdyby te zapowiedzi były jednocześnie bardziej na bieżąco, i odrobinę bardziej skondensowane to tym większy byłby odzew. Rozumiem zniechęcenie, ale chwilami lepiej jeżeli jest mniej, a aktualne; biorę pod uwagę, że sporo osób trafiających na www było zaskoczonych tabelą z października/listopada w maju. Niby nieważny detal, a można odnieść wrażenie, że strona jest wymarła
12 czerwca 2018, 17:39 [cytuj]
Siema, jestem na tej stronie jakoś od 2011 roku, nie wypowiadam się za dużo ale sporo obserwuje. Co do zapowiedzi, z całym szacunkiem ale w większości jest to po prostu copy paste z wcześniejszych zapowiedzi(co nie zmienia faktu że są bardzo rzetelne). Tak jak kolega wyżej napisał, lepsze byłyby krótsze zapowiedzi, mało istotne są transfery między klubami z 70 roku czy inne tego typu sprawy. Mnie jako kibica bardziej elektryzują sprawy bieżące, kontuzje, przewidywane składy i tym podobne. Wydaję mi się że słuszne byłoby stawianie jakiejś hipotezy w tytule czy we wstępie, nawet lekko kontrowersyjnej.

Kolejna sprawa - ćwierkacze i fejsbuki naszych piłkarzy - jest tam dużo fajnego contentu wydaję mi się że ktoś powinien być odpowiedzialny za wyszukiwanie, tłumaczenie i wrzucanie najciekawszych postów/zdjęć.

No i na wielu anglojęzycznych stronach można znaleźć sporo ciekawych felietonów, fajnie by było je tłumaczyć i wrzucać w formie felietonów(bądz tworzyć takowe samemu) Niekoniecznie tylko na temat Tottenhamu ale bieżących spraw sportowych. Taki jeden felieton tygodniowo mógłby stworzyć ciekawą dyskusje na forum czy w komentarzach.

Na fb mam polubiony blog osobisty "Kogut" gość np teraz robi podsumowanie sezonu, opisując fragmenty roku czy też zawodników i oceniając ich, wg mnie jest to dość ciekawy pomysł i nawet subiektywna opinia jest cenna.

No i jestem za tym żeby jednak wrócił chat meczowy.

Zbliża się mundial chętnie bym przeczytał jakiś artykuł na tej stronie o naszych reprezentantach(Polski jak i Spurs)

No i te tabele.. przydałoby się aktualizować na bieżąca to jak widzę tam 7 kolejkę to nie dziwie się że ludzie uciekają z tej strony.

Proponuje też stworzyć jakiegoś typera dla użytkowników, który byłby kompatybilny ze stroną, a dla wygranych powinna być nagroda np w postaci koszulki.

A na forum proponuje stworzyć rangi, luźna propozycja:
Jajo
Pisklę
Kurczaczek
Kurczak
Kogut
(nie shejtujcie mnie za to, trzeba mieć dystans)

Pozdrawiam
Siema, jestem na tej stronie jakoś od 2011 roku, nie wypowiadam się za dużo ale sporo obserwuje. Co do zapowiedzi, z całym szacunkiem ale w większości jest to po prostu copy paste z wcześniejszych zapowiedzi(co nie zmienia faktu że są bardzo rzetelne). Tak jak kolega wyżej napisał, lepsze byłyby krótsze zapowiedzi, mało istotne są transfery między klubami z 70 roku czy inne tego typu sprawy. Mnie jako kibica bardziej elektryzują sprawy bieżące, kontuzje, przewidywane składy i tym podobne. Wydaję mi się że słuszne byłoby stawianie jakiejś hipotezy w tytule czy we wstępie, nawet lekko kontrowersyjnej. Kolejna sprawa - ćwierkacze i fejsbuki naszych piłkarzy - jest tam dużo fajnego contentu wydaję mi się że ktoś powinien być odpowiedzialny za wyszukiwanie, tłumaczenie i wrzucanie najciekawszych postów/zdjęć. No i na wielu anglojęzycznych stronach można znaleźć sporo ciekawych felietonów, fajnie by było je tłumaczyć i wrzucać w formie felietonów(bądz tworzyć takowe samemu) Niekoniecznie tylko na temat Tottenhamu ale bieżących spraw sportowych. Taki jeden felieton tygodniowo mógłby stworzyć ciekawą dyskusje na forum czy w komentarzach. Na fb mam polubiony blog osobisty "Kogut" gość np teraz robi podsumowanie sezonu, opisując fragmenty roku czy też zawodników i oceniając ich, wg mnie jest to dość ciekawy pomysł i nawet subiektywna opinia jest cenna. No i jestem za tym żeby jednak wrócił chat meczowy. Zbliża się mundial chętnie bym przeczytał jakiś artykuł na tej stronie o naszych reprezentantach(Polski jak i Spurs) No i te tabele.. przydałoby się aktualizować na bieżąca to jak widzę tam 7 kolejkę to nie dziwie się że ludzie uciekają z tej strony. Proponuje też stworzyć jakiegoś typera dla użytkowników, który byłby kompatybilny ze stroną, a dla wygranych powinna być nagroda np w postaci koszulki. A na forum proponuje stworzyć rangi, luźna propozycja: Jajo Pisklę Kurczaczek Kurczak Kogut (nie shejtujcie mnie za to, trzeba mieć dystans) Pozdrawiam
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
12 czerwca 2018, 21:57 [cytuj]
Musimy chyba więcej pracy włożyć w fanpage na facebooku, bo to będzie furtką dla strony. Jak tam będzie się działo to ludzie będą kilkać na artykuły
Musimy chyba więcej pracy włożyć w fanpage na facebooku, bo to będzie furtką dla strony. Jak tam będzie się działo to ludzie będą kilkać na artykuły
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 czerwca 2018, 06:29 [cytuj]
Ten moment został przespany. Starać się to trzeba było rok-dwa temu, jak był największy hajp na Tottenham. Aż dziw że nie zamknęliście rejestracji w tym czasie jak w 2010. Musicie się przyznać że lubicie się obracać tylko w swoim gronie tej \\"starej gwardii\\". Ja tak to widze. I w sumie nie tylko ja, bo generalnie ta strona ma opinię leśnych dziadków. Przez to że obracacie się w gronie tej starej gwardii, to mam wrażenie że zamykacie się na nowych. Sam jestem zarejestrowany kilka ładnych lat, a kibicuję od prawie dekady, ale nie każdy ma tyle lat co ja czy wy. Każdy kiedyś zaczynał.

Ja otwarcie przyznam że przestałem się regularnie udzielać przez zmianę wyglądu strony. Nie podoba mi się po prostu, wolałem stary. Natomiast regularnie sprawdzam co się dzieje na stronie. Ale w wątku transferowym takie pustki że szkoda gadać. Wchodzę na Hotspur Related albo Daily Hotspur i w pół minuty mam plotki z całego dnia ogarnięte.

Generalnie albo zmienicie podejście, czyli otworzycie się na nowych to może ma to jakiś sens. Ale jak dalej się chcecie obracać swoim gronie \\"starej gwardii\\" to zamknijcie stronę, nie płaćcie za serwery i róbcie to na twitterze, czy facebooku ZA DARMO. Bo to słąbo wygląda jak strona jednego z najlepszych aktualnie klubów PL wygląda jak nasza klasa w tej chwili. Takie moje zdanie.
Edytowano dnia: 13 czerwca 2018, 06:33
Ten moment został przespany. Starać się to trzeba było rok-dwa temu, jak był największy hajp na Tottenham. Aż dziw że nie zamknęliście rejestracji w tym czasie jak w 2010. Musicie się przyznać że lubicie się obracać tylko w swoim gronie tej \\"starej gwardii\\". Ja tak to widze. I w sumie nie tylko ja, bo generalnie ta strona ma opinię leśnych dziadków. Przez to że obracacie się w gronie tej starej gwardii, to mam wrażenie że zamykacie się na nowych. Sam jestem zarejestrowany kilka ładnych lat, a kibicuję od prawie dekady, ale nie każdy ma tyle lat co ja czy wy. Każdy kiedyś zaczynał. Ja otwarcie przyznam że przestałem się regularnie udzielać przez zmianę wyglądu strony. Nie podoba mi się po prostu, wolałem stary. Natomiast regularnie sprawdzam co się dzieje na stronie. Ale w wątku transferowym takie pustki że szkoda gadać. Wchodzę na Hotspur Related albo Daily Hotspur i w pół minuty mam plotki z całego dnia ogarnięte. Generalnie albo zmienicie podejście, czyli otworzycie się na nowych to może ma to jakiś sens. Ale jak dalej się chcecie obracać swoim gronie \\"starej gwardii\\" to zamknijcie stronę, nie płaćcie za serwery i róbcie to na twitterze, czy facebooku ZA DARMO. Bo to słąbo wygląda jak strona jednego z najlepszych aktualnie klubów PL wygląda jak nasza klasa w tej chwili. Takie moje zdanie
13 czerwca 2018, 08:32 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Ten moment został przespany. Starać się to trzeba było rok-dwa temu, jak był największy hajp na Tottenham. Aż dziw że nie zamknęliście rejestracji w tym czasie jak w 2010. Musicie się przyznać że lubicie się obracać tylko w swoim gronie tej \\"starej gwardii\\". Ja tak to widze. I w sumie nie tylko ja, bo generalnie ta strona ma opinię leśnych dziadków. Przez to że obracacie się w gronie tej starej gwardii, to mam wrażenie że zamykacie się na nowych. Sam jestem zarejestrowany kilka ładnych lat, a kibicuję od prawie dekady, ale nie każdy ma tyle lat co ja czy wy. Każdy kiedyś zaczynał.

Ja otwarcie przyznam że przestałem się regularnie udzielać przez zmianę wyglądu strony. Nie podoba mi się po prostu, wolałem stary. Natomiast regularnie sprawdzam co się dzieje na stronie. Ale w wątku transferowym takie pustki że szkoda gadać. Wchodzę na Hotspur Related albo Daily Hotspur i w pół minuty mam plotki z całego dnia ogarnięte.

Generalnie albo zmienicie podejście, czyli otworzycie się na nowych to może ma to jakiś sens. Ale jak dalej się chcecie obracać swoim gronie \\"starej gwardii\\" to zamknijcie stronę, nie płaćcie za serwery i róbcie to na twitterze, czy facebooku ZA DARMO. Bo to słąbo wygląda jak strona jednego z najlepszych aktualnie klubów PL wygląda jak nasza klasa w tej chwili. Takie moje zdanie


Wygląd strony to rzecz gustu. Poprzedni był krytykowany i dlatego Snajper stworzył nowy layout. Propozycje były przedstawiane na Spursmanii i większości się podobała.
Chyba się w tej kwestii nie udzielałeś?
Spursmania chce się rozwijać ale w sposób kontrolowany. Nie potrzebujemy "każdego" kibica bo już raz mieliśmy gównoburzę i trzeba było czyścić serwer.
Raczej dążymy do rzetelnych informacji a widzę, że nawet Hotspur Related podaje każdą wyssaną z palca informację Don Balon czy innego gówna.
Spróbujemy wyważyć to i koncentrować się na bardziej sprawdzonych informacjach typu: @AlasdairGold, @LoveTheShirt, @BenPearceSpurs czy @Dan_KP.
Co do opinii o leśnych dziadkach to nie będę z Tobą dyskutował bo to wymaga kulturalnej dyskusji.
powiem tylko, że starsi kibice, którzy od kilkudziesięciu lat kibicują i wspierają swoje kluby, swoim zaangażowaniem stworzyli pierwszy fankluby i regularnie jeżdżą i płacą membershipy w innych środowiskach nie są określani mianem leśnych dziadków. Ale pewnie się mylę i czasy internetowe gdzie wszystko wszystkim wolno rządzą się swoimi prawami.
Nie wiem czy jeździsz na mecze ale starsi kibice w Anglii, Niemczech czy Holandii są darzeni wielkim szacunkiem. Czołem
Wygląd strony to rzecz gustu. Poprzedni był krytykowany i dlatego Snajper stworzył nowy layout. Propozycje były przedstawiane na Spursmanii i większości się podobała. Chyba się w tej kwestii nie udzielałeś? Spursmania chce się rozwijać ale w sposób kontrolowany. Nie potrzebujemy "każdego" kibica bo już raz mieliśmy gównoburzę i trzeba było czyścić serwer. Raczej dążymy do rzetelnych informacji a widzę, że nawet Hotspur Related podaje każdą wyssaną z palca informację Don Balon czy innego gówna. Spróbujemy wyważyć to i koncentrować się na bardziej sprawdzonych informacjach typu: @AlasdairGold, @LoveTheShirt, @BenPearceSpurs czy @Dan_KP. Co do opinii o leśnych dziadkach to nie będę z Tobą dyskutował bo to wymaga kulturalnej dyskusji. powiem tylko, że starsi kibice, którzy od kilkudziesięciu lat kibicują i wspierają swoje kluby, swoim zaangażowaniem stworzyli pierwszy fankluby i regularnie jeżdżą i płacą membershipy w innych środowiskach nie są określani mianem leśnych dziadków. Ale pewnie się mylę i czasy internetowe gdzie wszystko wszystkim wolno rządzą się swoimi prawami. Nie wiem czy jeździsz na mecze ale starsi kibice w Anglii, Niemczech czy Holandii są darzeni wielkim szacunkiem. Czołem
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
13 czerwca 2018, 08:47 [cytuj]
Jak był temat na forum o nowym wyglądzie to pisałem po zmianie wyglądu ze mi nie odpowiada. Ale moja wola, może mi się nie podobać i mogę nie wchodzić. Innym może się podobać i... no właśnie, się nie udzielają.

Kulturalnej dyskusji? A ta taka nie jest?
Więc to jaki obraz was sobie wyrobiłem, czyli \\\\\\\\"jeżdżę na mecze od lat i od lat opłacam membera oraz fan club więc jestem półkę wyżej od was którzy oglądaliście mecze co najwyżej na ruskim streamie i nie wydaliście centa na klub\\\\\\\\"? Bo tak to wygląda. Ta wasza stara gwardia cała wygląda jak grono takich ważniaków którzy uważają się za lepszych, a ci nowi nie są godni waszej uwagi. Tak tamo było w 2011 czy 2012 i nic sie przez te lata nie zmieniło. Nie ma co się wywyższać, bo ja nie mam tyle lat co ty. A i są młodsi nawet ode mnie którzy się tym klubem interesują. Nie każdy też jest w stanie sobie tak jeździć po kilka razy na sezon do Londynu. Żebym miał lepszą i stabilną finansową sytuację oraz nie miał innych ambitniejszych planów to bym jeździł te kilka razy na sezon.

Jak tak się zamykacie na tych nowych to po co wam strona? Żeby świeciła pustkami? Nie lepiej zrobić sobie te elitarną grupę na facebooku i mieć gdzieś opłaty za serwer?


Co do ciebie trzaskal to mam szacunek, bo da sie pogadać. Obrażasz się o leśne dziadki i mówisz o starszych kibicach którzy tworzą fancluby. Okej. To jak masz większe doświadczenie w tym, to wejdź w interakcję z tym mniej doświadczonym. Przykładowo średnio raz na sezon jest zakładany temat że ktoś pyta o bilet czy membersa przez jakiegoś użytkownika. Temat wisi dni, a może nawet tygodnie. Nikt nie raczy odpowiedzieć. DOPIERO po dłuższym czasie ktoś raczy odpowiedzieć. To wy, ci rzekomo doświadczeni i jeżdżący na mecze po kilka razy na sezon nie możecie takiemu człowiekowi odpowiedzieć mimo że posiadacie na ten temat wiedzę? Z czystej chęci niesienia komuś pomocy, tym bardziej że nikogo to nic nie kosztuje? Jak masz wiedzę, to się nią dziel. Przynajmniej ja czegoś takiego oczekuję od tych bardziej doświadczonych ode mnie. Wielkie dzięki za miejsce (stronę) gdzie można podyskutować, ale generalnie na tym się kończy wasz wkład w życie innych kibiców.
Edytowano dnia: 13 czerwca 2018, 09:07
Jak był temat na forum o nowym wyglądzie to pisałem po zmianie wyglądu ze mi nie odpowiada. Ale moja wola, może mi się nie podobać i mogę nie wchodzić. Innym może się podobać i... no właśnie, się nie udzielają. Kulturalnej dyskusji? A ta taka nie jest? Więc to jaki obraz was sobie wyrobiłem, czyli \\\\\\\\"jeżdżę na mecze od lat i od lat opłacam membera oraz fan club więc jestem półkę wyżej od was którzy oglądaliście mecze co najwyżej na ruskim streamie i nie wydaliście centa na klub\\\\\\\\"? Bo tak to wygląda. Ta wasza stara gwardia cała wygląda jak grono takich ważniaków którzy uważają się za lepszych, a ci nowi nie są godni waszej uwagi. Tak tamo było w 2011 czy 2012 i nic sie przez te lata nie zmieniło. Nie ma co się wywyższać, bo ja nie mam tyle lat co ty. A i są młodsi nawet ode mnie którzy się tym klubem interesują. Nie każdy też jest w stanie sobie tak jeździć po kilka razy na sezon do Londynu. Żebym miał lepszą i stabilną finansową sytuację oraz nie miał innych ambitniejszych planów to bym jeździł te kilka razy na sezon. Jak tak się zamykacie na tych nowych to po co wam strona? Żeby świeciła pustkami? Nie lepiej zrobić sobie te elitarną grupę na facebooku i mieć gdzieś opłaty za serwer? Co do ciebie trzaskal to mam szacunek, bo da sie pogadać. Obrażasz się o leśne dziadki i mówisz o starszych kibicach którzy tworzą fancluby. Okej. To jak masz większe doświadczenie w tym, to wejdź w interakcję z tym mniej doświadczonym. Przykładowo średnio raz na sezon jest zakładany temat że ktoś pyta o bilet czy membersa przez jakiegoś użytkownika. Temat wisi dni, a może nawet tygodnie. Nikt nie raczy odpowiedzieć. DOPIERO po dłuższym czasie ktoś raczy odpowiedzieć. To wy, ci rzekomo doświadczeni i jeżdżący na mecze po kilka razy na sezon nie możecie takiemu człowiekowi odpowiedzieć mimo że posiadacie na ten temat wiedzę? Z czystej chęci niesienia komuś pomocy, tym bardziej że nikogo to nic nie kosztuje? Jak masz wiedzę, to się nią dziel. Przynajmniej ja czegoś takiego oczekuję od tych bardziej doświadczonych ode mnie. Wielkie dzięki za miejsce (stronę) gdzie można podyskutować, ale generalnie na tym się kończy wasz wkład w życie innych kibiców
13 czerwca 2018, 09:17 [cytuj]
A i jeszcze jedno, co do tego że nie potrzebujecie każdego kibica. Jest czas hajpu, tak jak było w 2010 i przez jakiś czas oglądania tego klubu można sobie zdać sprawę czy to jest to czego się oczekuje od niego. Selekcja pójdzie jak sitko. Ci co oczekują sukcesów namacalnych w gablocie sami odpadną, bo to nie jest klub dla nich. Tottenham klub z wiecznym potencjałem który prawie został mistrzem, prawie pokonał Juventus, prawie kupił Suareza i tak dalej. Młodych ludzi to nie kręci, więc nie wiem czego się boicie. Fala gimbusów was nie zaleje, bo ten klub nie ma niczego co je kręci. Ani trofeów, ani pieniędzy na nazwiska pierwszego sortu. Tacy idą na Reale z nieograniczonymi budzetami.
A i jeszcze jedno, co do tego że nie potrzebujecie każdego kibica. Jest czas hajpu, tak jak było w 2010 i przez jakiś czas oglądania tego klubu można sobie zdać sprawę czy to jest to czego się oczekuje od niego. Selekcja pójdzie jak sitko. Ci co oczekują sukcesów namacalnych w gablocie sami odpadną, bo to nie jest klub dla nich. Tottenham klub z wiecznym potencjałem który prawie został mistrzem, prawie pokonał Juventus, prawie kupił Suareza i tak dalej. Młodych ludzi to nie kręci, więc nie wiem czego się boicie. Fala gimbusów was nie zaleje, bo ten klub nie ma niczego co je kręci. Ani trofeów, ani pieniędzy na nazwiska pierwszego sortu. Tacy idą na Reale z nieograniczonymi budzetami
13 czerwca 2018, 16:04 [cytuj]
Piszę tu jako ten, co to zaczął. Odpuściłem pisanie, bo zarzucono mi, że jakość moich tekstow pozostawia wiele do życzenia. Ale czasem pisałem lakonicznie tylko po to, żeby pokazac, że ta strona żyje.Będzie naszym największym błędem, jeśli spursmania.org jako marka zniknie z internetu. Nawet fanpage na fb tego nie uratuje.
Piszę tu jako ten, co to zaczął. Odpuściłem pisanie, bo zarzucono mi, że jakość moich tekstow pozostawia wiele do życzenia. Ale czasem pisałem lakonicznie tylko po to, żeby pokazac, że ta strona żyje.Będzie naszym największym błędem, jeśli spursmania.org jako marka zniknie z internetu. Nawet fanpage na fb tego nie uratuje
Na początku był kogut...
13 czerwca 2018, 17:20 [cytuj]
polespur powiedział/a:
Piszę tu jako ten, co to zaczął. Odpuściłem pisanie, bo zarzucono mi, że jakość moich tekstow pozostawia wiele do życzenia. Ale czasem pisałem lakonicznie tylko po to, żeby pokazac, że ta strona żyje.Będzie naszym największym błędem, jeśli spursmania.org jako marka zniknie z internetu. Nawet fanpage na fb tego nie uratuje


Nic nie zniknie :blee:
Nic nie zniknie :blee:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
13 czerwca 2018, 18:04 [cytuj]
Jeszcze Spursmania nie zniknęła póki my żyjemy :D Jak tam Snajper, działałeś coś z tym instagramem? Podeślij mi dane do logowanie na priv
Jeszcze Spursmania nie zniknęła póki my żyjemy :D Jak tam Snajper, działałeś coś z tym instagramem? Podeślij mi dane do logowanie na priv
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 czerwca 2018, 01:23 [cytuj]
Ja zawsze na spursmanii siedzę, żeby podyskutować w okresie meczowym(dzień przed, w trakcie i dzień po), a do tego w czasie okienka. Wydaje mi się, że dużo osób przeskoczyło na inne strony typu facebook itp. Z 6 lat temu, spursmania to było dla mnie główne miejsce na rozmowy o Tottenhamie, a ostatnie 2-3 lata to głównie reddit i spurscommunity. Wielu starych wyjadaczy też stało się tutaj mniej aktywnych.

Zapowiedzi były odwalone, ale jak ludzie tutaj piszą, lekko przesadzone. Można wszystkie te informacje o kamieniach milowych, dawnej historii pozbierać w jedno miejsce i trzymać na stronie, bo to naprawdę przydatne czasami i strasznie ciekawe. A te zapowiedzi bardziej pokierować w stronę dyskusji o potencjalnym składzie, kontuzjach i formie obu zespołów, a do tego krótkie podsumowanie.

Nie ma sensu babrać się w każde ploty. Moim zdaniem ważne newsy typu kontakt Kane'a, pierwszy mecz na nowym stadionie i terminarz powinny mieś swoje artykuły. Ploteczki przecież zawsze są na forum i tam ludzie dyskutują. Wystarczyłoby zrobić małe podsumowanie co 3 dni na stronie głównej.

Jedna rzecz, którą trzeba poprawić, to czytelność strony głównej, bo ważna informacja o terminarzu jest z boku, a "Spursmania na instagramie" zajmuje całą stronę. Ja nie wymagam wielu artykułów(i chyba nikt inny też nie) więc nie ma sensu ta zakładka "pozostałe artykuły". Moim zdaniem wszystkie newsy powinny być na środku, a po prawej tylko coś w stylu najczęściej komentowane w ciągu ostatniego tygodnia, żeby ludzie wiedzieli gdzie coś się dzieje.

Kolejna rzecz to aktualizacja zakładek tabela ligowa i kontuzje. W ciągu sezonu to często siedziało w tym samym miejscu przez miesiąc. Naprawdę lepiej to po prostu zlikwidować jak nikt nie ma czasu tego aktualizować.

Może powrót tego czatu na mecze by trochę ludzi rozruszał, na pewno jest dużo rzeczy, któe można spróbować. Jest kilka dobrych polskich stron dla fanów innych drużyn i od nich można podpatrzeć dobre pomysły.
Ja zawsze na spursmanii siedzę, żeby podyskutować w okresie meczowym(dzień przed, w trakcie i dzień po), a do tego w czasie okienka. Wydaje mi się, że dużo osób przeskoczyło na inne strony typu facebook itp. Z 6 lat temu, spursmania to było dla mnie główne miejsce na rozmowy o Tottenhamie, a ostatnie 2-3 lata to głównie reddit i spurscommunity. Wielu starych wyjadaczy też stało się tutaj mniej aktywnych. Zapowiedzi były odwalone, ale jak ludzie tutaj piszą, lekko przesadzone. Można wszystkie te informacje o kamieniach milowych, dawnej historii pozbierać w jedno miejsce i trzymać na stronie, bo to naprawdę przydatne czasami i strasznie ciekawe. A te zapowiedzi bardziej pokierować w stronę dyskusji o potencjalnym składzie, kontuzjach i formie obu zespołów, a do tego krótkie podsumowanie. Nie ma sensu babrać się w każde ploty. Moim zdaniem ważne newsy typu kontakt Kane'a, pierwszy mecz na nowym stadionie i terminarz powinny mieś swoje artykuły. Ploteczki przecież zawsze są na forum i tam ludzie dyskutują. Wystarczyłoby zrobić małe podsumowanie co 3 dni na stronie głównej. Jedna rzecz, którą trzeba poprawić, to czytelność strony głównej, bo ważna informacja o terminarzu jest z boku, a "Spursmania na instagramie" zajmuje całą stronę. Ja nie wymagam wielu artykułów(i chyba nikt inny też nie) więc nie ma sensu ta zakładka "pozostałe artykuły". Moim zdaniem wszystkie newsy powinny być na środku, a po prawej tylko coś w stylu najczęściej komentowane w ciągu ostatniego tygodnia, żeby ludzie wiedzieli gdzie coś się dzieje. Kolejna rzecz to aktualizacja zakładek tabela ligowa i kontuzje. W ciągu sezonu to często siedziało w tym samym miejscu przez miesiąc. Naprawdę lepiej to po prostu zlikwidować jak nikt nie ma czasu tego aktualizować. Może powrót tego czatu na mecze by trochę ludzi rozruszał, na pewno jest dużo rzeczy, któe można spróbować. Jest kilka dobrych polskich stron dla fanów innych drużyn i od nich można podpatrzeć dobre pomysły
LMAO
15 czerwca 2018, 01:55 [cytuj]
Teminarz był jako główny temat cały dzień. Nowy temat dodałem przed północą, chciałem żeby jak nawięcej osób zaczęło obserwować, żebym nie dodawał postów dla kilku osób. Ludzie teraz robią wszystko w mediach społecznościowych więc próbujemy ich zainteresować od tej strony.
Teminarz był jako główny temat cały dzień. Nowy temat dodałem przed północą, chciałem żeby jak nawięcej osób zaczęło obserwować, żebym nie dodawał postów dla kilku osób. Ludzie teraz robią wszystko w mediach społecznościowych więc próbujemy ich zainteresować od tej strony
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lipca 2018, 11:32 [cytuj]
To i ja się udziele po raz pierwszy od... dawna.
Co jakiś czas zaglądam, ale od czasu zmiany layoutu jakoś się nie udzielam - ciężko mi się tu odnaleźć. Gdy zobaczyłem, że tabela jest kompletnie zapomniana i nieaktualizowana, zwątpiłem, czy strona żyje.
Dobrze wiedzieć, że tak. Ale tę tabelę to wyrzucić albo jakoś aktualizować (może jakiś automat albo screeny z livescore czy coś, żeby roboty nie robić dodatkowej).
Forum trochę zwiędło. Może część osób nie wróciło po zmiane layoutu [jak ja], a kolejna część - przez mniejszą aktywność innych.
Napływ świeżej krwi zawsze jest dobry (a na pewno lepszy, niż odpływ), dodatkowe komentarze zawsze trochę ożywią forum [nawet te nieprzychylne czy niecenzuralne ożywią dyskusję, a jak się już ożywi to można i banować :D]

Co do komentarzy pod artykułami - zapowiedzi meczowe w moim odczuciu nie były czymś, co miało być komentowane - bo i co tam komentować? Przeszedł ktoś od nas do nich w latach 70 do przeszedł. Nie mam jak wspominać tego, bo nie pamiętam (dziwne), ale dobrze wiedzieć (zapowiedzi meczowe były super, ale było tego BARDZO dużo - jeśli dobrze pamiętam to były tłumaczenia?)
To i ja się udziele po raz pierwszy od... dawna. Co jakiś czas zaglądam, ale od czasu zmiany layoutu jakoś się nie udzielam - ciężko mi się tu odnaleźć. Gdy zobaczyłem, że tabela jest kompletnie zapomniana i nieaktualizowana, zwątpiłem, czy strona żyje. Dobrze wiedzieć, że tak. Ale tę tabelę to wyrzucić albo jakoś aktualizować (może jakiś automat albo screeny z livescore czy coś, żeby roboty nie robić dodatkowej). Forum trochę zwiędło. Może część osób nie wróciło po zmiane layoutu [jak ja], a kolejna część - przez mniejszą aktywność innych. Napływ świeżej krwi zawsze jest dobry (a na pewno lepszy, niż odpływ), dodatkowe komentarze zawsze trochę ożywią forum [nawet te nieprzychylne czy niecenzuralne ożywią dyskusję, a jak się już ożywi to można i banować :D] Co do komentarzy pod artykułami - zapowiedzi meczowe w moim odczuciu nie były czymś, co miało być komentowane - bo i co tam komentować? Przeszedł ktoś od nas do nich w latach 70 do przeszedł. Nie mam jak wspominać tego, bo nie pamiętam (dziwne), ale dobrze wiedzieć (zapowiedzi meczowe były super, ale było tego BARDZO dużo - jeśli dobrze pamiętam to były tłumaczenia?)
6 lipca 2018, 13:58 [cytuj]
Jestem tu po raz kolejny, bo serce mi krwawi widząc naszą stronę w tak fatalnym stanie. Wracam tym razem nie tylko z nadzieją na pozytywne zmiany, ale także z pomysłami i szczerą chęcią pomocy, aby ratować to co nam wszystkim tu zgromadzonym powinno przynosić radość i dumę, że możemy tu być razem i wspólnie cieszyć się z poczynań naszego ukochanego klubu.

Dużo osób narzeka na zmianę wyglądu strony, że zmiana ta zniechęca ich do zaglądania na stronę. Próbując znaleźć rozwiązanie tego problemu nasunął mi się pomysł, jednak nie wiem czy jest to możliwe do realizacji. Wiele stron oferuje różne skórki wyglądu, tak aby użytkownik mógł wybrać odpowiednią dla siebie. Pytanie z mojej strony. Czy jest możliwość ustawienia wyboru tak, żeby część użytkowników mogła wrócić do starego wyglądu, a osoby zadowolone ze zmiany mogły zostać przy obecnym?

Druga kwestia, która mnie osobiście bardzo dotknęła i pozbawiła jakiejkolwiek motywacji do dalszych działań to aktywność użytkowników odnośnie komentowania artykułów, a raczej jej brak. Wiele osób mówi, że nie komentuje, bo od tego jest forum, albo, że woli czytać na innych portalach, skoro tak myślicie to dlaczego narzekacie na jakość strony? Może wystarczy nam samo forum? Brak komentarzy utwierdzał mnie w przekonaniu, że nikt nie docenia mojego wkładu, że piszę wyłącznie dla siebie. Myślę że to się powinno zmienić, żeby osoby, które poświęcają swój czas na tłumaczenie i publikowanie treści czuły się docenione i miały motywację do swoich działań. Myślę że nie wymagam zbyt wiele, a w razie wypadku i potrzeby, zawsze można przenieść dyskusję na forum.

Mam jeszcze jedną sporą uwagę odnośnie organizacji wyjazdu na otwarcie nowego White hart lane. Jeżeli zostaje taki temat założony to moim skromnym zdaniem organizator powinien się zobowiązać do odpowiedzi na pytania użytkowników, tymczasem wiele pytań w temacie zostaje bez odpowiedzi, nie wiem z czego to wynika, ale jak dla mnie to bardzo nieprofesjonalne.

Koniec narzekania czas na obligacje.
Ze swojej strony jestem w stanie zaoferować treść zarówno, informacyjną, sprawozdania pomeczowe, oraz postaram się raz na jakiś czas dodać coś autorskiego. Mogę również zadbać o aktualizację tabeli, terminarza jak i innych podstron. Proponuję uzupełnienie zakładki redakcja, żeby przybliżyć “sylwetki” osób zaangażowanych w pracę na stronie, ale także po to żeby lepiej się poznać.

Proszę Was wszystkich, którzy przeczytali ten tekst do końca żebyście odpowiedzieli sobie na dwa pytania “Czy nie stać mnie na więcej”? oraz “Co mógłbym dać od siebie?” aby zaglądało się tu przyjemniej. Czasami zmiany trzeba zacząć od siebie. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych. COYS!
;)
Jestem tu po raz kolejny, bo serce mi krwawi widząc naszą stronę w tak fatalnym stanie. Wracam tym razem nie tylko z nadzieją na pozytywne zmiany, ale także z pomysłami i szczerą chęcią pomocy, aby ratować to co nam wszystkim tu zgromadzonym powinno przynosić radość i dumę, że możemy tu być razem i wspólnie cieszyć się z poczynań naszego ukochanego klubu. Dużo osób narzeka na zmianę wyglądu strony, że zmiana ta zniechęca ich do zaglądania na stronę. Próbując znaleźć rozwiązanie tego problemu nasunął mi się pomysł, jednak nie wiem czy jest to możliwe do realizacji. Wiele stron oferuje różne skórki wyglądu, tak aby użytkownik mógł wybrać odpowiednią dla siebie. Pytanie z mojej strony. Czy jest możliwość ustawienia wyboru tak, żeby część użytkowników mogła wrócić do starego wyglądu, a osoby zadowolone ze zmiany mogły zostać przy obecnym? Druga kwestia, która mnie osobiście bardzo dotknęła i pozbawiła jakiejkolwiek motywacji do dalszych działań to aktywność użytkowników odnośnie komentowania artykułów, a raczej jej brak. Wiele osób mówi, że nie komentuje, bo od tego jest forum, albo, że woli czytać na innych portalach, skoro tak myślicie to dlaczego narzekacie na jakość strony? Może wystarczy nam samo forum? Brak komentarzy utwierdzał mnie w przekonaniu, że nikt nie docenia mojego wkładu, że piszę wyłącznie dla siebie. Myślę że to się powinno zmienić, żeby osoby, które poświęcają swój czas na tłumaczenie i publikowanie treści czuły się docenione i miały motywację do swoich działań. Myślę że nie wymagam zbyt wiele, a w razie wypadku i potrzeby, zawsze można przenieść dyskusję na forum. Mam jeszcze jedną sporą uwagę odnośnie organizacji wyjazdu na otwarcie nowego White hart lane. Jeżeli zostaje taki temat założony to moim skromnym zdaniem organizator powinien się zobowiązać do odpowiedzi na pytania użytkowników, tymczasem wiele pytań w temacie zostaje bez odpowiedzi, nie wiem z czego to wynika, ale jak dla mnie to bardzo nieprofesjonalne. Koniec narzekania czas na obligacje. Ze swojej strony jestem w stanie zaoferować treść zarówno, informacyjną, sprawozdania pomeczowe, oraz postaram się raz na jakiś czas dodać coś autorskiego. Mogę również zadbać o aktualizację tabeli, terminarza jak i innych podstron. Proponuję uzupełnienie zakładki redakcja, żeby przybliżyć “sylwetki” osób zaangażowanych w pracę na stronie, ale także po to żeby lepiej się poznać. Proszę Was wszystkich, którzy przeczytali ten tekst do końca żebyście odpowiedzieli sobie na dwa pytania “Czy nie stać mnie na więcej”? oraz “Co mógłbym dać od siebie?” aby zaglądało się tu przyjemniej. Czasami zmiany trzeba zacząć od siebie. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych. COYS! ;)
7 lipca 2018, 16:18 [cytuj]
Jest możliwa zmiana skórek. Jednak nie dogodzisz wszystkim tak czy siak :)

Zmiana wyglądu była wymagana - wdrożona została responsywność, aby na komórce było można przeglądać.

Zostaną przywrócone stare wyglądy profilu użytkownika - jakieś sylwetki każdy będzie miał. Dodatkowo elementy społecznościowe zostaną wdrożone. :luzik:
Jest możliwa zmiana skórek. Jednak nie dogodzisz wszystkim tak czy siak :) Zmiana wyglądu była wymagana - wdrożona została responsywność, aby na komórce było można przeglądać. Zostaną przywrócone stare wyglądy profilu użytkownika - jakieś sylwetki każdy będzie miał. Dodatkowo elementy społecznościowe zostaną wdrożone. :luzik:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
8 lipca 2018, 11:47 [cytuj]
Cieszy mnie to co panowie wyżej napisaliście, ja mogę od siebie ze dalej będę tu zaglądał tak jak do tej pory (2-3 razy dziennie) czytał WSZYSTKO co zamieszczacie i komentował jak będę czul potrzebę (czyli często). W organizacji nie pomogę bo jestem w tym noga.
COYS
PS. Juz się nie mogę doczekać sezonu.
Cieszy mnie to co panowie wyżej napisaliście, ja mogę od siebie ze dalej będę tu zaglądał tak jak do tej pory (2-3 razy dziennie) czytał WSZYSTKO co zamieszczacie i komentował jak będę czul potrzebę (czyli często). W organizacji nie pomogę bo jestem w tym noga. COYS PS. Juz się nie mogę doczekać sezonu
8 lipca 2018, 14:44 [cytuj]
Uwag mam wiele ale a propos życia strony miałem dawno temu propozycję (nieistotne do kogo personalnie wysłana ) żeby wrzucać zdjęcia z naszych wojaży za klubem. Tak na zachętę dla tych, którzy jeszcze tego nie posmakowali dla pokazania, że żyjemy działamy, jezdzimy....
Minęły bodajże 4 lata od złożenia propozycji, kilka zwrotek na priv, że tak już wkrótce.....Do dzisiaj lipa. Więc po co mam się spuszczać jak prośba nie trafia na podatny grunt.

Uwag mam wiele ale a propos życia strony miałem dawno temu propozycję (nieistotne do kogo personalnie wysłana ) żeby wrzucać zdjęcia z naszych wojaży za klubem. Tak na zachętę dla tych, którzy jeszcze tego nie posmakowali dla pokazania, że żyjemy działamy, jezdzimy.... Minęły bodajże 4 lata od złożenia propozycji, kilka zwrotek na priv, że tak już wkrótce.....Do dzisiaj lipa. Więc po co mam się spuszczać jak prośba nie trafia na podatny grunt.
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
8 lipca 2018, 14:47 [cytuj]
W ramach uzupełnienia :
Ankieta - 25 oddanych głosów,
Okienko transferowe 18/19 - ostatni wpis/komentarz 27.06
W ramach uzupełnienia : Ankieta - 25 oddanych głosów, Okienko transferowe 18/19 - ostatni wpis/komentarz 27.06
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 lipca 2018, 21:48 [cytuj]
Ja mogę coś napisać czasem jakby Wam brakowało rąk do pracy aczkolwiek to byłby mój debiut w takiej roli. Choć chęci mam :)
Ja mogę coś napisać czasem jakby Wam brakowało rąk do pracy aczkolwiek to byłby mój debiut w takiej roli. Choć chęci mam :)
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 117 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się