Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » O stronie » Przyszłość Spursmanii
9 lipca 2018, 21:51 [cytuj]
A co do zapowiedzi przedmeczowych to jak było już wspomniane, nie robić czegoś sztuki dla sztuki. Można to gdzieś zebrać i wstawić w dziale ale zapowiedzi wystarczą krótkie i rzeczowe i tyle. A o przyszłość Spursmanii trzeba być spokojnym bo idą złote czasy dla klubu.
A co do zapowiedzi przedmeczowych to jak było już wspomniane, nie robić czegoś sztuki dla sztuki. Można to gdzieś zebrać i wstawić w dziale ale zapowiedzi wystarczą krótkie i rzeczowe i tyle. A o przyszłość Spursmanii trzeba być spokojnym bo idą złote czasy dla klubu
13 lipca 2018, 20:55 [cytuj]
Zeby juz sie nie pastwić nad tym jak wygladal ubiegly rok na spursmanii, warto skoncentrowac sie na tym co jest i bedzie.

W ostatnim tygodniu widac nieco wiekszy ruch, pojawiaja sie komentarze. Co cieszy szczegolnie, w koncu mozna przeczytac jakies newsy chociazby o plotkach transferowych. To dobrze, bo nie mozna zamykac sie wylacznie na wstawianiu suchych faktow. Niewatpliwie brakowalo tego w poprzednim roku - ciagle zapowiedzi i czesto na tym konczyla sie tygodniowa aktywnosc. Brak artykulu po meczu razil mnie po oczach tak bardzo jak brak aktualizacji tabeli.

Jeżeli chodzi o kwestie szaty graficznej - zdecydowanie podobala mi sie poprzednia, niemniej nie uwazam, ze jest to powod do odpuszczania aktywnosci. Ze swojej strony, tak jak poprzednicy, postaram sie udzielac w miare na biezaco.
Zeby juz sie nie pastwić nad tym jak wygladal ubiegly rok na spursmanii, warto skoncentrowac sie na tym co jest i bedzie. W ostatnim tygodniu widac nieco wiekszy ruch, pojawiaja sie komentarze. Co cieszy szczegolnie, w koncu mozna przeczytac jakies newsy chociazby o plotkach transferowych. To dobrze, bo nie mozna zamykac sie wylacznie na wstawianiu suchych faktow. Niewatpliwie brakowalo tego w poprzednim roku - ciagle zapowiedzi i czesto na tym konczyla sie tygodniowa aktywnosc. Brak artykulu po meczu razil mnie po oczach tak bardzo jak brak aktualizacji tabeli. Jeżeli chodzi o kwestie szaty graficznej - zdecydowanie podobala mi sie poprzednia, niemniej nie uwazam, ze jest to powod do odpuszczania aktywnosci. Ze swojej strony, tak jak poprzednicy, postaram sie udzielac w miare na biezaco.
20 lipca 2018, 00:45 [cytuj]
Hej ja ze swojej strony dodam, że naprawdę fajnie działają strony czy grupy nią fb. Te pierwsze pozwalają większemu gronu dowiedzieć się o fanpage’u i dość łatwo przy większej liczbie osób można stronę rozwinąć - efekt śnieżnej kuli. Co do grup to moim zdaniem są jeszcze lepsze niż strony. Ponieważ informacje, jakie tam się znajdą widzą tylko osoby znajdujące się w danej grupie. Więc można pisać bez obawy, że dojdzie to nie wiadomo gdzie. Poza tym zawsze można łatwo kontrolować to co się tam znajduje - za mało eleganckie komentarze, bądź zbytnią agresywność słowną można po prostu usunąć kogoś z grupy. Poza tym każdy może coś tam napisać, a admin to akceptuje. To wydaje mi się lepsze do dyskutowania i rozmawiania, ponieważ mało kto teraz nie ma fb. Newsy ze strony po prostu można wrzucać na fanpage i grupę na fb. Dodatkowo tam Pojawiają się informacje, że ktoś coś wrzucił skomentował, odpowiedział nam, a tu na stronę trzeba wejść, logować się odnaleźć wątek itp.. Jestem na kilku grupach piłkarskich i w wielu świetnie to działa.
Także jeżeli chodzi o moje zdanie to facebook powinien być nr 1 jeżeli chodzi o aktywność.
Hej ja ze swojej strony dodam, że naprawdę fajnie działają strony czy grupy nią fb. Te pierwsze pozwalają większemu gronu dowiedzieć się o fanpage’u i dość łatwo przy większej liczbie osób można stronę rozwinąć - efekt śnieżnej kuli. Co do grup to moim zdaniem są jeszcze lepsze niż strony. Ponieważ informacje, jakie tam się znajdą widzą tylko osoby znajdujące się w danej grupie. Więc można pisać bez obawy, że dojdzie to nie wiadomo gdzie. Poza tym zawsze można łatwo kontrolować to co się tam znajduje - za mało eleganckie komentarze, bądź zbytnią agresywność słowną można po prostu usunąć kogoś z grupy. Poza tym każdy może coś tam napisać, a admin to akceptuje. To wydaje mi się lepsze do dyskutowania i rozmawiania, ponieważ mało kto teraz nie ma fb. Newsy ze strony po prostu można wrzucać na fanpage i grupę na fb. Dodatkowo tam Pojawiają się informacje, że ktoś coś wrzucił skomentował, odpowiedział nam, a tu na stronę trzeba wejść, logować się odnaleźć wątek itp.. Jestem na kilku grupach piłkarskich i w wielu świetnie to działa. Także jeżeli chodzi o moje zdanie to facebook powinien być nr 1 jeżeli chodzi o aktywność
20 lipca 2018, 08:44 [cytuj]
I taki jest właśnie powód, że serwisy www odchodzą w niełaskę od kilu lat. Większość aktywności jest w social media z uwagi na wygodę i funkcjonalność dla użytkownika i administracji.
Rozwiązaniem może być hybryda, tylko nie wiem czy technicznie możliwa.
Każdy lub każdy ważny artykuł i post na forum wrzucony na FB (jako link) ze zintegrowanymi komentarzami.
I taki jest właśnie powód, że serwisy www odchodzą w niełaskę od kilu lat. Większość aktywności jest w social media z uwagi na wygodę i funkcjonalność dla użytkownika i administracji. Rozwiązaniem może być hybryda, tylko nie wiem czy technicznie możliwa. Każdy lub każdy ważny artykuł i post na forum wrzucony na FB (jako link) ze zintegrowanymi komentarzami
20 lipca 2018, 11:17 [cytuj]
Strony nie odchodzą do lamusa, wiadomo, że teraz wszystko jest w social mediach, ale jeżeli strona jest fajnie prowadzona i otwarta na użytkowników to jest Ok. Ważne, aby mieć ten fanpage i grupę na fb ponieważ tam łatwo można dotrzeć do ludzi - wrzucając na fb wpisy ze strony. Na Spursmanii na fb jest około 1200 użytkowników na grupie tej strony tylko 60. Dlaczego? Należy zaprosic wszystkich ze strony do grupy. Zacznie się to wtedy rozrastać. Podziałać jako strona na innych funpage’ach jako Spursmania - mówię oczywiście o fb - jest mnóstwo stron sportowych na których można się włączyć, popisać komentarze i tym zyskać fanów. Jesteśmy chyba jednym z nielicznych klubów z europejskiego topu którego polskie forum tak słabo działa.
Edytowano dnia: 20 lipca 2018, 11:18
Strony nie odchodzą do lamusa, wiadomo, że teraz wszystko jest w social mediach, ale jeżeli strona jest fajnie prowadzona i otwarta na użytkowników to jest Ok. Ważne, aby mieć ten fanpage i grupę na fb ponieważ tam łatwo można dotrzeć do ludzi - wrzucając na fb wpisy ze strony. Na Spursmanii na fb jest około 1200 użytkowników na grupie tej strony tylko 60. Dlaczego? Należy zaprosic wszystkich ze strony do grupy. Zacznie się to wtedy rozrastać. Podziałać jako strona na innych funpage’ach jako Spursmania - mówię oczywiście o fb - jest mnóstwo stron sportowych na których można się włączyć, popisać komentarze i tym zyskać fanów. Jesteśmy chyba jednym z nielicznych klubów z europejskiego topu którego polskie forum tak słabo działa
20 lipca 2018, 13:41 [cytuj]
Ale to są odrębne kanały. Na fanpage'ach wrzuca się link do artykułu który pojawia się na stronie/forum. I taki wpis na FB też się komentuje... a samego artykułu już nie lub zdecydowanie mniej. I tu jest pies pogrzebany
Ale to są odrębne kanały. Na fanpage'ach wrzuca się link do artykułu który pojawia się na stronie/forum. I taki wpis na FB też się komentuje... a samego artykułu już nie lub zdecydowanie mniej. I tu jest pies pogrzebany
20 lipca 2018, 15:43 [cytuj]
Ale artykuł można przeczytać tylko na stronie więc i tak wyświetlenia będą. Ja osobiście bardziej bym zainwestował w fb jeżeli chodzi o komentarze.
Ale artykuł można przeczytać tylko na stronie więc i tak wyświetlenia będą. Ja osobiście bardziej bym zainwestował w fb jeżeli chodzi o komentarze
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 10 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się