Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » O stronie » GADŻETY SPURSMANII
27 sierpnia 2009, 21:47 [cytuj]
no to już punkt zaczepienia mamy.
może ogłosić jakoś żeby użytkownicy nadsyłali propozycje czcionek i ogólnego image koszulki?
no to już punkt zaczepienia mamy. może ogłosić jakoś żeby użytkownicy nadsyłali propozycje czcionek i ogólnego image koszulki?
.upadamy na dno by odbić się od niego.
28 sierpnia 2009, 00:23 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
ale najlepszy pomysł to 50 z nadrukiem Spursmanii albo tottenhamu! o kurde, chyba zostałbym alkoholikiem :D


ja bym taką 50 kupił z miejsca hehe ;D kurde to koszulki by się przydały! tylko trzeba ogarnąć jakąś szatę graficzną dobrze i będzie wypas:)
ja bym taką 50 kupił z miejsca hehe ;D kurde to koszulki by się przydały! tylko trzeba ogarnąć jakąś szatę graficzną dobrze i będzie wypas:)
Tottenham 'Til I Die
28 sierpnia 2009, 10:51 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
no to już punkt zaczepienia mamy.
może ogłosić jakoś żeby użytkownicy nadsyłali propozycje czcionek i ogólnego image koszulki?


Propozycje "ogólnych imagów" będą dziś późnym wieczorem. Do wglądu najpierw dla Redakcji a później zależy co oni powiedzą.
Propozycje "ogólnych imagów" będą dziś późnym wieczorem. Do wglądu najpierw dla Redakcji a później zależy co oni powiedzą
28 sierpnia 2009, 14:14 [cytuj]
dobrze,że coś się ruszyło :)
dobrze,że coś się ruszyło :)
Tottenham 'Til I Die
28 sierpnia 2009, 16:12 [cytuj]
:D
:D
Glory glory Tottenham Hotspur !
28 sierpnia 2009, 23:37 [cytuj]
jupi :)) cieszę się że jakiś pożytek ze mnie jest XD czekam na te ogólne image ;D
jupi :)) cieszę się że jakiś pożytek ze mnie jest XD czekam na te ogólne image ;D
.upadamy na dno by odbić się od niego.
28 sierpnia 2009, 23:41 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
jupi :)) cieszę się że jakiś pożytek ze mnie jest XD czekam na te ogólne image ;D


Wiesz, nie chciałbym Cię rozczarowywać ale o sprawie dyskutowaliśmy już od jakiegoś czasu;) A sklep Spursmanii, do którego w "międzyczasie" zapraszam jest czynny od dawien dawna. A image są już do wglądu dla reszty redaktorów-zanim je, a właściwie go(bo na razie jest jeden) zaprezentuje szerszej publiczności chciałbym wiedzieć czy jest sens.
Wiesz, nie chciałbym Cię rozczarowywać ale o sprawie dyskutowaliśmy już od jakiegoś czasu;) A sklep Spursmanii, do którego w "międzyczasie" zapraszam jest czynny od dawien dawna. A image są już do wglądu dla reszty redaktorów-zanim je, a właściwie go(bo na razie jest jeden) zaprezentuje szerszej publiczności chciałbym wiedzieć czy jest sens
28 sierpnia 2009, 23:51 [cytuj]
się muszę dowartościować ;PP cicho xD a w sklepie z tego co wiem nie ma opcji NADRUKOWANIE NICKU :PP
się muszę dowartościować ;PP cicho xD a w sklepie z tego co wiem nie ma opcji NADRUKOWANIE NICKU :PP
.upadamy na dno by odbić się od niego.
29 sierpnia 2009, 00:14 [cytuj]
chcesz mieć nick na koszulce?!
chcesz mieć nick na koszulce?!
Tottenham 'Til I Die
29 sierpnia 2009, 02:05 [cytuj]
Szanowna redakcjo.....co z tym jest?....Tylko mi nie mówicie że będziecie się zbierać jak Farfał z kolegami w TVP....
Szanowna redakcjo.....co z tym jest?....Tylko mi nie mówicie że będziecie się zbierać jak Farfał z kolegami w TVP
29 sierpnia 2009, 10:38 [cytuj]
Nylon - syntetyczny polimer, rodzaj poliamidu służący do wytwarzania włókna syntetycznego o bardzo dużej wytrzymałości na rozciąganie i łatwo dającego się ...

Nick w sam raz na koszulke:)
Nylon - syntetyczny polimer, rodzaj poliamidu służący do wytwarzania włókna syntetycznego o bardzo dużej wytrzymałości na rozciąganie i łatwo dającego się ... Nick w sam raz na koszulke:)
You'll Never Walk Alone
29 sierpnia 2009, 10:41 [cytuj]
To beda koszulki fanow Tottenhamu czy tylko uzytkownikow tej stronki?
To beda koszulki fanow Tottenhamu czy tylko uzytkownikow tej stronki?
You'll Never Walk Alone
29 sierpnia 2009, 10:49 [cytuj]
buahahaha :) TataPsychopata wiedziałem o tym :P na chemii uważałem.

właśnie chciałem żeby to było tylko użytkowników, żeby być jakoś rozpoznawalni, wyjątkowi :)
buahahaha :) TataPsychopata wiedziałem o tym :P na chemii uważałem. właśnie chciałem żeby to było tylko użytkowników, żeby być jakoś rozpoznawalni, wyjątkowi :)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
29 sierpnia 2009, 11:26 [cytuj]
TataPsychopata powiedział/a:
To beda koszulki fanow Tottenhamu czy tylko uzytkownikow tej stronki?


przecież to jedno z drugim się wiąże ;)
przecież to jedno z drugim się wiąże ;)
Tottenham 'Til I Die
29 sierpnia 2009, 11:35 [cytuj]
Chodzilo mi o to czy to bedzie koszulka reklamujaca ta strone czy koszulka dla zwyklego fana.
Chodzilo mi o to czy to bedzie koszulka reklamujaca ta strone czy koszulka dla zwyklego fana
You'll Never Walk Alone
29 sierpnia 2009, 12:27 [cytuj]
aaa no bardziej myślałem żeby jakiś herb Tottenhamu sie tam pojawił xD bo jak by miało być stronki to wystarczy dodać w sklepiku opcję NADRUK na obecnych koszulkach
aaa no bardziej myślałem żeby jakiś herb Tottenhamu sie tam pojawił xD bo jak by miało być stronki to wystarczy dodać w sklepiku opcję NADRUK na obecnych koszulkach
.upadamy na dno by odbić się od niego.
29 sierpnia 2009, 12:52 [cytuj]
No to co Wam szkodzi zrobić takie coś na własną rękę? Na spreadshirt?
No to co Wam szkodzi zrobić takie coś na własną rękę? Na spreadshirt?
29 sierpnia 2009, 13:28 [cytuj]
to nie to samo :)
to nie to samo :)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
29 sierpnia 2009, 14:28 [cytuj]
Ja na razie zobaczę co wyniknie z tej narady redaktorów o której Marcin wspomniał i czy ten projekt co mówił się ukaże w ogóle. hehe ;D
Ja na razie zobaczę co wyniknie z tej narady redaktorów o której Marcin wspomniał i czy ten projekt co mówił się ukaże w ogóle. hehe ;D
Tottenham 'Til I Die
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 24 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się