Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » O stronie » Czat dla kibiców
11 lutego 2010, 13:15 [cytuj]
Cytat (Barometr) ze wczoraj:
"[...] PS Raku - czat mi nie działa. Jak coś się z nim wreszcie zrobi to z miłą chęcią się tam przeniosę"

Czy ktoś jeszcze ma problemy z czatem/nie umie wejść/nie wie gdzie się znajduje? Bo jeśli takie problemy występują to trzeba pomyśleć o jakimś tech. supporcie, rozwiać wszystkie wątpliwości albo pokazać paluchem to i owo. Wczoraj sobie nieźle przyspamiliście pod artykułem Marka - 169 komentarzy. Ten czat nie jest tylko po to aby być, nieprawdaż?
Jaki to problem masz Baro?
Cytat (Barometr) ze wczoraj: "[...] PS Raku - czat mi nie działa. Jak coś się z nim wreszcie zrobi to z miłą chęcią się tam przeniosę" Czy ktoś jeszcze ma problemy z czatem/nie umie wejść/nie wie gdzie się znajduje? Bo jeśli takie problemy występują to trzeba pomyśleć o jakimś tech. supporcie, rozwiać wszystkie wątpliwości albo pokazać paluchem to i owo. Wczoraj sobie nieźle przyspamiliście pod artykułem Marka - 169 komentarzy. Ten czat nie jest tylko po to aby być, nieprawdaż? Jaki to problem masz Baro?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 lutego 2010, 07:51 [cytuj]
Mi nie działał na lapku szwagra, ale dlatego że nie miałem odpowiedniego Adobe Reader, może u ciebie jest ten sam problem!
Mi nie działał na lapku szwagra, ale dlatego że nie miałem odpowiedniego Adobe Reader, może u ciebie jest ten sam problem!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 marca 2013, 22:44 [cytuj]
podbijam temat bo myślę, że czacik ładnie by się sprawdził na stronce. jeżeli by nie dało rady to proponuje utworzyć grupe na fejsbuku, dobra opcja na rozpoczęcie szybkiego czatu a i można łatwo się dogadać w innych kwestiach myślę
podbijam temat bo myślę, że czacik ładnie by się sprawdził na stronce. jeżeli by nie dało rady to proponuje utworzyć grupe na fejsbuku, dobra opcja na rozpoczęcie szybkiego czatu a i można łatwo się dogadać w innych kwestiach myślę
18 marca 2013, 23:02 [cytuj]
Kiedyś często czatowaliśmy podczas meczy , teraz jak wchodze w ten chat (zakładka dla kibiców- chat) to przekierowuje mnie na strone gadu gadu?;o
Kiedyś często czatowaliśmy podczas meczy , teraz jak wchodze w ten chat (zakładka dla kibiców- chat) to przekierowuje mnie na strone gadu gadu?;o
18 marca 2013, 23:21 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
teraz jak wchodze w ten chat (zakładka dla kibiców- chat) to przekierowuje mnie na strone gadu gadu?;o


Mam to samo :zalamka:
Mam to samo :zalamka:
18 marca 2013, 23:35 [cytuj]
no właśnie, jeżeli się tak dobrze sprawdzał to proponuję go reaktywować :plotki:
no właśnie, jeżeli się tak dobrze sprawdzał to proponuję go reaktywować :plotki:
19 marca 2013, 01:05 [cytuj]
i od razu dać autobota, który będzie każdego witał słowami "Siekiera motyka woolwiczowy gnój W. Szczęsny to jest ch...j"

Czat podczas meczów... hmm to oznacza brak full screena :(
i od razu dać autobota, który będzie każdego witał słowami "Siekiera motyka woolwiczowy gnój W. Szczęsny to jest ch...j" Czat podczas meczów... hmm to oznacza brak full screena :(
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
19 marca 2013, 17:08 [cytuj]
Alvaro powiedział/a:
Mam to samo :zalamka:

Lepiej podjedź do Łodzi na oglądanie w pubie :P
Lepiej podjedź do Łodzi na oglądanie w pubie :P
20 marca 2013, 00:45 [cytuj]
A może by tak założyć kanał na ircu? :>
A może by tak założyć kanał na ircu? :>
20 marca 2013, 01:01 [cytuj]
Sergiusz powiedział/a:
A może by tak założyć kanał na ircu? :>


to ktoś jeszcze irca używa? Wszystko co potrzebuje zewnętrznej appki do rozmów(czy to gg, irc, czy icq) jest do d...py
to ktoś jeszcze irca używa? Wszystko co potrzebuje zewnętrznej appki do rozmów(czy to gg, irc, czy icq) jest do d...py
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 72 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się