Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » O stronie » Flaga Spursmania.org!
12 stycznia 2011, 21:38 [cytuj]
to Gryf :)
to Gryf :)
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
12 stycznia 2011, 22:44 [cytuj]
http://ifotos.pl/zobacz/kolejnafl_hpnaprx.png/
Moja kolejna i ostatnia już propozycja.
http://ifotos.pl/zobacz/kolejnafl_hpnaprx.png/ Moja kolejna i ostatnia już propozycja
COYS
12 stycznia 2011, 22:59 [cytuj]
Troche jak Bociek :P
Troche jak Bociek :P
13 stycznia 2011, 00:38 [cytuj]
TrueYid - ten orzeł [zajebisty jak dla mnie] w locie a po drugiej stronie stateczny kogut - to nie będzie grało - chyba, że granatowy kur też będzie frunął - to tak - byłoby extra:cwaniak:
TrueYid - ten orzeł [zajebisty jak dla mnie] w locie a po drugiej stronie stateczny kogut - to nie będzie grało - chyba, że granatowy kur też będzie frunął - to tak - byłoby extra:cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 stycznia 2011, 00:44 [cytuj]
tak - Sadzik - lepiej jakby cały orzełek był czerwonawy:brawo:
tak - Sadzik - lepiej jakby cały orzełek był czerwonawy:brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 stycznia 2011, 08:26 [cytuj]
Orzełek w czerwonych ledżinsach :rotfl: . Dorzucam sie do fany chyba że jeszcze nie umarł smiercią naturalną pomysł najliczniejszego (na turniejach) fan clubu czyli flaga Górnego Śląska. Orzeł piastowski + Kogut i takie tam. Jesli rzeczywiście 1m kwadratowy kosztuje 4 dychy to myśle, że ja, Ty, Paweł, Konrad, Marcin już gwarantujemy (to do Sadzika) 5 metrów kwadratowych. Fajnie, że sa pomysły na flagi tylko, że bedzie ona w Łodzi i Radomsku a kiedy się sami zorganizujemy to bedziemy ja mieli na Ślasku. Na wypadek kiedy będzie wyjazd na którym nie będzie kolegów z łodzkiego.
Orzełek w czerwonych ledżinsach :rotfl: . Dorzucam sie do fany chyba że jeszcze nie umarł smiercią naturalną pomysł najliczniejszego (na turniejach) fan clubu czyli flaga Górnego Śląska. Orzeł piastowski + Kogut i takie tam. Jesli rzeczywiście 1m kwadratowy kosztuje 4 dychy to myśle, że ja, Ty, Paweł, Konrad, Marcin już gwarantujemy (to do Sadzika) 5 metrów kwadratowych. Fajnie, że sa pomysły na flagi tylko, że bedzie ona w Łodzi i Radomsku a kiedy się sami zorganizujemy to bedziemy ja mieli na Ślasku. Na wypadek kiedy będzie wyjazd na którym nie będzie kolegów z łodzkiego
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
13 stycznia 2011, 11:02 [cytuj]
Pomysł Sadzika jest chyba najlepszy, tylko ja np. zmieniłbym go w ten sposób, że usunąłbym napis Tottehnam Hotspur spod Koguta i umieścił duży napis zamiast Yid Army Poland. Orzełek powinien być czerwony w tym sensie, ze całe zarysy powinny być trochę bardziej czerwone, ale bez czerwonych 'leginsow' :) Fajny pomysł był też z tym, żeby 'audere est facere' znajdowało się na szaliku ułożonym w mały łuk, który będą trzymały w szponach orzeł i kogut. Nie wiem, czy możecie sobie to wyobrazić, bo niestety nie mam takich zdolności, żeby to jakoś zrobić tak jak panowie wyżej, dlatego jedynie opis. Oczywiście też się dorzucę, a wydaje mi się, że flaga powinna być tam, skąd ludzie najczęściej latają na mecze Tottenhamu, żeby zawsze przed wylotem można ją było wziąć ze sobą i potem odstawić 'na miejsce'
Pomysł Sadzika jest chyba najlepszy, tylko ja np. zmieniłbym go w ten sposób, że usunąłbym napis Tottehnam Hotspur spod Koguta i umieścił duży napis zamiast Yid Army Poland. Orzełek powinien być czerwony w tym sensie, ze całe zarysy powinny być trochę bardziej czerwone, ale bez czerwonych 'leginsow' :) Fajny pomysł był też z tym, żeby 'audere est facere' znajdowało się na szaliku ułożonym w mały łuk, który będą trzymały w szponach orzeł i kogut. Nie wiem, czy możecie sobie to wyobrazić, bo niestety nie mam takich zdolności, żeby to jakoś zrobić tak jak panowie wyżej, dlatego jedynie opis. Oczywiście też się dorzucę, a wydaje mi się, że flaga powinna być tam, skąd ludzie najczęściej latają na mecze Tottenhamu, żeby zawsze przed wylotem można ją było wziąć ze sobą i potem odstawić 'na miejsce'
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
13 stycznia 2011, 13:36 [cytuj]
Nie pali się chyba z tą flagą? :P
Nie pali się chyba z tą flagą? :P
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
13 stycznia 2011, 14:23 [cytuj]
No to w takim razie czekamy ;). Maciek, jeżeli projekt Raka będzie na prawdę interesujący to wtedy przerobi się mój pierwszy projekt na śląskie barwy i możemy działać. 6x6 byłaby idealna !
No to w takim razie czekamy ;). Maciek, jeżeli projekt Raka będzie na prawdę interesujący to wtedy przerobi się mój pierwszy projekt na śląskie barwy i możemy działać. 6x6 byłaby idealna !
COYS
13 stycznia 2011, 15:29 [cytuj]
Raku niech robi swoja drogą. Tak jak pisałem wyżej jeśli koszty sa na poziomie 40 zł to zrobimy sobie Śląską i bedą ogólnie 3 flagi, żeby w kalwarii pod tym względem dorównać młotą :brawo:
Raku niech robi swoja drogą. Tak jak pisałem wyżej jeśli koszty sa na poziomie 40 zł to zrobimy sobie Śląską i bedą ogólnie 3 flagi, żeby w kalwarii pod tym względem dorównać młotą :brawo:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
13 stycznia 2011, 16:22 [cytuj]
Ja bym się chętnie dorzucił do flagi, zwłaszcza górnośląskiej ale wątpie. Ciężko będzie w najbliższym czasie z pieniondzami;| Chyba, że mnie STS poratuje.
Ja bym się chętnie dorzucił do flagi, zwłaszcza górnośląskiej ale wątpie. Ciężko będzie w najbliższym czasie z pieniondzami;| Chyba, że mnie STS poratuje
13 stycznia 2011, 18:23 [cytuj]
Moja wersja flagi sadzika (mam nadzieję że się nie obrazisz :) )

http://img227.imageshack.us/img227/3492/flaga3kopia.png
Moja wersja flagi sadzika (mam nadzieję że się nie obrazisz :) ) http://img227.imageshack.us/img227/3492/flaga3kopia.png
13 stycznia 2011, 19:01 [cytuj]
Jeśli w grę wchodzi jedyne 40 zł to też się dokładam, a co do flagi to w sumie najbardziej podoba mi się(póki co) propozycja trendusa :D

trendus powiedział/a:
Moja wersja flagi sadzika (mam nadzieję że się nie obrazisz :) )

http://img227.imageshack.us/img227/3492/flaga3kopia.png
Jeśli w grę wchodzi jedyne 40 zł to też się dokładam, a co do flagi to w sumie najbardziej podoba mi się(póki co) propozycja trendusa :D [quote=trendus]Moja wersja flagi sadzika (mam nadzieję że się nie obrazisz :) ) http://img227.imageshack.us/img227/3492/flaga3kopia.png [/quote]
The game is about glory. It's about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom
13 stycznia 2011, 19:39 [cytuj]
TAK TRENDUS - SPOKO TA FLAGA - TYLKO NASZ ORZEŁEK MUSI BYĆ CAŁY W JEDNYM ODCIENIU CZERWONEGO
TAK TRENDUS - SPOKO TA FLAGA - TYLKO NASZ ORZEŁEK MUSI BYĆ CAŁY W JEDNYM ODCIENIU CZERWONEGO
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 stycznia 2011, 19:42 [cytuj]
oj cos czuje ,ze ta flaga wyjdzie naprawde niezla :D
oj cos czuje ,ze ta flaga wyjdzie naprawde niezla :D
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
13 stycznia 2011, 19:43 [cytuj]
a tak z innej beczko zapytam... jakie kryteria trzeba spelnic zeby stac sie oficjalnym fan clubem Tottenhamu? :)
a tak z innej beczko zapytam... jakie kryteria trzeba spelnic zeby stac sie oficjalnym fan clubem Tottenhamu? :)
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
13 stycznia 2011, 19:51 [cytuj]
:pies:
:pies:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 stycznia 2011, 19:57 [cytuj]
Generalnie myślałem, żeby się na poważnie zabrać za napisanie do klubu w tej sprawie, chociaż to już kiedyś ktoś robił. Teraz mam sesję i nie mam na to czasu, ale na początku Lutego się wezmę i napiszę. Do tego przyda się parę informacji dotyczącej naszej strony w stylu : od kiedy funkcjonuje, kto w ogóle ma wykupione członkostwo w klubie itp. Fajnie by był nasz 'związek' z Tottenhamem jakoś 'sformalizować' :D
Generalnie myślałem, żeby się na poważnie zabrać za napisanie do klubu w tej sprawie, chociaż to już kiedyś ktoś robił. Teraz mam sesję i nie mam na to czasu, ale na początku Lutego się wezmę i napiszę. Do tego przyda się parę informacji dotyczącej naszej strony w stylu : od kiedy funkcjonuje, kto w ogóle ma wykupione członkostwo w klubie itp. Fajnie by był nasz 'związek' z Tottenhamem jakoś 'sformalizować' :D
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
13 stycznia 2011, 20:11 [cytuj]
Marcin jak tylko Śląsk sie dogada co do wzoru możemy zawrzeć dżentelmeńską umowę, że wykładam za Ciebie kasę a Ty oddajesz jak będziesz miał. Rozumie problemy studentów ;| . Tylko jako młodziez zadziałajcie, choćby z Sadzikiem bo ja na to nie bardzo mam czas. a jak będziecie mieli projekt to kasa się znajdzie :cwaniak:
Marcin jak tylko Śląsk sie dogada co do wzoru możemy zawrzeć dżentelmeńską umowę, że wykładam za Ciebie kasę a Ty oddajesz jak będziesz miał. Rozumie problemy studentów ;| . Tylko jako młodziez zadziałajcie, choćby z Sadzikiem bo ja na to nie bardzo mam czas. a jak będziecie mieli projekt to kasa się znajdzie :cwaniak:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 77 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się