Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » O stronie » Flaga Spursmania.org!
17 stycznia 2011, 18:27 [cytuj]
Jutro wrzucę dwa moje pomysły-dla Górnego Ślonska, i ogólnpolską.
Jutro wrzucę dwa moje pomysły-dla Górnego Ślonska, i ogólnpolską
18 stycznia 2011, 08:18 [cytuj]
No Marcin ja juz czekam skoro jest juz powyższe jutro :zly:
No Marcin ja juz czekam skoro jest juz powyższe jutro :zly:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
18 stycznia 2011, 13:48 [cytuj]
"Jutro będziemy grzeczni" :wysmiewacz:
"Jutro będziemy grzeczni" :wysmiewacz:
18 stycznia 2011, 20:03 [cytuj]
Achtung! Achtung! Tadada! A wzasadzie to daruję sobie fanfary bo mam tylko szkice, wstępne takie. Poza tym kredki mnie się zgubili więc nie kolorowe. No i to tylko główne motywy, trzeba dodać napisy. Ta zabawa zajmuje jednak więcej czasu niż mi się wydawało.

Motyw do flagi ogólnopolskiej-umieszczony ma być na środku, na górze napis Yid Army, na dole Poland.
http://img138.imageshack.us/i/flaga1e.jpg/

A ten dla Górnego Ślonska. Też na środku, napisy także na górze i na dole-macie jakieś propozycje co do treści? Kolory to mam takie w głowie-granatowe (takie kogucie) tło, niebieski Kogut, tło w tarczy takie jak barwy Ślonska.
http://i56.tinypic.com/209ms5x.jpg
Achtung! Achtung! Tadada! A wzasadzie to daruję sobie fanfary bo mam tylko szkice, wstępne takie. Poza tym kredki mnie się zgubili więc nie kolorowe. No i to tylko główne motywy, trzeba dodać napisy. Ta zabawa zajmuje jednak więcej czasu niż mi się wydawało. Motyw do flagi ogólnopolskiej-umieszczony ma być na środku, na górze napis Yid Army, na dole Poland. http://img138.imageshack.us/i/flaga1e.jpg/ A ten dla Górnego Ślonska. Też na środku, napisy także na górze i na dole-macie jakieś propozycje co do treści? Kolory to mam takie w głowie-granatowe (takie kogucie) tło, niebieski Kogut, tło w tarczy takie jak barwy Ślonska. [IMG]http://i56.tinypic.com/209ms5x.jpg[/IMG]
18 stycznia 2011, 22:31 [cytuj]
Koguci Śląsk ma swój charakter;) co do czasu to faktycznie bardzo takie prace pochłaniają.

Tak na marginesie. Inna sprawa nie wiecie jak to jest z wykorzystaniem Godła Państwowego na własne potrzeby? Nie ma żadnych ograniczeń?
Koguci Śląsk ma swój charakter;) co do czasu to faktycznie bardzo takie prace pochłaniają. Tak na marginesie. Inna sprawa nie wiecie jak to jest z wykorzystaniem Godła Państwowego na własne potrzeby? Nie ma żadnych ograniczeń?
19 stycznia 2011, 15:04 [cytuj]
Marcin szczerze powiem, że Twój pomysł na ogólną bardzo mi przypadł do gustu :brawo: Cieżko będzie wybrać miedzy Twoim motywem, a tym toma89. A teraz pytanie, czy skoro pomysłow jest już wystarczająco wiele to możemy przejść do kolejnej fazy, czyli głosowania? :)
Marcin szczerze powiem, że Twój pomysł na ogólną bardzo mi przypadł do gustu :brawo: Cieżko będzie wybrać miedzy Twoim motywem, a tym toma89. A teraz pytanie, czy skoro pomysłow jest już wystarczająco wiele to możemy przejść do kolejnej fazy, czyli głosowania? :)
19 stycznia 2011, 16:10 [cytuj]
Tylko pytanie, czy oni rzeczywiście tak często tu zaglądają? Ew. można tutaj w tym temacie zagłosować :)
Tylko pytanie, czy oni rzeczywiście tak często tu zaglądają? Ew. można tutaj w tym temacie zagłosować :)
19 stycznia 2011, 16:50 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
nie chcę, żeby o tym co będzie nas reprezentowało decydowała większość, która w nickach ma Bale5982

Nic dodać, nic ująć:brawo:
Nic dodać, nic ująć:brawo:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 stycznia 2011, 19:17 [cytuj]
A jakby tak tradycyjnie. Podstawowe logo (kogut na piłce) i polski akcent - z czapką krakowiaka, czy kujawiaka na głowie - to jeśli chodzi o grafikę. Orła nie ma co "mieszać" w to, bo to nie ten kaliber. Plus jakiś napis.
A jakby tak tradycyjnie. Podstawowe logo (kogut na piłce) i polski akcent - z czapką krakowiaka, czy kujawiaka na głowie - to jeśli chodzi o grafikę. Orła nie ma co "mieszać" w to, bo to nie ten kaliber. Plus jakiś napis
19 stycznia 2011, 19:35 [cytuj]
Czapka krakowiaka to musiałoby świetnie wyglądać:) Jeśli są pomysły to zachęcam ze swojej strony do ich realizacji. Bo to w tym największy pomysł, żeby jakoś swoje dzieło urzeczywistnić.

Pozdrawiam
bardziej PL:
http://img513.imageshack.us/img513/3692/logoqw.png
Czapka krakowiaka to musiałoby świetnie wyglądać:) Jeśli są pomysły to zachęcam ze swojej strony do ich realizacji. Bo to w tym największy pomysł, żeby jakoś swoje dzieło urzeczywistnić. Pozdrawiam bardziej PL: http://img513.imageshack.us/img513/3692/logoqw.png
19 stycznia 2011, 20:33 [cytuj]
Głosowanie głosowaniem ale wybaczcie wszyscy uczący sie, niepełnoletni, bezrobotni ale decyzje w demokratycznych wyborach powinni podjąc ci którzy się na tę flage zrzucą bo raczej nie dopuszczam myśli że bedę wspierał finansowo projekt z gołębiem i sępem na prześcieradle ( lekka przesada) na ktory zagłosuje np."manutd.fan" czy podobny typ. Tak czy inaczej 3mam kciuki za wszystkich pomysłodawców ale w szczególności za marcina i Sadzika w ramach pracy nad Górnoślaska flaga :brawo:
Głosowanie głosowaniem ale wybaczcie wszyscy uczący sie, niepełnoletni, bezrobotni ale decyzje w demokratycznych wyborach powinni podjąc ci którzy się na tę flage zrzucą bo raczej nie dopuszczam myśli że bedę wspierał finansowo projekt z gołębiem i sępem na prześcieradle ( lekka przesada) na ktory zagłosuje np."manutd.fan" czy podobny typ. Tak czy inaczej 3mam kciuki za wszystkich pomysłodawców ale w szczególności za marcina i Sadzika w ramach pracy nad Górnoślaska flaga :brawo:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
20 stycznia 2011, 01:37 [cytuj]
ok Górny Ślonsk ! To jest moja propozycja, trochę usprawniona. Flaga by miała mniej więcej wymiary 4x2 lub 5x2. Jeżeli Wam się podoba to piszcie, bo powoli można składać zamówienie.
http://ifotos.pl/zobacz/Fanaslask_hpssaph.png/
ok Górny Ślonsk ! To jest moja propozycja, trochę usprawniona. Flaga by miała mniej więcej wymiary 4x2 lub 5x2. Jeżeli Wam się podoba to piszcie, bo powoli można składać zamówienie. http://ifotos.pl/zobacz/Fanaslask_hpssaph.png/
COYS
20 stycznia 2011, 08:28 [cytuj]
Podoba mi się. Jak dla mnie może byc zamawiana...chyba że. Połaczenie pomysłu Marcina i Sadzika. zostawiłbym chłopaków z południa bo odniesienie do regionu jest dobre. Natomiast to co pozostawiłbym do rozważenia to zmiana koncepcji z herbami. Otórz podoba mi sie MOCARNY Kogut projektu Marcina (wiadomo, że pewne elementy dopracuje) i w mocarny Orzeł Górnego Śląska łatwy w googlach do odszukania. Jesli moja koncepcja Wam nie pasi to zróbmy zamówienie projektu Sadzika - ale w tempie, żeby w Trzciance mogła zadebiutować.
Podoba mi się. Jak dla mnie może byc zamawiana...chyba że. Połaczenie pomysłu Marcina i Sadzika. zostawiłbym chłopaków z południa bo odniesienie do regionu jest dobre. Natomiast to co pozostawiłbym do rozważenia to zmiana koncepcji z herbami. Otórz podoba mi sie MOCARNY Kogut projektu Marcina (wiadomo, że pewne elementy dopracuje) i w mocarny Orzeł Górnego Śląska łatwy w googlach do odszukania. Jesli moja koncepcja Wam nie pasi to zróbmy zamówienie projektu Sadzika - ale w tempie, żeby w Trzciance mogła zadebiutować
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
|<  <  2  3  4  5  6    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 89 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się