Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » O stronie » Flaga Spursmania.org!
20 stycznia 2011, 09:16 [cytuj]
Przesłanie na fladze Sadzika jest i to na pewno. Niepowtarzalność zapadająca w pamięć na długo.
Przesłanie na fladze Sadzika jest i to na pewno. Niepowtarzalność zapadająca w pamięć na długo
20 stycznia 2011, 11:42 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Podoba mi się. Jak dla mnie może byc zamawiana...chyba że. Połaczenie pomysłu Marcina i Sadzika. zostawiłbym chłopaków z południa bo odniesienie do regionu jest dobre. Natomiast to co pozostawiłbym do rozważenia to zmiana koncepcji z herbami. Otórz podoba mi sie MOCARNY Kogut projektu Marcina (wiadomo, że pewne elementy dopracuje) i w mocarny Orzeł Górnego Śląska łatwy w googlach do odszukania. Jesli moja koncepcja Wam nie pasi to zróbmy zamówienie projektu Sadzika - ale w tempie, żeby w Trzciance mogła zadebiutować


Na poniedziałek mogę to narysować i Wam pokazać. Nawet kolorowe będzie, nowe zabawki mam. Albo coś takiego-"mój" Kogut i Mocarny Orzeł trzymający się jak kumple? Eee, jak dam radę to narysuję to i to.

No i do flagi jednak się dorzucę.
Na poniedziałek mogę to narysować i Wam pokazać. Nawet kolorowe będzie, nowe zabawki mam. Albo coś takiego-"mój" Kogut i Mocarny Orzeł trzymający się jak kumple? Eee, jak dam radę to narysuję to i to. No i do flagi jednak się dorzucę
20 stycznia 2011, 13:42 [cytuj]
@Paweł Angole nie wiedzą gdzie Polska leży a będą wiedzieć, co to takiego Śląsk ? Flaga bardziej do wykorzystania na użytek domowego podwórka(czyt. Polski), choć niekoniecznie, dlatego sam herb wystarczy. I to druga sprawa. Jeżeli przerobimy oryginalny herb na mocarnego koguta to już nic nie zostanie z typowego skojarzenia ze SPURS. Mnie herby odpowiadają, a inni niech się wypowiedzą. Wolicie przerobić na mocarnego koguta i orła, czy zostawić ? Maciek się opowiedział, więc czekam na odpowiedź od innych.
No i czekam na pracę Marcina ;)
@Paweł Angole nie wiedzą gdzie Polska leży a będą wiedzieć, co to takiego Śląsk ? Flaga bardziej do wykorzystania na użytek domowego podwórka(czyt. Polski), choć niekoniecznie, dlatego sam herb wystarczy. I to druga sprawa. Jeżeli przerobimy oryginalny herb na mocarnego koguta to już nic nie zostanie z typowego skojarzenia ze SPURS. Mnie herby odpowiadają, a inni niech się wypowiedzą. Wolicie przerobić na mocarnego koguta i orła, czy zostawić ? Maciek się opowiedział, więc czekam na odpowiedź od innych. No i czekam na pracę Marcina ;)
COYS
20 stycznia 2011, 21:52 [cytuj]
tylko, że Twoje jakoś niewiele mi mówi...konkretnie Paweł, jaki chciałbyś napis ? Ponadto może opowiedziałbyś się też co do herbów, bo nie pisze tych postów do siebie tylko do Was.
tylko, że Twoje jakoś niewiele mi mówi...konkretnie Paweł, jaki chciałbyś napis ? Ponadto może opowiedziałbyś się też co do herbów, bo nie pisze tych postów do siebie tylko do Was
COYS
20 stycznia 2011, 22:59 [cytuj]
Sadzik a skąd wziąłeś ten podpis South Boys?:) Bo pewien byłem, że gdzieś już to widziałem i miałem rację. Kibice Newcastle mają podobną grafikę. Dlatego dla mnie taki motyw odpada.
Sadzik a skąd wziąłeś ten podpis South Boys?:) Bo pewien byłem, że gdzieś już to widziałem i miałem rację. Kibice Newcastle mają podobną grafikę. Dlatego dla mnie taki motyw odpada
20 stycznia 2011, 23:21 [cytuj]
w googlach w images znalazłem, ale masz rację ! pogrzebałem i Newcastle ma baardzo podobną, tylko ich grafa bardziej profesorska :rotfl:
Ale south boys akurat zostawmy, tylko tą szarfę się zmieni.
Działaj maestro, ja już jestem zmęczony. Żaden ze mnie grafik, a wszystkim nie dogodzisz.
w googlach w images znalazłem, ale masz rację ! pogrzebałem i Newcastle ma baardzo podobną, tylko ich grafa bardziej profesorska :rotfl: Ale south boys akurat zostawmy, tylko tą szarfę się zmieni. Działaj maestro, ja już jestem zmęczony. Żaden ze mnie grafik, a wszystkim nie dogodzisz
COYS
21 stycznia 2011, 09:55 [cytuj]
Panowie jesli zrobienie flagi zostanie zlecone profesjonalnej firmie (miesięcznik TMK - tam m.in się reklamuja)to mysle,że to będzie jak z dziarami - dajesz pomysł i ogólny zarys a resztą zajmuja się kolesie może nie będący większymi profesjonalistami od was, ale dysponujący lepszym sprzetem, oprogramowaniem, doswiadczeniem. co do uwag Pawła to uwazam,że nalezy sie skupić na max. 2 jezykach. Bo Oberschleisen, South Boys, Polska, Spursmania to za wiele więc myślę że Górny Śląsk pisany gwarą zamiast nazwy niemieckiej a reszta jak leci.
Panowie jesli zrobienie flagi zostanie zlecone profesjonalnej firmie (miesięcznik TMK - tam m.in się reklamuja)to mysle,że to będzie jak z dziarami - dajesz pomysł i ogólny zarys a resztą zajmuja się kolesie może nie będący większymi profesjonalistami od was, ale dysponujący lepszym sprzetem, oprogramowaniem, doswiadczeniem. co do uwag Pawła to uwazam,że nalezy sie skupić na max. 2 jezykach. Bo Oberschleisen, South Boys, Polska, Spursmania to za wiele więc myślę że Górny Śląsk pisany gwarą zamiast nazwy niemieckiej a reszta jak leci
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
21 stycznia 2011, 10:09 [cytuj]
http://www.szaliki.com/?k=pokaz&id=22#
http://www.szaliki.com/?k=pokaz&id=22#
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
21 stycznia 2011, 16:04 [cytuj]
no właśnie, może postawmy na prostotę ? sam znaczek Tottenhamu i takie napisy ? co Wy na to ?
no właśnie, może postawmy na prostotę ? sam znaczek Tottenhamu i takie napisy ? co Wy na to ?
COYS
21 stycznia 2011, 19:22 [cytuj]
Jeśli starczy Wam cierpliwości to przejzyjcie flagi zrobione przez firmę do której odnosi się link. Jest tam flaga whu z Kalwarii. Pomysł Sadzika ale : jak na fladze whu z jednej strony herb THFC z drugiej Górny Śląsk a po środku napis ( Tottenham, Spursmania, South Boys itp.)
Jeśli starczy Wam cierpliwości to przejzyjcie flagi zrobione przez firmę do której odnosi się link. Jest tam flaga whu z Kalwarii. Pomysł Sadzika ale : jak na fladze whu z jednej strony herb THFC z drugiej Górny Śląsk a po środku napis ( Tottenham, Spursmania, South Boys itp.)
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 marca 2011, 09:59 [cytuj]
WITAM !!! Gliwice z dumą oznajmiają, że powstała kolejna flaga. Po fladze Pawła Morgi jest to druga flaga Spursmaniaków. Jeżeli są inne to zachęcam do dumnej prezentacji.

http://www.myspace.com/563996754/photos/1486219#%7B%22ImageId%22%3A1486218%7D

pozdrawiam
WITAM !!! Gliwice z dumą oznajmiają, że powstała kolejna flaga. Po fladze Pawła Morgi jest to druga flaga Spursmaniaków. Jeżeli są inne to zachęcam do dumnej prezentacji. http://www.myspace.com/563996754/photos/1486219#%7B%22ImageId%22%3A1486218%7D pozdrawiam
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Kamilos Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się