Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » O stronie » Działy
16 stycznia 2009, 14:38 [cytuj]
Witam,

Ginola zapytał, czy może jakoś pomóc. Jako, że nie tylko on zadał to pytanie, kieruję się z prośbą do wszystkich użytkowników o stworzenie działów.

Z tego co wiem, mamy tak:

- biografie - napisane przez Pedro, ale z tego co wiem, nie wszystkich, więc tą kwestie pozostawiam jemu.

- Stadion WHL

- Historia w punktach napisana przez HB.

-Terminarz, tabela, strzelcy, kartki itp. będą generowane przez skrypt.

Pomysły nt. podstron pozostawiam Wam.

Z tego co mi przyszło na myśl:

- Wszystkich byłych graczy(Z biegiem czasu można byłoby stworzyć taką wielką "Encyklopedie".

http://www.sporting-heroes.net/football-heroes/searchresults.asp?ButtonLeap=29&countryLinkDescription=%20Photos%20of%20Tottenham%20H.%20footballers.

- Byłych wszystkich menago.

- Śpiewnik - z tłumaczeniem na Polski, jeśli ktoś tak ładnie umie,

- sponsorzy,

- centrum treningowe,

- historia strojów,

- historia herbu,

- przypomniało mi się właśnie, że w dział Historia możemy dać ten artykuł o YIDS, co napisał HB,

- Jak ktoś znajdzie info można napisać o roku 1961.

- O naszej dzielnicy

- Rekordy


Zanim zacznie, ktoś pisać jakiś dział, należy najpierw go tutaj zarezerwować. Oceniać zapewne będzie Pedro, bo najwięcej tutaj chyba siedzi.

Witam, Ginola zapytał, czy może jakoś pomóc. Jako, że nie tylko on zadał to pytanie, kieruję się z prośbą do wszystkich użytkowników o stworzenie działów. Z tego co wiem, mamy tak: - biografie - napisane przez Pedro, ale z tego co wiem, nie wszystkich, więc tą kwestie pozostawiam jemu. - Stadion WHL - Historia w punktach napisana przez HB. -Terminarz, tabela, strzelcy, kartki itp. będą generowane przez skrypt. Pomysły nt. podstron pozostawiam Wam. Z tego co mi przyszło na myśl: - Wszystkich byłych graczy(Z biegiem czasu można byłoby stworzyć taką wielką "Encyklopedie". http://www.sporting-heroes.net/football-heroes/searchresults.asp?ButtonLeap=29&countryLinkDescription=%20Photos%20of%20Tottenham%20H.%20footballers. - Byłych wszystkich menago. - Śpiewnik - z tłumaczeniem na Polski, jeśli ktoś tak ładnie umie, - sponsorzy, - centrum treningowe, - historia strojów, - historia herbu, - przypomniało mi się właśnie, że w dział Historia możemy dać ten artykuł o YIDS, co napisał HB, - Jak ktoś znajdzie info można napisać o roku 1961. - O naszej dzielnicy - Rekordy Zanim zacznie, ktoś pisać jakiś dział, należy najpierw go tutaj zarezerwować. Oceniać zapewne będzie Pedro, bo najwięcej tutaj chyba siedzi.
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
16 stycznia 2009, 14:52 [cytuj]
Beda gotowe dzialy to bede powoli uzupelnial - tematy : managerowie, biografie, ex-gracze, stroje, herby, wszystkie sezony, spurs w pucharach, rekordy - mam to wszystko tylko kwestia czasu, miejsca i przetworzenia tych info do strony.
Beda gotowe dzialy to bede powoli uzupelnial - tematy : managerowie, biografie, ex-gracze, stroje, herby, wszystkie sezony, spurs w pucharach, rekordy - mam to wszystko tylko kwestia czasu, miejsca i przetworzenia tych info do strony
16 stycznia 2009, 14:56 [cytuj]
O to gitara...

Jak zrobisz, możesz słać wszystko na sebastian.safian@gmail.com, a ja to ładnie graficznie oprawie, wyjustuje, obrazki powstawiam itp. - Właśnie, jak masz do tekstów obrazki, to ślij do woli.
O to gitara... Jak zrobisz, możesz słać wszystko na sebastian.safian@gmail.com, a ja to ładnie graficznie oprawie, wyjustuje, obrazki powstawiam itp. - Właśnie, jak masz do tekstów obrazki, to ślij do woli
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
16 stycznia 2009, 15:12 [cytuj]
zdjec mam setki wiec podosylam
zdjec mam setki wiec podosylam
16 stycznia 2009, 16:57 [cytuj]
Czyli rozumiem, że potrzeba chętnych do stworzenia tekstów do konretnych działów, tak?To ja bardzo chętnie, jeśli zostały jakieś tematy.
Czyli rozumiem, że potrzeba chętnych do stworzenia tekstów do konretnych działów, tak?To ja bardzo chętnie, jeśli zostały jakieś tematy
16 stycznia 2009, 19:03 [cytuj]
No dobra, to ja się deklaruję.Tematy o dzielnicy lub/i o centrum treningowym są wolne?Jeśli tak to je wezmę(tymrazem się wyrobię, nie jak z rywalami z PUEFA:skromny:, wtedy to była inna sprawa)
Jakiś termin?2, 3 tygodnie?
No dobra, to ja się deklaruję.Tematy o dzielnicy lub/i o centrum treningowym są wolne?Jeśli tak to je wezmę(tymrazem się wyrobię, nie jak z rywalami z PUEFA:skromny:, wtedy to była inna sprawa) Jakiś termin?2, 3 tygodnie?
16 stycznia 2009, 22:14 [cytuj]
Termin sam sobie uzgadniaj, oby tylko było :)
Termin sam sobie uzgadniaj, oby tylko było :)
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
16 stycznia 2009, 23:00 [cytuj]
hehe jakiś wspaiałomyślny :D Na wczoraj, mówi się , na wczoraj ;)
hehe jakiś wspaiałomyślny :D Na wczoraj, mówi się , na wczoraj ;)
Na początku był kogut...
17 stycznia 2009, 02:13 [cytuj]
Dobra, ja moge napisac graczy z lat 90-tych i 2000, zreszta wczesniejszych tez jak tylko troche przysiade- jakies tam pojecie o Greaves'ach, Hoddle'ach i innych sie ma. Poza tym moge zrobic dzial stroje. I zrob mi cos z ta skrzynka bo nie moge nic odebrac z powodu zapchania, a nie moge nic wypie***lic, bo nie moge:(
Dobra, ja moge napisac graczy z lat 90-tych i 2000, zreszta wczesniejszych tez jak tylko troche przysiade- jakies tam pojecie o Greaves'ach, Hoddle'ach i innych sie ma. Poza tym moge zrobic dzial stroje. I zrob mi cos z ta skrzynka bo nie moge nic odebrac z powodu zapchania, a nie moge nic wypie***lic, bo nie moge:(
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 stycznia 2009, 00:54 [cytuj]
Ja w kwestii tych pilkarzy. Mialem na mysli, ze opisze najlepszych- gwiazdy, legendy czy wrecz ikony. Baza danych wszystkich bylych Kogutow to moze pozniej, zreszta nie wiem, czy jest sens, bo w 90% sprowadziloby sie to do przetlumaczenia na polski tej bazy, do ktorej dales linka. I mam jeszcze jeden pomysl- "11 wszech czasow". Pamietam ze bylo cos takiego, z Jenningsem, Hughtonem, Greavesem, Hoddlem etc.
Ja w kwestii tych pilkarzy. Mialem na mysli, ze opisze najlepszych- gwiazdy, legendy czy wrecz ikony. Baza danych wszystkich bylych Kogutow to moze pozniej, zreszta nie wiem, czy jest sens, bo w 90% sprowadziloby sie to do przetlumaczenia na polski tej bazy, do ktorej dales linka. I mam jeszcze jeden pomysl- "11 wszech czasow". Pamietam ze bylo cos takiego, z Jenningsem, Hughtonem, Greavesem, Hoddlem etc
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 stycznia 2009, 10:46 [cytuj]
E, panowie, co to jest jak boli głowa i są obrazki...?Ten, no...pomysł?No to ja mam pomysł.
Może by tak zrobić coś o Billym Wingrove.Jeśli ktoś go nie zna, to wyjaśniam-Billy to jeden z najlepszych freestyle'owców na świecie a przy tym sympatyk Spurs.Jego ojciec grał na WHL a sam Billy często występuje w Kogucich barwach.Oczywiście wziąłbym to na siebie.
E, panowie, co to jest jak boli głowa i są obrazki...?Ten, no...pomysł?No to ja mam pomysł. Może by tak zrobić coś o Billym Wingrove.Jeśli ktoś go nie zna, to wyjaśniam-Billy to jeden z najlepszych freestyle'owców na świecie a przy tym sympatyk Spurs.Jego ojciec grał na WHL a sam Billy często występuje w Kogucich barwach.Oczywiście wziąłbym to na siebie
21 stycznia 2009, 11:34 [cytuj]
Przetłumaczyłem stadion i zdobyłem trochę pieśni.

pieśni :
http://www.sendspace.com/file/jg7d29

stadion :
http://www.sendspace.com/file/s2baq1

Pieśni niestety nieprzetłumaczone, a ten stadion może mieć sporo niedociągnięć, bo mój angielski perfekcyjny nie jest. Sami oceńcie zresztą :P
Przetłumaczyłem stadion i zdobyłem trochę pieśni. pieśni : http://www.sendspace.com/file/jg7d29 stadion : http://www.sendspace.com/file/s2baq1 Pieśni niestety nieprzetłumaczone, a ten stadion może mieć sporo niedociągnięć, bo mój angielski perfekcyjny nie jest. Sami oceńcie zresztą :P
10 lutego 2009, 21:57 [cytuj]
Ja tak szybciorem-chciałem tylko pinformować, że troche mi sie obsunie termin oddania tego tekstu o dzielnicy, co go mam napisać.Przepraszam za poslizg ale ferie troche przechulałem a teraz mi się matematyka na łeb zwaliła i ledwo co się do komputera dorwałem.Ten tekst jest w zasadzie tak w 3/4 gotowy, później jeszcze tylko redakcja, krótkie odleżyny i jest.
Tak tyko informuje.
Ja tak szybciorem-chciałem tylko pinformować, że troche mi sie obsunie termin oddania tego tekstu o dzielnicy, co go mam napisać.Przepraszam za poslizg ale ferie troche przechulałem a teraz mi się matematyka na łeb zwaliła i ledwo co się do komputera dorwałem.Ten tekst jest w zasadzie tak w 3/4 gotowy, później jeszcze tylko redakcja, krótkie odleżyny i jest. Tak tyko informuje
10 lutego 2009, 22:26 [cytuj]
Spokojnie, nie pali się... Jeśli skończysz to podeślij na e-mail, podawałem w którymś poście...
Spokojnie, nie pali się... Jeśli skończysz to podeślij na e-mail, podawałem w którymś poście
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
11 lutego 2009, 20:30 [cytuj]
Panowie jeśli wasze plany wypalą to będziemy mieli chyba najlepszą stronę w sieci... Naprawdę już za same pomysły należy się Wam olbrzymi szacunek:brawo:
Panowie jeśli wasze plany wypalą to będziemy mieli chyba najlepszą stronę w sieci... Naprawdę już za same pomysły należy się Wam olbrzymi szacunek:brawo:
19 kwietnia 2009, 19:04 [cytuj]
Panowie mam prośbę lub propozycję by w dziale Premier League dodać listę najlepszych strzelców, jeśli jest taka możliwość!?:tak:
Panowie mam prośbę lub propozycję by w dziale Premier League dodać listę najlepszych strzelców, jeśli jest taka możliwość!?:tak:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 kwietnia 2009, 20:05 [cytuj]
moja propozycja by w dziale Tottenham dodać listę najlepszych strzelców w naszym klubie, kartki i asysty o ile można gdzieś to wykopać:cwaniak:
moja propozycja by w dziale Tottenham dodać listę najlepszych strzelców w naszym klubie, kartki i asysty o ile można gdzieś to wykopać:cwaniak:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 30 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się