Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » O stronie » Spursmaniacy w Anglii
28 stycznia 2009, 20:45 [cytuj]
Mamy tu mala koncepcje zwiazana z Wami. Chodzi o osoby, ktore w miare regularnie chodza na mecze Tottenhamu. Nie bede poruszal tu kwestii dokladnie o co chodzi, bo to niespodzianka, ale mysle, ze na bank sie wam ta opcja spodoba. Prosze o kontakt, najlepiej na maila marcin.iwankiewicz@agora.pl, ewentualnie na skrzynke ze strony;)

In the world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!*

*Snajper - bede to pisal w kazdym poscie dopoki wreszcie nie wlaczysz opcji stalego podpisu, bo juz mam dosc tego COYS:D:D:D
Mamy tu mala koncepcje zwiazana z Wami. Chodzi o osoby, ktore w miare regularnie chodza na mecze Tottenhamu. Nie bede poruszal tu kwestii dokladnie o co chodzi, bo to niespodzianka, ale mysle, ze na bank sie wam ta opcja spodoba. Prosze o kontakt, najlepiej na maila marcin.iwankiewicz@agora.pl, ewentualnie na skrzynke ze strony;) In the world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!* *Snajper - bede to pisal w kazdym poscie dopoki wreszcie nie wlaczysz opcji stalego podpisu, bo juz mam dosc tego COYS:D:D:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
31 stycznia 2009, 15:24 [cytuj]
o co chosi?
o co chosi?
12 grudnia 2012, 17:30 [cytuj]
Mieszka ktoś w okolicach Norwich lub chciałby przyjechać na mecz, bo będę miał dodatkowy bilet na mecz i może ktoś ma ochotę na wyjazd na Carrow Road
Mieszka ktoś w okolicach Norwich lub chciałby przyjechać na mecz, bo będę miał dodatkowy bilet na mecz i może ktoś ma ochotę na wyjazd na Carrow Road
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 89 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się