Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » O stronie » Pare problemów z działaniem serwisu
21 sierpnia 2009, 19:44 [cytuj]
Pewne źródła donoszą że gramy z West Ham na Upton Park a nie WHL tak jak jest to zamieszczone na pasku statystyk (że go tak nazwę;) )
Pewne źródła donoszą że gramy z West Ham na Upton Park a nie WHL tak jak jest to zamieszczone na pasku statystyk (że go tak nazwę;) )
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2009, 00:37 [cytuj]
a tam to akurat kosmetyczny problem jest ;)
a tam to akurat kosmetyczny problem jest ;)
Tottenham 'Til I Die
5 września 2009, 18:09 [cytuj]
Tagi zrobione... :)
Tagi zrobione... :)
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
23 stycznia 2010, 17:34 [cytuj]
Mam pytanie czemu nie można komentować pod artykułem "Wybieramy XI dekady"!?
Mam pytanie czemu nie można komentować pod artykułem "Wybieramy XI dekady"!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 stycznia 2010, 17:56 [cytuj]
W sumie to i nie głupi, ale dwa tygodnie bez dobrej awantury to nie wiem czy ja wytrzymam ;P
W sumie to i nie głupi, ale dwa tygodnie bez dobrej awantury to nie wiem czy ja wytrzymam ;P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 stycznia 2010, 18:00 [cytuj]
Powiem Ci Paweł, że bardzo rozsądna decyzja. Nawiasem mówiąc sam mam problem na kogo zagłosować, do każdego z tych bramkarzy czuję sympatię. Ale chyba będzie to jednak ktoś z dwójki Keller/Gomes.
Powiem Ci Paweł, że bardzo rozsądna decyzja. Nawiasem mówiąc sam mam problem na kogo zagłosować, do każdego z tych bramkarzy czuję sympatię. Ale chyba będzie to jednak ktoś z dwójki Keller/Gomes
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 22 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się