Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » O stronie » Nowa Spursmania
13 sierpnia 2016, 14:46 [cytuj]
Jakieś sugestie? :cwaniak:
Jakieś sugestie? :cwaniak:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
13 sierpnia 2016, 15:01 [cytuj]
Może wersja mobilna strony i forum?
Może wersja mobilna strony i forum?
13 sierpnia 2016, 15:03 [cytuj]
Będzie :ok:
Będzie :ok:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
13 sierpnia 2016, 15:04 [cytuj]
Super
Super
13 sierpnia 2016, 15:08 [cytuj]
Nie wiem dlaczego w poprzedniej wiadomości wysłało się tylko "super", gdzie było napisane dużo więcej :D nie jestem jeszcze w stanie ogarnąć gdzie jest przycisk edycji lub usunięcia :D
Pytanie z poprzedniego postu: czy jest szansa by forum pojawiło się w aplikacji Tapatalk?
Nie wiem dlaczego w poprzedniej wiadomości wysłało się tylko "super", gdzie było napisane dużo więcej :D nie jestem jeszcze w stanie ogarnąć gdzie jest przycisk edycji lub usunięcia :D Pytanie z poprzedniego postu: czy jest szansa by forum pojawiło się w aplikacji Tapatalk?
13 sierpnia 2016, 15:10 [cytuj]
TheRealProove powiedział/a:
Nie wiem dlaczego w poprzedniej wiadomości wysłało się tylko "super", gdzie było napisane dużo więcej :D nie jestem jeszcze w stanie ogarnąć gdzie jest przycisk edycji lub usunięcia :D
Pytanie z poprzedniego postu: czy jest szansa by forum pojawiło się w aplikacji Tapatalk?


Raczej będzie wersja dostosowana tylko przeglądarkowo.
Raczej będzie wersja dostosowana tylko przeglądarkowo
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
13 sierpnia 2016, 15:13 [cytuj]
Moze czas zająć się tymi artykułami na górze strony, bo nic tam nie ma. :**
Moze czas zająć się tymi artykułami na górze strony, bo nic tam nie ma. :**
LMAO
13 sierpnia 2016, 15:14 [cytuj]
Fajnie byłoby też móc edytować posty i nareszcie naprawić emotkę z ** na końcu.
Fajnie byłoby też móc edytować posty i nareszcie naprawić emotkę z ** na końcu
LMAO
13 sierpnia 2016, 15:22 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Moze czas zająć się tymi artykułami na górze strony, bo nic tam nie ma. :**


Tzn?

Hades powiedział/a:
Fajnie byłoby też móc edytować posty i nareszcie naprawić emotkę z ** na końcu


Edycja będzie, chciałem po prostu na mecz zdążyć :D

A co źle z tą emotką?
Tzn? [quote=Hades]Fajnie byłoby też móc edytować posty i nareszcie naprawić emotkę z ** na końcu
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
13 sierpnia 2016, 17:58 [cytuj]
snajper powiedział/a:
Tzn?


zapewne chodzi o zakłądki "historia" , "rozgrywki" itd :)
zapewne chodzi o zakłądki "historia" , "rozgrywki" itd :)
13 sierpnia 2016, 18:02 [cytuj]
Mr_Weles powiedział/a:
zapewne chodzi o zakłądki "historia" , "rozgrywki" itd :)


Aaa... Nie od razu Kraków zbudowano, pracujemy nad tym. :luzik:
Aaa... Nie od razu Kraków zbudowano, pracujemy nad tym. :luzik:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
13 sierpnia 2016, 18:23 [cytuj]
Na pewno, ale w takim razie po co trzymać puste zakładki? A chodzi o emotkę w górnym prawym rogu. : **.
Na pewno, ale w takim razie po co trzymać puste zakładki? A chodzi o emotkę w górnym prawym rogu. : **
LMAO
13 sierpnia 2016, 18:23 [cytuj]
Na pewno, ale w takim razie po co trzymać puste zakładki? A chodzi o emotkę w górnym prawym rogu. : **.
Na pewno, ale w takim razie po co trzymać puste zakładki? A chodzi o emotkę w górnym prawym rogu. : **
LMAO
13 sierpnia 2016, 18:32 [cytuj]
Nowa strona jest ładna graficznie i przede wszystkim czytelna.
Nowa strona jest ładna graficznie i przede wszystkim czytelna
13 sierpnia 2016, 18:35 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Na pewno, ale w takim razie po co trzymać puste zakładki? A chodzi o emotkę w górnym prawym rogu. : **


Buziak nie podoba się? :D
Buziak nie podoba się? :D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
13 sierpnia 2016, 18:56 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Na pewno, ale w takim razie po co trzymać puste zakładki? A chodzi o emotkę w górnym prawym rogu. : **


Może chciałbyś opracować historię naszego klubu w bardzo ładny sposób czytelny dla użytkowników??? Krytkować jest bardzo łatwo. Podpiszemy opracował .(imię i nazwisko)...
Może chciałbyś opracować historię naszego klubu w bardzo ładny sposób czytelny dla użytkowników??? Krytkować jest bardzo łatwo. Podpiszemy opracował .(imię i nazwisko)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 sierpnia 2016, 19:37 [cytuj]
varba powiedział/a:
Może chciałbyś opracować historię naszego klubu w bardzo ładny sposób czytelny dla użytkowników??? Krytkować jest bardzo łatwo. Podpiszemy opracował .(imię i nazwisko)


Otóż to. Snajper wykonał gigantyczną pracę i nie wszystko można od razu uruchomić.

Hades zapraszamy do pomocy bo czepiać się każdy umie.
Otóż to. Snajper wykonał gigantyczną pracę i nie wszystko można od razu uruchomić. Hades zapraszamy do pomocy bo czepiać się każdy umie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 sierpnia 2016, 01:37 [cytuj]
Taka mała uwaga techniczna. Bardzo przydatną funkcją w starej spursmanii była możliwość powiększenia okna w trakcie pisania komentarza w jakimś artykule na stronie poprzez kliknięcie myszką w prawym dolnym rogu pola tekstowego i przeciągnięcie go. Na forum widzę, że dalej to jest, ale na pozostałej części strony trochę mi tego brakuje :(
Taka mała uwaga techniczna. Bardzo przydatną funkcją w starej spursmanii była możliwość powiększenia okna w trakcie pisania komentarza w jakimś artykule na stronie poprzez kliknięcie myszką w prawym dolnym rogu pola tekstowego i przeciągnięcie go. Na forum widzę, że dalej to jest, ale na pozostałej części strony trochę mi tego brakuje :(
14 sierpnia 2016, 11:59 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Taka mała uwaga techniczna. Bardzo przydatną funkcją w starej spursmanii była możliwość powiększenia okna w trakcie pisania komentarza w jakimś artykule na stronie poprzez kliknięcie myszką w prawym dolnym rogu pola tekstowego i przeciągnięcie go. Na forum widzę, że dalej to jest, ale na pozostałej części strony trochę mi tego brakuje :(


Zrobione, wedle życzenia :luzik:
Zrobione, wedle życzenia :luzik:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
14 sierpnia 2016, 14:43 [cytuj]
snajper powiedział/a:
Zrobione, wedle życzenia :luzik:


Elegancko!

To jak już taki koncert życzeń mamy to może byłaby szansa żeby widzieć kto "polajkował" posty w wątkach tak jak na fb? :rotfl:
Elegancko! To jak już taki koncert życzeń mamy to może byłaby szansa żeby widzieć kto "polajkował" posty w wątkach tak jak na fb? :rotfl:
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 119 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się