Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » O stronie » Nowa Spursmania
1 września 2016, 10:43 [cytuj]
popsuło się przez brak spacji przed [./quote]

jak dawało się spacje, to strona naprawiała się, tylko ze teraz nie da się, dlatego przydała by się możliwość edycji postów
popsuło się przez brak spacji przed [./quote] jak dawało się spacje, to strona naprawiała się, tylko ze teraz nie da się, dlatego przydała by się możliwość edycji postów
1 września 2016, 11:06 [cytuj]
Dzięki za wyłapanie błędów, zrobię niedługo edycję postów oraz naprawię ten błąd.
Dzięki za wyłapanie błędów, zrobię niedługo edycję postów oraz naprawię ten błąd
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
3 września 2016, 14:45 [cytuj]
Ja nadal nie mogę się przyzwyczaić ;( Szczerze to stara Spursmania miała klimat. Była niedoskonała, ale był w niej ten błysk. Teraz nasza stronka jest podobna do innych. Sorry snajper, kawał roboty odwaliłeś.:luzik:
Ja nadal nie mogę się przyzwyczaić ;( Szczerze to stara Spursmania miała klimat. Była niedoskonała, ale był w niej ten błysk. Teraz nasza stronka jest podobna do innych. Sorry snajper, kawał roboty odwaliłeś.:luzik:
4 września 2016, 12:05 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Ja nadal nie mogę się przyzwyczaić ;( Szczerze to stara Spursmania miała klimat. Była niedoskonała, ale był w niej ten błysk. Teraz nasza stronka jest podobna do innych. Sorry snajper, kawał roboty odwaliłeś.:luzik:


Każdemu nie dogodzisz :rotfl:
Każdemu nie dogodzisz :rotfl:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
22 września 2016, 23:24 [cytuj]
Miała być opcja edycji na dniach, a dalej jej nie ma. Do tego boczne działy(Kontuzja/Pauza, Rozgrywki) nie są na bieżąco aktualizowane. Jak nie ma czasu tego robić, to może warto było pozostać na prostszym wyglądzie?
Miała być opcja edycji na dniach, a dalej jej nie ma. Do tego boczne działy(Kontuzja/Pauza, Rozgrywki) nie są na bieżąco aktualizowane. Jak nie ma czasu tego robić, to może warto było pozostać na prostszym wyglądzie?
LMAO
23 września 2016, 00:19 [cytuj]
Spokojnie, znajdzie czas to ogarnie to;)
Spokojnie, znajdzie czas to ogarnie to;)
5 października 2016, 14:40 [cytuj]
Edycja już śmiga. Można testowac. :P
Edycja już śmiga. Można testowac. :P
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
29 października 2016, 18:09 [cytuj]
Snajper a dałoby się coś zrobić żeby czat nie zjeżdżał na sam dół jak ktoś coś napisze? Trochę to irytujące jak sobie po meczu chcę przeczytać co było pisane i za każdym razem jak znajdę miejsce na którym ostatnio skończyłem czytać to czat spowrotem zjeżdża na dół :P
Snajper a dałoby się coś zrobić żeby czat nie zjeżdżał na sam dół jak ktoś coś napisze? Trochę to irytujące jak sobie po meczu chcę przeczytać co było pisane i za każdym razem jak znajdę miejsce na którym ostatnio skończyłem czytać to czat spowrotem zjeżdża na dół :P
29 października 2016, 18:48 [cytuj]
A dobra, teraz zauważyłem tą kłódkę obok czatu. Następnym razem przetestuję :)
A dobra, teraz zauważyłem tą kłódkę obok czatu. Następnym razem przetestuję :)
31 października 2016, 09:41 [cytuj]
Ja jeszcze zwrócę uwagę na podgląd profili. Takie tam, data rejestracji i inne statystyki.
Ja jeszcze zwrócę uwagę na podgląd profili. Takie tam, data rejestracji i inne statystyki
5 listopada 2016, 16:32 [cytuj]
Czat zabił spursmanię...
Czat zabił spursmanię
6 listopada 2016, 09:30 [cytuj]
Tak jest. Jeszcze jak wątki meczowe na forum były zakładane, to widać było że ktoś na forum jest. A tak kilka postów pod newsami na głównej i odnoszę wrażenie że jest mniej ludzi niż było.
Tak jest. Jeszcze jak wątki meczowe na forum były zakładane, to widać było że ktoś na forum jest. A tak kilka postów pod newsami na głównej i odnoszę wrażenie że jest mniej ludzi niż było
3 grudnia 2016, 05:52 [cytuj]
Już chyba strona padła. Szkoda, bo poziom merytoryczny był dużo większy niż na konkurencyjnych.
Już chyba strona padła. Szkoda, bo poziom merytoryczny był dużo większy niż na konkurencyjnych
3 grudnia 2016, 12:41 [cytuj]
Czat czatem - faktycznie więcej się działo jak go nie było, ale odnoszę wrażenie, że nikt teraz ne wychodzi z jakimiś ciekawymi tematami do przedyskutowania. W klubie dzieje się wiele - Poch niezadowolony z Sissoko, nowe kontrakty itd itp, liga też w tym roku bardzo ciekawa a u nas nikt o tym nie rozmawia
Czat czatem - faktycznie więcej się działo jak go nie było, ale odnoszę wrażenie, że nikt teraz ne wychodzi z jakimiś ciekawymi tematami do przedyskutowania. W klubie dzieje się wiele - Poch niezadowolony z Sissoko, nowe kontrakty itd itp, liga też w tym roku bardzo ciekawa a u nas nikt o tym nie rozmawia
3 grudnia 2016, 15:08 [cytuj]
Faktycznie od czasu czatu sam zauważyłem, że wchodzę na stronę, a tu cicho. Po trochu też jest to może wina braku czasu chłopaków i aktualizacji na bieżąco, trochę nasza bo nikomu nie chce się zakładać nowego tematu na forum by później dyskutować. Obserwując czat podczas meczu to jednak jeszcze trochę ludzi jest ale po meczu gdy wszyscy się wypiszą brakuje takiego spójnika gdzie można by potem dyskutować na przykład o odbytym meczu i ustosunkować się na drugi dzień. A może problemy są gdzie indziej. Swoją drogą ciekawe ile osób wie o czacie podczas meczu i z niego korzysta, bo zwykle tam widuje \"stary trzon dyskutantów\". Ja na przykład mam problem z dyskusją gdy nie byłem na czacie i potem za bardzo nie mam jak się odnieść do danej osoby i jej opinii bo rozmowa jest na czacie i później ni jak na nim nie idzie dalej ją ciągnąć.
Edytowano dnia: 3 grudnia 2016, 15:12
Faktycznie od czasu czatu sam zauważyłem, że wchodzę na stronę, a tu cicho. Po trochu też jest to może wina braku czasu chłopaków i aktualizacji na bieżąco, trochę nasza bo nikomu nie chce się zakładać nowego tematu na forum by później dyskutować. Obserwując czat podczas meczu to jednak jeszcze trochę ludzi jest ale po meczu gdy wszyscy się wypiszą brakuje takiego spójnika gdzie można by potem dyskutować na przykład o odbytym meczu i ustosunkować się na drugi dzień. A może problemy są gdzie indziej. Swoją drogą ciekawe ile osób wie o czacie podczas meczu i z niego korzysta, bo zwykle tam widuje \"stary trzon dyskutantów\". Ja na przykład mam problem z dyskusją gdy nie byłem na czacie i potem za bardzo nie mam jak się odnieść do danej osoby i jej opinii bo rozmowa jest na czacie i później ni jak na nim nie idzie dalej ją ciągnąć
30 stycznia 2017, 23:24 [cytuj]
Nie wiem jak to możliwe - ale właśnie się cofnąłem na początek wątku o transferowym okienku i drugi post wygląda jakby był mojego autorstwa - ale po pierwsze, nie zgadzam i nigdy nie zgadzałem się z jego treścią, po drugie, post wyżej piszę coś zupełnie innego, a po trzecie, pamiętam, że to nie ja go pisałem, ale nie pamiętam kto był autorem :D
Nie wiem jak to możliwe - ale właśnie się cofnąłem na początek wątku o transferowym okienku i drugi post wygląda jakby był mojego autorstwa - ale po pierwsze, nie zgadzam i nigdy nie zgadzałem się z jego treścią, po drugie, post wyżej piszę coś zupełnie innego, a po trzecie, pamiętam, że to nie ja go pisałem, ale nie pamiętam kto był autorem :D
31 stycznia 2017, 16:31 [cytuj]
mam podobnie.

Tu http://www.spursmania.org/forum/cat/7/topic/975/page/1
dwa posty pod rząd są wyświetlone jako moje, podczas gdy ten drugi nie został napisany przeze mnie.
mam podobnie. Tu: http://www.spursmania.org/forum/cat/7/topic/975/page/1 dwa posty pod rząd są wyświetlone jako moje, podczas gdy ten drugi nie został napisany przeze mnie
COYS!
9 kwietnia 2017, 12:54 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
mam podobnie.

Tu http://www.spursmania.org/forum/cat/7/topic/975/page/1
dwa posty pod rząd są wyświetlone jako moje, podczas gdy ten drugi nie został napisany przeze mnie


A teraz? Pozmieniałem trochę.
A teraz? Pozmieniałem trochę
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
9 kwietnia 2017, 13:12 [cytuj]
Na moje oko jest dobrze.
Na moje oko jest dobrze
COYS!
9 kwietnia 2017, 17:03 [cytuj]
Jest ok :)
Jest ok :)
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 157 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się