Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » O forum » Pierwsze wra?enia
30 listopada 2008, 13:53 [cytuj]
To może ja zacznę ;)

O przeglądaniu tematów na forum się nie rozpiszę, bo póki co żadnych nie ma ;). Działy, jak na moje oko, dobrze dobrane. Wygląd jest ok tzn. schludnie, przejrzyście, wszystko cacy, oprócz podświetlania działów. Działa tylko w kategorii TOTTENHAM, potem się coś psuje. Ale pewnie szybko będzie naprawione. Ogólnie kawał dobrej roboty.

EDIT: I są pierwsze posty ;) Nie wiem jak innym, ale dla mnie łatwiej przeglądać posty, gdy pierwsza wiadomość jest u góry. I jeszcze kolejny błąd, wszystkie PW idą do snjapera ;)
To może ja zacznę ;) O przeglądaniu tematów na forum się nie rozpiszę, bo póki co żadnych nie ma ;). Działy, jak na moje oko, dobrze dobrane. Wygląd jest ok tzn. schludnie, przejrzyście, wszystko cacy, oprócz podświetlania działów. Działa tylko w kategorii TOTTENHAM, potem się coś psuje. Ale pewnie szybko będzie naprawione. Ogólnie kawał dobrej roboty. EDIT: I są pierwsze posty ;) Nie wiem jak innym, ale dla mnie łatwiej przeglądać posty, gdy pierwsza wiadomość jest u góry. I jeszcze kolejny błąd, wszystkie PW idą do snjapera ;)
30 listopada 2008, 13:58 [cytuj]
Zaraz naprawie ten żólty bajer - dzięki :]
Zaraz naprawie ten żólty bajer - dzięki :]
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
30 listopada 2008, 14:42 [cytuj]
Ogólnie rzecz biorąc wszystko ładnie i przejrzyście, co jest bardzo ważne. Tak jak wilczur, powiem, że działy bardzo dobrze dobrane. Po prostu aż chce się pisać! ;)

Mam nadzieję, że wszyscy odwiedzający stronę będą wchodzić na forum i dzielić się swoimi myślami.
Ogólnie rzecz biorąc wszystko ładnie i przejrzyście, co jest bardzo ważne. Tak jak wilczur, powiem, że działy bardzo dobrze dobrane. Po prostu aż chce się pisać! ;) Mam nadzieję, że wszyscy odwiedzający stronę będą wchodzić na forum i dzielić się swoimi myślami
30 listopada 2008, 14:48 [cytuj]
Jeszcze musze kilka błedów wyeliminować :)
Jeszcze musze kilka błedów wyeliminować :)
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
30 listopada 2008, 18:47 [cytuj]
z tą pierwszą wiadomościa naprawilem, a te PW w trakcie...:luzik:
z tą pierwszą wiadomościa naprawilem, a te PW w trakcie...:luzik:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
30 listopada 2008, 19:50 [cytuj]
widok starego forum naprawdę cieszy :luzik:
widok starego forum naprawdę cieszy :luzik:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
2 grudnia 2008, 14:12 [cytuj]
Ja mam dwie sugestie:
1. Nie ma opcji cytowania, a by sie zdecydowanie przydala.
2. Nie ma stalych podpisow pod wypowiedziami danego uzytkownika, a to ciagle "COYS" robi sie juz troszke wkurw***ace...
Ja mam dwie sugestie: 1. Nie ma opcji cytowania, a by sie zdecydowanie przydala. 2. Nie ma stalych podpisow pod wypowiedziami danego uzytkownika, a to ciagle "COYS" robi sie juz troszke wkurw***ace
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
2 grudnia 2008, 14:41 [cytuj]
Sebastian, zastanow sie jeszcze, czy nie lepiej by bylo, zeby tematy z forum nad SB wyswietlaly sie w kolejnosci od najnowszego wpisu
Sebastian, zastanow sie jeszcze, czy nie lepiej by bylo, zeby tematy z forum nad SB wyswietlaly sie w kolejnosci od najnowszego wpisu
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
2 grudnia 2008, 18:17 [cytuj]
Ginola, sortowanie zrobione... Reszte za dnia. :luzik:
Ginola, sortowanie zrobione... Reszte za dnia. :luzik:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
2 grudnia 2008, 19:01 [cytuj]
To ja też mam taką małą uwagę.Nie działa mi edycja postów(gdy próbuję pojawia się komunikat że nie mogę edytować postów innego użytkownika).Mi to w sumie nie przeszkadza, tak tylko marudzę:rotfl:
To ja też mam taką małą uwagę.Nie działa mi edycja postów(gdy próbuję pojawia się komunikat że nie mogę edytować postów innego użytkownika).Mi to w sumie nie przeszkadza, tak tylko marudzę:rotfl:
2 grudnia 2008, 21:08 [cytuj]
czy abonament na tematy ma wykupiony matthias, bo co zajrzę to on zakłada temat?:wysmiewacz:
czy abonament na tematy ma wykupiony matthias, bo co zajrzę to on zakłada temat?:wysmiewacz:
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
2 grudnia 2008, 21:31 [cytuj]
Oj :D Chce po prostu, żeby forum się rozkręciło i tyle xD
Oj :D Chce po prostu, żeby forum się rozkręciło i tyle xD
3 grudnia 2008, 21:51 [cytuj]
Wszystko chodzi i wyglada super:brawo: Wlasnie mecz ogladam z Watford i nasunelo mi sie pytanie.Czy bedziemy mieli takiego czata jak kiedys w czasie meczow?
Wszystko chodzi i wyglada super:brawo: Wlasnie mecz ogladam z Watford i nasunelo mi sie pytanie.Czy bedziemy mieli takiego czata jak kiedys w czasie meczow?

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się