Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » O forum » Zmiana na forum.
19 września 2013, 17:39 [cytuj]
Znów będzie kontrowersyjnie :cwaniak:

Mam pewną sugestie, która nieźle sprawdza się na innych forach:
"Czarna Lista"
Groźna nazwa, ale konotuje w sobie tak naprawdę tylko możliwość nie czytania postów,komentarzy i wiadomości użytkowników umieszczonych na niej. Niestety poziom na Spursmanii z roku na rok spada i troche nie ma jak się przed tym bronić?

Snajper dałbyś radę o czymś takim pomyśleć? Nie uderza to w żadnego konkretnego użytkownika, a może ostatecznie dać wiele spokoju.
Znów będzie kontrowersyjnie :cwaniak: Mam pewną sugestie, która nieźle sprawdza się na innych forach: "Czarna Lista" Groźna nazwa, ale konotuje w sobie tak naprawdę tylko możliwość nie czytania postów,komentarzy i wiadomości użytkowników umieszczonych na niej. Niestety poziom na Spursmanii z roku na rok spada i troche nie ma jak się przed tym bronić? Snajper dałbyś radę o czymś takim pomyśleć? Nie uderza to w żadnego konkretnego użytkownika, a może ostatecznie dać wiele spokoju.
19 września 2013, 18:06 [cytuj]
A na jakiej zasadzie tacy użytkownicy byliby wyłaniani? Widzimisię administratora? Jakieś comiesięczne głosowania? Śmierdzi mi to linczem.

Nie bronię swojej osoby, zdarza mi się bluzgnąć, ale generalnie udzielam się niewiele. Jednakże według mnie to nieco dziwny pomysł i pytam się, bo nie mam pojęcia na jakiej drodze tacy userzy byliby wyłaniani i jakie sankcje by z tego powodu były. Patrzysz na nick i nie czytasz postu, bo ktoś jest na czarnej liście? To bez listy można robić. A wydaje mi się, że uruchomienie programu, który chowałby poszczególnym użytkownikom posty innych poszczególnych użytkowników jest nieco problematyczny.
A na jakiej zasadzie tacy użytkownicy byliby wyłaniani? Widzimisię administratora? Jakieś comiesięczne głosowania? Śmierdzi mi to linczem. Nie bronię swojej osoby, zdarza mi się bluzgnąć, ale generalnie udzielam się niewiele. Jednakże według mnie to nieco dziwny pomysł i pytam się, bo nie mam pojęcia na jakiej drodze tacy userzy byliby wyłaniani i jakie sankcje by z tego powodu były. Patrzysz na nick i nie czytasz postu, bo ktoś jest na czarnej liście? To bez listy można robić. A wydaje mi się, że uruchomienie programu, który chowałby poszczególnym użytkownikom posty innych poszczególnych użytkowników jest nieco problematyczny
19 września 2013, 18:32 [cytuj]
Sam sobie wybierasz kto jest na Twojej czarnej liście i nie widzisz jego postów, osoba której postów nie widzisz nawet o tym nie wie :) a co do kłopotu wdrożenia tego w życie to nie wiem bo się na tym kompletnie nie znam. Sam pomysł ma swoje plusy i minusy, niech admini decydują ;)
Sam sobie wybierasz kto jest na Twojej czarnej liście i nie widzisz jego postów, osoba której postów nie widzisz nawet o tym nie wie :) a co do kłopotu wdrożenia tego w życie to nie wiem bo się na tym kompletnie nie znam. Sam pomysł ma swoje plusy i minusy, niech admini decydują ;)
19 września 2013, 18:54 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Sam sobie wybierasz kto jest na Twojej czarnej liście i nie widzisz jego postów, osoba której postów nie widzisz nawet o tym nie wie :)

Dokładnie!

Arcz powiedział/a:
a co do kłopotu wdrożenia tego w życie to nie wiem bo się na tym kompletnie nie znam. Sam pomysł ma swoje plusy i minusy, niech admini decydują ;)


Takie rozwiązanie nie ma minusów! Jest to opcja dodatkowa, dla tych, którzy widzą taką potrzebę. Poza tym - prawie na kazdym forum jest taka opcja.
Dokładnie! [quote=Arcz] a co do kłopotu wdrożenia tego w życie to nie wiem bo się na tym kompletnie nie znam. Sam pomysł ma swoje plusy i minusy, niech admini decydują ;)
19 września 2013, 19:01 [cytuj]
Buli powiedział/a:
Nie uderza to w żadnego konkretnego użytkownika

Motorniczy przeczytał i juz wie że "nie uderza to w konkretnego użytkownika" :ok:
Motorniczy przeczytał i juz wie że "nie uderza to w konkretnego użytkownika" :ok:
19 września 2013, 19:43 [cytuj]
Ja proponuję ze spursmanii w takim razie zrobić klasztor kontemplacyjny na szczycie wzgórza, coś alla w Skyrimie.
Ja proponuję ze spursmanii w takim razie zrobić klasztor kontemplacyjny na szczycie wzgórza, coś alla w Skyrimie
19 września 2013, 19:50 [cytuj]
Jak dla mnie bez sensu, wiesz czyich postwo nie chcesz czytac to nie czytaj, a tak to pozniej widzisz kogos jak gada sam ze soba bo postwow zablokowanego ktory z nim rozmawia nie widac :P
Jak dla mnie bez sensu, wiesz czyich postwo nie chcesz czytac to nie czytaj, a tak to pozniej widzisz kogos jak gada sam ze soba bo postwow zablokowanego ktory z nim rozmawia nie widac :P
19 września 2013, 20:11 [cytuj]
Według mnie również bezsensowne, bo zabija zupełnie ducha for internetowych, które są już i tak na wymarciu w epoce portali społecznościowych. Poza tym wyglądałoby to niesamowicie głupio dla osób z tego korzystających, bo prowadzą konwersację dwie osoby, z czego jedna jest na liście i przez to widać posty tylko jednej osoby i cała nawet strona wątku wygląda bezsensownie.
Według mnie również bezsensowne, bo zabija zupełnie ducha for internetowych, które są już i tak na wymarciu w epoce portali społecznościowych. Poza tym wyglądałoby to niesamowicie głupio dla osób z tego korzystających, bo prowadzą konwersację dwie osoby, z czego jedna jest na liście i przez to widać posty tylko jednej osoby i cała nawet strona wątku wygląda bezsensownie
19 września 2013, 20:22 [cytuj]
Mr_Johny powiedział/a:
Jak dla mnie bez sensu, wiesz czyich postwo nie chcesz czytac to nie czytaj, a tak to pozniej widzisz kogos jak gada sam ze soba bo postwow zablokowanego ktory z nim rozmawia nie widac :P



Cały czas powtarzam - opcja dodatkowa,dla tych, którzy chcą z niej korzystać. Bez sensu? Wszyscy starają się, aby ich produkty/usługi były dostosowane do oczekiwań uzytkowników. Myśle, że nie jest to tak bardzo bez sensu. Normalnie mówi się o tym "postęp" (nie mylić z "podstęp")
Cały czas powtarzam - opcja dodatkowa,dla tych, którzy chcą z niej korzystać. Bez sensu? Wszyscy starają się, aby ich produkty/usługi były dostosowane do oczekiwań uzytkowników. Myśle, że nie jest to tak bardzo bez sensu. Normalnie mówi się o tym "postęp" (nie mylić z "podstęp")
19 września 2013, 20:25 [cytuj]
żenada ten temat dziecinada lekarz niech was zbada
żenada ten temat dziecinada lekarz niech was zbada
19 września 2013, 21:00 [cytuj]
bez przesady, bądź co bądź to jest małe forum i jeden-dwóch użytkowników chyba nie robi takich problemów
poza tym



ZARAZ MECZ A WY O JAKIŚ GŁUPOTACH GADACIE :D
bez przesady, bądź co bądź to jest małe forum i jeden-dwóch użytkowników chyba nie robi takich problemów poza tym ZARAZ MECZ A WY O JAKIŚ GŁUPOTACH GADACIE :D
19 września 2013, 21:52 [cytuj]
Ma dobry pomysl. Nikt Cie nie zmusza do uzywania tej funkcji, a kogos to moze na forum zatrzymac. Czasem zdarzaja sie kwiatki, ktore opowiadaja tylko bzdury. Jak ktos nie chce czytac moich postow, to niech ma mozliwosc ich omijania.
Ma dobry pomysl. Nikt Cie nie zmusza do uzywania tej funkcji, a kogos to moze na forum zatrzymac. Czasem zdarzaja sie kwiatki, ktore opowiadaja tylko bzdury. Jak ktos nie chce czytac moich postow, to niech ma mozliwosc ich omijania
LMAO
20 września 2013, 10:46 [cytuj]
Troche dziwna opcja;)

ale ciekawe ile osób by naprawdę tego używało;P

jeśli to jest możliwe ze dana osoba sobie po blokuje kogoś i to nie bedzie wpływać na innych, jak dla mnie nie ma problemu, ich sprawa:luzik:

a druga, najważniejsza, jeśli to nie jest jakieś mocne utrudnienie dla administratora;)
Troche dziwna opcja;) ale ciekawe ile osób by naprawdę tego używało;P jeśli to jest możliwe ze dana osoba sobie po blokuje kogoś i to nie bedzie wpływać na innych, jak dla mnie nie ma problemu, ich sprawa:luzik: a druga, najważniejsza, jeśli to nie jest jakieś mocne utrudnienie dla administratora;)
20 września 2013, 11:07 [cytuj]
Opcja, jak opcja, ale jeśli ma komuś przysłużyć to jestem jak najbardziej za.

Mi tam bardzo ona potrzebna nie będzie, bo zazwyczaj po przeczytaniu paru słów można stwierdzić czy warto przeczytać albo czy dany temat w ogóle mnie interesuje.

Ponadto jak spora część osób tutaj nie czytam wszystkich postów, bo nie mam na to aż tyle czasu.
Opcja, jak opcja, ale jeśli ma komuś przysłużyć to jestem jak najbardziej za. Mi tam bardzo ona potrzebna nie będzie, bo zazwyczaj po przeczytaniu paru słów można stwierdzić czy warto przeczytać albo czy dany temat w ogóle mnie interesuje. Ponadto jak spora część osób tutaj nie czytam wszystkich postów, bo nie mam na to aż tyle czasu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
20 września 2013, 17:50 [cytuj]
Może dla kilku osób to będzie ułatwienie, ale dla tych co nie chcą nikogo blokować, to może być irytujące, jak skład meczowy będzie kilka razy, bo się poblokujecie i nie będzie widzieć co publikują inni itp.
Może dla kilku osób to będzie ułatwienie, ale dla tych co nie chcą nikogo blokować, to może być irytujące, jak skład meczowy będzie kilka razy, bo się poblokujecie i nie będzie widzieć co publikują inni itp
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 września 2013, 17:57 [cytuj]
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za. To opcja dodatkowa i jeśli ktoś nie chce nie musi z niej korzystać ,więc nie rozumiem oburzenia kilku osób. Na pewno znajdą się użytkownicy którzy skorzystają z tej innowacji.
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za. To opcja dodatkowa i jeśli ktoś nie chce nie musi z niej korzystać ,więc nie rozumiem oburzenia kilku osób. Na pewno znajdą się użytkownicy którzy skorzystają z tej innowacji
21 września 2013, 10:12 [cytuj]
Ja też mam prośbę co do zmiany. Chciałbym żeby już mi się więcej nie pojawiał obrazek z Lenonem i tym który całuje herb realu. Poproszę w to miejsce np. Eriksena :)
Sprawa ważna, bo mi ciśnienie podnosi, a na starość to niebezpieczne :)
Ja też mam prośbę co do zmiany. Chciałbym żeby już mi się więcej nie pojawiał obrazek z Lenonem i tym który całuje herb realu. Poproszę w to miejsce np. Eriksena :) Sprawa ważna, bo mi ciśnienie podnosi, a na starość to niebezpieczne :)
21 września 2013, 17:18 [cytuj]
Niepotrzebne, jak nie chcesz czytać to nie czytaj proste. Ale naprawdę to jest uciążliwe - brak tej funkcji :krzyk: Rozumiem, Spursmania ma być kółeczkiem wzajemnej adoracji w którym każdy musi sobie przyklaskiwać :luzik: Ktoś jest inny to do odstrzału :brawo: Ciekawe co to będzie jak klub będzie miał sukcesy i zlecą się nowi kibice, oszalejcie normalnie. Bo przecież nowi = zło. Po chuja to sie zamykać tak nie rozumiem. A może mam jakieś dziwne teorie :X
Niepotrzebne, jak nie chcesz czytać to nie czytaj proste. Ale naprawdę to jest uciążliwe - brak tej funkcji :krzyk: Rozumiem, Spursmania ma być kółeczkiem wzajemnej adoracji w którym każdy musi sobie przyklaskiwać :luzik: Ktoś jest inny to do odstrzału :brawo: Ciekawe co to będzie jak klub będzie miał sukcesy i zlecą się nowi kibice, oszalejcie normalnie. Bo przecież nowi = zło. Po chuja to sie zamykać tak nie rozumiem. A może mam jakieś dziwne teorie :X
21 września 2013, 18:32 [cytuj]
Czy to kurwa tak trudno pojąć? Nie o to chodzi żeby tępić innych ale żeby dbać o poziom! Nikt od nikogo nie wymaga żeby mu przytakiwać ale żeby się wysilić przy dyskusji a nie napierdalać jednozdaniowymi, głupimi postami w stylu "zajebisty, kupmy go", "w FM był lepszy", "fajny meczyk, szkoda punkcików". Kurwa! Czy to takie trudne?
Czy to kurwa tak trudno pojąć? Nie o to chodzi żeby tępić innych ale żeby dbać o poziom! Nikt od nikogo nie wymaga żeby mu przytakiwać ale żeby się wysilić przy dyskusji a nie napierdalać jednozdaniowymi, głupimi postami w stylu "zajebisty, kupmy go", "w FM był lepszy", "fajny meczyk, szkoda punkcików". Kurwa! Czy to takie trudne?
21 września 2013, 18:40 [cytuj]
Osobiście sam czegoś takiego nie pisałem i nie przeszkadza mi to jak ktoś tak pisze.
Osobiście sam czegoś takiego nie pisałem i nie przeszkadza mi to jak ktoś tak pisze
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 148 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się