Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » O forum » Zmiana na forum.
21 września 2013, 18:56 [cytuj]
Po pierwsze to musi się Snajper wypowiedzieć, czy to jest możliwe, a poza tym i tak wątpie abyśmy podjeli taką decyzję. Wbrew pozorom nie jest nas aż tak dużo. Jak ktoś nie może ogarnąć kilku głupich postów, że aż musi blokować innych, to ja się zastanawiam, jak on sobie w życiu radzi, zwłaszcza takim kraju jak Polska, gdzie absurd, głupota i ingnorancja czycha za każdym rogiem. Apelowanie o wyższy poziom wypowiedzi popieram w 100%. Natomiast nie sądzę, żeby na Spursmanii występowała, aż taka wiocha żeby trzeba było kogoś blokować. Jak ktoś przesadza to go banujemy, ale to przeważnie zabłąkani kibice innych drużyn.
Po pierwsze to musi się Snajper wypowiedzieć, czy to jest możliwe, a poza tym i tak wątpie abyśmy podjeli taką decyzję. Wbrew pozorom nie jest nas aż tak dużo. Jak ktoś nie może ogarnąć kilku głupich postów, że aż musi blokować innych, to ja się zastanawiam, jak on sobie w życiu radzi, zwłaszcza takim kraju jak Polska, gdzie absurd, głupota i ingnorancja czycha za każdym rogiem. Apelowanie o wyższy poziom wypowiedzi popieram w 100%. Natomiast nie sądzę, żeby na Spursmanii występowała, aż taka wiocha żeby trzeba było kogoś blokować. Jak ktoś przesadza to go banujemy, ale to przeważnie zabłąkani kibice innych drużyn
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 września 2013, 21:14 [cytuj]
Varba - co do wiochy na Spursmanii masz odpowiedź w tym wątku:

kamildoman powiedział/a:
żenada ten temat dziecinada lekarz niech was zbada


Forum nie jest moderowane jak inne grupy dyskusyjne w postaci "ostrzeżeń" czy "banów". Ma to swoje plusy i minusy. Nie jestem zwolennikiem takiej opcji, ale na przykładzie Spursmanii widzę, że takie praktyki (niestety) mają racje bytu. Jestem za to zwolennikiem kultury i dialogu (zdając sobie sprawę, że to pojęcie zawiera w sobie często różnice w zdaniach). Tej ostatnio można tutaj szukać z szkłem powiększającym. Kamil napisał coś co ani nie wnosi nic do dyskusji a w dodatku obraża część uczestników (ze mną na czele). Nie wypomne Ci jak leciałeś na skargę do moderatorów, bo "Barometr mnie obraził". Myśle, że on to też pamięta. Zaproponowałem coś, co wydaje mi się być zupełnie zasadne, i chciałbym to przedyskutować. Przedstawiłem swoje wnioski, za którymi stoją konkretne argumenty. Jakie są Twoje?

Odpowiem od razu wszystkim, którzy pisali, że posty "niechiane" można omijać: Teoretycznie można. Pamiętajmy o praktyczności i ergonomii tej strony. Obecnie żeby na forum znaleźć coś wartościowego, trzeba się na przewijać kilka minut. Niestety - jest coraz większa liczba użytkowników, którzy nie mają nic do powiedzenia, ale wypowiadają się o wszystkim.

Odnoszę wrażenie, że wielu naprawdę WARTOŚCIOWYCH użytkowników jest w odwrocie (albo już zupełnie przestali się tu udzielać) bo dyskusje w każdym temacie wyglądają jak ta tutaj. Spróbuj wczuć się w coś takiego: "Co z tego, że napiszę coś trafnego, skoro i tak mój argument jest rzucaniem grochu w ścianę". Mówisz, że popierasz "wyższy poziom wypowiedzi" - to zacznij coś z tym robić. (ponoć najlepiej zacząć od samego siebie ;) ) Poza tym taka wypowiedź kłuci się trochę z pisaniem ,że "nie jest aż tak źle". To w końcu "bądźmy kulturalniejsi" czy "jest wporządku".

Co do tego "jak to ma wyglądać" - każdy kto wchodzi na YouTuba napewno parę razy widział "Komentarz usunięty z powodu zbyt wielu negatywnych ocen. Żeby go przeczytać klikni tutaj". Podobnie wygląda to na forach - kiedy dodajesz kogoś do takiej "czarnej listy" widzisz, że tutaj znajduje się jej komentarz, ale przykryty jest takim "napisem".


Robert powiedział/a:


ale ciekawe ile osób by naprawdę tego używało;P



Nawet jeśli 10% ( a myśle, że prędzej czy później każdy z tego skorzysta), to i tak warto to uszanować. Jesteśmy w kraju demokratycznym, więc praktykujmy te demokracje - SZANUJMY MNIEJSZOŚĆ.
Rozumiem irytacje Marcina, bo nie wiem ile razy można pisać, że BĘDZIE TO OPCJA DODATKOWA. Nikt nikogo nie musi blokować, chyba, że tak jak ja i pare osób tutaj zwyczajnie tego chce.

Każdy zasługuje na prawo do wypowiedzi, ale nie każdy na to by go czytano.
Forum nie jest moderowane jak inne grupy dyskusyjne w postaci "ostrzeżeń" czy "banów". Ma to swoje plusy i minusy. Nie jestem zwolennikiem takiej opcji, ale na przykładzie Spursmanii widzę, że takie praktyki (niestety) mają racje bytu. Jestem za to zwolennikiem kultury i dialogu (zdając sobie sprawę, że to pojęcie zawiera w sobie często różnice w zdaniach). Tej ostatnio można tutaj szukać z szkłem powiększającym. Kamil napisał coś co ani nie wnosi nic do dyskusji a w dodatku obraża część uczestników (ze mną na czele). Nie wypomne Ci jak leciałeś na skargę do moderatorów, bo "Barometr mnie obraził". Myśle, że on to też pamięta. Zaproponowałem coś, co wydaje mi się być zupełnie zasadne, i chciałbym to przedyskutować. Przedstawiłem swoje wnioski, za którymi stoją konkretne argumenty. Jakie są Twoje? Odpowiem od razu wszystkim, którzy pisali, że posty "niechiane" można omijać: Teoretycznie można. Pamiętajmy o praktyczności i ergonomii tej strony. Obecnie żeby na forum znaleźć coś wartościowego, trzeba się na przewijać kilka minut. Niestety - jest coraz większa liczba użytkowników, którzy nie mają nic do powiedzenia, ale wypowiadają się o wszystkim. Odnoszę wrażenie, że wielu naprawdę WARTOŚCIOWYCH użytkowników jest w odwrocie (albo już zupełnie przestali się tu udzielać) bo dyskusje w każdym temacie wyglądają jak ta tutaj. Spróbuj wczuć się w coś takiego: "Co z tego, że napiszę coś trafnego, skoro i tak mój argument jest rzucaniem grochu w ścianę". Mówisz, że popierasz "wyższy poziom wypowiedzi" - to zacznij coś z tym robić. (ponoć najlepiej zacząć od samego siebie ;) ) Poza tym taka wypowiedź kłuci się trochę z pisaniem ,że "nie jest aż tak źle". To w końcu "bądźmy kulturalniejsi" czy "jest wporządku". Co do tego "jak to ma wyglądać" - każdy kto wchodzi na YouTuba napewno parę razy widział "Komentarz usunięty z powodu zbyt wielu negatywnych ocen. Żeby go przeczytać klikni tutaj". Podobnie wygląda to na forach - kiedy dodajesz kogoś do takiej "czarnej listy" widzisz, że tutaj znajduje się jej komentarz, ale przykryty jest takim "napisem". [quote=Robert] ale ciekawe ile osób by naprawdę tego używało;P
21 września 2013, 22:31 [cytuj]
Przeczytałem to jednym okiem. Można takie coś zrobić, w końcu ktoś coś chce zmienić i daje mi o tym znać. Od dwóch lat zakładam na redakcyjnym wątek o odświeżonej wersji strony - CISZA. Doszedłem do wniosku, że na 10-lecie/może kilka miesięcy później coś pomyślę nad nową Spursmanią. Sugestie po fakcie będę miał gdzieś, tak jak mnie mieli jak pytałem :D.

Mam dużo pomysłów w głowie. Minusowanie-plusuwanie komentarzy, postów na forum itp. pomoże ustalić "poziom użytkownika", co pomoże nieco w pomyśle Buliego.

Mi również brakuje waszych zaciętych dyskusji. Szczególnie tej najstarszej ekipy. Marka, HB, gaizki, spurs3, aapy etc. Jak widać ich też drażni kolejny użytkownik o nazwie Bale90939128 - bardzo, bardzo rzadko udzielają się, nawet nie wiem czy w ogóle czytają komentarze.

Najgorsze w tym wszystkim jest, że nie ominiemy tego. Popularność klubu wzrasta - będzie przyrost gimbusów i innych głąbów. Tylko trochę to rozwiążemy - stara ekipa nie wróci tak szybko, ale spróbujemy - każdemu pewnie tego brakuje.

Powiem szczerze, że pod artykułami czytam zazwyczaj komentarze "wybranych" użytkowników - jest to właśnie stara ekipa Spursmaniaków. Resztę postów/komentarzy czytam rzadko albo omijam. Nie chce mi się czytać bredni. Pół postu emotikony, post jednozdaniowy(brednia totalna najczęściej) lub wulgarny, nie ma sensu.
Przeczytałem to jednym okiem. Można takie coś zrobić, w końcu ktoś coś chce zmienić i daje mi o tym znać. Od dwóch lat zakładam na redakcyjnym wątek o odświeżonej wersji strony - CISZA. Doszedłem do wniosku, że na 10-lecie/może kilka miesięcy później coś pomyślę nad nową Spursmanią. Sugestie po fakcie będę miał gdzieś, tak jak mnie mieli jak pytałem :D. Mam dużo pomysłów w głowie. Minusowanie-plusuwanie komentarzy, postów na forum itp. pomoże ustalić "poziom użytkownika", co pomoże nieco w pomyśle Buliego. Mi również brakuje waszych zaciętych dyskusji. Szczególnie tej najstarszej ekipy. Marka, HB, gaizki, spurs3, aapy etc. Jak widać ich też drażni kolejny użytkownik o nazwie Bale90939128 - bardzo, bardzo rzadko udzielają się, nawet nie wiem czy w ogóle czytają komentarze. Najgorsze w tym wszystkim jest, że nie ominiemy tego. Popularność klubu wzrasta - będzie przyrost gimbusów i innych głąbów. Tylko trochę to rozwiążemy - stara ekipa nie wróci tak szybko, ale spróbujemy - każdemu pewnie tego brakuje. Powiem szczerze, że pod artykułami czytam zazwyczaj komentarze "wybranych" użytkowników - jest to właśnie stara ekipa Spursmaniaków. Resztę postów/komentarzy czytam rzadko albo omijam. Nie chce mi się czytać bredni. Pół postu emotikony, post jednozdaniowy(brednia totalna najczęściej) lub wulgarny, nie ma sensu
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
22 września 2013, 03:00 [cytuj]
Buli powiedział/a:
Nawet jeśli 10% ( a myśle, że prędzej czy później każdy z tego skorzysta), to i tak warto to uszanować. Jesteśmy w kraju demokratycznym, więc praktykujmy te demokracje - SZANUJMY MNIEJSZOŚĆ.
Rozumiem irytacje Marcina, bo nie wiem ile razy można pisać, że BĘDZIE TO OPCJA DODATKOWA. Nikt nikogo nie musi blokować, chyba, że tak jak ja i pare osób tutaj zwyczajnie tego chce.

Każdy zasługuje na prawo do wypowiedzi, ale nie każdy na to by go czytano.

ale w demokracji rządzi większość
tak jak pisałem, jeśli nie bedzie za mocno obciążać ludzi i snajpera w realizacji, to dla mnie luz

snajper powiedział/a:
Przeczytałem to jednym okiem. Można takie coś zrobić, w końcu ktoś coś chce zmienić i daje mi o tym znać. Od dwóch lat zakładam na redakcyjnym wątek o odświeżonej wersji strony - CISZA. Doszedłem do wniosku, że na 10-lecie/może kilka miesięcy później coś pomyślę nad nową Spursmanią. Sugestie po fakcie będę miał gdzieś, tak jak mnie mieli jak pytałem :D.

Mam dużo pomysłów w głowie. Minusowanie-plusuwanie komentarzy, postów na forum itp. pomoże ustalić "poziom użytkownika", co pomoże nieco w pomyśle Buliego.


-Da rade usunąć te linki do onetu?
- z prawego baneru reklame do realu, psg

i ci z minusami do kasacji czy jak?
mam sie juz pilnowac:rotfl:
ale w demokracji rządzi większość tak jak pisałem, jeśli nie bedzie za mocno obciążać ludzi i snajpera w realizacji, to dla mnie luz [quote=snajper]Przeczytałem to jednym okiem. Można takie coś zrobić, w końcu ktoś coś chce zmienić i daje mi o tym znać. Od dwóch lat zakładam na redakcyjnym wątek o odświeżonej wersji strony - CISZA. Doszedłem do wniosku, że na 10-lecie/może kilka miesięcy później coś pomyślę nad nową Spursmanią. Sugestie po fakcie będę miał gdzieś, tak jak mnie mieli jak pytałem :D. Mam dużo pomysłów w głowie. Minusowanie-plusuwanie komentarzy, postów na forum itp. pomoże ustalić "poziom użytkownika", co pomoże nieco w pomyśle Buliego.
22 września 2013, 11:32 [cytuj]
@Robert

Wymyśl coś na nową wersję, nie zmieniaj starej!
@Robert Wymyśl coś na nową wersję, nie zmieniaj starej!
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
22 września 2013, 12:39 [cytuj]
jak nie znajdą sie te 2 rzeczy, to dla mnie może być tak jak jest teraz, mi osobiście odpowiada;)

wiecej nie wiem co można by zmienić, chyba ze te blokowanie wpisów, dla tych co chcą

a coś jeszcze wymyśliłes?
jak nie znajdą sie te 2 rzeczy, to dla mnie może być tak jak jest teraz, mi osobiście odpowiada;) wiecej nie wiem co można by zmienić, chyba ze te blokowanie wpisów, dla tych co chcą a coś jeszcze wymyśliłes?
4 lutego 2021, 16:45 [cytuj]
jakies boty chinskie wjechaly, jakby co moze dac mi moda, to bede robil pozadek, w miare mozliwosci.
jakies boty chinskie wjechaly, jakby co moze dac mi moda, to bede robil pozadek, w miare mozliwosci
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się