Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » bilety na mecz u siebie - jak najlepiej kupić
4 września 2017, 20:38 [cytuj]
Pytanie laika, ale chcę kupić w prezencie fanowi Tottenhamu bilet na jeden mecz. Poratujcie, gdzie najlepiej to zrobić? Nie trzeba mieć do tego tej karty kibica/membership? Są różni pośrednicy, ale ceny wysokie. Taki bilet można po prostu wydrukować i wejść z wydrukiem oraz polskim dowodem osobistym?

Proszę o pomoc!

[temat do skasowania zaraz po rozwiązaniu problemu]
Edytowano dnia: 4 września 2017, 20:42
Pytanie laika, ale chcę kupić w prezencie fanowi Tottenhamu bilet na jeden mecz. Poratujcie, gdzie najlepiej to zrobić? Nie trzeba mieć do tego tej karty kibica/membership? Są różni pośrednicy, ale ceny wysokie. Taki bilet można po prostu wydrukować i wejść z wydrukiem oraz polskim dowodem osobistym? Proszę o pomoc! [temat do skasowania zaraz po rozwiązaniu problemu]
5 września 2017, 17:36 [cytuj]
Kupisz na oficjalnej stronie klubu.
Kupisz na oficjalnej stronie klubu
5 września 2017, 23:15 [cytuj]
3 wątki niżej był ten temat poruszany, poczytaj co tam było pisane
3 wątki niżej był ten temat poruszany, poczytaj co tam było pisane
7 września 2017, 15:54 [cytuj]
Dokładnie informacje są na forum wystarczy trochę popatrzeć . Nie trzeba zakładać nowego wątku dla każdej osoby, która wybiera się na mecz.
Dokładnie informacje są na forum wystarczy trochę popatrzeć . Nie trzeba zakładać nowego wątku dla każdej osoby, która wybiera się na mecz
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się