Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Kontuzje 2018/2019
11 października 2018, 15:30 [cytuj]
Klub poinformował, że Jan Vertonghen nie zagra w 3 najbliższych meczach ChampionLeague oraz z - Man City (H) - Chelsea (H) - Arsenal (A)

To jest dramat.

Klub poinformował, że Jan Vertonghen nie zagra w 3 najbliższych meczach ChampionLeague oraz z - Man City (H) - Chelsea (H) - Arsenal (A) To jest dramat.
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 października 2018, 16:15 [cytuj]
Mamy opcje w obronie, w poprzednim sezonie graliśmy bez Tobiego i daliśmy rade a przypominam że dwa sezony temu każdy z nas uważał Alderweirelda za naszego najlepszego obrońcę. Musimy chuchać i dmuchać na naszych ŚP bo jak wypadnie taki Winks czy Dembele na dłużej to wtedy kaplica :stres:

Z drugiej strony odpada nam opcja grania na 3 z tyłu co preferowaliśmy grając z reguły z dobrymi drużynami. Sam nie wiem co o tym myśleć, te kontuzje teraz, mogą zaprocentować w dalszym etapie sezonu bo np taki Janek zagrał w poprzednim sezonie wszystko od dechy do dechy więc przymusowy odpoczynek może mu dobrze zrobić.

Jak to się aktualnie prezentuje z kontuzjami? kto i na ile?(mniej więcej)



Mamy opcje w obronie, w poprzednim sezonie graliśmy bez Tobiego i daliśmy rade a przypominam że dwa sezony temu każdy z nas uważał Alderweirelda za naszego najlepszego obrońcę. Musimy chuchać i dmuchać na naszych ŚP bo jak wypadnie taki Winks czy Dembele na dłużej to wtedy kaplica :stres: Z drugiej strony odpada nam opcja grania na 3 z tyłu co preferowaliśmy grając z reguły z dobrymi drużynami. Sam nie wiem co o tym myśleć, te kontuzje teraz, mogą zaprocentować w dalszym etapie sezonu bo np taki Janek zagrał w poprzednim sezonie wszystko od dechy do dechy więc przymusowy odpoczynek może mu dobrze zrobić. Jak to się aktualnie prezentuje z kontuzjami? kto i na ile?(mniej więcej)
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
11 października 2018, 23:10 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Jak to się aktualnie prezentuje z kontuzjami? kto i na ile?(mniej więcej)


Rose, Vertonghen, Aurier, Dembele, Eriksen, Dele, Janssen, Vorm. Szpital śwętego Maurycego...
Rose, Vertonghen, Aurier, Dembele, Eriksen, Dele, Janssen, Vorm. Szpital śwętego Maurycego
12 października 2018, 15:53 [cytuj]
Levy out z tego klubu :zly:
Levy out z tego klubu :zly:
12 października 2018, 15:59 [cytuj]
To już jest koniec rozwoju tego klubu nie będzie już niczego. Łysy zbrodniarz zakopał cały projekt stadionem którego nie ma i brakiem wzmocnień:blee:
To już jest koniec rozwoju tego klubu nie będzie już niczego. Łysy zbrodniarz zakopał cały projekt stadionem którego nie ma i brakiem wzmocnień:blee:
12 października 2018, 16:06 [cytuj]
Te gnoje na stołkach śmieją się z nas kibiców :zmeczony:
Te gnoje na stołkach śmieją się z nas kibiców :zmeczony:
12 października 2018, 17:59 [cytuj]
Levyout powiedział/a:
To już jest koniec rozwoju tego klubu nie będzie już niczego. Łysy zbrodniarz zakopał cały projekt stadionem którego nie ma i brakiem wzmocnień:blee:


Gdybym nie wiedział, że to nie ja to bym uznał, że założyłem sobie drugie konto żeby się ponabijać ze swoich forumowych ulubieńców.
Gdybym nie wiedział, że to nie ja to bym uznał, że założyłem sobie drugie konto żeby się ponabijać ze swoich forumowych ulubieńców
12 października 2018, 19:02 [cytuj]
Levyego to powinno się seriami batów po plerach karać. W tym sezonie nie ma żadnych zabezpieczeń na kontuzje ten klub znalazł się w czarnej dupie przez wybitnego negocjatora. Tak zbijał ceny że zakończyliśmy okno transferowe z niczym. Przekreślił szanse na jakiekolwiek trofea. :krzyk:
Levyego to powinno się seriami batów po plerach karać. W tym sezonie nie ma żadnych zabezpieczeń na kontuzje ten klub znalazł się w czarnej dupie przez wybitnego negocjatora. Tak zbijał ceny że zakończyliśmy okno transferowe z niczym. Przekreślił szanse na jakiekolwiek trofea. :krzyk:
13 października 2018, 20:06 [cytuj]
Levyout powiedział/a:
Levyego to powinno się seriami batów po plerach karać. W tym sezonie nie ma żadnych zabezpieczeń na kontuzje ten klub znalazł się w czarnej dupie przez wybitnego negocjatora. Tak zbijał ceny że zakończyliśmy okno transferowe z niczym. Przekreślił szanse na jakiekolwiek trofea. :krzyk:


Wytłumacz mi w takim razie jak to się dzieje, że drużyna bez zabezpieczeń na wypadek kontuzji wygrała 6 na 8 meczów ligowych i ma raptem 2 punkty do lidera pomimo że we wszystkich tych meczach nie mogło z powodu kontuzji grać przynajmniej kilku zawodników? Aktualnie nie mamy do dyspozycji aż 5 piłkarzy którzy by normalnie byli w wyjściowej jedenastce (Rose, Vertonghen, Dembele, Eriksen, Dele) i jeszcze kilku innych (Aurier, Vorm, Janssen) a i tak wygrywamy mecze. Może nie w pięknym stylu - ale żadna drużyna by nie grała świetnie gdyby z niej wyjąć pięciu podstawowych piłkarzy.

W ostatnich meczach udaje się wystawiać mocną jendenastkę, a przecież z pośród tych grających piłkarzy kilk normalnie byłoby rezerwowymi. Uważam, że tak szerokiej i mocnej kadry nie mieliśmy od kiedy kibicuję Spurs.
Wytłumacz mi w takim razie jak to się dzieje, że drużyna bez zabezpieczeń na wypadek kontuzji wygrała 6 na 8 meczów ligowych i ma raptem 2 punkty do lidera pomimo że we wszystkich tych meczach nie mogło z powodu kontuzji grać przynajmniej kilku zawodników? Aktualnie nie mamy do dyspozycji aż 5 piłkarzy którzy by normalnie byli w wyjściowej jedenastce (Rose, Vertonghen, Dembele, Eriksen, Dele) i jeszcze kilku innych (Aurier, Vorm, Janssen) a i tak wygrywamy mecze. Może nie w pięknym stylu - ale żadna drużyna by nie grała świetnie gdyby z niej wyjąć pięciu podstawowych piłkarzy. W ostatnich meczach udaje się wystawiać mocną jendenastkę, a przecież z pośród tych grających piłkarzy kilk normalnie byłoby rezerwowymi. Uważam, że tak szerokiej i mocnej kadry nie mieliśmy od kiedy kibicuję Spurs
14 października 2018, 23:05 [cytuj]
No i co z tego ? Serio twierdzisz że obecna strata punktowa do lidera powinna napawać optymizmem ? Jest początek sezonu a tracenie punktów zacznie się dopiero na dobre. Braki kadrowe będą karać ten klub niemiłosiernie. Zobaczymy ile tym razem punktów straty będzie miał Tottenham do mistrza. Klub już od wielu spotkań gra gówno a tutaj jakieś wybielanie że strata punktowa do City jest minimalna. Fakt faktem przy takiej mizernej formie należy pochwalić że udało się zdobyć tyle ile się udało tych punktów ale przypominam sezon jest jeszcze młody i powoli ze spotkania na spotkanie będzie wszystko weryfikował zwłaszcza brak wzmocnień czyli największe ośmieszenie angielskiego rynku transferowego. :F
No i co z tego ? Serio twierdzisz że obecna strata punktowa do lidera powinna napawać optymizmem ? Jest początek sezonu a tracenie punktów zacznie się dopiero na dobre. Braki kadrowe będą karać ten klub niemiłosiernie. Zobaczymy ile tym razem punktów straty będzie miał Tottenham do mistrza. Klub już od wielu spotkań gra gówno a tutaj jakieś wybielanie że strata punktowa do City jest minimalna. Fakt faktem przy takiej mizernej formie należy pochwalić że udało się zdobyć tyle ile się udało tych punktów ale przypominam sezon jest jeszcze młody i powoli ze spotkania na spotkanie będzie wszystko weryfikował zwłaszcza brak wzmocnień czyli największe ośmieszenie angielskiego rynku transferowego. :F
15 października 2018, 19:02 [cytuj]
Nie oddpowiedziałeś na moje pytanie.

Jak to się dzieje, że pomimo że mamy największy szpital w lidze jestesmy w ścisłej czołówce skoro Twoim zdaniem nie mamy zaplecza na wypadek kontuzji?

Moim zdaniem jest inaczej. Piłkarze których wymieniłem w poprzednim poscie sa kontuzjowani a Poch i tak ma do dyspozycji na ich pozycjach Sona, Moure, Lamelę, Daviesa, Trippiera, Sancheza czy Winksa, czyli piłkarzy którzy w 80% drużyn w tej lidze byliby podstawowymi graczami wyjściowej 11. Nie wiem czego Ty oczekujesz, ale to ze Poch może wystawić mocny skład pomimo tylu kontuzji świadczy właśnie o szerokości naszej kadry.

Myślisz ze przykładowo Liverpool by zmiatał rywali gdyby im ze składu wyjąć Salaha, Mane, Milnera, Robertsona i powiedzmy Gomeza i jeszcze kilku rezerwowych? Albo City bez De Bruyne, Sterlinga, Mendy'ego, Laporte i Fernandinho? Nie ma na całym swiecie ani jednej drużyny w której jakość gry nie ucierpiałaby przy takiej pladze kontuzji jaka nas nawiedziła, dlatego uważam, że tak - obecna strata punktowa do lidera powinna napawać optymizmem w okolicznościach w jakich przyszło Spurs grać mecze na początku sezonu.

Na każdą pozycję mamy dwóch mocnych zawodników, na niektórych nawet więcej. Czego Ty byś chciał? 40-osobowej kadry?
Nie oddpowiedziałeś na moje pytanie. Jak to się dzieje, że pomimo że mamy największy szpital w lidze jestesmy w ścisłej czołówce skoro Twoim zdaniem nie mamy zaplecza na wypadek kontuzji? Moim zdaniem jest inaczej. Piłkarze których wymieniłem w poprzednim poscie sa kontuzjowani a Poch i tak ma do dyspozycji na ich pozycjach Sona, Moure, Lamelę, Daviesa, Trippiera, Sancheza czy Winksa, czyli piłkarzy którzy w 80% drużyn w tej lidze byliby podstawowymi graczami wyjściowej 11. Nie wiem czego Ty oczekujesz, ale to ze Poch może wystawić mocny skład pomimo tylu kontuzji świadczy właśnie o szerokości naszej kadry. Myślisz ze przykładowo Liverpool by zmiatał rywali gdyby im ze składu wyjąć Salaha, Mane, Milnera, Robertsona i powiedzmy Gomeza i jeszcze kilku rezerwowych? Albo City bez De Bruyne, Sterlinga, Mendy'ego, Laporte i Fernandinho? Nie ma na całym swiecie ani jednej drużyny w której jakość gry nie ucierpiałaby przy takiej pladze kontuzji jaka nas nawiedziła, dlatego uważam, że tak - obecna strata punktowa do lidera powinna napawać optymizmem w okolicznościach w jakich przyszło Spurs grać mecze na początku sezonu. Na każdą pozycję mamy dwóch mocnych zawodników, na niektórych nawet więcej. Czego Ty byś chciał? 40-osobowej kadry?
15 października 2018, 23:11 [cytuj]
Co tu się wielce rozpisywać nad tym przyfarciło się tyle w temacie. Po tej beznadziejnej grze jestem zdziwiony że punktowanie mimo wszystko jest dobre. Idąc tym tokiem rozumowania Bournemouth ma 4 punkty straty do Man City i będzie rywalizować o mistrza :brawo:. Jaka silna kadra co ty ćpiesz ? No chyba że wam już wystarcza że ktoś jest lepszy od tego nieudacznika Sissoko. Eriksen, Alli wypada i wszystko siada a to tylko przykład. Zobaczycie co będzie się działo bez Vertonghena i tak chwalić pana że Alderweireld jeszcze gra w tym klubie. Ogromna strata do mistrza City z poprzedniego sezonu musi z czegoś wynikać. W sumie ten klub wyjaśnia już te mistyczne zbieranie doświadczenie jak przy Juventusie by potem zebrać wpierdol od cienkiego Interu w podobny sposób. 40 zawodników ? wystarczy 22-24 ale jakościowych a nie jakieś mierne wyrobniki.
Co tu się wielce rozpisywać nad tym przyfarciło się tyle w temacie. Po tej beznadziejnej grze jestem zdziwiony że punktowanie mimo wszystko jest dobre. Idąc tym tokiem rozumowania Bournemouth ma 4 punkty straty do Man City i będzie rywalizować o mistrza :brawo:. Jaka silna kadra co ty ćpiesz ? No chyba że wam już wystarcza że ktoś jest lepszy od tego nieudacznika Sissoko. Eriksen, Alli wypada i wszystko siada a to tylko przykład. Zobaczycie co będzie się działo bez Vertonghena i tak chwalić pana że Alderweireld jeszcze gra w tym klubie. Ogromna strata do mistrza City z poprzedniego sezonu musi z czegoś wynikać. W sumie ten klub wyjaśnia już te mistyczne zbieranie doświadczenie jak przy Juventusie by potem zebrać wpierdol od cienkiego Interu w podobny sposób. 40 zawodników ? wystarczy 22-24 ale jakościowych a nie jakieś mierne wyrobniki
16 października 2018, 16:32 [cytuj]
Nie wiem co wam Levy jeszcze musi zrobić byście przyznali że to niszczyciel tego klubu. Brak wzmocnień to już wystarczający powód by przestać szanować tego człowieka a jest ich multum. Tyle ciekawych opcji przepadło tego lata bo napalili się na tego Gearlisha czy jak to się zwie którego i tak nie potrafili sprowadzić. Levy to jest traktowany jak świadek jehowy dobijający się do drzwi przy negocjacjach. Opluli kibica dopłatami przy karnetach opluli sami siebie brakiem stadionu na czas gdzie robili u nich narkomani i zabrakło kierownika budownictwa (nie znam się na budownictwie) czy kogoś tam istotnego w takich projektach. Na dodatek te zaoranie samego siebie przy reklamie Champions League tylko u nas :brawo:. I to jest wasz Levy. Jak na spokojnie przeanalizować to wszystko to jeszcze można dopisać tego multum bo to tylko przykłady napisane na szybko.
Nie wiem co wam Levy jeszcze musi zrobić byście przyznali że to niszczyciel tego klubu. Brak wzmocnień to już wystarczający powód by przestać szanować tego człowieka a jest ich multum. Tyle ciekawych opcji przepadło tego lata bo napalili się na tego Gearlisha czy jak to się zwie którego i tak nie potrafili sprowadzić. Levy to jest traktowany jak świadek jehowy dobijający się do drzwi przy negocjacjach. Opluli kibica dopłatami przy karnetach opluli sami siebie brakiem stadionu na czas gdzie robili u nich narkomani i zabrakło kierownika budownictwa (nie znam się na budownictwie) czy kogoś tam istotnego w takich projektach. Na dodatek te zaoranie samego siebie przy reklamie Champions League tylko u nas :brawo:. I to jest wasz Levy. Jak na spokojnie przeanalizować to wszystko to jeszcze można dopisać tego multum bo to tylko przykłady napisane na szybko
16 października 2018, 17:10 [cytuj]
Levyout powiedział/a:
Co tu się wielce rozpisywać nad tym przyfarciło się tyle w temacie. Po tej beznadziejnej grze jestem zdziwiony że punktowanie mimo wszystko jest dobre.


Nie wiem czy to raczej smutne czy fascynujące, ta łatwość z jaką niektórym przychodzi deprecjonować przesłanki podające w wątpliwość z góry przez nich założoną tezę.

Levyout powiedział/a:
Opluli kibica dopłatami przy karnetach opluli sami siebie brakiem stadionu na czas gdzie robili u nich narkomani i zabrakło kierownika budownictwa (nie znam się na budownictwie) czy kogoś tam istotnego w takich projektach


Ten ziomek musi być czyimś trollkontem, nie możliwe żeby nie:D
Nie wiem czy to raczej smutne czy fascynujące, ta łatwość z jaką niektórym przychodzi deprecjonować przesłanki podające w wątpliwość z góry przez nich założoną tezę. [quote=Levyout]Opluli kibica dopłatami przy karnetach opluli sami siebie brakiem stadionu na czas gdzie robili u nich narkomani i zabrakło kierownika budownictwa (nie znam się na budownictwie) czy kogoś tam istotnego w takich projektach
16 października 2018, 17:27 [cytuj]
Wiadomo że lubicie jak was Levy wali w dupę bez mydła ja niestety nie należę do tego typu ludzi. Napisałem jak jest tyle w temacie bo nie ma co tracić czasu na gościa co zamiast odnieść się do tego co napisałem standardowo przypisuje trollowanie co zawsze jest najłatwiejsze :pies:
Wiadomo że lubicie jak was Levy wali w dupę bez mydła ja niestety nie należę do tego typu ludzi. Napisałem jak jest tyle w temacie bo nie ma co tracić czasu na gościa co zamiast odnieść się do tego co napisałem standardowo przypisuje trollowanie co zawsze jest najłatwiejsze :pies:
16 października 2018, 17:47 [cytuj]
Levyout powiedział/a:
Wiadomo że lubicie jak was Levy wali w dupę bez mydła ja niestety nie należę do tego typu ludzi. Napisałem jak jest tyle w temacie bo nie ma co tracić czasu na gościa co zamiast odnieść się do tego co napisałem standardowo przypisuje trollowanie co zawsze jest najłatwiejsze :pies:


Już się Walu rzeczowo odniósł do tego co napisałeś i co mu z tego przyszło?
Już się Walu rzeczowo odniósł do tego co napisałeś i co mu z tego przyszło?
16 października 2018, 20:42 [cytuj]
Z innej beczki. W Liverpoolu robi się szpital. Szkoda, że przed stosunkowo łątwym kalendarzem (a nie na przykład miesiąc temu bo od ostatniej przerwy na reprezentacje mieli bardzo ciężko), ale i tak jest szansa że pogubią punkty.
Z innej beczki. W Liverpoolu robi się szpital. Szkoda, że przed stosunkowo łątwym kalendarzem (a nie na przykład miesiąc temu bo od ostatniej przerwy na reprezentacje mieli bardzo ciężko), ale i tak jest szansa że pogubią punkty
18 października 2018, 01:10 [cytuj]
Ty się martw o punktowanie swojego klubu a nie patrzysz na rywala. Prawdziwy cyrk dopiero przed nami :cwaniak:
Ty się martw o punktowanie swojego klubu a nie patrzysz na rywala. Prawdziwy cyrk dopiero przed nami :cwaniak:
19 października 2018, 12:41 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Nie oddpowiedziałeś na moje pytanie.

Jak to się dzieje, że pomimo że mamy największy szpital w lidze jestesmy w ścisłej czołówce skoro Twoim zdaniem nie mamy zaplecza na wypadek kontuzji?

Akurat na to pytanie moge ja odpowiedziec.
Mielismy stosunkowo latwe mecze. Druzyny z ktorymi wygralismy sa obecnie na 8,13,17,18,19 i 20 miejscu.
Gralismy 4 mecze z silnymi zespolami(wliczajac LM) efekt - 1wygrana 3porazki.
To ze mamy szpital spada czesciowo na DL bo nasi pilkarze nie mieli przerwy po WC bo nie mialby kto grac.
Rok temu przerabialismy brak zmiennika dla dunczyka, teraz mamy to samo
O tym ze Dembele nie moze byc przeciazany wiem od przynajmniej 2 lat, zmiennika brak.

Levyout powiedział/a:
Wiadomo że lubicie jak was Levy wali w dupę bez mydła ja niestety nie należę do tego typu ludzi. Napisałem jak jest tyle w temacie bo nie ma co tracić czasu na gościa co zamiast odnieść się do tego co napisałem standardowo przypisuje trollowanie co zawsze jest najłatwiejsze :pies:

Czy ktos moglby tego pana przesunac na odcinek zbanowanych frustratow. Nerwy nerwami, ale projektowanie wlasnych fantazji na innych to jednak przesada.
Akurat na to pytanie moge ja odpowiedziec. Mielismy stosunkowo latwe mecze. Druzyny z ktorymi wygralismy sa obecnie na 8,13,17,18,19 i 20 miejscu. Gralismy 4 mecze z silnymi zespolami(wliczajac LM) efekt - 1wygrana 3porazki. To ze mamy szpital spada czesciowo na DL bo nasi pilkarze nie mieli przerwy po WC bo nie mialby kto grac. Rok temu przerabialismy brak zmiennika dla dunczyka, teraz mamy to samo O tym ze Dembele nie moze byc przeciazany wiem od przynajmniej 2 lat, zmiennika brak. [quote=Levyout]Wiadomo że lubicie jak was Levy wali w dupę bez mydła ja niestety nie należę do tego typu ludzi. Napisałem jak jest tyle w temacie bo nie ma co tracić czasu na gościa co zamiast odnieść się do tego co napisałem standardowo przypisuje trollowanie co zawsze jest najłatwiejsze :pies:
19 października 2018, 15:36 [cytuj]
Jak ja pisze jedynie to czego jestem obecnie świadkiem w tym śmiesznym klubie. Was leśne dziadki to tylko 6 pozycja na koniec sezonu w tym za Arsenalem nauczy czegoś na temat tego klubu. :zmeczony:
Jak ja pisze jedynie to czego jestem obecnie świadkiem w tym śmiesznym klubie. Was leśne dziadki to tylko 6 pozycja na koniec sezonu w tym za Arsenalem nauczy czegoś na temat tego klubu. :zmeczony:
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 89 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się