Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Pomoc w zakupie biletu na mecz Tottenham - Chelsea 24.11.2018
8 listopada 2018, 21:52 [cytuj]
Cześć,
Jest ktoś w stanie pomóc w zakupie 2 biletów na ten mecz na Wembley?
Będę bardzo wdzięczny
Cześć, Jest ktoś w stanie pomóc w zakupie 2 biletów na ten mecz na Wembley? Będę bardzo wdzięczny
9 listopada 2018, 14:09 [cytuj]
https://spursmania.org/news/3603/oficjalny_fan_klub_zapisy_na_sezon_2017_2018_ostatnia_szansa

https://spursmania.org/forum/cat/17/topic/1135/page/1
https://spursmania.org/news/3603/oficjalny_fan_klub_zapisy_na_sezon_2017_2018_ostatnia_szansa https://spursmania.org/forum/cat/17/topic/1135/page/1
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
11 listopada 2018, 14:45 [cytuj]
Również szukam pomocy w tej sprawie - link z odpowiedzi powyżej odsyła do tematu informującego o możliwości kupna membershipa w terminie do końca sierpnia 2017. Niezbyt pomocna informacja.

Chciałbym spytać czy pod samym stadionem np. w dniu meczu istnieje szansa kupna/odkupna biletów? Czy bilety są imienne? Czy poza kupnem takiego biletu potrzebny jest jakiś dodatkowy membership?

Na oficjalnej stronie doczytałem, że ze względów bezpieczeństwa na niektóre mecze nie można kupić sobie "od tak" biletu, bez ówczesnej rejestracji w systemie. Mecz z Chelsea jest jednym z takich meczy - nie wiem czy dotyczy to kupna biletu z oficjalnego źródła, czy też właśnie jakiegos odkupna przedstadionowego lub np. poprzez vigago i czy ta rejestracja jest w jakiś sposób weryfikowana.

Gdyby ktoś się posiadał jakąs wiedze w tym temacie, to byłbym bardzo wdzięczny, gdyby się nią podzielił :)

Pozdrawiam
Również szukam pomocy w tej sprawie - link z odpowiedzi powyżej odsyła do tematu informującego o możliwości kupna membershipa w terminie do końca sierpnia 2017. Niezbyt pomocna informacja. Chciałbym spytać czy pod samym stadionem np. w dniu meczu istnieje szansa kupna/odkupna biletów? Czy bilety są imienne? Czy poza kupnem takiego biletu potrzebny jest jakiś dodatkowy membership? Na oficjalnej stronie doczytałem, że ze względów bezpieczeństwa na niektóre mecze nie można kupić sobie "od tak" biletu, bez ówczesnej rejestracji w systemie. Mecz z Chelsea jest jednym z takich meczy - nie wiem czy dotyczy to kupna biletu z oficjalnego źródła, czy też właśnie jakiegos odkupna przedstadionowego lub np. poprzez vigago i czy ta rejestracja jest w jakiś sposób weryfikowana. Gdyby ktoś się posiadał jakąs wiedze w tym temacie, to byłbym bardzo wdzięczny, gdyby się nią podzielił :) Pozdrawiam
12 listopada 2018, 21:23 [cytuj]
Może Stubhub?
Może Stubhub?
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
16 listopada 2018, 14:06 [cytuj]
Witam, jak wyglada sytuacja z zakupem biletów w dniu meczu w kasach Wembley ?? Nie ma z tym problemu ?? Ceny są duże wyższe niż online?
Witam, jak wyglada sytuacja z zakupem biletów w dniu meczu w kasach Wembley ?? Nie ma z tym problemu ?? Ceny są duże wyższe niż online?
17 listopada 2018, 16:13 [cytuj]
Witam, również jestem zainteresowany biletami na to spotkanie, niestety trochę za późno zarejestrowałem się i tu moje pytanie, jest jakaś możliwość kupna biletów? Będę akurat wtedy z kolegą u brata w Londynie i chcieliśmy mu sprezentować bilet na mecz na urodziny. Z góry dziękuję za pomoc :)
Witam, również jestem zainteresowany biletami na to spotkanie, niestety trochę za późno zarejestrowałem się i tu moje pytanie, jest jakaś możliwość kupna biletów? Będę akurat wtedy z kolegą u brata w Londynie i chcieliśmy mu sprezentować bilet na mecz na urodziny. Z góry dziękuję za pomoc :)
20 listopada 2018, 09:16 [cytuj]
W dniu meczu bilety są w tej samej cenie i pewnie nie będzie problemu z zakupem.
W dniu meczu bilety są w tej samej cenie i pewnie nie będzie problemu z zakupem
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 listopada 2018, 01:06 [cytuj]
na facebooku są różne grupy typu: spurs tickets for sale, gdzie ludzie sprzedają albo pomagają w zakupie biletu na mecz. Mi w ten sposób udało się zakupić te bilety i nic tylko czekać na sobotę ;)
na facebooku są różne grupy typu: spurs tickets for sale, gdzie ludzie sprzedają albo pomagają w zakupie biletu na mecz. Mi w ten sposób udało się zakupić te bilety i nic tylko czekać na sobotę ;)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się