Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Transfery LATO 2019
19 kwietnia 2019, 16:00 [cytuj]
Kogo byście widzieli w Spurs od lata? Kogo byście pożegnali?
Kogo byście widzieli w Spurs od lata? Kogo byście pożegnali?
19 kwietnia 2019, 16:27 [cytuj]
Jak dla mnie:
Kupić Ryana Sessegona, a oddać gdzieś Lamelę. Podobno już długo u nas jest i nadal niezbyt się pokazuje (moje zdanie).
Eriksena też sprzedać, ale problemem będzie kupienie kogoś w jego miejsce. No chyba, że coś go u nas zatrzyma, bo na razie nie jest zbyt zainteresowany nową umową i trzymanie go na siłę nie miałoby sensu.
Jeśli odejdzie Alderweireld to za niego Llorente. Nie, nie Fernando, Diego :D Ja wiem, że kupujemy młodych, ale ktoś z ograniem w dobrej lidze, mający trochę lat też by się przydał.
Pozatym, jeszcze ktoś na środek pola. Wanyama powinien dostać szansę, widać że gra lepiej. Może zobaczymy tego sprzed kontuzji.
Pożegnać Trippiera, no i tu nie znam żadnego prawego obrońcy na zastąpienie.
Jak coś mamy 60 mln + pieniądze uzyskane ze sprzedaży piłkarzy.
A, i nie wiem co się dzieje teraz z Onomahem? Słuch o nim zaginął.............
Jak dla mnie: Kupić Ryana Sessegona, a oddać gdzieś Lamelę. Podobno już długo u nas jest i nadal niezbyt się pokazuje (moje zdanie). Eriksena też sprzedać, ale problemem będzie kupienie kogoś w jego miejsce. No chyba, że coś go u nas zatrzyma, bo na razie nie jest zbyt zainteresowany nową umową i trzymanie go na siłę nie miałoby sensu. Jeśli odejdzie Alderweireld to za niego Llorente. Nie, nie Fernando, Diego :D Ja wiem, że kupujemy młodych, ale ktoś z ograniem w dobrej lidze, mający trochę lat też by się przydał. Pozatym, jeszcze ktoś na środek pola. Wanyama powinien dostać szansę, widać że gra lepiej. Może zobaczymy tego sprzed kontuzji. Pożegnać Trippiera, no i tu nie znam żadnego prawego obrońcy na zastąpienie. Jak coś mamy 60 mln + pieniądze uzyskane ze sprzedaży piłkarzy. A, i nie wiem co się dzieje teraz z Onomahem? Słuch o nim zaginął
20 kwietnia 2019, 23:45 [cytuj]
pojawiły się właśnie poważne ploty że Eriksen przedłuży kontrakt. Dla mnie bomba. Jestem ciekaw reakcji tych co pisali, że on już głową w Realu :))) Z ostatnich 5 meczów, w 4 z nich notował asyste jesli sie nie myle (oprocz dzisiejszego). Jak to jest słaba gra to ja nie wiem.

Dodatkowo, sa ploty że Levy dogadał sie z Gomesem co jest na wypozyczeniu z Barcelony i gra w Evertonie. Co Wy na to?
pojawiły się właśnie poważne ploty że Eriksen przedłuży kontrakt. Dla mnie bomba. Jestem ciekaw reakcji tych co pisali, że on już głową w Realu :))) Z ostatnich 5 meczów, w 4 z nich notował asyste jesli sie nie myle (oprocz dzisiejszego). Jak to jest słaba gra to ja nie wiem. Dodatkowo, sa ploty że Levy dogadał sie z Gomesem co jest na wypozyczeniu z Barcelony i gra w Evertonie. Co Wy na to?
20 kwietnia 2019, 23:47 [cytuj]
Onomah jest na wypożyczeniu w Championship i szału nie robi
Onomah jest na wypożyczeniu w Championship i szału nie robi
21 kwietnia 2019, 09:48 [cytuj]
Edwards i młody Sterling raczej też :( z młodzieży to chyba tylko Skipp i Parott mogą zrobić furorę. :(
Edwards i młody Sterling raczej też :( z młodzieży to chyba tylko Skipp i Parott mogą zrobić furorę. :(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
21 kwietnia 2019, 11:12 [cytuj]
spucoys powiedział/a:
pojawiły się właśnie poważne ploty że Eriksen przedłuży kontrakt. Dla mnie bomba. Jestem ciekaw reakcji tych co pisali, że on już głową w Realu :))) Z ostatnich 5 meczów, w 4 z nich notował asyste jesli sie nie myle (oprocz dzisiejszego). Jak to jest słaba gra to ja nie wiem.

Dodatkowo, sa ploty że Levy dogadał sie z Gomesem co jest na wypozyczeniu z Barcelony i gra w Evertonie. Co Wy na to?
A podobno Real bardziej interesuje Pogba; Ale co będzimy im tak zawodników sprzedawać, przecież mieliśmy Modricia i Bale'a to może Eriksen'a zaoszczędzimy?
A podobno Real bardziej interesuje Pogba; Ale co będzimy im tak zawodników sprzedawać, przecież mieliśmy Modricia i Bale'a to może Eriksen'a zaoszczędzimy?
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
21 kwietnia 2019, 14:43 [cytuj]
spucoys powiedział/a:
pojawiły się właśnie poważne ploty że Eriksen przedłuży kontrakt. Dla mnie bomba. Jestem ciekaw reakcji tych co pisali, że on już głową w Realu :))) Z ostatnich 5 meczów, w 4 z nich notował asyste jesli sie nie myle (oprocz dzisiejszego). Jak to jest słaba gra to ja nie wiem.

Według mnie eriksen powinien być priorytetem w tym okienku

Co do prawego obrońcy to z PSG Thomas Meunier podobno chciał odejść i pisali coś o Tottenhamie.
Według mnie eriksen powinien być priorytetem w tym okienku Co do prawego obrońcy to z PSG Thomas Meunier podobno chciał odejść i pisali coś o Tottenhamie
21 kwietnia 2019, 20:57 [cytuj]
W PL jest limit na obcokrajowcow - 17 wiec obecnie nie mamy miejsca na kolejnego nie angola.
Jezeli sprzedajemy Trippsa albo Rosea to zawodnik ktory przychodzi zamiast musi byc Home-Grown. Chyba ze angole zastapia innych odchodzacych zawodnikow (Jansena, Llorente, Toby-ego..).
W PL jest limit na obcokrajowcow - 17 wiec obecnie nie mamy miejsca na kolejnego nie angola. Jezeli sprzedajemy Trippsa albo Rosea to zawodnik ktory przychodzi zamiast musi byc Home-Grown. Chyba ze angole zastapia innych odchodzacych zawodnikow (Jansena, Llorente, Toby-ego..)
21 kwietnia 2019, 21:16 [cytuj]
Jansena w koncu trzeba gdzieś sprzedać, to robi się miejsce na jakiegoś anglika
Jansena w koncu trzeba gdzieś sprzedać, to robi się miejsce na jakiegoś anglika
21 kwietnia 2019, 21:36 [cytuj]
żaden problem z HG

odejdzie Llorente i Janssen. W ich miejsce jako rezerwowy napadzior to Charlie Austin.
Sprzedac Auriera i w jego miejsce mega zdolny PO czyli Max Aarons.

Ryan Sessegnon na skrzydlo/do srodka

Wanyame lubie ale on coraz powazniejsze kontuzje lapie, nie raz mu tez nie po drodze z Pochettino wiec bym go sprzedal, a w jego miejsce promowac Skippa.

Czyli +4 graczy ze statusem HG wiecej. Do tego do srodka Gomes, nowa umowa z Eriksenem. Za Tobyego kupic np Joachima Andersena. Koszty bardzo male a kupieni mega mlodzi zawodnicy i fajny walczak na zastepstwo Kane. Zbudowana glebia skladu
żaden problem z HG odejdzie Llorente i Janssen. W ich miejsce jako rezerwowy napadzior to Charlie Austin. Sprzedac Auriera i w jego miejsce mega zdolny PO czyli Max Aarons. Ryan Sessegnon na skrzydlo/do srodka Wanyame lubie ale on coraz powazniejsze kontuzje lapie, nie raz mu tez nie po drodze z Pochettino wiec bym go sprzedal, a w jego miejsce promowac Skippa. Czyli +4 graczy ze statusem HG wiecej. Do tego do srodka Gomes, nowa umowa z Eriksenem. Za Tobyego kupic np Joachima Andersena. Koszty bardzo male a kupieni mega mlodzi zawodnicy i fajny walczak na zastepstwo Kane. Zbudowana glebia skladu
21 kwietnia 2019, 23:14 [cytuj]
Też się zgadzam, że Eriksen jest naszym kluczowym zawodnikiem i musimy zrobić wszystko, żeby przedłużył kontrakt.
Ja bym bardzo chętnie widział u nas Wilfrieda Zahę do rotacji na skrzydło. Dodatkowo myślę, że wtedy nie byłoby potrzeby ściągać zmiennika Kane'a, tylko Son mógłby występować nieco częściej na szpicy.
Wymiana Sessegnon - Rose byłaby bardzo w stylu naszej polityki transferowej.
Nie zrozumiem decyzji Tobyego, jeżeli zamieni Spurs na Manchester, chociaż z tego co mówią, to trzeba się z nim powoli żegnać.
Pojawiało się też dużo plotek na temat defensywnego pomocnika, ale nie wiem czy to powinien być priorytet w tym okienku.
Też się zgadzam, że Eriksen jest naszym kluczowym zawodnikiem i musimy zrobić wszystko, żeby przedłużył kontrakt. Ja bym bardzo chętnie widział u nas Wilfrieda Zahę do rotacji na skrzydło. Dodatkowo myślę, że wtedy nie byłoby potrzeby ściągać zmiennika Kane'a, tylko Son mógłby występować nieco częściej na szpicy. Wymiana Sessegnon - Rose byłaby bardzo w stylu naszej polityki transferowej. Nie zrozumiem decyzji Tobyego, jeżeli zamieni Spurs na Manchester, chociaż z tego co mówią, to trzeba się z nim powoli żegnać. Pojawiało się też dużo plotek na temat defensywnego pomocnika, ale nie wiem czy to powinien być priorytet w tym okienku
22 kwietnia 2019, 02:00 [cytuj]
spucoys powiedział/a:
żaden problem z HG

odejdzie Llorente i Janssen. W ich miejsce jako rezerwowy napadzior to Charlie Austin.
Sprzedac Auriera i w jego miejsce mega zdolny PO czyli Max Aarons.

Ryan Sessegnon na skrzydlo/do srodka

Wanyame lubie ale on coraz powazniejsze kontuzje lapie, nie raz mu tez nie po drodze z Pochettino wiec bym go sprzedal, a w jego miejsce promowac Skippa.

Czyli +4 graczy ze statusem HG wiecej. Do tego do srodka Gomes, nowa umowa z Eriksenem. Za Tobyego kupic np Joachima Andersena. Koszty bardzo male a kupieni mega mlodzi zawodnicy i fajny walczak na zastepstwo Kane. Zbudowana glebia skladu


Sprzedac Auriera? Typek z silnymi druzynami robi roznice. Gdy tylko w meczach z czolowka na prawej obronie wychodzi Trippier, to juz wiem, ze beda klopoty. Z Aurierem w skladzie mam pewna doze spokoju. Wystarczy sobie przypomniec nasze najwieksze wygrane w ostanich sezonach i zazwyczaj na bokach tyly zabezpieczal Aurier. Niemniej nie zmienia to faktu, ze potrzebujemy po 1 nowym obroncy na lewym i prawym skrzydle. Imo do pozegnania Trippier i ktos z dwojki Davies/Rose. Kazdy z tych zawodnikow jest mega solidny, ale jezeli mamy myslec o trofeach, to potrzebujemy kogos kto da wieksza jakosc.

Kolejnym priorytetem powinien byc srodkowy pomocnik, ktory zalata dziure po odejsciu Dembele. Sissoko przy zachowaniu formy nie do ruszenia. Winks niezle sie rozwinal w dodatku walczak, wiec powinien zostac. Ktos z dwojki Dier/Wanyama do pozegnania.

Jezeli Toby odejdzie, to koniecznie jakis zamiennik. Sanchez mial okres, ze trzymal mega forme, ale po kontuzji znowu niepewny. Potrzebna konkurencja, ale w postaci kogos ogranego, a nie jakiegos mlodziaka w stylu Foytha.

Calosci wg mnie powinien dopelnic ofensywny pomocnik. Nie wiem jakie sa plany co do Lameli, ale to on chyba najbardziej zawodzi w obecnym sezonie. Mimo, iz ma wielki potencjal, ktory udowodnił na poczatku sezonu, to pozniej niestety zgasl. Do tego te ciagle kontuzje. Na tym poziomie musimy miec kogos do rotacji,a nie szklanke.

Najwiekszy dylmat z napastnikem. Raz, ze Son udowadnia, ze potrafi zastąpić Harrego i wziac zdobywanie bramek na barki, dwa ze Llorente broni sie liczbami w tym sezonie. Jakkolwiek nie raz mnie irytowal, to w kluczowych momentach zdobywa bramki i wlasciwie spelnia w stu procentach role idealnego rezerwowego. W dodatku posiada atut w postaci wzrostu, ktory przydaje sie w kryzysowych sytuacjach, gdy trzeba powalczyc o gorna pilke w ostatnich minutach. Sam w to nie wierze, bo klnalem na niego nie raz, ale zegnalbym sie z nim z ogromnym bolem. Pod nieobecnosc Harrego wykonal mega robote.

Nazwisk potencjalnych nastepcow nie podaje, bo to wlasciwie i tak puste zyczenia. Zdaje sobie sprawe, ze nie wywalimy grubych milionow na pojedynczych zawodnikow. Fajnie gdyby udalo sie wyrwac kogos z obecnej kadry Ajaxu.


Edytowano dnia: 22 kwietnia 2019, 02:02
Sprzedac Auriera? Typek z silnymi druzynami robi roznice. Gdy tylko w meczach z czolowka na prawej obronie wychodzi Trippier, to juz wiem, ze beda klopoty. Z Aurierem w skladzie mam pewna doze spokoju. Wystarczy sobie przypomniec nasze najwieksze wygrane w ostanich sezonach i zazwyczaj na bokach tyly zabezpieczal Aurier. Niemniej nie zmienia to faktu, ze potrzebujemy po 1 nowym obroncy na lewym i prawym skrzydle. Imo do pozegnania Trippier i ktos z dwojki Davies/Rose. Kazdy z tych zawodnikow jest mega solidny, ale jezeli mamy myslec o trofeach, to potrzebujemy kogos kto da wieksza jakosc. Kolejnym priorytetem powinien byc srodkowy pomocnik, ktory zalata dziure po odejsciu Dembele. Sissoko przy zachowaniu formy nie do ruszenia. Winks niezle sie rozwinal w dodatku walczak, wiec powinien zostac. Ktos z dwojki Dier/Wanyama do pozegnania. Jezeli Toby odejdzie, to koniecznie jakis zamiennik. Sanchez mial okres, ze trzymal mega forme, ale po kontuzji znowu niepewny. Potrzebna konkurencja, ale w postaci kogos ogranego, a nie jakiegos mlodziaka w stylu Foytha. Calosci wg mnie powinien dopelnic ofensywny pomocnik. Nie wiem jakie sa plany co do Lameli, ale to on chyba najbardziej zawodzi w obecnym sezonie. Mimo, iz ma wielki potencjal, ktory udowodnił na poczatku sezonu, to pozniej niestety zgasl. Do tego te ciagle kontuzje. Na tym poziomie musimy miec kogos do rotacji,a nie szklanke. Najwiekszy dylmat z napastnikem. Raz, ze Son udowadnia, ze potrafi zastąpić Harrego i wziac zdobywanie bramek na barki, dwa ze Llorente broni sie liczbami w tym sezonie. Jakkolwiek nie raz mnie irytowal, to w kluczowych momentach zdobywa bramki i wlasciwie spelnia w stu procentach role idealnego rezerwowego. W dodatku posiada atut w postaci wzrostu, ktory przydaje sie w kryzysowych sytuacjach, gdy trzeba powalczyc o gorna pilke w ostatnich minutach. Sam w to nie wierze, bo klnalem na niego nie raz, ale zegnalbym sie z nim z ogromnym bolem. Pod nieobecnosc Harrego wykonal mega robote. Nazwisk potencjalnych nastepcow nie podaje, bo to wlasciwie i tak puste zyczenia. Zdaje sobie sprawe, ze nie wywalimy grubych milionow na pojedynczych zawodnikow. Fajnie gdyby udalo sie wyrwac kogos z obecnej kadry Ajaxu.
22 kwietnia 2019, 10:31 [cytuj]
Fahrenheit powiedział/a:
Też się zgadzam, że Eriksen jest naszym kluczowym zawodnikiem i musimy zrobić wszystko, żeby przedłużył kontrakt.
Ja bym bardzo chętnie widział u nas Wilfrieda Zahę do rotacji na skrzydło. Dodatkowo myślę, że wtedy nie byłoby potrzeby ściągać zmiennika Kane'a, tylko Son mógłby występować nieco częściej na szpicy.
Wymiana Sessegnon - Rose byłaby bardzo w stylu naszej polityki transferowej.
Nie zrozumiem decyzji Tobyego, jeżeli zamieni Spurs na Manchester, chociaż z tego co mówią, to trzeba się z nim powoli żegnać.
Pojawiało się też dużo plotek na temat defensywnego pomocnika, ale nie wiem czy to powinien być priorytet w tym okienku


Zaha do rotacji na skrzydło?! On ma status gwiazdy swojego zespołu i zarabia powyżej 100 tysięcy funtów, nie zgodzi się z rolą zmiennika. To idealny zawodnik do gry 3-5-2, którą Poch coraz częściej wdraża
Zaha do rotacji na skrzydło?! On ma status gwiazdy swojego zespołu i zarabia powyżej 100 tysięcy funtów, nie zgodzi się z rolą zmiennika. To idealny zawodnik do gry 3-5-2, którą Poch coraz częściej wdraża
22 kwietnia 2019, 10:33 [cytuj]
I defensywny pomocnik to zdecydowanie priorytet, do tego drugi SP, pozbywamy się Wani i tu głębia jest najbardziej potrzebna, co pokazuje ta runda. Poza tym solidne wzmocnienie boków obrony. Cały czas chodzą plotki o Grimaldo z Benfiki
I defensywny pomocnik to zdecydowanie priorytet, do tego drugi SP, pozbywamy się Wani i tu głębia jest najbardziej potrzebna, co pokazuje ta runda. Poza tym solidne wzmocnienie boków obrony. Cały czas chodzą plotki o Grimaldo z Benfiki
22 kwietnia 2019, 10:33 [cytuj]
I defensywny pomocnik to zdecydowanie priorytet, do tego drugi SP, pozbywamy się Wani i tu głębia jest najbardziej potrzebna, co pokazuje ta runda. Poza tym solidne wzmocnienie boków obrony. Cały czas chodzą plotki o Grimaldo z Benfiki
I defensywny pomocnik to zdecydowanie priorytet, do tego drugi SP, pozbywamy się Wani i tu głębia jest najbardziej potrzebna, co pokazuje ta runda. Poza tym solidne wzmocnienie boków obrony. Cały czas chodzą plotki o Grimaldo z Benfiki
22 kwietnia 2019, 10:37 [cytuj]
https://spursmania.org/forum/cat/7/topic/1164/page/1


Tutaj pisałem o transferach out, nadal uważam podobnie. Priorytetem powinna być sprzedaż Lameli i tych, którzy nie grają oraz dwóch bocznych obrońców
https://spursmania.org/forum/cat/7/topic/1164/page/1 Tutaj pisałem o transferach out, nadal uważam podobnie. Priorytetem powinna być sprzedaż Lameli i tych, którzy nie grają oraz dwóch bocznych obrońców
22 kwietnia 2019, 10:38 [cytuj]
spucoys powiedział/a:
pojawiły się właśnie poważne ploty że Eriksen przedłuży kontrakt. Dla mnie bomba. Jestem ciekaw reakcji tych co pisali, że on już głową w Realu :))) Z ostatnich 5 meczów, w 4 z nich notował asyste jesli sie nie myle (oprocz dzisiejszego). Jak to jest słaba gra to ja nie wiem.

Dodatkowo, sa ploty że Levy dogadał sie z Gomesem co jest na wypozyczeniu z Barcelony i gra w Evertonie. Co Wy na to?

Jeśli te 2 wiadomości to prawda, to 2 razy na TAK :D
Jeśli te 2 wiadomości to prawda, to 2 razy na TAK :D
22 kwietnia 2019, 10:47 [cytuj]
spucoys powiedział/a:
żaden problem z HG

odejdzie Llorente i Janssen. W ich miejsce jako rezerwowy napadzior to Charlie Austin.
Sprzedac Auriera i w jego miejsce mega zdolny PO czyli Max Aarons.

Ryan Sessegnon na skrzydlo/do srodka

Wanyame lubie ale on coraz powazniejsze kontuzje lapie, nie raz mu tez nie po drodze z Pochettino wiec bym go sprzedal, a w jego miejsce promowac Skippa.

Czyli +4 graczy ze statusem HG wiecej. Do tego do srodka Gomes, nowa umowa z Eriksenem. Za Tobyego kupic np Joachima Andersena. Koszty bardzo male a kupieni mega mlodzi zawodnicy i fajny walczak na zastepstwo Kane. Zbudowana glebia skladu

Auriera? Aurier akurat jest OK, chociaż czasem głupio fauluje, to pamiętam jego mecz z Live w tamtym sezonie (4-1 dla nas). Świetnie wyłączył z gry Mane. W tej kwestii zgadzam się z Damianem, przy Aurierze można czuć większy spokój niż przy Trippierze. To tego drugiego prędzej można pożegnać.
Auriera? Aurier akurat jest OK, chociaż czasem głupio fauluje, to pamiętam jego mecz z Live w tamtym sezonie (4-1 dla nas). Świetnie wyłączył z gry Mane. W tej kwestii zgadzam się z Damianem, przy Aurierze można czuć większy spokój niż przy Trippierze. To tego drugiego prędzej można pożegnać
22 kwietnia 2019, 10:50 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Edwards i młody Sterling raczej też :( z młodzieży to chyba tylko Skipp i Parott mogą zrobić furorę. :(

Sterling czasem wychodzi w końcówkach. Do tego Carter-Vickers gra w podstawie już od dawna (ma za sobą nawet mecz z City w Pucharze Anglii).
Jak gra nie wiem, ale regularność w grze ma od dawna. Może coś z niego będzie ;)
Sterling czasem wychodzi w końcówkach. Do tego Carter-Vickers gra w podstawie już od dawna (ma za sobą nawet mecz z City w Pucharze Anglii). Jak gra nie wiem, ale regularność w grze ma od dawna. Może coś z niego będzie ;)
22 kwietnia 2019, 10:59 [cytuj]
[quote=Damian88]Jezeli Toby odejdzie, to koniecznie jakis zamiennik. Sanchez mial okres, ze trzymal mega forme, ale po kontuzji znowu niepewny. Potrzebna konkurencja, ale w postaci kogos ogranego, a nie jakiegos mlodziaka w stylu Foytha.
Ale Sterlinga'a Foyth to często ładnie czyścił, a Sanchez według mnie też nieźle bronił.

Edytowano dnia: 22 kwietnia 2019, 11:02
[quote=Damian88]Jezeli Toby odejdzie, to koniecznie jakis zamiennik. Sanchez mial okres, ze trzymal mega forme, ale po kontuzji znowu niepewny. Potrzebna konkurencja, ale w postaci kogos ogranego, a nie jakiegos mlodziaka w stylu Foytha. Ale Sterlinga'a Foyth to często ładnie czyścił, a Sanchez według mnie też nieźle bronił.
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się