Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Transfery LATO 2019
22 kwietnia 2019, 11:01 [cytuj]
Ktoś wie dlaczego mi nie zacytowało?
Ktoś wie dlaczego mi nie zacytowało?
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
22 kwietnia 2019, 23:06 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Zaha do rotacji na skrzydło?! On ma status gwiazdy swojego zespołu i zarabia powyżej 100 tysięcy funtów, nie zgodzi się z rolą zmiennika. To idealny zawodnik do gry 3-5-2, którą Poch coraz częściej wdraża

Gwiazdy swojego zespołu, ale u nas byłbym jednym z wielu. Jak dla mnie, przy założeniu, że wszyscy są zdrowi, nasza trójka ofensywnych pomocników jest żelazna i trudna do wygryzienia. Potrzebny jest ktoś, kto przy natłoku meczów i kontuzji wskoczy do składu bez spadku jakości, jeżeli chcemy na poważnie włączyć się w walkę z Liverpoolem i City. Tak właśnie rozumiem rotację. Shakiri też był wielką gwiazdą Stoke. Teraz jest rezerwowym, ale kiedy trzeba wchodzi i robi różnicę.
Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że Zaha będzie bardzo drogi i trudny do wyjęcia, zwłaszcza z 4-letnim kontraktem, więc raczej to myślenie życzeniowe.
Gwiazdy swojego zespołu, ale u nas byłbym jednym z wielu. Jak dla mnie, przy założeniu, że wszyscy są zdrowi, nasza trójka ofensywnych pomocników jest żelazna i trudna do wygryzienia. Potrzebny jest ktoś, kto przy natłoku meczów i kontuzji wskoczy do składu bez spadku jakości, jeżeli chcemy na poważnie włączyć się w walkę z Liverpoolem i City. Tak właśnie rozumiem rotację. Shakiri też był wielką gwiazdą Stoke. Teraz jest rezerwowym, ale kiedy trzeba wchodzi i robi różnicę. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że Zaha będzie bardzo drogi i trudny do wyjęcia, zwłaszcza z 4-letnim kontraktem, więc raczej to myślenie życzeniowe
24 kwietnia 2019, 15:39 [cytuj]
Zaha i Son na skrzydłach MEGA. Ale podobno za Iworyjczyka wołają 70-80 baniek wiec zostawmy bez komentarza... Na LO Ben Chilwell ale on tani też by nie był. Jednak chcąc by drużyna czyniła postępy trzeba się wzmacniać, no i trzeba świeżej krwi!
Zaha i Son na skrzydłach MEGA. Ale podobno za Iworyjczyka wołają 70-80 baniek wiec zostawmy bez komentarza... Na LO Ben Chilwell ale on tani też by nie był. Jednak chcąc by drużyna czyniła postępy trzeba się wzmacniać, no i trzeba świeżej krwi!
27 kwietnia 2019, 19:07 [cytuj]
Julian Brandt klauzula 25 mln ,ale pewnie pójdzie do Kloppa albo gdzieś indziej ,szkoda.
Mnie nie przekonuje ani Trippier(choć w formie to najlepiej u nas wrzuca i wolne) ani Aurier tykająca bomba, jak pomyślę, że mogliśmy zapłacić troszkę więcej i mieć Cancelo, który w sumie mistrzem w obronie też nie jest ,ale może grać na obu skrzydłach i w obronie i w pomocy ,więc przy naszych kontuzjach byłby za czterech. W sumie to ten Fredericks ,któremu nie daliśmy niestety szansy i pozbyliśmy się lekką ręką wygląda na naszym tle porządnie.
Julian Brandt klauzula 25 mln ,ale pewnie pójdzie do Kloppa albo gdzieś indziej ,szkoda. Mnie nie przekonuje ani Trippier(choć w formie to najlepiej u nas wrzuca i wolne) ani Aurier tykająca bomba, jak pomyślę, że mogliśmy zapłacić troszkę więcej i mieć Cancelo, który w sumie mistrzem w obronie też nie jest ,ale może grać na obu skrzydłach i w obronie i w pomocy ,więc przy naszych kontuzjach byłby za czterech. W sumie to ten Fredericks ,któremu nie daliśmy niestety szansy i pozbyliśmy się lekką ręką wygląda na naszym tle porządnie
30 kwietnia 2019, 21:18 [cytuj]
Własnie o tym pisalem. Llorente z lawki robi liczby, dal mega waznego gola w LM. Ale on jest wolny, nie ma sil biegac, ma 34 lata i bedzie za rok slabszy. Jest w sumie malo uzyteczny i trzeba sie z nim pozegnac
Własnie o tym pisalem. Llorente z lawki robi liczby, dal mega waznego gola w LM. Ale on jest wolny, nie ma sil biegac, ma 34 lata i bedzie za rok slabszy. Jest w sumie malo uzyteczny i trzeba sie z nim pozegnac
22 maja 2019, 14:44 [cytuj]
Llorente,Jensen,Trippier out, przedłużyć i Tobyego i Eriksena no i dokupić Ndombele, co jest coraz bardziej prawdopodobne, Sessegona, który z Full będzie do wyjęcia jak nic i jednego z panów Meddison/Grealish i jest ekstra ekipa jeśli dodamy do tego Wan-Bissake. Jakby ktoś chciał kupić to na moje Wanyame tez powinniśmy oddać ale to bez presji. Dużo na rynku transferowym i negocjacyjnym dała Tottenhamowi pozycja w LM, gdzie nagle PSG, Juve, Atletico, Bayern nie są od nas ciekawszą opcją.
Edytowano dnia: 22 maja 2019, 14:46
Llorente,Jensen,Trippier out, przedłużyć i Tobyego i Eriksena no i dokupić Ndombele, co jest coraz bardziej prawdopodobne, Sessegona, który z Full będzie do wyjęcia jak nic i jednego z panów Meddison/Grealish i jest ekstra ekipa jeśli dodamy do tego Wan-Bissake. Jakby ktoś chciał kupić to na moje Wanyame tez powinniśmy oddać ale to bez presji. Dużo na rynku transferowym i negocjacyjnym dała Tottenhamowi pozycja w LM, gdzie nagle PSG, Juve, Atletico, Bayern nie są od nas ciekawszą opcją
<  1  2  

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się