Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Transfery LATO 2019
22 kwietnia 2019, 11:01 [cytuj]
Ktoś wie dlaczego mi nie zacytowało?
Ktoś wie dlaczego mi nie zacytowało?
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
22 kwietnia 2019, 23:06 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Zaha do rotacji na skrzydło?! On ma status gwiazdy swojego zespołu i zarabia powyżej 100 tysięcy funtów, nie zgodzi się z rolą zmiennika. To idealny zawodnik do gry 3-5-2, którą Poch coraz częściej wdraża


Gwiazdy swojego zespołu, ale u nas byłbym jednym z wielu. Jak dla mnie, przy założeniu, że wszyscy są zdrowi, nasza trójka ofensywnych pomocników jest żelazna i trudna do wygryzienia. Potrzebny jest ktoś, kto przy natłoku meczów i kontuzji wskoczy do składu bez spadku jakości, jeżeli chcemy na poważnie włączyć się w walkę z Liverpoolem i City. Tak właśnie rozumiem rotację. Shakiri też był wielką gwiazdą Stoke. Teraz jest rezerwowym, ale kiedy trzeba wchodzi i robi różnicę.
Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że Zaha będzie bardzo drogi i trudny do wyjęcia, zwłaszcza z 4-letnim kontraktem, więc raczej to myślenie życzeniowe.
Gwiazdy swojego zespołu, ale u nas byłbym jednym z wielu. Jak dla mnie, przy założeniu, że wszyscy są zdrowi, nasza trójka ofensywnych pomocników jest żelazna i trudna do wygryzienia. Potrzebny jest ktoś, kto przy natłoku meczów i kontuzji wskoczy do składu bez spadku jakości, jeżeli chcemy na poważnie włączyć się w walkę z Liverpoolem i City. Tak właśnie rozumiem rotację. Shakiri też był wielką gwiazdą Stoke. Teraz jest rezerwowym, ale kiedy trzeba wchodzi i robi różnicę. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że Zaha będzie bardzo drogi i trudny do wyjęcia, zwłaszcza z 4-letnim kontraktem, więc raczej to myślenie życzeniowe
24 kwietnia 2019, 15:39 [cytuj]
Zaha i Son na skrzydłach MEGA. Ale podobno za Iworyjczyka wołają 70-80 baniek wiec zostawmy bez komentarza... Na LO Ben Chilwell ale on tani też by nie był. Jednak chcąc by drużyna czyniła postępy trzeba się wzmacniać, no i trzeba świeżej krwi!
Zaha i Son na skrzydłach MEGA. Ale podobno za Iworyjczyka wołają 70-80 baniek wiec zostawmy bez komentarza... Na LO Ben Chilwell ale on tani też by nie był. Jednak chcąc by drużyna czyniła postępy trzeba się wzmacniać, no i trzeba świeżej krwi!
27 kwietnia 2019, 19:07 [cytuj]
Julian Brandt klauzula 25 mln ,ale pewnie pójdzie do Kloppa albo gdzieś indziej ,szkoda.
Mnie nie przekonuje ani Trippier(choć w formie to najlepiej u nas wrzuca i wolne) ani Aurier tykająca bomba, jak pomyślę, że mogliśmy zapłacić troszkę więcej i mieć Cancelo, który w sumie mistrzem w obronie też nie jest ,ale może grać na obu skrzydłach i w obronie i w pomocy ,więc przy naszych kontuzjach byłby za czterech. W sumie to ten Fredericks ,któremu nie daliśmy niestety szansy i pozbyliśmy się lekką ręką wygląda na naszym tle porządnie.
Julian Brandt klauzula 25 mln ,ale pewnie pójdzie do Kloppa albo gdzieś indziej ,szkoda. Mnie nie przekonuje ani Trippier(choć w formie to najlepiej u nas wrzuca i wolne) ani Aurier tykająca bomba, jak pomyślę, że mogliśmy zapłacić troszkę więcej i mieć Cancelo, który w sumie mistrzem w obronie też nie jest ,ale może grać na obu skrzydłach i w obronie i w pomocy ,więc przy naszych kontuzjach byłby za czterech. W sumie to ten Fredericks ,któremu nie daliśmy niestety szansy i pozbyliśmy się lekką ręką wygląda na naszym tle porządnie
30 kwietnia 2019, 21:18 [cytuj]
Własnie o tym pisalem. Llorente z lawki robi liczby, dal mega waznego gola w LM. Ale on jest wolny, nie ma sil biegac, ma 34 lata i bedzie za rok slabszy. Jest w sumie malo uzyteczny i trzeba sie z nim pozegnac
Własnie o tym pisalem. Llorente z lawki robi liczby, dal mega waznego gola w LM. Ale on jest wolny, nie ma sil biegac, ma 34 lata i bedzie za rok slabszy. Jest w sumie malo uzyteczny i trzeba sie z nim pozegnac
22 maja 2019, 14:44 [cytuj]
Llorente,Jensen,Trippier out, przedłużyć i Tobyego i Eriksena no i dokupić Ndombele, co jest coraz bardziej prawdopodobne, Sessegona, który z Full będzie do wyjęcia jak nic i jednego z panów Meddison/Grealish i jest ekstra ekipa jeśli dodamy do tego Wan-Bissake. Jakby ktoś chciał kupić to na moje Wanyame tez powinniśmy oddać ale to bez presji. Dużo na rynku transferowym i negocjacyjnym dała Tottenhamowi pozycja w LM, gdzie nagle PSG, Juve, Atletico, Bayern nie są od nas ciekawszą opcją.
Edytowano dnia: 22 maja 2019, 14:46
Llorente,Jensen,Trippier out, przedłużyć i Tobyego i Eriksena no i dokupić Ndombele, co jest coraz bardziej prawdopodobne, Sessegona, który z Full będzie do wyjęcia jak nic i jednego z panów Meddison/Grealish i jest ekstra ekipa jeśli dodamy do tego Wan-Bissake. Jakby ktoś chciał kupić to na moje Wanyame tez powinniśmy oddać ale to bez presji. Dużo na rynku transferowym i negocjacyjnym dała Tottenhamowi pozycja w LM, gdzie nagle PSG, Juve, Atletico, Bayern nie są od nas ciekawszą opcją
22 maja 2019, 22:20 [cytuj]
Maddison to teraz bedzie kosztowal woz zlota, arona chce MU wiec jak sie nie obudzimy to znowu nam dobry grajek ucieknie
kto nam bedzie dosrodkowywal jak Trippier odejdzie? trzeba by kupic kogos kto umie w wolne i rozne
Maddison to teraz bedzie kosztowal woz zlota, arona chce MU wiec jak sie nie obudzimy to znowu nam dobry grajek ucieknie kto nam bedzie dosrodkowywal jak Trippier odejdzie? trzeba by kupic kogos kto umie w wolne i rozne
23 maja 2019, 10:33 [cytuj]
A co z Malcomem? Rok temu sporo się o nim mówiło zanim przeszedł do Romy/Barcelony. Sezon miał chyba tragiczny, ale przecież skilla nie stracił. Może dałoby się go kupić za tę samą lub niższą cenę
A co z Malcomem? Rok temu sporo się o nim mówiło zanim przeszedł do Romy/Barcelony. Sezon miał chyba tragiczny, ale przecież skilla nie stracił. Może dałoby się go kupić za tę samą lub niższą cenę
23 maja 2019, 13:19 [cytuj]
Zacytuję sam siebie bo temat, o którym rozmawiamy jest w dwóch wątkach, więc o:

Malakir powiedział/a:
A poczytałem sobie trochę różne ploteczki, newsy i inne wymysły portali sportowych z wysp, polszy i innych krajów i:
1. Chcemy Jacka Clarka z Leeds i ma on wyjść około 10M
2. Jesteśmy liderami w wyścigu po Ndombele ale ponoć OL chce za niego 100M
3. Za Grealisha chcę fortuny a my chcemy dać 25M
4. Pocio chce Corneta w pakiecie z Ndombele.
5. Trippiera chcą Atletico Madryt i Napoli, i ten drugi ma dać za niego nawet 50M
Zacytuję sam siebie bo temat, o którym rozmawiamy jest w dwóch wątkach, więc o: [quote=Malakir]A poczytałem sobie trochę różne ploteczki, newsy i inne wymysły portali sportowych z wysp, polszy i innych krajów i: 1. Chcemy Jacka Clarka z Leeds i ma on wyjść około 10M 2. Jesteśmy liderami w wyścigu po Ndombele ale ponoć OL chce za niego 100M 3. Za Grealisha chcę fortuny a my chcemy dać 25M 4. Pocio chce Corneta w pakiecie z Ndombele. 5. Trippiera chcą Atletico Madryt i Napoli, i ten drugi ma dać za niego nawet 50M[/quote]
31 maja 2019, 09:13 [cytuj]
Regularnie przeczesuję zagraniczne media. Obecnie:
1.Najwyższy priorytet za który niby Tottenham zaoferował już 53M (słabe źródło) to Lo Celso.
2.Negocjujemy kontrakt z Tobym a on sam chce zostać.
3. Dalsza walka o Ndombele
4. Jakiś dziwny neews z Hiszpanii, że Coutinho ma za jakiś bezcen przejść do tottenhamu( mało wiarygodny)
5. Odpuściliśmy Maddisona i Tielemansa.
6. Trzęsiemy portkami, że Eriksen odejdzie.
7. Clarke z Leeds ponoć już ugadany za 10M
8. 1 samotny, pojedynczy neews bez konkretów z football.london, że o Zyecha też walczymy.
Regularnie przeczesuję zagraniczne media. Obecnie: 1.Najwyższy priorytet za który niby Tottenham zaoferował już 53M (słabe źródło) to Lo Celso. 2.Negocjujemy kontrakt z Tobym a on sam chce zostać. 3. Dalsza walka o Ndombele 4. Jakiś dziwny neews z Hiszpanii, że Coutinho ma za jakiś bezcen przejść do tottenhamu( mało wiarygodny) 5. Odpuściliśmy Maddisona i Tielemansa. 6. Trzęsiemy portkami, że Eriksen odejdzie. 7. Clarke z Leeds ponoć już ugadany za 10M 8. 1 samotny, pojedynczy neews bez konkretów z football.london, że o Zyecha też walczymy.
31 maja 2019, 18:16 [cytuj]
Breaking News!
Lokomotiv Moskwa chce Jenssena za 7M! Ktoś go chce!
Breaking News! Lokomotiv Moskwa chce Jenssena za 7M! Ktoś go chce!
1 sierpnia 2019, 12:48 [cytuj]
https://www.meczyki.pl/newsy/tottenham-hotspur-finalizuje-transfer-pomocnika-betisu-sewilla/119197-n
Jak dla mnie OK, ale Eriksen nie do wygryzienia z 1 składu. Przynajmniej Eriksen nie będzie musiał grać w Pucharze Anglii i Ligi angielskiej.
Gdzieś chodzą pogłoski, że Foyth ma kontuzję, a Levy ma szukać prawego obrońcy, by nie zostać z samym Walkerem-Petersem na początku sezonu.
https://www.meczyki.pl/newsy/tottenham-hotspur-finalizuje-transfer-pomocnika-betisu-sewilla/119197-n Jak dla mnie OK, ale Eriksen nie do wygryzienia z 1 składu. Przynajmniej Eriksen nie będzie musiał grać w Pucharze Anglii i Ligi angielskiej. Gdzieś chodzą pogłoski, że Foyth ma kontuzję, a Levy ma szukać prawego obrońcy, by nie zostać z samym Walkerem-Petersem na początku sezonu
1 sierpnia 2019, 13:38 [cytuj]
To nie jest ttransfer zeby tylko grał w pucharze, bo to pewnie transfer rzędu 60 mln, dlatego mam nadzieje ze to nie bedzie oznaczać sprzedaży Eriksena

Foyth, najpierw zakończył występ Comana po kilku minutach, a później sam zszedł z boiska, ale dalej już go na noszach znosili, co tam dokładnie stało się to nie wiem :nerwus:
To nie jest ttransfer zeby tylko grał w pucharze, bo to pewnie transfer rzędu 60 mln, dlatego mam nadzieje ze to nie bedzie oznaczać sprzedaży Eriksena Foyth, najpierw zakończył występ Comana po kilku minutach, a później sam zszedł z boiska, ale dalej już go na noszach znosili, co tam dokładnie stało się to nie wiem :nerwus:
1 sierpnia 2019, 13:55 [cytuj]
kontuzja Foytha może paradoksalnie wyjść nam na dobre ,bo zmusi nas do kupienia jakiegoś normalnego prawego obroncy,oby ,choc pewnie teraz bedziemy musieli przeplacic. Ja już się nawet zacząłem zastanawiać czy z Nkoudou nie da się zrobić bocznego obroncy.
Transfer LoCelso raczej oznacza niestety odejście Eriksena, wielka szkoda..
Tak poza tym to jeszcze napastnik na ławkę, jeśli nie dogadamy się w końcu z LLorente.
I czy ten nasz młody zdolny bramkarz jest juz gotowy, bo to co wyprawia Gazzaniga przyprawia o ból głowy i żadne usprawiedliwienia, że to okres przygotowawczy go nie tłumaczą, bo jakby tak każdy się zachowywał latem w pracy...
kontuzja Foytha może paradoksalnie wyjść nam na dobre ,bo zmusi nas do kupienia jakiegoś normalnego prawego obroncy,oby ,choc pewnie teraz bedziemy musieli przeplacic. Ja już się nawet zacząłem zastanawiać czy z Nkoudou nie da się zrobić bocznego obroncy. Transfer LoCelso raczej oznacza niestety odejście Eriksena, wielka szkoda.. Tak poza tym to jeszcze napastnik na ławkę, jeśli nie dogadamy się w końcu z LLorente. I czy ten nasz młody zdolny bramkarz jest juz gotowy, bo to co wyprawia Gazzaniga przyprawia o ból głowy i żadne usprawiedliwienia, że to okres przygotowawczy go nie tłumaczą, bo jakby tak każdy się zachowywał latem w pracy
1 sierpnia 2019, 17:41 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
kontuzja Foytha może paradoksalnie wyjść nam na dobre ,bo zmusi nas do kupienia jakiegoś normalnego prawego obroncy,oby ,choc pewnie teraz bedziemy musieli przeplacic. Ja już się nawet zacząłem zastanawiać czy z Nkoudou nie da się zrobić bocznego obroncy.
Transfer LoCelso raczej oznacza niestety odejście Eriksena, wielka szkoda..
Tak poza tym to jeszcze napastnik na ławkę, jeśli nie dogadamy się w końcu z LLorente.


Jeśli w ogóle zrobimy jeszcze jakikolwiek transfer :3
I czy ten nasz młody zdolny bramkarz jest juz gotowy, bo to co wyprawia Gazzaniga przyprawia o ból głowy i żadne usprawiedliwienia, że to okres przygotowawczy go nie tłumaczą, bo jakby tak każdy się zachowywał latem w pracy
[quote=Kamilos]kontuzja Foytha może paradoksalnie wyjść nam na dobre ,bo zmusi nas do kupienia jakiegoś normalnego prawego obroncy,oby ,choc pewnie teraz bedziemy musieli przeplacic. Ja już się nawet zacząłem zastanawiać czy z Nkoudou nie da się zrobić bocznego obroncy. Transfer LoCelso raczej oznacza niestety odejście Eriksena, wielka szkoda.. Tak poza tym to jeszcze napastnik na ławkę, jeśli nie dogadamy się w końcu z LLorente. Jeśli w ogóle zrobimy jeszcze jakikolwiek transfer :3 I czy ten nasz młody zdolny bramkarz jest juz gotowy, bo to co wyprawia Gazzaniga przyprawia o ból głowy i żadne usprawiedliwienia, że to okres przygotowawczy go nie tłumaczą, bo jakby tak każdy się zachowywał latem w pracy[/quote]
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
1 sierpnia 2019, 21:43 [cytuj]
Pepe w Arsenalu, w sumie zabawnie, bo chcieli Zahe, on tak bardzo chce do odbyciaków a oni juz go nie wezmą :rotfl:
Pepe w Arsenalu, w sumie zabawnie, bo chcieli Zahe, on tak bardzo chce do odbyciaków a oni juz go nie wezmą :rotfl:
3 sierpnia 2019, 11:22 [cytuj]
https://www.standard.co.uk/sport/football/tottenham/tottenham-determined-to-sign-bruno-fernandes-or-giovani-lo-celso-before-transfer-deadline-a4204031.html
https://www.standard.co.uk/sport/football/tottenham/tottenham-determined-to-sign-bruno-fernandes-or-giovani-lo-celso-before-transfer-deadline-a4204031.html
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 sierpnia 2019, 11:32 [cytuj]
Fernades i Lo Celso .... czyli ERIKSSEN na sprzedaż
Fernades i Lo Celso .... czyli ERIKSSEN na sprzedaż
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 sierpnia 2019, 12:14 [cytuj]
Aktualnie jeśli chodzi o pomoc to mamy na prawdę sporą obsadę - Eriksen, Son, Lucas, Alli, Ndombele, Sissoko, Wanyama, Winks, Lamela. Jeśli rzeczywiście chcemy kupić jeszcze koogś z dwójki Fernandes/ Lo Celso to nie będzie dla wszystkich miejsca..
Fajnie jakby udało się jeszcze ściągnąć Sessegnon'a z Fulham
Aktualnie jeśli chodzi o pomoc to mamy na prawdę sporą obsadę - Eriksen, Son, Lucas, Alli, Ndombele, Sissoko, Wanyama, Winks, Lamela. Jeśli rzeczywiście chcemy kupić jeszcze koogś z dwójki Fernandes/ Lo Celso to nie będzie dla wszystkich miejsca.. Fajnie jakby udało się jeszcze ściągnąć Sessegnon'a z Fulham
3 sierpnia 2019, 17:13 [cytuj]
Jeszcze Dier i Nkoudou.
Sessegnon podobno już dogadany, ale dużo już było takich informacji i jakoś nic. Tylko czy to bardziej pomocnik czy obrońca?
Jeszcze Dier i Nkoudou. Sessegnon podobno już dogadany, ale dużo już było takich informacji i jakoś nic. Tylko czy to bardziej pomocnik czy obrońca?
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się