Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Transfery LATO 2019
5 sierpnia 2019, 14:48 [cytuj]
Ryan zaczynał jako obrońca, ale był tak ofensywny, że stał się skrzydłowym ,ale u nas chyba będzie z powrotem obrońcą. A Barca kupiła Juniora Firpo za 18mln euro + 12 w bonusach ,to jest mega koleś ,tylko, że już miał jedną w miarę poważną kontuzję.
Gorzej ,że nic nie słychać w naszym kontekście o prawym obrońcy i napastniku na ławkę, a okno się zaraz zamyka. Za to słychać że Fernandes wybrał nas ,a LoCelso juz uzgodniony(rok temu sam go chciałem ,a teraz wolałbym Van de Beeka i żeby Eriksen został. Może będziemy grali nową formacją 3-6-1, bo coś za dużo tych pomocników
Ryan zaczynał jako obrońca, ale był tak ofensywny, że stał się skrzydłowym ,ale u nas chyba będzie z powrotem obrońcą. A Barca kupiła Juniora Firpo za 18mln euro + 12 w bonusach ,to jest mega koleś ,tylko, że już miał jedną w miarę poważną kontuzję. Gorzej ,że nic nie słychać w naszym kontekście o prawym obrońcy i napastniku na ławkę, a okno się zaraz zamyka. Za to słychać że Fernandes wybrał nas ,a LoCelso juz uzgodniony(rok temu sam go chciałem ,a teraz wolałbym Van de Beeka i żeby Eriksen został. Może będziemy grali nową formacją 3-6-1, bo coś za dużo tych pomocników
5 sierpnia 2019, 15:16 [cytuj]
a to czasem nie są rozmowy z Fernadesem bo betis woła za Lo Celso 100 baniek?
a to czasem nie są rozmowy z Fernadesem bo betis woła za Lo Celso 100 baniek?
5 sierpnia 2019, 15:52 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
Za to słychać że Fernandes wybrał nas ,a LoCelso juz uzgodniony(rok temu sam go chciałem ,a teraz wolałbym Van de Beeka i żeby Eriksen został. Może będziemy grali nową formacją 3-6-1, bo coś za dużo tych pomocników


Jak Hiszpania, na którymś turnieju:D W 2010? A poważniej, to jest fajny artykuł na Football Whispers o tym jak może w nadchodzącym sezonie wyglądać nasza pomoc. Aha, no i podobnież parol na Wanyamę zagiął WBA.

Robert powiedział/a:
a to czasem nie są rozmowy z Fernadesem bo betis woła za Lo Celso 100 baniek?
. Niekoniecznie. Lo Celso miał przyjść bez względu na Eriksena. W miejsce Duńczyka byłby Fernandes.
Edytowano dnia: 5 sierpnia 2019, 15:53
Jak Hiszpania, na którymś turnieju:D W 2010? A poważniej, to jest fajny artykuł na Football Whispers o tym jak może w nadchodzącym sezonie wyglądać nasza pomoc. Aha, no i podobnież parol na Wanyamę zagiął WBA. [quote=Robert]a to czasem nie są rozmowy z Fernadesem bo betis woła za Lo Celso 100 baniek?
5 sierpnia 2019, 21:54 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
Gorzej ,że nic nie słychać w naszym kontekście o prawym obrońcy i napastniku na ławkę, a okno się zaraz zamyka.

https://www.goal.pl/388337-tottenham-powalczy-o-hysaja.html
Proszę bardzo, nie wiem czy to wiarygodne źródło, ale coś jednak jest.
https://www.goal.pl/388337-tottenham-powalczy-o-hysaja.html Proszę bardzo, nie wiem czy to wiarygodne źródło, ale coś jednak jest
6 sierpnia 2019, 21:20 [cytuj]
Panowie!
70 mln za Dybalę.
Juve akceptuję kwotę za transfer.
fiu fiu!
Panowie! 70 mln za Dybalę. Juve akceptuję kwotę za transfer. fiu fiu!
6 sierpnia 2019, 21:22 [cytuj]
Viktor96 powiedział/a:
Panowie!
70 mln za Dybalę.
Juve akceptuję kwotę za transfer.
fiu fiu!

Bardzo mnie to zastanawia, czytałem że od United chciał tygodniówki rzędu 270tyś/tygodniowo - plotka? Jeśli by tak było to nie wiem po co w ogóle składać za niego ofertę, nie wierzę że u nas mógłby liczyć na taki hajs
Bardzo mnie to zastanawia, czytałem że od United chciał tygodniówki rzędu 270tyś/tygodniowo - plotka? Jeśli by tak było to nie wiem po co w ogóle składać za niego ofertę, nie wierzę że u nas mógłby liczyć na taki hajs
6 sierpnia 2019, 21:26 [cytuj]
Ale Dybala nie zaakceptuje warunkow kontraktu:D Nie no zejdzmy na Ziemie. Targujemy sie od ponad roku z najlepszymi zawodnikami o tygodniowke (Eriksen, Toby), nie dochodzimy z nimi do porozumienia, bo wolaja za duzo i nagle mielibysmy wywalic 70 melonow i z 250 tys. tygodniowo na Dybale? Czy tylko mi cos tu nie gra?
Ale Dybala nie zaakceptuje warunkow kontraktu:D Nie no zejdzmy na Ziemie. Targujemy sie od ponad roku z najlepszymi zawodnikami o tygodniowke (Eriksen, Toby), nie dochodzimy z nimi do porozumienia, bo wolaja za duzo i nagle mielibysmy wywalic 70 melonow i z 250 tys. tygodniowo na Dybale? Czy tylko mi cos tu nie gra?
6 sierpnia 2019, 21:35 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Ale Dybala nie zaakceptuje warunkow kontraktu:D Nie no zejdzmy na Ziemie. Targujemy sie od ponad roku z najlepszymi zawodnikami o tygodniowke (Eriksen, Toby), nie dochodzimy z nimi do porozumienia, bo wolaja za duzo i nagle mielibysmy wywalic 70 melonow i z 250 tys. tygodniowo na Dybale? Czy tylko mi cos tu nie gra?


To było przed postawieniem stadionu. Przed podpisaniem umowy z AIA. Przecież nie raz można było przeczytać, że z inwestycjami czekamy aż się te sprawy wyprostują.

Od jakiegoś czasu wydajemy coraz większe kwoty na pojedyncze transfery (Sanchez, Ndombele). Wydatki na pensje aby również się nie zwiększyły?

Podobno jutro Fernandes testy medyczne.
To było przed postawieniem stadionu. Przed podpisaniem umowy z AIA. Przecież nie raz można było przeczytać, że z inwestycjami czekamy aż się te sprawy wyprostują. Od jakiegoś czasu wydajemy coraz większe kwoty na pojedyncze transfery (Sanchez, Ndombele). Wydatki na pensje aby również się nie zwiększyły? Podobno jutro Fernandes testy medyczne
6 sierpnia 2019, 21:45 [cytuj]
Jak wchodzilismy grac do LM, to tez bylo mowione, ze teraz kasa sie znajdzie, bo dostaniemy spory zastrzyk gotowki. W LM gramy regularnie od kilku lat, a polityka transferowa nic sie nie zmienila. Gdyby bylo tak jak piszesz, to juz dawno zakonczylibysmy ta sage z Eriksenem, wylozyli mu na stol konkretna kase i zapewne dunczyk skonczylby pitolic o nowych wyzwaniach.
Jak wchodzilismy grac do LM, to tez bylo mowione, ze teraz kasa sie znajdzie, bo dostaniemy spory zastrzyk gotowki. W LM gramy regularnie od kilku lat, a polityka transferowa nic sie nie zmienila. Gdyby bylo tak jak piszesz, to juz dawno zakonczylibysmy ta sage z Eriksenem, wylozyli mu na stol konkretna kase i zapewne dunczyk skonczylby pitolic o nowych wyzwaniach
6 sierpnia 2019, 21:52 [cytuj]
No jak się nie zmieniła?

Ja piszę o konkretach a Ty o zapewne itp.

Skąd pewność, że Eriksenowi chodzi o hajs a nie nowe wyzwania?
No jak się nie zmieniła? Ja piszę o konkretach a Ty o zapewne itp. Skąd pewność, że Eriksenowi chodzi o hajs a nie nowe wyzwania?
6 sierpnia 2019, 23:01 [cytuj]
chciałem napastnika na ławkę ,ale bez przesady, ja jestem na nie wobec Dybali,gdzie on by u nas mial grac,wole pozostanie Eriksena, i traktuję to jako żart, przecież nie dostanie u nas więcej hajsu od Kane`a...
dawać Van de Beeka!!! i prawego obrońcę!!!
chciałem napastnika na ławkę ,ale bez przesady, ja jestem na nie wobec Dybali,gdzie on by u nas mial grac,wole pozostanie Eriksena, i traktuję to jako żart, przecież nie dostanie u nas więcej hajsu od Kane`a... dawać Van de Beeka!!! i prawego obrońcę!!!
6 sierpnia 2019, 23:49 [cytuj]
Eriksen dość, że chce hajs to jeszcze chciałby coś wygrywać, może podpisze nową umowe przy jakiś lepszych transferach, ale jeden Ndombélé to może być chyba troche za mało

Dybala to chyba nie bardzo chce odchodzić z Juve, szczerze to wole żeby w ataku grał Son czy Moura, bo Dybala jakoś mi nie pasuje, zresztą to nie jest 9.

@Marcin, tak a pro po wydatków
Sissoko przyszedł w sierpniu 2016 (35 mln)
Sanchez sierpien 2017(40 mln)
Aurier sierpien 2017(25 mln)
Moura styczeń 2018 (30 mln)
Ndombélé te okienko (60 mln)
i jeszcze kilku poniżej 25 mln w sumie za około 85 mln
to od 2016 wydane jest na transfery około 275 mln, a sprzedane zawodników za 183 mln, to w sumie wydane jest około 90 mln w przeciągu tylu okienek, także czy ja wiem czy ten Tottenham zaczał nagle wydawać, no raczej nie bardzo, chociaż kiedyś sprawdzałem wcześniejsze okienka i ostatecznie w przeciągu roku wychodziło zawsze w okolicach 0, za ile sprzedane, za tyle kupione.
Jak dobrze kojarzę to z Lm za ten sezon powinno być coś koło 100 mln, a co dopiero z innych źródeł w tym okresie
Eriksen dość, że chce hajs to jeszcze chciałby coś wygrywać, może podpisze nową umowe przy jakiś lepszych transferach, ale jeden Ndombélé to może być chyba troche za mało Dybala to chyba nie bardzo chce odchodzić z Juve, szczerze to wole żeby w ataku grał Son czy Moura, bo Dybala jakoś mi nie pasuje, zresztą to nie jest 9. @Marcin, tak a pro po wydatków Sissoko przyszedł w sierpniu 2016 (35 mln) Sanchez sierpien 2017(40 mln) Aurier sierpien 2017(25 mln) Moura styczeń 2018 (30 mln) Ndombélé te okienko (60 mln) i jeszcze kilku poniżej 25 mln w sumie za około 85 mln to od 2016 wydane jest na transfery około 275 mln, a sprzedane zawodników za 183 mln, to w sumie wydane jest około 90 mln w przeciągu tylu okienek, także czy ja wiem czy ten Tottenham zaczał nagle wydawać, no raczej nie bardzo, chociaż kiedyś sprawdzałem wcześniejsze okienka i ostatecznie w przeciągu roku wychodziło zawsze w okolicach 0, za ile sprzedane, za tyle kupione. Jak dobrze kojarzę to z Lm za ten sezon powinno być coś koło 100 mln, a co dopiero z innych źródeł w tym okresie
7 sierpnia 2019, 00:03 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
No jak się nie zmieniła?

Ja piszę o konkretach a Ty o zapewne itp.

Skąd pewność, że Eriksenowi chodzi o hajs a nie nowe wyzwania?

Wiecej wydajemy na transfery, bo zawodnicy wiecej kosztuja. Ci sami zawodnicy jakies 10 lat wstecz kosztowaliby jakies 50% mniej. Przypomnij sobie za ile puszczalismy Modrica do Realu. W dzisiejszych realiach dostalibysmy za niego 80-120 mln. Takie sa realia rynku.

Tygodniowki ida w gore? Oczywiscie, ale to nadal nie ta polka co u reszty czolowych zespolow. U nas poza Kanem kilku zawodnikow zarabia w okolicach 100 tys tygodniowo, a cala reszta sporo ponizej. Jakis czas temu bodajze na Spursmanii przedstawione zostaly tygodniowki naszych zawodnikow i generalnie slabo to wygladalo. To tylko pokazuje, ze nie jestesmy w grupie klubow skorych do placenia duzych wynagrodzen.

Skad ta pewnosc, ze Eriksenowi chodzi o kase? Bo w zasadzie to byl aspekt w ktorym nie mogl sie dogadac z klubem. Przypominam, ze dotychczas dunczyk zarabia 80k na tydzien. Biorac pod uwage jego pozycje w klubie, status, to w zasadzie smieszne pieniadze. Kazdy klub, ktory zechce go zakontraktowac przedstawi mu oferte w granicach 200k.

Pamietaj tez o Tobym. Z nim chodzi wylacznie o kase, ktorej nie chcemy mu dac.
Edytowano dnia: 7 sierpnia 2019, 00:16
Wiecej wydajemy na transfery, bo zawodnicy wiecej kosztuja. Ci sami zawodnicy jakies 10 lat wstecz kosztowaliby jakies 50% mniej. Przypomnij sobie za ile puszczalismy Modrica do Realu. W dzisiejszych realiach dostalibysmy za niego 80-120 mln. Takie sa realia rynku. Tygodniowki ida w gore? Oczywiscie, ale to nadal nie ta polka co u reszty czolowych zespolow. U nas poza Kanem kilku zawodnikow zarabia w okolicach 100 tys tygodniowo, a cala reszta sporo ponizej. Jakis czas temu bodajze na Spursmanii przedstawione zostaly tygodniowki naszych zawodnikow i generalnie slabo to wygladalo. To tylko pokazuje, ze nie jestesmy w grupie klubow skorych do placenia duzych wynagrodzen. Skad ta pewnosc, ze Eriksenowi chodzi o kase? Bo w zasadzie to byl aspekt w ktorym nie mogl sie dogadac z klubem. Przypominam, ze dotychczas dunczyk zarabia 80k na tydzien. Biorac pod uwage jego pozycje w klubie, status, to w zasadzie smieszne pieniadze. Kazdy klub, ktory zechce go zakontraktowac przedstawi mu oferte w granicach 200k. Pamietaj tez o Tobym. Z nim chodzi wylacznie o kase, ktorej nie chcemy mu dac
7 sierpnia 2019, 00:03 [cytuj]
Everton w tym samym czasie wydał 475 a zarobił 275, czyli wydał 200 mln, a m.in nie gra w LM, niższe miejsca w tabeli, a jakoś są wstanie wydać duzo wiecej
nie patrze nawet na MU czy MC bo tam to wyjdzie kosmos
Everton w tym samym czasie wydał 475 a zarobił 275, czyli wydał 200 mln, a m.in nie gra w LM, niższe miejsca w tabeli, a jakoś są wstanie wydać duzo wiecej nie patrze nawet na MU czy MC bo tam to wyjdzie kosmos
7 sierpnia 2019, 00:13 [cytuj]
Robert, juz chyba bardziej na tacy tego nie dalo sie podac. Zreszta pal licho w kwote transferu, moze Levy udzwignalby te 60 baniek za Dybale, ale tygodniowka jaka sobie zazyczy argentynczyk to bedzie kosmos i w zasadzie zamknie jakikolwiek temat. No chyba, ze obnizy wymagania finansowe i stwierdzi, ze chce grac za 100k funtow tygodniowo mniej. Inaczej tego nie widze. Stad tez blizej nam do zawodnikow, ktorzy blyszcza w mniejszych klubach (np. Lo Celso), ale nie maja jeszcze statusu gwiazdy, anizeli do majacych juz takich status i konkretne wymagania.
Edytowano dnia: 7 sierpnia 2019, 00:14
Robert, juz chyba bardziej na tacy tego nie dalo sie podac. Zreszta pal licho w kwote transferu, moze Levy udzwignalby te 60 baniek za Dybale, ale tygodniowka jaka sobie zazyczy argentynczyk to bedzie kosmos i w zasadzie zamknie jakikolwiek temat. No chyba, ze obnizy wymagania finansowe i stwierdzi, ze chce grac za 100k funtow tygodniowo mniej. Inaczej tego nie widze. Stad tez blizej nam do zawodnikow, ktorzy blyszcza w mniejszych klubach (np. Lo Celso), ale nie maja jeszcze statusu gwiazdy, anizeli do majacych juz takich status i konkretne wymagania
7 sierpnia 2019, 00:35 [cytuj]
Dybala nie chce odchodzić albo jemu nie pasował MU, ale raczej to pierwsze dlatego rzucił zaporową tygodniówke

a co do Tobego, nie ogarniam jak niby Roma go chce, jak oni są biedni, przynajmniej tacy byli w ostatnim czasie
Dybala nie chce odchodzić albo jemu nie pasował MU, ale raczej to pierwsze dlatego rzucił zaporową tygodniówke a co do Tobego, nie ogarniam jak niby Roma go chce, jak oni są biedni, przynajmniej tacy byli w ostatnim czasie
7 sierpnia 2019, 00:42 [cytuj]
Dlatego tez upadl temat transferu do Romy. Mam nadzieje, ze uda sie dogadac z Tobym i w trakcie sezonu przedluzy kontrakt.

Toby zazyczyl sobie 150k tygodniowo, my bylismy w stanie wylozyc 110.
Dlatego tez upadl temat transferu do Romy. Mam nadzieje, ze uda sie dogadac z Tobym i w trakcie sezonu przedluzy kontrakt. Toby zazyczyl sobie 150k tygodniowo, my bylismy w stanie wylozyc 110
7 sierpnia 2019, 07:55 [cytuj]
Robert powiedział/a:
@Marcin, tak a pro po wydatków
Sissoko przyszedł w sierpniu 2016 (35 mln)
Sanchez sierpien 2017(40 mln)
Aurier sierpien 2017(25 mln)
Moura styczeń 2018 (30 mln)
Ndombélé te okienko (60 mln)

Fernando Llorente sierpień 2017 (6 mln)
Gazzaniga sierpień 2017 (1 mln)
Chodzi mi o zapomnienie o tych zawodnikach, a nie wytknięcie 7 mln.
Fernando Llorente sierpień 2017 (6 mln) Gazzaniga sierpień 2017 (1 mln) Chodzi mi o zapomnienie o tych zawodnikach, a nie wytknięcie 7 mln
7 sierpnia 2019, 11:03 [cytuj]
Jak co roku wszyscy daliśmy się nabrać, że w końcu AKURAT W TYM KONKRETNYM OKIENKU levy sypnie hajsem. Coś czuję że nie dojdzie juz nikt moze poza Sessegnonem. Eriksen pewnie zostanie ale co z tego jak za rok nam Ramseya zrobi i odejdzie sobie za darmo.
Jak co roku wszyscy daliśmy się nabrać, że w końcu AKURAT W TYM KONKRETNYM OKIENKU levy sypnie hajsem. Coś czuję że nie dojdzie juz nikt moze poza Sessegnonem. Eriksen pewnie zostanie ale co z tego jak za rok nam Ramseya zrobi i odejdzie sobie za darmo
7 sierpnia 2019, 11:26 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Fernando Llorente sierpień 2017 (6 mln)
Gazzaniga sierpień 2017 (1 mln)
Chodzi mi o zapomnienie o tych zawodnikach, a nie wytknięcie 7 mln

nie zapomniałem o nich, wypisałem te \"wieksze\", dopisałem tam jeszcze \"i jeszcze kilku poniżej 25 mln w sumie za około 85 mln[/quote]

DaddyCool powiedział/a:
Jak co roku wszyscy daliśmy się nabrać, że w końcu AKURAT W TYM KONKRETNYM OKIENKU levy sypnie hajsem. Coś czuję że nie dojdzie juz nikt moze poza Sessegnonem. Eriksen pewnie zostanie ale co z tego jak za rok nam Ramseya zrobi i odejdzie sobie za darmo

chyba bardziej liczyłem na to ze wyda to co klub zarabia, bo LM daje kupe kasy, sponsorzy itd. klub płaci takie tygodniówki ze nie da się tego na nie przerobić
Edytowano dnia: 7 sierpnia 2019, 11:28
nie zapomniałem o nich, wypisałem te \"wieksze\", dopisałem tam jeszcze \"i jeszcze kilku poniżej 25 mln w sumie za około 85 mln
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 153 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się