Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Transfery LATO 2019
7 sierpnia 2019, 15:51 [cytuj]
Robert powiedział/a:

@Marcin, tak a pro po wydatków
Sissoko przyszedł w sierpniu 2016 (35 mln)
Sanchez sierpien 2017(40 mln)
Aurier sierpien 2017(25 mln)
Moura styczeń 2018 (30 mln)
Ndombélé te okienko (60 mln)
i jeszcze kilku poniżej 25 mln w sumie za około 85 mln
to od 2016 wydane jest na transfery około 275 mln, a sprzedane zawodników za 183 mln, to w sumie wydane jest około 90 mln w przeciągu tylu okienek, także czy ja wiem czy ten Tottenham zaczał nagle wydawać, no raczej nie bardzo, chociaż kiedyś sprawdzałem wcześniejsze okienka i ostatecznie w przeciągu roku wychodziło zawsze w okolicach 0, za ile sprzedane, za tyle kupione.
Jak dobrze kojarzę to z Lm za ten sezon powinno być coś koło 100 mln, a co dopiero z innych źródeł w tym okresie


Przecież pisałem właśnie o tym, że na pojedyncze transfery wydajemy więcej. Chociaż tu przyznaje rację Damianowi-ceny na rynku transferowym rosną.

Co do przychodów z LM. A stadion? Z czego był finansowany (to nie jest pytanie retoryczne)?

Everton. Wydają więcej od nas. I co z tego? Jaki oni zrobili postęp w ostatnich latach a jaki my? To kolejny przykład potwierdzający tezę, którą przytaczałem za Kuperem i Szymańskim. Wydatki na transfery nie mają (na pewno nie kluczowego) wpływu na poprawę wyników w Premier league. To już bardziej jakiś Wasz fetysz.

A już porównywanie nas pod tym względem z MC to mocno traci absurdem.

@Damian
Rosnące tygodniówki. Ok, są nadal nieporównywalne z innymi klubami ale co z tego. Rosną, ergo słusznym jest pogląd, że inwestycje w zespół będą rosły po wybudowaniu stadionu.

Eriksen. To nadal domniemanie, że gdyby mu dać większą pensję to by schował ambicje do kieszeni. Równie dobrze mogę powiedzieć, że rzucił zaporowe warunki bo i tak chciał odejść. Pomijam już doniesienia o tym, że ustnie się co do warunków dogadał i miał już tylko złożyć podpis. I, że generalnie Poch jest zniechęcony postawą Christiana. Jeżeli to prawda, to budżet płacowy ma tu niewiele znaczenia.

Robert powiedział/a:
chyba bardziej liczyłem na to ze wyda to co klub zarabia, bo LM daje kupe kasy, sponsorzy itd. klub płaci takie tygodniówki ze nie da się tego na nie przerobić]


Rozumiem, że masz wgląd w odpowiednie papiery i wszystko to przeliczyłeś?
Przecież pisałem właśnie o tym, że na pojedyncze transfery wydajemy więcej. Chociaż tu przyznaje rację Damianowi-ceny na rynku transferowym rosną. Co do przychodów z LM. A stadion? Z czego był finansowany (to nie jest pytanie retoryczne)? Everton. Wydają więcej od nas. I co z tego? Jaki oni zrobili postęp w ostatnich latach a jaki my? To kolejny przykład potwierdzający tezę, którą przytaczałem za Kuperem i Szymańskim. Wydatki na transfery nie mają (na pewno nie kluczowego) wpływu na poprawę wyników w Premier league. To już bardziej jakiś Wasz fetysz. A już porównywanie nas pod tym względem z MC to mocno traci absurdem. @Damian Rosnące tygodniówki. Ok, są nadal nieporównywalne z innymi klubami ale co z tego. Rosną, ergo słusznym jest pogląd, że inwestycje w zespół będą rosły po wybudowaniu stadionu. Eriksen. To nadal domniemanie, że gdyby mu dać większą pensję to by schował ambicje do kieszeni. Równie dobrze mogę powiedzieć, że rzucił zaporowe warunki bo i tak chciał odejść. Pomijam już doniesienia o tym, że ustnie się co do warunków dogadał i miał już tylko złożyć podpis. I, że generalnie Poch jest zniechęcony postawą Christiana. Jeżeli to prawda, to budżet płacowy ma tu niewiele znaczenia. [quote=Robert]chyba bardziej liczyłem na to ze wyda to co klub zarabia, bo LM daje kupe kasy, sponsorzy itd. klub płaci takie tygodniówki ze nie da się tego na nie przerobić]
7 sierpnia 2019, 16:25 [cytuj]
zakładam ze tak jest, dlatego napisałem na początku chyba a nie na pewno :luzik:

Nie można wszystkiego zasłaniać stadionem, wczesniej oszczędzane bo stadion, a teraz?:P
a co do tego stadionu to kiedyś czytałem ze Londyn, dokładał się bo tam szła inwestycja w rozwój tej dzielnicy, czyli stadion i okolica stadionu miały być odnawiane

a co do tego Evertonu, wspomniałem o nich zeby pokazać ze ich jakoś stać wydać więcej kasy jak Tottenham
Edytowano dnia: 7 sierpnia 2019, 16:26
zakładam ze tak jest, dlatego napisałem na początku chyba a nie na pewno :luzik: Nie można wszystkiego zasłaniać stadionem, wczesniej oszczędzane bo stadion, a teraz?:P a co do tego stadionu to kiedyś czytałem ze Londyn, dokładał się bo tam szła inwestycja w rozwój tej dzielnicy, czyli stadion i okolica stadionu miały być odnawiane a co do tego Evertonu, wspomniałem o nich zeby pokazać ze ich jakoś stać wydać więcej kasy jak Tottenham
7 sierpnia 2019, 21:59 [cytuj]
Betis gra sparing i w kadrze nie ma w ogóle Lo Celso, może bedzie jutro u nas ;)
Betis gra sparing i w kadrze nie ma w ogóle Lo Celso, może bedzie jutro u nas ;)
8 sierpnia 2019, 13:33 [cytuj]
Jak dla mnie to oby ale :
Lo Celso - 70%
Fernandes - 40 %
Sessengnione - 90%
Dybala - 60 %
Coutinio czy jakoś tak - 20%

Co do Eriksena nie ma co wspominać , bo od dawna wiem że to wróżenie z fusów. Polecam wam https://angielskieespresso.pl/post/41305/2019/08/08/deadline-day-ostatni-dzien-okna-transferowego-w-anglii-08-08-2019/?fbclid=IwAR1JVqp8oNlEjWmlnfDY4oY5MQD5gcTDFgrXhg9J3aynL6VbHCd5jer9-p8 bardzo ciekawa stronka.
Jak dla mnie to oby ale : Lo Celso - 70% Fernandes - 40 % Sessengnione - 90% Dybala - 60 % Coutinio czy jakoś tak - 20% Co do Eriksena nie ma co wspominać , bo od dawna wiem że to wróżenie z fusów. Polecam wam https://angielskieespresso.pl/post/41305/2019/08/08/deadline-day-ostatni-dzien-okna-transferowego-w-anglii-08-08-2019/?fbclid=IwAR1JVqp8oNlEjWmlnfDY4oY5MQD5gcTDFgrXhg9J3aynL6VbHCd5jer9-p8 bardzo ciekawa stronka
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
8 sierpnia 2019, 14:30 [cytuj]
Lo Celso - 90% podobno był juz w Londynie i że ma testy
Sessegnon - wczoraj pisali ze rano miał mieć testy, a dzisiaj juz nic nie ma
Dybala - może wypożyczenie
o Fernadesie i Coutinho to chyba były pojedyńcze informacje ostatnimi dniami, dzisiaj nic

Eriksen może cierpliwie czeka na rozwój sytuacji, na pewno nie odstawia szopek jak Lukaku, Zaha, Luiz czy Kościelny
Lo Celso - 90% podobno był juz w Londynie i że ma testy Sessegnon - wczoraj pisali ze rano miał mieć testy, a dzisiaj juz nic nie ma Dybala - może wypożyczenie o Fernadesie i Coutinho to chyba były pojedyńcze informacje ostatnimi dniami, dzisiaj nic Eriksen może cierpliwie czeka na rozwój sytuacji, na pewno nie odstawia szopek jak Lukaku, Zaha, Luiz czy Kościelny
8 sierpnia 2019, 17:31 [cytuj]
https://mobile.twitter.com/Daily_Hotspur
Sessegnon :D
A gdzie jest ten Lo Celso, no?
https://mobile.twitter.com/Daily_Hotspur Sessegnon :D A gdzie jest ten Lo Celso, no?
8 sierpnia 2019, 17:45 [cytuj]
Rose podobno przechodzi do Watford.
Podobno mamy przedłużyć kontrakt Tangangi.
Rose podobno przechodzi do Watford. Podobno mamy przedłużyć kontrakt Tangangi
8 sierpnia 2019, 17:47 [cytuj]
powiedz ,tzn napisz że z tym Rosem to żart:boisie: ,o co chodzi z tymi bokami obrony:glupek:
powiedz ,tzn napisz że z tym Rosem to żart:boisie: ,o co chodzi z tymi bokami obrony:glupek:
8 sierpnia 2019, 17:47 [cytuj]
Właśnie podobno Tottenham odrzucił ofertę, którą Watford złożył za Danny’ego Rose’a.
Właśnie podobno Tottenham odrzucił ofertę, którą Watford złożył za Danny’ego Rose’a
8 sierpnia 2019, 17:49 [cytuj]
odrzucona oferta, ale niby był na ich obiekatach, myślałem ze jak chce transferu to chce lepszy klub a nie do watford
odrzucona oferta, ale niby był na ich obiekatach, myślałem ze jak chce transferu to chce lepszy klub a nie do watford
8 sierpnia 2019, 18:13 [cytuj]
https://mobile.twitter.com/Daily_Hotspur
Jak zejdzie się w dół to jest z 5 wiadomości dotyczących Rose'a.
https://mobile.twitter.com/Daily_Hotspur Jak zejdzie się w dół to jest z 5 wiadomości dotyczących Rose'a
8 sierpnia 2019, 18:19 [cytuj]
@Daily_Hotspur
#thfc defender Danny Rose has left Watford's training ground
Taka jest ostatnia.
Ja też mam nadzieję, że Rose zostanie.
@Daily_Hotspur #thfc defender Danny Rose has left Watford's training ground Taka jest ostatnia. Ja też mam nadzieję, że Rose zostanie.
8 sierpnia 2019, 18:19 [cytuj]
a ten Youcef Atal (prawy obrońca!!!) ?? nie udało się??
a ten Youcef Atal (prawy obrońca!!!) ?? nie udało się??
8 sierpnia 2019, 18:30 [cytuj]
I co, dalej niezadowoleni po transferach in?
I co, dalej niezadowoleni po transferach in?
8 sierpnia 2019, 18:41 [cytuj]
Ja jestem średnio zadowolony. Mieliśmy wzmocnić głębię naszego składu, a odszedł jedyny naturalny zmiennik Kane\'a i podstawowy prawy obrońca za grosze i nikogo w ich miejsce nie sprowadziliśmy!! Dodatkowo jeszcze w tym okienku najprawdopodbniej odejdzie Wanyama i przy dobrej ofercie też Eriksen.
Cieszę się z transferów Ndombele i Lo Celso, bo to są goście, którzy dadzą nam coś ekstra w nowym sezonie, ale obawiam się, że po zakończeniu okienka wyjdziemy raczej na minus, Ale może to mój nauczony doświadczeniami koguci pesymizm :)
Edytowano dnia: 8 sierpnia 2019, 18:43
Ja jestem średnio zadowolony. Mieliśmy wzmocnić głębię naszego składu, a odszedł jedyny naturalny zmiennik Kane\'a i podstawowy prawy obrońca za grosze i nikogo w ich miejsce nie sprowadziliśmy!! Dodatkowo jeszcze w tym okienku najprawdopodbniej odejdzie Wanyama i przy dobrej ofercie też Eriksen. Cieszę się z transferów Ndombele i Lo Celso, bo to są goście, którzy dadzą nam coś ekstra w nowym sezonie, ale obawiam się, że po zakończeniu okienka wyjdziemy raczej na minus, Ale może to mój nauczony doświadczeniami koguci pesymizm :)
8 sierpnia 2019, 19:14 [cytuj]
Gdzieś pisali, że Lo Celso będzie grał z numerem 18. To oznacza, że Llorente odejdzie? W końcu to był jego numer.
Gdzieś pisali, że Lo Celso będzie grał z numerem 18. To oznacza, że Llorente odejdzie? W końcu to był jego numer
8 sierpnia 2019, 19:19 [cytuj]
Transfery in według mnie udane, ale wciąż brakuje prawego obrońcy. No cóż, przynajmniej wzmocniliśmy (póki co) pomoc. Póki co, bo nie wiadomo co z Eriksenem. Lewa obrona będzie w dobrym stanie, ale jeśli Rose nie odejdzie. Prawa obrona do wzmocnienia, może w zimowym oknie kupimy tego Atala, nie wiem, czy dobrze się prezentuje. Zobaczymy za dwa dni, co z tego wyszło :D
Transfery in według mnie udane, ale wciąż brakuje prawego obrońcy. No cóż, przynajmniej wzmocniliśmy (póki co) pomoc. Póki co, bo nie wiadomo co z Eriksenem. Lewa obrona będzie w dobrym stanie, ale jeśli Rose nie odejdzie. Prawa obrona do wzmocnienia, może w zimowym oknie kupimy tego Atala, nie wiem, czy dobrze się prezentuje. Zobaczymy za dwa dni, co z tego wyszło :D
8 sierpnia 2019, 19:21 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Gdzieś pisali, że Lo Celso będzie grał z numerem 18. To oznacza, że Llorente odejdzie? W końcu to był jego numer


Raczej czy nie wróci. Kontrakt mu się skończył.
Raczej czy nie wróci. Kontrakt mu się skończył
8 sierpnia 2019, 19:43 [cytuj]
Zapewne, zależnie od sytuacji, zmiennikami Kane'a będą Son i Lucas. Może Pochettino spodobały się występy Brazylijczyka na szpicy, chociaż moim zdaniem i tak powinniśmy mieć drugiego zawodnika o profilu Harrego.

Fajnie, że Rose został z nami. Z drugiej strony na Sessegnona czeka raczej ławka rezerwowych. W takim razie Davies gdzieś w rotacji na ŚO i LO.

Najbardziej martwi brak transferu na prawą obronę. Jest Aurier, jakby dłużej pograł to może by była z niego pociecha, bo to dobry obrońca, ale to szklanka. Na widok KWP w składzie będę drżał. Zobaczymy co to będzie.
Zapewne, zależnie od sytuacji, zmiennikami Kane'a będą Son i Lucas. Może Pochettino spodobały się występy Brazylijczyka na szpicy, chociaż moim zdaniem i tak powinniśmy mieć drugiego zawodnika o profilu Harrego. Fajnie, że Rose został z nami. Z drugiej strony na Sessegnona czeka raczej ławka rezerwowych. W takim razie Davies gdzieś w rotacji na ŚO i LO. Najbardziej martwi brak transferu na prawą obronę. Jest Aurier, jakby dłużej pograł to może by była z niego pociecha, bo to dobry obrońca, ale to szklanka. Na widok KWP w składzie będę drżał. Zobaczymy co to będzie
8 sierpnia 2019, 20:45 [cytuj]
Jeszcze żeby Eriksen i Toby przedłużyli kontrakty i będzie można ocenić okienko jako bardzo dobre, nawet przy tym osłabieniu prawej obrony

Sprzedanie Wenyamy może być dziwne ze względu na to że u Dier'a badania przed sezonowe coś wykazały i nic nie grał.
Jeszcze żeby Eriksen i Toby przedłużyli kontrakty i będzie można ocenić okienko jako bardzo dobre, nawet przy tym osłabieniu prawej obrony Sprzedanie Wenyamy może być dziwne ze względu na to że u Dier'a badania przed sezonowe coś wykazały i nic nie grał
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 171 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się